ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
więcej ->

 
 

Polityczna ciuciubabka

W swojej historii mieliśmy okresy, gdy zakrywano nam oczy na niewygodne dla panujących tematy.
W feudalnej - katolickiej Polsce przemilczano prasłowiański okres - zawzięcie niszcząc wszelkie istniejące ślady.
Komunistyczna polityka zwalczała katolicką historię Polski. I choć nie sięgnęliśmy dna panującego w bolszewickiej Rosji - gdzie burzono cerkwie a popów zsyłano do obozów to jednak kuriozalna wydaje się praktyka doby PRL gdy ci sami ludzie zwalczali Kościół by w niedzielę potulnie pójść do spowiedzi.

Po 1989 roku w czambuł potępiono okres PRL-u by bezwstydnie i bezkarnie grabić majątek narodowy.

A Polacy w wszystko wierzyli.
I niczym ślepcy obijali się od ściany do ściany.

W rezultacie - kilka lat po upadku komunizmu w Polsce, poskomuna triumfalnie powróciła do władzy.

Ale i ta potwierdziła swoje haniebne oblicze.

To - co się dzieje z Polakami, przypomina zabawę w ciuciubabkę. Z zawiązanymi oczami - obijacie się od jednej do drugiej osoby i co chwilę ktoś Wami zakręci.

Odcinam się od tej zabawy.
Odciąłem się od niej już w dzieciństwie i nie poddaję się indoktrynacji ani chwilowym politycznym modom.

Z tego powodu uważam za przejaw wybitnego infantylizmu obecne deklaracje poparcia dla Rosji.

Kto choć trochę rozumie prawa rządzące światem - w tym światem fizyki, zdaje sobie sprawę, że ogromne masy przyciągają mniejsze przedmioty. Tak - jak się dzieje w kosmosie, gdzie planety wywołują przyciąganie a gwiazdy utrzymują planety na orbitach wokół siebie.

Takimi samymi prawami rządzi się polityka.
Jeżeli jakieś małe państw znajdzie się w orbicie wpływów mocarstwa to po przyciągnięciu - łatwo spali się w okołomocarstwowej atmosferze.

Dlatego w 1989 roku uważałem, że nasza polityka winna polegać na utrzymywaniu dystansu między Wschodem a Zachodem.
I w żadnym wypadku - nie zbliżaniu się politycznie do tych krajów.

Jednak bardzo liczna agentura liberalna wysadziła w powietrze polską rację stanu - robiąc z nas pachołków Zachodu.

Rosjanie skorzystali więc z osadzonej postkomunistycznej agentury i prowadzili dywersję na terenie Polski.

Jej efektem są panslawistyczne urojenia i wiernopoddańcze petycje.

Należałoby się zastanowić - czy osobnicy, którzy głoszą prorosyjską propagandę aż tak bardzo skretynieli, że nie wyciągnęli wniosków ze 120 letniej historii zaborów czy też są zwykłymi agentami.

Pozbawiona minimum rozsądku - propaganda prorosyjska, antagonizuje Polaków i odciąga od rozsądku oceny sytuacji politycznej.

Prorosyjska propaganda opiera się na takim samym kłamstwie - na jakim bazowała po 1989 roku liberalna swołocz:
że dożyliśmy czasów - gdy historia nie będzie się powtarzać, że wszystko co nas czeka jest nowe i niepowtarzalne.

Ponieważ jednak wszystko co nas dotknęło ostatnimi czasy już nieraz się wydarzyło, powtórzyć należy za Kochanowskim że Polak i po szkodzie głupi.
Dlaczego jednak - na własne życzenie niektórzy Polacy szukają nieszczęścia?

Pora zakończyć tą zabawę w ciuciubabkę - ściągnąć chustę z oczu i zobaczyć świat takim - jakim jest naprawdę.

W XIX wieku znane było powiedzenie:
"Jak świat światem - Polak, Rus i Czech nigdy nie będą bratem"
22 sierpień 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

„Program Partii programem Partii”
październik 17, 2007
Artur Łoboda
My "zasrańcy", nie chcemy amerykańskich rakiet
styczeń 16, 2008
PAP
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
Jeżeli wygram wybory zapożyczę białoruski model !
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta

czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
Najniebezpieczniejszy okres w historii ludzkosci?
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
Yad Vashem
lipiec 12, 2008
PAP
Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
sierpień 9, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one

luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Infantylizmy językowe a tekst Konstytucji 1997
listopad 21, 2004
Mirosław Naleziński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media