ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
więcej ->

 
 

Muzułmański festyn w Jerozolimie

OkoĹ‚o 40 tysiÄ™cy izraelskich ArabĂłw bierze udziaĹ‚ w muzuĹ‚maĹ„kim festynie na placu Ĺ›wiÄ…tynnym w Jerozolimie. Izraelskie radio podaĹ‚o, Ĺ?e organizatorem imprezy jest ugrupowanie o nazwie "Ruch muzuĹ‚maĹ„ski" z siedzibÄ… w północnym Izraelu.

Teren, na ktĂłrym odbywa siÄ™ festyn, zostaĹ‚ otoczony przez Ĺ›cisĹ‚y kordon izraelskiej policji w obawie przed ekscesami z udziaĹ‚em miejscowej ludnoĹ›ci Ĺ?ydowskiej. WedĹ‚ug izraelskiego radia, wiÄ™kszość uczestnikĂłw imprezy to kobiety i dzieci.

Na placu przed muzuĹ‚maĹ„skÄ… Ĺ›wiÄ…tyniÄ… Haram al-Szarif bawiÄ… siÄ™ teĹ? arabscy delegaci do izraelskiego Knesetu. GłównÄ… atrakcjÄ… festynu sÄ… konkursy wiedzy o Koranie i zbieranie datkĂłw na rzecz meczetu al-Aksa, gdzie przed dwoma laty rozpoczęła siÄ™ palestyĹ„ska Inftifada.

Ocenia siÄ™, Ĺ?e festyn jest najwiÄ™kszÄ… tego typu imprezÄ… zorganizowanÄ… przez PalestyĹ„czykĂłw od listopada ubiegĹ‚ego roku. WĂłwczas, dziesiÄ…tki tysiÄ™cy ludzi w miejscowoĹ›ci Umm el-Fahm demonstrowaĹ‚o swoje poparcie dla objÄ™cia szczegĂłlnÄ… opiekÄ… muzuĹ‚maĹ„skich miejsc Ĺ›wiÄ™tych na terenie Izraela.

WzgĂłrze Ĺ›wiÄ…tynne w Jerozolimie jest miejscem Ĺ›wiÄ™tym dla trzech religii monoteistycznych. To wĹ‚aĹ›nie w tym miejscu 28 wrzeĹ›nia 2000 roku wybuchĹ‚o trwajÄ…ce do dziĹ› palestyĹ„skie powstanie zwane IntifadÄ… al-Aksa. W trwajÄ…cyh juĹ? prawie dwa lata walkach zginęło dotychczas blisko dwa i pół tysiÄ…ca PalestyĹ„czykĂłw i IzraelczykĂłw.
24 sierpień 2002

IAR 

  

Archiwum

cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
Polityka NBP szkodliwa dla Polski
kwiecień 10, 2003
PAP
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gruszki na wierzbie, czyli Unijne dotacje
listopad 27, 2003
http://www.parp.gov.pl/
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Proste rozwiązania
październik 22, 2003
Polskie Jutro
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
LIST OTWARTY DO DECYDENTÓW III RZECZYPOSPOLITEJ UPARCIE POZOSTAJˇCYCH W NIEWOLI CIEMNOGRODU
wrzesień 8, 2005
antiglobalist 2
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Rząd nie rozumie co do niego się mówi
luty 1, 2003
PAP
Tortury w Ramach Prywatyzacji Sil Okupacyjnych w Iraku
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
Nowy Mały Rynek
styczeń 18, 2007
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media