|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
więcej -> |
|
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej
niż w państwach o podobnej historii?
|
|

Mamy o 30% niepełnosprawnych więcej niż w krajach o historii podobnej do naszej.
Ta ilość daje dodatkowo 1 mln osób pobierających renty. Koszty sięgają wielu miliardów zł rocznie.
Jeśli uwierzyć diagnozie premiera Hausnere iż nadmiar rencistów nie stanowią osoby niepełnosprawne lecz że jest to ukryte bezrobocie to należy wyciągać z tego konsekwencje i wszystkie wnioski. Należy wyciągać je do końca. Tych, którzy naciągają ubezpieczenia, trzeba pozbawić rent. Jeśli premier Hasuner ma rację zmniejszymy o milion ilość rencistów, ale o tyle samo wzrośnie liczba bezrobotnych ( z 3.4 do 4.4 mln osób ). Uzyskane oszczędności ZUS musza, więc zostać przekazane na tworzenie nowych miejsc pracy. Podawany zaś obecnie poziom bezrobocia musi zostać zweryfikowany, ponieważ jest on zaniżony i nie wynosi 20%, lecz doprowadzono go do rekordowego poziomu ok. 25%.
Przy "cudownych uzdrowieniach" czynionych pod presją, przez orzeczników ZUS, przekonany jestem, iż diagnoza premiera Hausnera jest całkowicie lub częściowo chybiona. Kolosalna liczba niepełnosprawnych jako typowo polska specjalność, to skutek zasad funkcjonowania niestety naszej Służby Zdrowia. Gdy dochodzi do popełnienia błędu lekarskiego często pierwszym działaniem nie jest ratowanie ofiary, lecz tuszowanie tego, co zrobiono nawet kosztem nie udzielania pomocy poszkodowanemu. Ponieważ części ofiar mimo tego udaje się przeżyć, ludzie ci stają się kalekami. Gdyby pomoc została udzielona w porę w wielu wypadkach poszkodowani, wróciliby do normalnego życia.
Aby przedstawić skalę problemu błędów lekarskich, trochę informacji w oparciu o dane z innych państw. Gdyby nasza medycyna funkcjonowała jak w Szwecji czy jak w USA to w Polsce około 20 tysięcy osób każdego roku stawałoby się ofiarami błędnego leczenia. U nas oczywiście nikt nie przeprowadził takich badań, należy jednak przyjąć z oczywistych powodów, iż liczba poszkodowanych nie może być mniejsza. W ciągu średniego ludzkiego życia wydarzy się ( 75 lat x 20 tys. ) co najmniej 1,5 mln. takich tragedii. Część z ofiar umiera od razu, ale część żyje przez dziesiątki lata pobierając renty. Polska tym różni się od innych państw, iż często nie ratuje się zdrowia poszkodowanych, poświęcając całą energię na zapewnienie bezpieczeństwa lekarzowi.
Wśród osób pobierających renty są bez wątpienia także i naciągacze. Nie jest to tylko polska specyfika bo podobnie jest w wielu państwach Świata. Nie można więc wytłumaczyć nadmiaru osób niepełnosprawnych niczym innym jak tylko złym funkcjonowaniem Służby Zdrowia.
O tych ludziach nie powinien zapominać premier Hausner, gdy twierdzi, iż nadmiar rencistów to wynik działania naciągaczy czy też ukryte bezrobocie.
|
|
23 październik 2003
|
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
Judaism: A Conspiracy Against Jews, Humanity?
listopad 22, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
|
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
|
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
|
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego.
About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
|
Dlaczego będą (?) wieszać Saddama Husseina ?
grudzień 28, 2006
tezlav von roya
|
Jak stracili wladze
wrzesień 6, 2005
przeslala Elzbieta
|
Nie dla tarczy- Redakcja "Magazynu- Obywatel"
luty 20, 2007
marduk
|
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
|
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
|
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
|
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
|
Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
|
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Konkurs dla przewodników
lipiec 1, 2004
|
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
|
więcej -> |
|