ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
więcej ->

 
 

List do Pana Pułkownika Makowieckiego


Drogi Panie Pulkowniku Edwardzie:

Z wielkim bolem wszyscy emigranci sledzimy tragiczne staczanie sie Polski w niebyt ekonomiczny. Proces dostosowawczy przed wstapieniem do Unii doszczetnie zniszczyl nasz Kraj. Czyniony podstepnie i bezprawnie pozbawil miliony ludzi pracy, doprowadzil do nedzy i rozpaczy wielu.

Jest dla Polski ratunek. Po pierwsze w referendum powiedziec - NIE, po drugie pozbawic nielegalna wladze - wladzy. Przeprowadzic prawdziwie wolne wybory i usunac od wplywow wszystkich wrogow i zdrajcow Polski oraz oprzec nasza Ojczyzne na zdrowych fundamentach POLSKI WOLNEJ SUWERENNEj NIEPODLEGLEJ, takich samych na ktorych powstawala Polska zaraz po I Wojnie Swiatowj i po prawie 200 latach zaborow w latach 1918 - 1925 !!!

TAK NAM DOPOMOZ BOG

PS. Jest rzecza nieprawdopodobna, zebysmy sie mylili. Gdyby to byla tylko moja indywidualna opinia, jeszcze zgodzilabym sie, ale sa nas miliony poza Polska i myslimy tak samo. Polonia amerykanska - tak bardzo patriotyczna, wezmie liczny udzial w referendum. Beda calymi autokarami udowac sie do placowek dyplomatycznych RP. Tak samo bedzie w Ameryce Poludniowej, Europie i Australii.

Polacy na obczyznie odcieci od mediow w Polsce maja trzezwe spojrzenie na wszyskie sprawy i ich ocena jest wiarygodna. Jestesmy swiadomi grozy sytuacji. Wiemy, ze od nas bedzie zalezal byt naszej 1 000-letniej Ojczyzny. Wiemy, ze zwyciestwo bedzie nasze. Wiemy, ze bedziemy wracac, bo nasze miejsce jest w Polsce. Wiemy, ze nie dopuscimy, zeby Polska popadla w jeszcze wieksza niewole od tej wewnetrznej, ktora znosi dzielnie od 1945 roku po dzis dzien.

SEMPER FIDELIS POLONIAE

Elzbieta Gertruda Gawlas

Komitet Polonia dla Referendum NIEPODLEGLA SUWERENNA POLSKA

Maj 4, 2003

Toronto Kanada

4 maj 2003

Elżbieta Gawlas 

  

Archiwum

Żydowska skrucha?
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sowińska chce zabronić seksu 17-latkom
marzec 25, 2008
Artur Łoboda
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
Hip Hop
luty 18, 2004
Dziennik Polski
mafijne zwyczaje
lipiec 12, 2003
® © Mirosław Krupiński
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
"Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub"
wrzesień 23, 2005
przeslala Elzbieta
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
Michalkiewicz na żywo – nagranie ze spotkania! Historia ustrojowa Rzeczypospolitej (plik mp3)
sierpień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
lipiec 24, 2006
Wojciech Wybranowski
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
Tadeusz Rejtan
czerwiec 7, 2003
Stanisław Tubek
Wniosek o odwołanie prezesa NBP bezprawny
sierpień 29, 2002
PAP
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media