ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych

Z analizy przeprowadzonej na zlecenie Związku Powiatów Polskich wynika, że nie stwierdza się uchybień w realizacji obsługi informatycznej wyborów samorządowych przez Związek oraz przez Pixel Technology.
W materiałach przekazanych przez ZPP czytamy: "Analiza nie stwierdza uchybień w realizacji obsługi informatycznej wyborów przez Związek Powiatów POlskich oraz przedsiębiorstwa Pixel i TBD (Terenowy Bank Danych Polska Ośrodek Informatyki Kraków SA), przyczyny nieprawidłowości leżą po stronie firmy Prokom oraz w zastosowanym przez nią serwerze IBM".

Związek Powiatów Polskich poinformował w środę dziennikarzy, że na jego zlecenie została przeprowadzona niezależna analiza przebiegu wyborów samorządowych - pierwszej i drugiej tury.

Tymczasem 7 listopada firma Pixel, w oświadczeniu przekazanym PAP, przyznała się do błędu w swoim oprogramowaniu, który mógł wpłynąć na kłopoty w obliczaniu wyników w wyborach samorządowych.

Głównym wykonawcą systemu informatycznego obsługującego wybory samorządowe była firma Prokom Software, która wykonała system centralnej bazy danych, natomiast firma Pixel opracowała program dla terytorialnych komisji wyborczych.

Według zarządu Prokomu ekspertyza funkcjonowania systemu informatycznego podczas wyborów samorządowych - jaką zlecił Zarząd Powiatów Polskich - "zawiera wiele błędów".

28 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
Portret szmaty
lipiec 22, 2004
PAP
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
Nepotyzm w Małopolskiej Chorej Kasie
styczeń 23, 2003
Piotr Mączynski
Były rosyjskie, będą amerykańskie - bazy na terenie polski !!!
luty 13, 2003
PAP
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Międzynarodówka bogaczy
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r. Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
Włochy - spór o toaletę
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
Why the West Hates Islam...
czerwiec 24, 2007
przysłał Marduk
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
Kryzys irański można rozwiązać przy pomocy dyplomacji
lipiec 22, 2006
Noam Chomsky
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media