|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
więcej -> |
|
Zachwianie kredytu i kryzys na giełdach świata
|
|

Strach przed kryzysem gospodarczym i zachwianie się kredytu, powoduje kryzys na giełdach świata. Ceny papierów wartościowych spadają: w USA 8%, w Chinach o 6%, w Rosji o 12,5%, w Japonii 13%, w Indiach14%, W. Brytanii 14,5%, w Niemczech 16% i w Brazylii 16%. Spadek cen na giełdach. jest powodem wyprzedawania papierów wartościowych po coraz niższych cenach z powodu obaw, że nadchodzi kryzys w USA który rozpowszechni się na całym świecie.
Bank Centralny w USA zniżył stopę procentową o ¾% w dniu 22 stycznia, 2008 do trzech i pół procent i w ten sposób chwilowo zatrzymał spadek cen na giełdzie w Nowym Jorku. Dalsze zniżki stopy procentowej mogą służyć w celu hamowania spadku cen na giełdzie amerykańskiej. Metoda ta ma swoje granice, ponieważ, w momencie, gdy stopa procentowa zbliża się do zera wówczas ceny towarów zaczynają spadać i ludzie odkładają zakupy na pó?niej, co z koleji pogłębia kryzys. Z tego powodu w USA uważa się inflację w wysokości 3% rocznie, za objaw
zdrowy ekonomicznie.
Na pierwszej stronie w The Wall Street Journal, z 22 stycznia, 2008, jest alarmujący tytuł: „Szerzy się Strach z Powodu Trudności Uzyskania Kredytu w USA i Zagranicą: Trudności w W Uzyskaniu Pożyczek Przez Małe Przedsiębiorstwa Powodują Zwolnienie Ich Rozwoju; Strach Przed Recesją Powoduje Globalną Wyprzedaż na Giełdach w USA i Zagranicą co Wywiera Nacisk na Banki Centralne.”
Brak kredytu, który zaczął się od spekulacji nieruchomościami w USA, teraz zatacza coraz większe kręgi w gospodarce i banki zabezpieczają się i boją się udzielać pożyczek oraz wymagają silniejszych gwarancji i większych opłat manipulacyjnych, od małych przedsiębiorstw tak jak to było w 1982 i 1992 roku, na większą skalę. Niewiadomo jak głęboki będzie obecny kryzys i jak długo będzie trwał. Redaktor pisma „U.S. News and World Report” przewiduje kryzys podobnie ciężki, jak w 1929 roku. Wówczas po ośmiu latach, prezydent Roosevelt doszedł do wniosku w 1937 roku, że jedynie wojna i zbrojenia wojenne mogą uratować gospodarkę USA.
Spadek cen na giełdzie i rosnące bezrobocie, jak też zmniejszające się inwestycje, zwiastują zbliżający się kryzys. Prezes Centralnego Banku, Żyd nazwiskiem Ben Bernanke, powiedział przez komisją senatu, że: „Bardziej trudne do uzyskania i wyżej oprocentowane pożyczki przyhamują rozwój gospodarki USA.” Indeks Dow na giełdzie nowojorskiej spadł o 15% i teraz zagraża spadek do 20%, który uważa się za początek długotrwałego niżu cen na giełdzie.
Od lat inwestorzy amerykańscy uważali, że inwestycje miliardów dolarów zagranicą w szybko rozwijających się gospodarkach w Azji i w Ameryce Łacińskiej, uwolnią ich od kłopotów w USA, oraz nie dopuszczą do kryzysu światowego. Nadzieje te nie sprawdzają się wobec jednoczesnego spadku cen na wszystkich giełdach na świecie.
Spadek wartości dolara przyczynił się do powiększania eksportu z USA. Zjawisko to może okazać się krótkotrwałe, wobec spadku cen na wszystkich giełdach i nie tylko w Nowym Jorku. Wielu analityków od kilku miesięcy ostrzegało, że giełdy w rozwijających się krajach zbyt poszły w górę i stworzyły rozdęty balon, gotowy pęknąć w każdej chwili. Trudno jest znale?ć pewne inwestycje, w sytuacji, kiedy na wszystkich giełdach, ceny idą w dół.
Najpewniejszą lokatą kapitału od dłuższego czasu jest złota, które osiąga rekordowe ceny zwłaszcza, że nie wiadomo, na jakim poziomie cen jest dno obecnego niżu, na giełdach. Wszędzie banki centralne starają się ratować sytuacje obniżając stopę procentową. Niedługo będzie kolej na Europę, gdzie wska?niki giełdowe poszły w dół 15% i dolar chwilowo poszedł w górę 1,2% w stosunku do euro.
Rząd Busha proponuje zastrzyk 150 miliardów dolarów dla wzmocnienia gospodarki USA. Propozycja ta nie robi wielkiego wrażenia ani w USA ani zagranicą, gdzie analitycy mówią, że ignorowano zbyt długo spekulację nieruchomościami w USA i teraz wszyscy muszą cierpieć konsekwencje. W Japonii kierownik funduszu inwestycji, Hiroiczi Niszihe powiedział: „Już tyle straciliśmy, że brak nam włosów na głowie, żeby więcej łysieć i nie mamy więcej krwi, żeby więcej krwawić.” Zachwianie kredytu i kryzys na giełdach szerzy się z USA na świat.
WWW.pogonowski.com |
|
23 styczeń 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
|
Sobie życzymy
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 10, 2002
http://www.angora.pl/
|
To nie był wypadek
lipiec 6, 2003
Małgorzata Rutkowska
|
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
|
Pouczająca lekcja
sierpień 28, 2003
Nasz Dziennik
|
Co twoje, to moje, co moje, to nie rusz
kwiecień 25, 2003
PAP
|
PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...
grudzień 30, 2006
Ot.Joker
|
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
|
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
|
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
|
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
|
Posprzątać po obecnych politykach
grudzień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Pazerzy nieprzyjaznego państwa
kwiecień 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przykra Rocznica "Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego" w USA
styczeń 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Teoretycznie możemy zrobić wszystko
styczeń 28, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|