|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Katastrofa ludzkosci
|
|
Unia Europejska konsekwentnie wprowadza w krajach czlonkowskich kulture smierci w postaci ustawodawstwa zezwalajacego na zabijanie dzieci poczetych, eutanazje, zawieranie tzw. malzenstw homoseksualnych z prawem adopcji dzieci wlacznie. Przy calkowitej obojetnosci tzw. opinii publicznej codziennie w majestacie prawa w panstwowych szpitalach i klinikach gina tysiace dzieci poczetych. Dramatyczna sytuacje w Niemczech przedstawia nasz tamtejszy korespondent. O dzialaniach podejmowanych przez katolikow i ludzi dobrej woli we Francji w celu powstrzymania fali zla rozmawiamy z przedstawicielem stowarzyszenia obroncow zycia.
W Niemczech, gdzie rocznie na skutek tzw. aborcji ginie ponad 130 tys. dzieci (wiele zrodel podaje liczbe zblizona nawet do 300 tys.).
Liczba zabojstw dzieci poczetych w Niemczech jest zatrwazajaca. W roku 2001 dokonano oficjalnie 134 964 tzw. aborcji, w roku 2000 - 134 600, a cztery lata wczesniej - 130 890. Wyraznie widac tendencje wzrostowa. Szczegolnie niebezpieczny i niepokojacy jest fakt, iz na zabicie wlasnego dziecka decyduje sie coraz wiecej mlodych kobiet - czesto dzieci. W roku 1997 - 440 dziewczat ponizej 15. roku zycia dokonalo tej zbrodni; w roku 2001 bylo juz ich 696. Podobnie wzrosla liczba kobiet pomiedzy 18. a 25. rokiem zycia, ktore zabily swoje dziecko - z 32 tys. do prawie 40 tys. Wedlug najnowszych danych Federalnego Urzedu Statystycznego, w roku 2001 az 7605 niepelnoletnich dziewczat (ponizej 18. roku zycia) zabilo swoje poczete dziecko. Jest to wzrost, w porownaniu z rokiem 1999, o 1872 zabojstwa.
Ta zatrwazajaca tendencja wzrostowa utrzymuje sie, niestety, w dalszym ciagu, bowiem - jak czytamy w statystykach niemieckiego GUS-u - w pierwszym kwartale 2002 roku zanotowano juz 3840 tzw. aborcji wsrod nieletnich.
Jak pomoc?
Aby zatrzymac ten potworny proceder Claudia Kaminski, z organizacji "Prawo do Zycia", domaga sie od wladz niemieckich natychmiastowej pomocy dla rodzin, aby mogly one godnie i bezpiecznie zyc.
Podobnego zdania jest Christa Stewens (CSU), ktora uwaza, ze nalezy podniesc wszystkie zasilki rodzinne dla rodzin wielodzietnych - do 600 euro na dziecko do 3. roku zycia, a nastepnie po 300 euro az do uzyskania przez nie pelnoletnosci.
Tragiczne skutki
Lekarze ostrzegaja kobiety przed tragicznymi skutkami tzw. aborcji. Poronienia, przedwczesne porody, nowotwory piersi, choroby psychiczne - to najczesciej wymieniane schorzenia u kobiet, ktore zabily swoje poczete dziecko.
Ponadto - jak poinformowal niedawno augsburski magazyn "Lebensforum" - kobiety po tzw. aborcji przecietnie zyja krocej. Badania na ten temat przeprowadzili naukowcy z Finlandii. Az 27 proc. kobiet, ktore zabily swoje dziecko, probowalo tez popelnic samobojstwo.
Do podobnych wynikow doszli naukowcy z Wielkiej Brytanii. Na kazde 1000 kobiet, ktore zabily swoje poczete dziecko, 8,1 popelnilo samobojstwo. Odsetek ten u kobiet, ktore urodzily, wyniosl tylko 1,9.
Kobiety po tzw. aborcji odwiedzaja o 80 proc. czesciej gabinety lekarskie i az o 180 proc. czesciej zapadaja na choroby psychiczne.
Zbrodniczy doping
Przed kilkoma dniami przewodniczaca amerykanskiej organizacji - "Live Dynamics", Mona Passigiano, poinformowala, ze na calym swiecie tzw. aborcja stala sie jednym ze sposobow dopingu w sporcie. Informacje te potwierdzili finscy lekarze sportowi. Ich zdaniem, czesc sportsmenek wykorzystuje fakt, ze stan blogoslawiony powoduje znaczny przyrost miesni macicy i zwieksza wydolnosc organizmu. Wykorzystuja to niektore sportsmenki, zachodzac przed zawodami w ciaze, by po nich natychmiast zabic poczete dziecko.
Nic i nikt nie zmieni faktu, ze tzw. aborcja, czyli zabojstwo poczetego dziecka stanowi obecnie najwieksza katastrofe ludzkosci.
|
|
28 marzec 2003
|
|
Waldemar Maszewski, Hamburg
|
|
|
|
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kobieta i dziecko zginęli pod kołami pociągu
styczeń 5, 2003
PAP
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu
luty 29, 2004
PAP
|
W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
|
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
|
...und morgen die ganze Welt
grudzień 9, 2003
Andrzej Kumor
|
Wielkie nic w siebie zapatrzone.
PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
|
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Prima Aprilis w Kijowie
kwiecień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
|
Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
|
" Przeminął czas "
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Możliwości oddziaływania wychowawczego i zagrożenia związane z rozwojem agroturystyki
listopad 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
|
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
|
Dorota Doda Rabczewska - famous Polish singer
listopad 1, 2007
ALEKS
|
Przeciwwaga USA – Rosja, Chiny i Indie?
luty 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
|
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
|
Boże chroń nas przed ekonomistami
styczeń 28, 2003
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|