ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
więcej ->

 
 

Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina


Oskarżenie pominięte w sprawie Saddama Husseina dotyczy jego masowych zbrodni dokonanych na mieszkańcach Iranu. Podczas napaści uzbrojonego przez USA Iraku na Iran, który wówczas był pod rządami Ajatoli Chomeiniego. Rewolucja Chomeiniego usunęła od władzy Szacha i jego tajną policję dominowaną przez służby izraelskie. Tego rodzaju pominięcie dyskwalifikuje obecny proces sądowy przeciw dyktatorowi Iraku z punktu widzenia prawa międzynarodowego i praw ludzkich jego ofiar w Iranie. Pominięcie to komplikuje podstawę prawną aktu oskarżenia przeciwko Saddam’owi Hussein’owi.

Ajatola Komeni oburzony wpływami Izraela w Iranie pod rządami Szacha i zbrodniami na Arabach palestyńskich, powiedział, że „Izrael to plama, którą należy wymazać z mapy Bliskiego Wschodu”. Niestety teraz w obliczu nagonki Izraela przeciw Iranowi, obecny prezydent Iranu Ahmadinejad, znowu mówi „że należy wymazać Izrael z mapy”. Naturalnie takie słowa są potępiane przez członków ONZ.

W obecnym kontekście trzeba pamiętać, że oferta króla Arabii Saudyskiej, podpisana przez rządy wszystkich państw arabskich, proponowała za cenę uznania przez Izrael granic z 1967 roku, permanentne stosunki dobrosąsiedzkie wszystkich krajów arabskich i normalne stosunki dyplomatyczne i handlowe. Żądny ekspansji terytorialnej rząd Izraela propozycję Arabów wówczas odrzucił i nadal jest ?ródłem kryzysów międzynarodowych.

Komentator bieżących wiadomości na kanale telewizyjnym CNN powiedział 28 pa?dziernika 2005, że nawa państwowa USA sterowana przez rząd Bush’a, cieknie dziobem i rufą. Dwie trzecie wyborców uważa że wojna i pacyfikacja Iraku jest na szkodę USA i popularność Bush’a spadła popniżej 37%. Stało się to jednocześnie z wycofaniem kandydatury Hariet Miers, którą Bush zamianował na sędziego sądu najwyższego.

Adwokatka Harriet Miers, była szefową Texas Lottery Comission. Bush polecał ją jako osobę religijną, która urodziła się katoliczką, ale obecnie jest fundamentalistką protestancką. Harriet Miers nigdy nie była sędzią, ale natomiast miała bliskie powiązania z lobbystą Barnes’em, lobbystą firmy gier hazardowych „Gtech”. Lobbysta ten załatwił Geoge’owi W. Bush’owi weekendową służbę w National Guard. Ta „służba weekendowa” pozwoliła Bush’owi uniknąć służby wojskowej w Wietnamie. Na takim więc tle politycznym odbywa się rozprawa Saddama Husseina w Bagdadzie.

Obecnie Saddam jest oskarżony o masakrę 200 Szyitów w 1982 roku, w mieście Dujail, jako zbiorową karę, w ramach stanu wojennego, za zamach na niego w tym mieście jako prezydenta Iraku. Ten stan wojenny był związany z atakiem Saddam’a na Iran. Zamach w czasie wojny, ze strony przeciwników politycznych na prezydenta w czasie wojny nie jest łatwo włączyć w proces karny.

Wiadomo, że USA, tak jak i inne rządy, uciekały się do gwałcenia praw obywatelskich oponentów w imię bezpieczeństwa kraju. Działo się tak w USA, w czasie Wojny Domowej i Pierwszej Wojny Światowej. Z tego powodu powstały konwencje genewskie, które rząd neokonserwatystów-syjonistów Bush’a dziś ignoruje.

Pretekstem agresji Iraku przeciw Iranowi był spór o dostęp do morza. Atak Saddam’a na Iran i popełnianie przez niego masowych zbrodni w Iranie, powinien być główną jego zbrodnią w obecnym procesie, raczej niż sprawa jego reakcji na zamach na niego jako prezydenta Iraku, w czasie wojny. O napadzie Iraku na Iran, rząd USA mówi ogólnikowo, jako o jednym z najazdów Saddam’a na sąsiednie państwa.

Sprawa stworzenia Kuwejtu przez Anglików, na terenie dostępu do morza Iraku, dlatego że znajdowały się tam bogate pola ropy naftowej, jest wspominane na Bliskim Wschodzie, jako jeden z przykładów kolonialnej polityki w imię zasady „dziel i rząd?”. Na domiar do dziś poptępianej polityki kolonialnej, dochodzi współwina USA, w działalności arabskiej narodowosocjalistycznej partii Baath, w której to partii karierę zrobił Saddam Hussein. Znana jest fotografia uścisku dłoni Saddama i obecnego ministra obrony USA, Donald’a Rumsveld’a w 1983 roku, jak i fakt że ONZ potępił oficjalnie agresję Iraku przeciwko Iranowi, 9 grudnia 1991 roku.

Do dziś jest około 60,000 kalek w Iranie uszkodzonych bronią chemiczną otrzymaną przez Saddama od rządu USA. Kaleki te i ich rodziny mają prawo do odszkodowań i do zeznań na rozprawie o zbrodnie Saddama, które to zeznania obecny przewód sądowy przeciwko Saddamowi ignoruje.

W walce o serca i umysły, w sądzie opinii publicznej, ofiary w Iranie mają znaczenie i Iran miał prawo pościgu „right of hot pursuit” w latach 1983-88, tak jak Rosja ścigała Niemców do Berlina, a Alianci dokonali inwazji Niemiec w 1945 roku.

Nielegalna inwazja i pacyfikacja Iraku przez USA od 2003 roku, rzuca cień na porządek prawny procedury sądowej w sprawie Saddama w okupowanym Iraku z punktu widzenia prawa międzynarodowego. To sprzyja propagandzie ruchu oporu Irakijczyków. Sam fakt, że Saddam stoi przed sądem jako odpowiedzialny za zbrodnie przeciwko prawom człowieka daje jakąś satysfakcję jego ofiarom.

Pismo „Asia Times” opublikowało artykuł znanego pisarza, doktora filozofii Kaveh’a L. Afrasiabi, autora książek: „Po Chomenim: Nowy Kierunek Polityki Zagranicznej Iranu” i współautora „Rokowania Nuklearnym Populizmem Iranu. Artykuł tego pisarza opublikowano 22 pa?dziernika 2005, pod tytułem: „Pominięte oskarżenie w procesie Saddama Husseina”

www.pogonowski.com
4 listopad 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

NEXUS - Bronie do zdalnej manipulacji mozgu
czerwiec 20, 2008
Goska
Ile waży księżyc?
październik 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kryzys w Gruzji sprzyja Chinom
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kupując polskie produkty
kwiecień 22, 2004
Francja przoduje w budowie elektrowni nuklearnych
marzec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
"Rakiety Patriot będą chronić Warszawę"
listopad 8, 2008
wiadomosci.onet.pl
Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
listopad 24, 2006
mik4
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
60. rocznica powstania w Getcie Warszawskim
kwiecień 30, 2003
aaa
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
Miasto kupiło Kino „Światowid”
sierpień 28, 2006
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media