ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
więcej ->

 
 

Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)


Wydawać się może, że jesteśmy w XXI w., lecz nic bardziej złudnego! Zachodnia cywilizacja cofa się znów do średniowiecza, albo co najmniej do czasów absolutyzmu we Francji w XV i XVI w. Pytanie czemu? Ano odpowiedz jest prosta, na skutek amerykanizacji kultury, powracają wzorce sprawowania polityki rodem ze Średniowiecza i Baroku. To na rok przed wyborami w 1999 r. roku G. W. Bush oświadczył, że “To Bóg chce, bym został prezydentem czuję to”. Ostatnio prezydent Bush przypominał rozmowę A. Lincolna z pewnym duchownym, w której ów duchowny pocieszał Lincolna, że Bóg jest po jego stronie w tej wojnie (tj. secesyjnej), a Lincoln odparł, że to Bóg jest zawsze po właściwej stronie i on tez chce być po tej samej stronie co Bóg. Ponadto, G. W. Bush, przekonany jest, że pełni tą samą rolę, co Mojżesz dla narodu Izraelskiego, w co “boski” prezydent uwierzył po usłyszeniu kazania wielebnego M. Criaga. Oczywiście w tej całej bogobojności, jest sporo politycznej gry, bowiem religijna prawica, jest trzonem partii republikanów. Pozbawiani wiedzy Amerykanie (czy to z braku czasu, czy lenistwa jak i politycznej propagandy), brną w religię, która w prosty sposób wyjaśnia im wiele rzeczy. Jest to obraz niczym z “Faraona” B. Prusa. Jednak obłuda namiestnika Mojżesza, nie zna granic. Czasem pracownikom Białego Domu zdarzało się przyłapać prezydenta, jak leżał krzyżem, twarzą do ziemi, zagłębiony w modlitwie. Swoim przyjaciołom Bush junior, chwalił się, że jego syn już dwa razy przeczytał całą Biblię. W 2000 roku zyskał poparcie trzech telekaznodziei: J. Robisona, J. Dobsona i P. Robertsona. Okazało się do strzałem w dziesiątkę, bowiem na spotkanie z Robertsonem przyszło w sumie 20 mln ludzi, a w telewizji widziało do o wiele więcej. Dobson natomiast, prowadzi audycję radiową, gdzie w latach 60-tych, założył chrześcijańską sieć nadawców. Obecnie jego program jest nadawany w kilku krajach świata w 70 językach! W tych to audycjach uświadamiał ludzi, że zamach na prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza, nie jest złym pomysłem, a wylew krwi do mózgu Ariela Sharona był karą Bożą za oddanie strefy gazy Palestyńczykom!? Wszyscy oni dobrze wiedzą, jak wielką siłą jest religia i starą się to wykorzystać. Boski prezydent, choć uważa, że islam jest religią pokoju, to chce zniszczyć tych, którzy go ?le rozumieją, (ciekawe skąd u niego taka wiedza), zatem walczy z fundamentalizmem islamskim, tworząc fundamentalizm “chrześcijański”...?!

W czasie kampanii prezydenckiej w 1999 roku jeden z dziennikarzy zapytał kandydata na prezydenta, jaki jest ulubiony jego filozof? G.W. Bush bez wahania odpowiedział, że: “Jezus” (sic!) Zatem obecnie jesteśmy świadkami narodzin nowego chrześcijaństwa, którego G. W. Bush jest piewcą, z tą tylko różnicą, że Jezus zamieniał wodę w wino, G. W. Bush natomiast krew w ropę!
11 marzec 2007

pnlp 

  

Archiwum

Nie takie rzeczy zobaczycie Skąd się wziął u Edwarda Ochaba odruch sprzeciwu ?
sierpień 14, 2002
"Polityka "
"Fakt" - w dalszym ciągu mają Polaków za idiotów
październik 20, 2003
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
Akcyzowa kompromitacja władzy
maj 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Upadek tzw.IVRP
sierpień 31, 2007
Bogusław
Sierpniowa Rocznica Hieroszimy i Nagasaki
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
lipiec 26, 2004
Artur Łoboda
Wyznanie rachmistrza
luty 14, 2003
TOMASZ DOMALEWSKI http://www.dziennik.krakow.pl/
Wiara naszych przodków
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
Asesor powinien pomagać sędziemu, a nie wydawać wyroki - niekonstytucyjność asesury - czas na nowy model sprawiedliwego sądo
listopad 6, 2006
Zdzisław Raczkowski
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
Niewidzialna Unijna pomoc
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Atak na Irak (II)
luty 3, 2007
przesłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media