ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Bankructwo Ukrainy 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
więcej ->

 
 

Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?



Zapewne wiele osób zastanawia się - dlaczego maleńka Szwajcaria jest bogatym i dostatnim krajem.
Pomijając względy moralne - bogacenie się na ofiarach holokaustu - zasobność Szwajcarii wynika przede wszystkim z położenia geograficznego na styku Austrii, Niemiec, Francji i Włoch.
Oddzielony górami od sąsiadów - kraj uczestniczył w najważniejszych operacjach finansowych ubiegłego wieku.
Szczególnie w czasie dwóch wojen światowych - banki szwajcarskie umożliwiały wszystkim stronom konfliktu robienie interesów z krajami innych kontynentów.

Polska posiadała również bardzo silny atut.
Gospodarka Europy Zachodniej, chcąc rozwijać się dalej, musiała otworzyć się na Rosję, a przede wszystkim na rosyjskie zasoby naturalne.
Polska leżąca na trasie wschód - zachód mogła czerpać bardzo duże profity ze swego położenia, oraz dołączyć się do europejskiej wymiany handlowej.
Bez współpracy Polski rozwój Unii na wschód byłby niemożliwy.
Podobnie dla Rosji staliśmy się strategicznym szlakiem tranzytowym.
Czy kiedy wjeżdżacie na autostradę próbujecie dyskutować o cenie biletu?

Zarówno Zachód jak też Rosja musiały by płacić tyle ile byśmy zażądali za tranzyt przez nasz kraj.

Zdrajcy - których celem było zniszczenie Polski sprzedali wszystkie strategiczne dziedziny naszej gospodarki..
W pierwszym rzędzie zniszczyli polskie firmy pracujące na rynek rosyjski, a w dalszym rzędzie doprowadzili do ogromnego zadłużenia wobec zachodu.
Dzisiaj polski rolnik nie może sprzedać swoich plonów, choć w Polsce ludzie głodują.
To skutek świadomej - antypolskiej polityki realizowanej przez polskojęzyczne rządy i polskojęzycznych "ekonomistów".

Jest jeszcze wątła nadzieja, że cokolwiek można uratować.
Dla uzmysłowienia co stracimy w wyniku złej umowy z Unią Europejską,
przedstawiamy strategiczne położenie Polski w Europie.

10 grudzień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

LIBERAL = PHILOCRIMINAL, Part II
grudzień 8, 2008
Marek Głogoczowski
Polska ofiarą walki o globalne imperium?
czerwiec 14, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Muzeum ściąg
grudzień 11, 2002
Super Expres
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pieprz pod prysznicem
listopad 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tarcza, NATO w Euroazji a Indie
październik 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Największy błąd Jana Pawła II
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
ZIMOWE ALELLUJA WIELKANOCNE
marzec 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Zreformować system karny!
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Raport antyimperialny (czerwiec)
lipiec 18, 2006
William Blum
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
HAARP straszna broń
luty 12, 2005
Goska
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media