ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
więcej ->

 
 

Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze

http://www.instytutschillera.org/biul/2007/07biul07.html

Wspólpraca polsko-amerykanska ogranicza sie w ostatnim okresie do wypraw militarnych i kontrowersyjnych projektów typu tarcze anty-rakietowe, które oczywiscie wzbudzily protesty Rosji. Jak wyglada wspólpraca rosyjsko-amerykanska, pomijajac reakcje rzadu rosyjskiego na niewypalone pomysly obecnej administracji amerykanskiej, która wkrótce przejdzie do lamusa historii ? Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Rosji, istnieje przekonanie o koniecznosci rozpoczecia dlugoterminowych projektów gwarantujacych rozwój gospodarczy i podstawy do pokojowego wspólistnienia.

Przykladem tego jest zorganizowana pod koniec kwietnia w Moskwie konferencja poswiecona planom budowy w Ciesninie Beringa tunelu laczacego Eurazje z Ameryka. Uczestniczylo w niej kilkaset osób, w tym przedstawiciele Korei Poludniowej, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych, które reprezentowal byly gubernator Alaski, Walter Hickel. Na konferencji przedstawiony zostal odczyt Lyndon LaRouche'a pt. "Polityczna mapa swiata ulega zmianie: Mendelejew wyrazilby zgode". Kwietniowa konferencja jest pierwsza z serii planowanych spotkan poswieconych rozwojowi infrastruktury we wschodnich rejonach Rosji. Organizatorami spotkan jest Rosyjska Akademia Nauk, ministerstwo rozwoju gospodarki i handlu, ministerstwo transportu, rosyjskie koleje panstwowe i lokalne wladze Syberii oraz dalekiego wschodu.

Czlonek RAN, Aleksander Granberg, przestawil plan budowy korytarza obejmujacego kolej, rurociag oraz siec dystrybucji pradu o dlugosci 6 tys. km miedzy Jakuckiem a Fort Neslon w Kanadzie. Korytarz ten obejmowac bedzie 100 km tunelu pod Ciesnina Beringa. Techniczne aspekty projektu wyjasnil Louis Cerny z Amerykanskiego Stowarzyszenia Kolei, który podkreslil, ze realizacje projektu mozna przyspieszyc dzieki budowie jej wielu czesci symultanicznie w róznych rejonach.

Wielu z rosyjskich prelegentów powolalo sie na niedawna decyzje rzadu, dzieki której projekt w Ciesninie Beringa jest realna opcja w ramach programu "Rozwój dalekiego wschodu i regionu Bajkalu do roku 2013". Na spotkaniu 10 kwietnia poswieconym rozwojowi kolei szef rosyjskich kolei, Wladymir Jakunin, przedstawil plan budowy 3 500 km kolei laczacej prawy brzeg rzeki Lena z Ciesnina Beringa. Caly projekt ma kosztowac 65 mld USD i po zakonczeniu obslugiwac transport 3% swiatowego przewozu frachtu.

Gubernator Hickel, od wielu lat popierajacy idee budowy tunelu, wystapil z apelem o zaprzestanie wojen i rozpoczecie inwestycji w tego rodzaju wielkie projekty, jak tunel laczacy Syberie i Alaske. Wyrazil on przekonanie, ze tylko takie podejscie jest gwarancja trwalego pokoju. Podobny apel zawierala tez odczytana na konferencji przez dr Jonathana Tennenbauma prezentacja LaRouche'a. Jest on znany w Rosji jako promotor amerykanskiego systemu ekonomii fizycznej i budowy nowoczesnej sieci infrastruktury oraz wspólautor wydanego w 1997 r. raportu "Eurazjatycki most ladowy: nowy szlak jedwabny". Rapot ten proponowal nie tylko budowe nowoczesnej kolei oraz tunelu w Ciesninie Beringa, ale równiez elektrownie jadrowe oraz siec nowych miast skupionych wokól nowoczesnego przemyslu.

Prezentacja LaRouche'a zawierala ostrzezenie przed krachem globalnego systemu finansowego. Na kwestie ta zwrócil równiez uwage Maksym Bystrow, wiceprezes Federalnej Agencji ds Specjalnych Stref Gospodarczych. Podkreslil on koniecznosc uregulowania rynków finansowych i skierowania funduszy na produktywne inwestycje, np. infrastrukture. Zauwazyl tez, ze tego rodzaju projekty wymagaja finansowania ze strony panstwa i wladz lokalnych, gdyz prywatne interesy nie sa zazwyczaj zainteresowane inwestowaniem w tego rodzaju dlugoterminowe projekty jak, np. tunel pod Ciesnina Beringa.

Warto wspomniec, ze idea budowy polaczenia miedzy Syberia a Alaska zostala poraz pierwszy przedstawiona przez Amerykanów pod koniec XIX wieku, w okresie prezydentury Abrahama Lincolna, kiedy pod kierownictwem takich ekonomistów jak Henry Carey budowano w Stanach koleje laczace wschodnie i zachodnie wybrzeze Ameryki. W Rosji promotorem budowy kolei byl Dmitrij Mendelejew.
14 maj 2007

INSTYTUT SCHILLERA 

  

Archiwum

Papieski dialog z Żydami
kwiecień 21, 2005
Metafora
maj 11, 2004
Artur Łoboda
Zjednoczmy siły
maj 29, 2003
przesłala Elżbieta
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi (znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
Urzędy zapłacą za błędy
maj 22, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Herezja Amerykańska i Narzucanie Subordynacji
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Israelis ‘blew apart Syrian nuclear cache’
wrzesień 16, 2007
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Gdy rozum śpi budzi się Ziemkiewicz
wrzesień 24, 2003
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
Wajda - reżyser niedojrzały
luty 26, 2008
Dariusz Kosiur
Tylko Polska ma Balcerowicza i fundację Sorosa, dlatego ...
sierpień 11, 2004
Jędrzej Bielecki
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media