ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
więcej ->

 
 

2009.03.11. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury

2009.03.11. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
Poprzedni serwis:
http://forum.wprost.pl/swiat/?w=196900
2009.03.06. Serwis wiadomości bez cenzury

Rozwinięcia pod podanymi linkami:
A - w języku angielskim
R – w języku rosyjskim
P – po polsku
E - po hiszpańsku
Regularny serwis wiadomości bieżących z parafialnego, nieeuropejskiego punktu widzenia, po polsku:
www.bibula.com
Regularny serwis wiadomości bieżących z niemieckiego, europejskiego punktu widzenia, w 30 językach:
http://www.dw-world.de/

Zalecam czytanie poprzednich wydań. Szacuję że dopiero przeczytanie kilkudziesięciu (?) wydań daje przybliżony obraz światowej rzeczywistości.
Stałe, pospolite, wręcz rutynowe zniekształcenia PAP to:
1. Przedstawianie Federacji Rosyjskiej niemal wyłącznie w czarnych barwach. Nieuznawanie G8.
2. Promowanie ksenofobicznego nastawienia Polaków do wszystkich narodowości z wyjątkiem Żydów i Amerykanów. Szukanie konfliktów z krajami z którymi choćby z racji odległości Polska nie powinna mieć zatargów. Lekceważenie Chin, uporczywe nazywanie stolicy Chin Pekin (wbrew życzeniom Chin, zamiast Beijing), demonizowanie Iranu, krytykowanie wpływów Chin w Nepalu, rozdmuchiwanie kwestii prześladowań w Tybecie itp. Więcej na temat Chin w serii serwisów poprzedzających IO 2008 . Ostatnim serwisem z kilkunastu serwisów z serii publikowanej na www.prawica.net był serwis z 19 lipca 2008.
http://www.prawica.net/node/12878. W każdym serwisie podany link do wcześniejszego wydania
3. Ukrywanie bardziej niezależnego, pro-europejskiego i mniej służalczego niż polskie nastawienia wobec USA Republiki Czeskiej.
4. Ukrywanie ogólnoświatowej izolacji Izraela, licznych rezolucji Zgromadzenia Ogólnego ONZ potępiających Izrael
5. Ukrywanie że działalność większości "koalicji" montowanych przez USA nie jest usankcjonowana rezolucjami Rady Bezpieczeństwa ONZ co powoduje negatywne nastawienie wobec USA większości krajów ZO ONZ. Cała Ameryce Południowej jest ogarnięta amerykofobią.

................................


(R) http://www.vesti.ru/doc.html?id=261425
Skandal i humor na wystawie edukacyjnej w Sewastopolu. Podległa Prezydentowi Wiktor Juszczenko Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zorganizowała wielką wystawę w Domu Ukraińskim w Sewastopolu. Wystawa miała dokumentować Wielki Głód na Ukrainie. Tymczasem udowodniono że zdjęcia przedstawiają amerykańskie dzieci z okresu Wielkiej Depresji . Również fałszywe są fotografie z Powołża z tego okresu. Na jednej zidentyfikowano sławnego polarnika Nansena w czasie akcji charytatywnej na Powołżu. Nansen zmarł 10 lat przed Wielkim Głodem.
Wystawa organizowana za pieniądze Kongresu USA. Ukryto że po otwarciu archiwów NKVD okazało się że od Wielkiego Głodu bardziej od Ukrainy ucierpiały Kazachstan, Kubań i Powołże.
Do lokalnej siedziby SBU nie można się dostać. Aby nie dopuścić do protestów zamknięta - zorganizowano dzień sanitarny...
Również i z tego powodu, ze siedzibę odwiedził sam Prezydent WJ ogłaszając nominację nowego starego naczelnika lokalnej SBU którego chwalił za polityczną obiektywność i niezależność. Jednakowoż Rada Najwyższa Ukrainy jest innego zdania. Wniesiono tam już wniosek o jego kolejną dymisję...
SBU jest pod obstrzałem RNU również z innych powodów. Niedawna rewizja "kominiarzy" w siedzibie Neftogaz, a także sprzedaż tajnych mieszkań i willi w Kijowie.
(R) http://www.lenta.ru/news/2009/03/09/exibition/
..................
(R)http://www.vesti.ru/doc.html?id=261424
Prezydent FR Dimitri Medvedev wystąpił na Pierwszej konferencji poświęconej rezultatom przyjętego do realizacji pakietu ustaw 5-letniego planu walki z korupcją. Podkreślił że uchwalenie to był tylko początek, ważniejsze jest wdrażanie i realizacja. Dotychczasowe rezultaty skromne i za wcześnie na oceny. Konieczne jest wdrażanie nowych technologii np. internetowe przetargi przy wyprzedaży mienia państwowego. Aby dać przykład innym urzędnikom będzie co roku ogłaszał swój stan majątkowy. W istniejących rozporządzeniach znaleziono 12 500 korupcjogennych fragmentów.
(R)http://life.ru/video/244
Przypomnienie antykorupcyjnego wystąpienia Putina sprzed rokiem. W załączonym transkrypcie rozmowy z Gienadij Ziuganov, Przewodniczący Partii Komunistycznej FR Putin użył wyrażenia : odrąbać ręce łapownikom.
.....................
(P) http://wyborcza.pl/1,91446,6365863,Putin__Rosja_moze_zaspokajac_zapotrzebowanie_Europy.html
Rosja dysponuje wystarczającymi zasobami gazu, by zaspokajać potrzeby Europy i własne przez co najmniej 100 lat - oświadczył we wtorek premier Rosji Władimir Putin po rosyjsko-węgierskich ROZMOWACH NA SZCZEBLU PREMIERÓW W MOSKWIE.
Nie ma problemów ze ?ródłami zaopatrzenia Europy w gaz, a tylko istnieje problem państw tranzytowych.

