ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
więcej ->

 
 

Amok


Nieco ponad cztery lata temu, opisując rewolucję dokonana w Polsce porównałem ją do "czerwonej rewolucji" - Mao Tse Tunga.
Podobieństwo aż nadto wyra?ne.
Kilku starców, chcących przejąć władzę nad Chinami otumaniło młodzież - wmawiając jej - że jest przyszłością narodu, a starzy zgrzybiali inteligenci - tamą dla przemian.
Podobnie w Polsce, degeneraci z Unii Wolności stworzyli swoją armię chuwbejbinów, która podobnie jak ich chińscy poprzednicy upokarzała i ośmieszała ludzi starszych, wykształconych, torując drogę do władzy swoich mentorów politycznych.
Byłem jednym z tych, którzy stanęli na drodze tej armii smarkaczy.
Dziś już nie istnieje zbrojne ramie Unii Wolności,....ale czy jest lepiej?
Może nie lepiej ale na pewno momentami śmieszniej, kiedy anonimowy pseudo-patriota przypominając tamte porównanie prostacko prowokuje do kłótni.

W dniu dzisiejszym spotkałem kolegę z lat młodości, który z dumą oświadczył, że głosował na Tuska.
Ponieważ w latach Stanu wojennego wspólnie chodziliśmy na manifestacje przeciwko WRONie, zapytałem go: po co to wtedy robił?

Cała obecna wiedza- na temat procesów społecznych w Polsce ostatnich 16 lat, skłania mnie do stwierdzenia, że polskojęzyczne media dokonały tak głębokiego procesu socjotechnicznego, że skutki jego porównywać należy do zaawansowanego nałogu narkotycznego.
Największym oparciem dla Tuska są ludzie, którzy dla kariery lub przynajmniej posiadanego statusu społecznego gotowi są oszukać, okraść, zabić.
Stworzyli sobie filozofię dżungli społecznej i dziczy w niej grasującej.
Oczywiście "dzicz" to każdy inny, tylko nie oni.
Nie mają żadnych zahamowań moralnych, a do medialnych idoli ciągnie ich jak narkomana do prochów
.
W niezawisłej Polsce ludzi tych trzeba będzie leczyć w specjalnych zakładach psychiatrycznych.

Skoro jednak zaburzenia psychiczne znacznej części społeczeństwa przypominają halucynacje, trzeba się bardzo poważnie zastanowić: czy polskojęzyczne media - oprócz znanych nam chwytów socjotechnicznych nie wykorzystują narzędzi podprogowych?
To bardzo poważne pytanie, które wymagać będzie poważnego śledztwa. A w razie wykrycia najsurowszych konsekwencji karnych.
10 październik 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
W kwietniu złotym pokieruje polityka
kwiecień 4, 2004
Puls Biznesu
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
Miłość XXI wieku
marzec 8, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
LaRouche do młodzieży amerykańskiej o wojnie światowej
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
Psychopaci!
grudzień 15, 2006
Usprawiedliwiony
Nosił wilk...
marzec 18, 2008
jednodniówka narodowa
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
(...)
lipiec 4, 2006
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
maj 25, 2004
PAP
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
USA będą w styczniu gotowe do ataku na Irak
grudzień 8, 2002
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media