|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
więcej -> |
|
Silnik przemian a dywersyjna Poczta Polska
|
|
***Byłego prezydenta Lecha wałęsę odwiedzili wczoraj przedstawiciele Poczty Polskiej, w tym dyrektor generalny, który wyjaśnił - Prezydent Wałęsa jest motorem przemian w Polsce, a pocztę czekają duże zmiany, stąd pomysł tego spotkania.*** - *Dziennik Bałtycki* (23 listopada 2004).
Owe zmiany dotyczą jakości usług w warunkach zaostrzającej się konkurencji. Małoliterowe nazwisko to robota chochlika, ale szkoda, że prezydent nie zapytał dyrektora o największą pocztową dewiację czasu III RP...
Okazuje się bowiem, że zakompleksieni (w paliwach to można się dopiero wykazać destrukcyjnymi pomysłami, ale co należy wymyślić w branży znaczkowej, aby wziąć szmalec i przejść do historii jako dywersant?) polscy pocztowcy opracowali... wycofanie znaczków pocztowych z lat 1995 -1999. Prawdopodobnie nie załapali się na bezpłatne badania psychiatryczne, a na płatne ich nie stać. Powiadają - lecz się na nogi, bo na głowę już za pó?no. Ale żeby przeżywać aż taką zapaść? Nasz kraj jest chyba zbyt bogaty i państwowa poczta postanowiła anulować miliony nieużywanych znaczków leżących w pocztowych magazynach i prywatnych szufladach, wymieniając je na nowo wyemitowane, czyli je po prostu... wyrzucić. Pocztowcze, lecz nogi, jeśli jesteś listonoszem, ale głowę, jeśli jesteś dyrektorem!
Kilka miesięcy temu obszerniej opisałem tę sprawę na witrynowej stronie pt. *Czy Polska jest normalnym państwem?* - www.mirnal.neostrada.pl/normal.html oraz wysłałem tekst do wielu instytucji, w tym do Poczty Polskiej i Biura RPO. Biuro odpisało, że nie przyjmuje listów przesyłanych drogą emajlową, co może być przyczynkiem do dyskusji nt. *Cywilizacyjny rozwój komunikacji na linii Państwo - Obywatel po wejściu Polski do UE*... [***Uprzejmie informujemy, że na skrzynkę pocztową webmaster@brpo.gov.pl przyjmujemy tylko uwagi techniczne i sugestie związane ze stroną Rzecznika Praw Obywatelskich. Jednocześnie informujemy, że Biuro RPO nie przyjmuje jeszcze wniosków i skarg drogą elektroniczną, z powodu braku możliwości finansowo-organizacyjnych obsługi korespondencji w tej formie (tylko pocztą wpływa miesięcznie 5-6 tyś. listów). Z chwilą pojawienia się takiej możliwości poinformujemy o tym Państwa na stronie internetowej RPO http://www.brpo.gov.pl***]. Innych odpowiedzi nie było, co oznacza, że albo redakcje mają ciekawsze tematy albo zablokowano odbiór moich emajlów/emajli (emajl - e-mail; pod. koktajl - cocktail, brajl - Braille).
Prezydent Wałęsa jest osobą wiele wnoszącą w sprawach politycznych oraz językowych. Zapewne nie obraziłby się, gdyby (bez złośliwości) zaproponować zmianę powiedzonka - *jest silnikiem przemian* (nie motorem; nie ma elektrycznych motorów, ale są takowe silniki; także aluzja do prądu elektrycznego, który bywa przemienny/zmienny).
PS Skoro już o elektryczności - 19 listopada 2004 TVN24 pokazała mężczyznę oraz zniszczenia spowodowane wichurą w miejscowości Linia, podpisując *mieszkaniec Linii*. Okazuje się, że w Polsce jest szereg nazw wymykających się standardowej/standartowej odmianie - Gdyni, Cedyni, Małkini i jednak... Lini.
Mirosław Naleziński, Gdynia
www.mirnal.neostrada.pl
|
|
27 listopad 2004
|
|
Mirosław Naleziński
|
|
|
|
Pokojowa Wizja Bliskiego Wchodu
lipiec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
|
Kobylanski to jednak hitlerowski kolaborant
sierpień 2, 2006
stan
|
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
Egipskie imperium białego człowieka.
sierpień 31, 2006
Zbyszek Koreywo
|
Konfiskowanie prywatnych komputerów
styczeń 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
PAMIĘĆ NARODU
luty 5, 2003
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Prima Aprilis w Kijowie
kwiecień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znaczenie przesłania papieża do Polaków i do świata
(znawca1)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
|
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
|
Loty ślizgowe samolotów
marzec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
|
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
|
Zlikwidować zakłady, zlikwidować szkoły, zlikwidować społeczeństwo.
Polityka prowadzona od 13 lat
luty 5, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Tarnowska tragifarsa z pomnikiem Chrystusa Króla
styczeń 15, 2005
Artur Łoboda
|
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
|
więcej -> |
|