(R)http://www.vesti.ru/doc.html?id=261426
Południowy Strumień ma kosztować 10 miliardów dolarów, zbudowany do 2015 roku. Przechodzi przez Warnę do Włoch i Niemiec jak na obrazku. Niewykluczone że do projektu dołączy się Iran. Węgry już przystąpiły. Putin wspomniał o napadzie USB na siedzibę Neftogaza dla zdobycia oryginału kontraktu podpisanego między Ukrainą a FR. Obecnie roczna wymian handlowa Węgier i FR osiągnęła rekordowe 13 mld dolarów.
...................
(R) http://www.lenta.ru/news/2009/03/10/zvar/
Ukrywający się były prezes lwowskiego sądu apelacyjnego Igor Zwarycz został schwytany. Nakaz aresztowania wystawił sąd rejonowy w Kijowie.
..............
(R) http://www.lenta.ru/news/2009/03/11/ship/
Napastowany przez statki chińskie amerykański okręt wojenny Impeccable z cywilną załogą śledził ruchy okretów podwodnych.
(A) http://news.yahoo.com/s/ap/20090310/ap_on_go_ca_st_pe/us_china_incident;_ylt=AtPOs3.TQDyAd0lDteJyOw.s0NUE;_ylu=X3oDMTJidjhiczg4BGFzc2V0A2FwLzIwMDkwMzEwL3VzX2NoaW5hX2luY2lkZW50BHBvcwM2BHNlYwN5bl90b3Bfc3RvcnkEc2xrA29mZmljaWFsc3Vzcw--

(A)http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/player/popup/?rn=3906861&cl=12414854&ch=4226714&src=news
Na filmie video pokazano okręt wojenny US otoczony przez statki chińskie i miejsce na mapie na Morzu Południowo-Chińskim gdzie doszło do incydentu. Chiny uważają ten akwen za wewnętrzne wody terytorialne - wyłączna strefa gospodarcza -the Exclusive Economic Zone. Wzajemne protesty nie ustają mimo nadchodzącego spotkania na szczeblu prezydentów.
(A) http://www.chinadaily.com.cn/china/2009-03/11/content_7565717.htm
Działania strony chińskiej oparte są na konwencji ONZ o Międzynarodowym Prawie Drogi na Morzu którego Chiny są sygnatariuszem a USA nie.
...................
(A) http://english.people.com.cn/90001/90777/90851/6610137.html
Międzynarodowe manewry na Morzu Arabskim u wybrzeży Pakistanu (port Karaczi) AMAN 06 pod hasłem RAZEM O POKÓJ z udziałem 20 okrętów z 12 krajów wkroczyły w fazę morską. W podobnych manewrach w 2007 roku uczestniczyło 14 okrętów z flot Bangladesh, China, France, Italy, Malaysia, the United Kingdom and the United States. Chiny reprezentiwane przez niszczyciel i pododdział specjalny tłumaczą swój udział zobowiązaniami wynikającymi ze stałego członkostwa Rady Bezpieczeństwa ONZ
....................
11 marzec 2009

tłumacz 

  

Archiwum

Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji

maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
Polska Partia Pracy - pomijana w sondażach przedwyborczych alternatywą dla obecnych partii?
październik 7, 2007
Dorota
Auschwitz
styczeń 28, 2005
gnidy
listopad 23, 2005
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
Euro
sierpień 27, 2003
Maciej Winnicki
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
Społeczeństwo tworzy język a nie językoznawcy
listopad 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Zawsze nich będzie słońce"
marzec 22, 2003
Alina
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media