|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
więcej -> |
|
Bankierzy i Globalne Imperium
|
|

Rewolucja bolszewicka była finansowana przez skarb niemiecki, w celu likwidacji frontu wschodniego, żeby przerzucić masy wojsk niemieckich na front zachodni. Logika tej strategii jest zrozumiała. Natomiast trudniej jest zrozumieć, dlaczego, najbogatsi i najsilniejsi bankierzy na świecie, głównie Żydzi lub ludzie z Żydami blisko skoligaceni, finansowali rewolucję bolszewicką, która obiecywała im konfiskatę ich mienia.
Wśród tych ludzi byly takie nazwiska jak Rothschild, Rockefeller, Schiffs, Warburg, Morgan, Harriman i Milner. Logiczną odpowiedzią na to pytanie jest, że jeżeli finansowali oni rewolucję bolszewicką, to znaczy, że się tej rewolucji nie bali, ponieważ ją kontrolowali. Od 1918 roku, klika ta, przekazywała Sowietom nie tylko pomoc finansową, ale co ważniejsze technologię, jak to opisał Antony Sutton w trzech tomach „Zachdnia Technologia i Rozwój Gospodarczy Sowietów,” Stanford University, Hoover Institution on War, Revolution and Peace.
W Wersalu, w 1918 roku, ta sama klika ustaliła takie granice w Europie, żeby wywołać Drugą Wojnę Światową. Marszałek Ferdynand Foch wówczas wskazał na Wolne Miasto Gdańsk i powiedział „tu zacznie się następna wojna światowa.”
W 1933 roku, finansiera załatwiła uznanie Związku Sowieckiego przez USA i dzięki pomocy finansowej, uratowała Sowiety, przed załamaniem gospodarczym. W tym samym czasie, po obu stronach Atlantyku, bankierzy żydowscy zaczęli udzielać kolosalnych pożyczek nowo-powstałemu rządowi Adolfa Hitlera, która to działalność prowadziła do wybuchu wojny, pożądanej przez finansierę światową, jako następne stadium budowy globalnego imperium.
Niemcy natomiast mieli ponowną nadzieję zrealizowania planów kolonizacji Rosji, według których to planów, dali oni Rosji ulitimatum w 1914 roku: „albo dembilizacja w 12 godzin, albo dzialnia wojenne na froncie niemiecko rosyjskim.” Tak więc, kiedy plany Hitlera były finansowane przez międzynarodową finansierę, to wtedy znowu użyto do ich realizacji socializm, ale tym razem w formie socializmu narodowego.
W 1941 roku, ta sama grupa bankierów rzuciła się na pomoc Sowietów. W 1943 roku bankierzy byli reprezentowani przez Arvill’a Harriman’a, zarządzającego amerykańskimi dostawami fabryk i materiałów wojennych do Rosji. Podczas konferencji w Teheranie, uznano Europę Środkowo Wschodnią jako strefę wpływów sowieckich. Harriman osobiście przyczynił się, żeby Alianci dokonali zdrady Polski i ustalili nowe powojenne granice. Narzucili oni komunizm Polsce i innym krajom Europy środkowo wschodniej jako następne stadium prowadzące do globalizacji według Gary’ego Allen’a.
W 1945 roku bankierzy tak pokierowali sytuacją Chin, że umożliwili oni zwycięstwo komunistów. Jedyną logiczną konkluzją tego postępowania elity finansowej świata jest, to, że używali oni komunizmu, jako narzędzia do budowy imperium globalnego. Tak więc oczywiste jest, że komunizm nigdy nie działał jako systemem „obrony proletariatu.”
Wtedy jeszcze, super-bogaci finansiści, starali się kontrolować świat za pomocą i pod płaszczykiem szerzenia socializmu. W USA konspirację super-bogatych, głównie Żydów reprezentowała, Rada Polityki Zagranicznej (Council on Foreign Relations, CFR) według książki Gary’ego Allen’a pod tytułem „Nikt nie śmiał tego nazwać konspiracją” („None Dare Call It Conspiracy”), która ta książka była napisana już 35 lat temu.
Kwatera główna CFR jest na 68 ulicy w Nowym Jorku. Otwarcie głoszonym celem CFR jest według Allen’a, obalenie konstytucji amerykańskiej i ewolucja niepodległej republiki USA w kierunku globalnego imperium („World Government”). Tacy ludzie jak Kissinger urzeczywistniają plany bankierów, głównie Żydów, żeby używać potęgi finansowej by rządzić światem za wszelką cenę, nawet za pomocą dokonywania zbrodni międzynarodowych oraz rozpętywania wojen. Dzisiejsza sytuacja na Bliskim Wschodzie jest spowodowana agresywną taktyką narzucania światu rządów globalnego imperium.
www.pogonowski.com |
|
21 wrzesień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
|
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
|
Primum Non Nocere nie popiera strajków lekarzy
czerwiec 1, 2006
Adam Sandauer- przewodniczący Stowarzyszenia
|
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
|
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
|
Kryzys Banku Centralnego USA, Zagrożenie Inflacją
luty 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
|
Strach przed własnymi myślami
styczeń 4, 2007
Artur Łoboda
|
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
|
W Polsce to normalka
czerwiec 10, 2008
Andrzej Leszyk
|
CIA pomagała Janowi Pawłowi II
umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
|
Judaism: A Conspiracy Against Jews, Humanity?
listopad 22, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wspomnienie o Janku Samsonowiczu
październik 4, 2005
przeslala Elzbieta
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA potrzebuje pilnie poważnej naprawy!
wrzesień 13, 2007
Dariusz Kosiur
|
Szczepili nieświadomych ludzi przeciw Ptasiej Grypie. Zmarło 21 pensjonariuszy
lipiec 2, 2008
tvn
|
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
więcej -> |
|