ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
więcej ->

 
 

Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak


Dr. Ran HaCofen jest profesorem literatury porównawczej w Izraelu i surowym krytykiem izraelskiego ministra obrony, Ehud’a Barak’a. Dr. Ran HaCohen urodził się w Holandii w 1964 roku i wychował się w Izraelu. Ma on bakalaureat w naukach komputerowych oraz ma no tytuł magistra w literaturze porównawczej, jak też doktorat z Judaistyki. Przetłumaczył rozmaite prace literackie z niemieckiego, angielskiego i holenderskiego na hebrajski. Dr. HaCohen jest autorem krytycznych „Listów z Izraela,” często publikowanych przez Antiwar.com.

List z Izraela opublikowany 27go grudnia, 2007, przez Antiwar.com jest zatytułowany „Strzeżcie się Baraka” („Beware of Barak”) i stwierdza że Ehud Batar jest najniebezpieczniejszym politykiem na Bliskim Wschodzie i pozostawia daleko za sobą prezydenta Iranu Ahmadinedżada.

Barak jest większym ekstremistą niż „Likudnik” Netanyahu, ale zręcznie ukrywa swój ekstremizm. Barak perfidnie zniszczył porozumienie w Oslo i sprowokował drugą Intifadę czyli powstanie Arabów, przeciwko niewoli żydowskiej.

Barak zdemolował od środka żydowskie stronnictwo pokojowe. Kłamał on, że Palestyńczycy odrzucili „szczodrą ofertę” pod koniec kadencji Bill’a Clintion’a i niby zdemaskował Arafata. Barak zawsze oszukiwał Izraelczyków i twierdził, że wśród Arabów w ogóle niema, z kim rokować po stronie Palestyńczyków.

Barak przywłaszczył sobie żydowskie stronnictwo pokoju w Palestynie i nazywa siebie „przywódcą izraelskiego stronnictwa pokoju.” Jednocześnie Barak obiecuje, że nie usunie barykad na drogach okupowanej Palestyny, jak też twierdzi, że w ogóle niema możliwości pokoju z Palestyńczykami.

Faktycznie Brak chce używać rokowań pokojowych jako zasłonę dymną ekspansji Żydów w Palestynie i z tego powodu niedawne spotkanie na szczycie w Annopoli, wśród Żydów nazywa on „fantazją.” Brak udaje człowieka pokoju, ale formalnego pokoju z Palestyńczykami nie chce oraz komplikuje wszelkie pertraktacje niby włączając Syrię lub sprawę napaści Izraela na Liban.

Barak nigdy sam nic nie mówi publicznie, zawsze przez innych, tak, żeby nie być odpowiedzialnym za to, co jego pomocnicy mówią w jego imieniu – po prostu zwykła taktyka Talmudu. Za klęskę w Libanie, Barak obciąża Olmerta, podczas gdy on był już wówczas ministrem obrony.

Barak sam przeprowadza okrutną i pełną prowokacji, pacyfikację Gazy. Barak chce wojny USA przeciwko Iranowi, oraz przeciwko Syrii. Barak jest specjalistą od zaczynania akcji wojennych, nawet poza plecami rządu. Już w 1980 roku Barak był generałem majorem armii Izraela i oszukańczymi posunięciami spowodował atak na Liban.

Bieżąca izraelska pacyfikacja Gazy powoduje, że cena paczki papierosów wśród Palestyńczyków wynosi 15 dolarów, a przeciętny Arab, zamieszkujący Gazę, dziennie zarabia dwa i pół dolara, czyli mniej niż mieszkaniec Rwandy. Gaza jest hermetycznie zamknięta przez władze Izraela, według profesora RanCohen’a.

Od lat Izrael prowokuje powstania w Gazie i stosuje, embargo jednocześnie niszcząc infrastrukturę Gazy, według planu zatruwania życia Arabom, żeby uciekali z Palestyny. Półtora miliona Arabów w Gazie stanowi nie tylko w więzienie, pod gołym niebem, ale jednocześnie Arabowie służą do eksperymentów, przez wojsko Izraela, które manipuluje Arabami i sieje wśród nich korupcję.

Tymczasem prezydent Izraela stawia „retoryczne pytanie:” „Dlaczego, w czasie kiedy nie ma osadników żydowskich w Gazie, Arabowie strzelają do Żydów?” Profesor Ran HaCohen wyjaśnił, dlaczego Arabowie strzelają do Żydów w Palestynie, w powyżej streszczonym „Liście z Izraela,” w którym pisze o zbrodniczej polityce Ehud’a Barak’a.

WWW.pogonowski.com
27 grudzień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
True fact złodziej story
styczeń 30, 2008
Andrzej Reymann
Recenzja ksiazki Jana Grossa "Strach"
luty 5, 2008
...
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
Między młotem a kowadłem
grudzień 4, 2003
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"
marzec 25, 2004
PAP
Porwany, oswobodzony i poszukiwany (Bioferm - cz.2)
styczeń 13, 2006
zn
"Kolonie Tortur Putina" i Tortury w USA i w Polsce.
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?
sierpień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Perspektywy Rozwoju Gospodarczego Chin
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (3)
listopad 14, 2003
INŻ. ANNA KOZIOŁ
Polska w stanie totalnej histerii
czerwiec 25, 2007
wasylzly
Władza
październik 3, 2004
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media