|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
więcej -> |
|
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
|
|
Ostatnie tygodnie obfitowały w sensacyjne wydarzenia. Niestety, polskojęzyczny czytelnik o nich nie wiedział. Całe bloki tematyczne były nieobecne TYLKO w polskich publikatorach.
Obecny Premier Federacji Rosyjskiej W. Putin skutecznie przedstawiał rosyjski punkt widzenia udzielając obszernych wywiadów największym publikatorom świata, m.in:
amerykańskiej telewizji CNN
niemieckiej telewizji ARD
francuskiemu dziennikowi Le Figaro
Polska jest jedynym krajem formalnie należącym do Europy gdzie żadna z wymienionych pozycji nie była dostępna.
Cenzurowane bloki wiadomości to:
1. Wydarzenia w Gruzji. Wojna Pięciodniowa. Skuteczność rosyjskiej pacyfikacji. Ilość przejętego sprzętu. Fizyczne dowodu udziału obywateli Ukrainy i Izraela w konflicie po stronie Gruzji. Istniejące wcześniej uregulowania prawne dotyczące Anchazji i Osetii Południowej - status prawny pododziałów rosyjskich. Spolegliwość USA - omijanie przez okręty USA portów kontrolowanych przez FR, ostentacyjne ograniczenie celów wizyty do akcji humanitarnej. Szczegóły porozumienia między Gruzją a Abchazją/Południową Osetią wynegocjowanego pod nadzorem Francji i Rosji.
2. Wrzenie na Ukrainie. Tragiczna sytuacja ekonomiczna. Rozpad państwowości. Problematyczna wartość oświadczeń różnych ukraińskich osrodków władzy.
3. Wściekły antyamerykanizm w krajach Ameryki Południowej i na Białorusi. Personel dyplomatyczny USA na Białorusi liczy 2 (dwie) osoby. Rząd Kuby wśród tych krajów ma opinię nadmiernie umiarkowanego i powściągliwego wobec USA! Prezydent Chavez wyrzuca amerykańskiego ambasadora już nie w związku ze sprawami Wenezueli, ale przez solidarność... z Boliwią. Nikaragua jako pierwszy kraj na świecie uznała Abchazję i Osetię Południową, mimo zupełnego braku kalochkolwiek powiązań - tylko na złość USA...
4. Decyzje podejmowane przez gremia międzynarodowe: Radę Bezpieczeństwa ONZ, Radę Europy, oficjalne stanowisko NATO czy Szaghajskiej Organizacji Współpracy, międzynarodowe trybunały sprawiedliwosci itp.
...................................
Nie idzie mi wcale o solidaryzowanie się z FR w sprawie Gruzji, czy z którąkolwiek frakcją na Ukrainie, czy z jakimikolwiek przejawami antyamerykanizmu w Ameryce Południowej. Nie jestem takze zwolennikiem gloryfikacji ONZ czy UE...
Uważam jednak że przeciętny Polak ma prawo mieć dostęp do informacji o bezspornych faktach. Takich jak kto i kiedy rozpoczął konflikt w Osetii Południowej, jaka była wysokość strat i wśród jakiej ludności, jaki jest status prawny Floty Czarnomorskiej, skąd pochodziło uzbrojenie użyte przez Gruzję, a także liczebność amerykańskiego personelu dyploamtycznego czy koszt wiz dla obywateli amerykańskich w różnych krajach.
Również powinien mieć możliwość poznania oficjalnego stanowiska zajmowanego przez międzynarodowe instytucje, organizacje, trybunały itp.
Polska nie respektuje ratyfikowanych konwencji. Tylko formalnie jest członkiem UE. W rzeczywistości ogrywa rolę destrukcyjną. Nie tylko wobec UE, ale ogólnie dla światowego pokoju i dla praworządnosci w stosunkach międzynarodowych. Amerykański Osioł Trojański w Europie. Wspólnik CIA w torturowaniu wię?niów. Wspólnik amerykańskich oddziałów w zamierzonym mordowaniu ludności cywilnej, a zwłaszcza kobiet i dzieci. "Wymazywanie wiosek z mapy" - jak powiedział polski ludobójca major Olgierd C.
Aktualnie toczy się w Polsce pozorowane śledztwo w sprawie udostępniania CIA polskich lotnisk do torturowania jeńców. Utajnione w celu ukrycia nieprawdłowosci. Zachęcam do bezpośredniego informowania instytucji europejskich o obserwacjach związanych z tematem. Albo choć do anonimowej publikacji w Internecie...
|
|
15 wrzesień 2008
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ogłoszenie ze słupa
czerwiec 26, 2004
|
Accor złożył ofertę wiążącą na zakup 4,06 proc. akcji Orbisu
listopad 18, 2002
PAP
|
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
|
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
|
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
|
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
|
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
|
Czy "przedszkolanka" i Izrael Nabawi Swiat Wojny z Iranem?
kwiecień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pieniądz Drożeje na Świecie
październik 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
|
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
|
więcej -> |
|