ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
więcej ->

 
 

Talmud, Teologia Wygnania i Megalomania



Powstanie Zydow 117 roku w czasie wojny Rzymian z Persami ogarnelo region srodziemnomorski od Atlantyku do Mezopotamii i zadalo ciezkie straty oceniane na 240,000 zabitych Greko-Rrzymian na Cyprze, 220,000 na Cyrenaice, etc. Po stlumieniu powstania zydowskiego Bar Koczba w 135 roku po urodzeniu Chrystusa, Rzymianie bili monety, zeby upamietnic karna depopulacje Judeii za pomoca deportacji i rzezi pol miliona Zydow.

Zydowska teologia wygnania, w formie Talmudu, powstala w Palestynie i w Mezopotami na przestrzeni nastepnych czterech wiekow. Celem Tlmudu byla obrona tozsamosci Zydow jako „nadrzednego plemienia,” ktore „ma prawo” traktowac nie-Zydow jak bydlo i stosowac wobec nie-Zydow wszelkie niemoralne srodki. Talmud nakazuje Zydom postepowanie wedlug dziesieciu przykazan, tylko w stosunku do Zydow . Talmud byl kultem zemsty („oko za oko, zab za zab”) jak i wyrazem megalomanii zydowskiej, poniewaz utwierdzal Zydow w przekonaniu, ze Zydzi powinni oni rzadzic swiatem .

Natomiast wedlug Chrzecian rola Izraela spelnila sie z chwila dokonania sie meki Chrystusa Odkupiciela, ktory powiedzial przed sadem namiestnika rzymskiego Pontiusa Pilata: „krolestwo moje nie jest z tego swiata.” Tak wiec dzisiejsze panstwo Izrael jest dla Chrzescian panstwem pomnikow i zabytkow relijnych, ale jego podstawowa misja religijna zostala spelniona dwa tysiace lat temu.

W artykule pod tytulem „Totentanz” James’a G. Bruen’a, opublikowanym w lutowym numerze katolickiego miesiecznika „Culture War,” cytowany jest profesor David Lutz, byly fundamentalista protestancki (kiedys protestancki sjonista), ktory nawrocil sie na katolicyzm. Dr. Lutz dokonal miazdzacej krytyki protestanckiego sjonizmu, do ktorego nalezy prezydent George W. Bush. Wedlug Lutz’a, protestancki sjonizm jest herezja, ktora odmawia Kosciolowi katolickiemu uznania jego nastepstwa po biblijnym Izraelu.

Bledem protestanckich sjonistow jest postrzeganie obecnego sekularnego panstwa Izrael jako ciaglosc Izraela Starego Testamentu. Protestanccy sjonisci popieraja tak panstwo Izrael, jak i pacyfikacje Iraku, jako spelnienie ich wersji biblijnych proroctw dotyczacych powrotu Jezusa na ziemie.

Dr. Lutz pisze ze protestancki sjonizm najlepiej rozumie sie przez: „reductio ad absurdum de sola scriptura,” co znaczy, ze protestancki sjonizm jest logicznym absurdem. Gdyby protestancki sjonizm, pelen sprzecznosci, nie zagrazal zyciu ludzi, to moglby byc odrzucony jako nonsens i mozna by czytac wywody protestanckich sjonistow w celach rozrywkowych. Niestety dziesiatki tysiecy zolnierzy i cywilow zostalo zabitych w czasie najazdu i pacyfikacji Iraku, ktory to kraj zosta zniszczony. Stalo sie to i dzieje sie nadal dzieki poparciu protestanckich sjonistow dla planow wojennych neokonserwatystow, ktorych ideologie neokonserwatyzmu stworzyli Zydzi trockisci, nawroceni na skrajny sjonizm.

Wedlug profesora Izraela Szahaka, wielkiego obroncy praw czlowieka w Palestynie, skrajni sjonisci rzadzacy dzis w Izraelu, dzialaja wedlug tradycji klasycznego judaizmu i metod terroryzmu rabinow, wytworzonych w przeciagu tysiaca lat jego istnienia, do polowy 19go wieku. Mechanizm terroru rabinow przerodzil sie w terror komunistyczny, w ktorym Zydzi odegrali czolowa role. Szahak potepial tez polityke Izraela majaca na celu zdobycie hegemonii „od Nilu do Eufratu.” Neokonserwatysci rzadzacy w USA, ktorzy kontroluja amerykanska maszyne wojenna, teraz prowadza permanenna wojne o demokracje, podobnie jak Trocki nawolywal do „permanentnej” wojny o komunizm. Wojna ta nie tylko ma budowac hegemonie Izraela uzbrojonego w bron nuklearna, ale tez sluzy przemyslowi naftowmu i zbrojeniowemu USA.

Rola fundamentalistow protestanckich jako „pozytecznych idiotow” na rzecz skrajnych sjonistow, wsrod neokonserwatystow w rzadzie Bush’a i w rzadzie Izraela, jest pietnowana przez autorow D. L. O’Huallachain i Forrest’a Sharpe w dwu tomach pod tytulem „Neo-Conned” i „Neo-Conned Again,” (jest gra polslowek w tych tytulach, ktore znaczaje „oszustwo w nowy sposob” albo „oszustwo przez neokonserwatystow”). Recenzje tych ksiazek opublikowal James G. Bruen Jr. w wyzej wspomnianym artykule pod tytulem „Totentanz,” czyli taniec smierci, zilustrowany sredniowieczna rycina. Tak wiec polaczenie Talmudu, z zydowska teologia wygnania i megalomania, przy poparciu fundamentalistow protestanckich, spowodowalo katastrofalna dla Iraku pacyfikacje i „prywatyzaje” irackich pol ropy naftowej.

Swiat stoi wobec nieobliczalnych skutkow konfliktu USA z islamem, rozpoczetym przez konflikt zydowsko-arabski w Palestynie, jak wiadomo zainscenizowany jeszcze przez Jozefa Salina, w czasie Zimnej Wojny. Wtedy za pomoca kilkunastu pogromow w krajach satelickich, w latach 1945-47, dokonanych przez NKWD, przy udziale sjonistow, 711,00 Zydow zostalo wygnanych przez Zelazna Kurtyne i uzbrojonych bronia czeska na rozkaz Stalina. Stalin chcial spowodowac konflikt o ziemie miedzy Zydami i Arabami, w regione najwiekszych rezew ropy naftowej i gazu ziemnego na swiecie, ktore to rezerwy byly wowczas i w duzym stopniu nadal sa jeszcze dzis podstawa gospodarki panstw uprzemyslowionych.


www.pogonowski.com
13 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Światowy Dzień Chorego - uchwały Primum Non Nocere
luty 11, 2006
Adam Sandauer
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Czy to nowy rodzaj cenzury?
październik 29, 2006
Adam Sandauer
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow, a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
Komu ma służyć państwo?
październik 5, 2004
Bartłomiej Doborzyński
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Herezja Amerykańska i Narzucanie Subordynacji
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sąd fiński ukarał dwie gazety i autora opublikowanego listu za "wywoływanie etnicznych nienawiści do Żydów"
styczeń 11, 2007
bibula- pismo niezależne
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
Wojskowa dyktatura
wrzesień 4, 2003
Stanisław Tyminski
Zniesienie obowiązku wizowego między Rosją a Izraelem
wrzesień 20, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media