|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
więcej -> |
|
Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
|
|

Polityka zagraniczna Wielkiej Brytanii, dziś zupełnie podporządkowana polityce rządu neokonserwatystów-sjonistów w Waszyngtonie, jest nielegalna i zbrodnicza, według artykułu Paul’a Craig’a Roberts’a opublikowanego w Antiwar.com. 21go listopada, 2005. Jest to taktyka, dzięki której Wielka Brytania ma dziś większe znaczenie w polityce światowej niż Francja, Niemcy lub nawet Włochy. Premier Tony Blair i jego gabinet, powinien być postawiony w stan oskarżenia, według tego autora.
Ogłoszenie w London Times (1go Maja 2005) tajnego rządowego memorandum z 23go lipca, 2005 stwierdza, że szef wywiadu brytyjskiego, w spotkaniach z szefem amerykańskiego wywiadu, dowiedział się, że rząd Busha naprzód powziął decyzję ataku na Irak, a potem przygotował zafałszowane informacje uzasadniające ten atak. Tak więc od początku rząd brytyjski wiedział, że inwazja na Irak pogwałciła prawo międzynarodowe i ministrowie brytyjscy mogą być postawieni w stan oskarżenia, jako zbrodniarze wojenni, tak jak Niemców sądzono w Nuremberdze. Blair ubezpiecza się pod opieką neokonserwtystów-sjonistów i im podległych korporacji, żeby nie odpowiadać za udział w takich przestępstwach jak tortury, morderstwa cywilów oraz oszukańcze kontrakty, jako współodpowiedzialny z prezydentem George’m Bushem, wiceprezydentem Dick’iem Chenney’em ministrem obrony Donaldem Rumsveldem.
Atak na Irak, pod fałszywym pretekstem, jest przedmiotem dochodzenia sądowego przeciwko głównemu architektowi tej zbrodniczej inwazji, Irving’owi („Ickowi?”) „Scooter’owi” Lewis’owi Libby, jak też przeciwko Douglas’owi Feith’owi. Przeciwko Feith’owi wytoczył dochodzenie inspektorat ministerstwa obrony, pod naciskiem komisji spraw wojskowych i wywiadu senatu w Waszyngtonie. Feith jest podejrzny o przygotowywanie fałszywych sprawozdań wywiadu.
Poparcie polityczne dla Busha poważnie spadło, w miarę jak traci on zaufanie z powodu kłamstw o broni masowej zagłady w Iraku i wobec rosnących wątpliwości co do jego uczciwości. Teraz Bush i Chenney atakują krytyków, jako ludzi nie patriotycznych, wobec czego autor przypomina 18sto wieczne powiedzenie Samuel’a Johnson’a, że „patriotyzm jest ostatnim schroniskiem łajdaków,” a kongresman John Murtha zaprotestował przeciw zbrodniom i kosztom pacyfikacji Iraku w ramach „mylnej strategii i mrzonek.” Dzis wojska okupacyjne USA, a nie terroryzm, są powodem ruchu oporu w Iraku. Mrutha powiedział 17go listopada, 2005, że obecna pacyfikacja Iraku nie jest ani w interesie USA, ani Irakijczyków, ani też całego regionu ZatokiPerskiej.
Według sądaży wiekszość Amerykanów zgadza się z kongressmanem Murtha, że natychmiast trzeba zacząć ewakuację wojsk USA i dokonać jej na przestrzeni 12 miesięcy. Planiści wojny, neokonserwatyści-sjoniści, udawali, że wojna w Iraku będzie szła jak z płatka i da okazje rzeprowadzić forsownie zmiany reżymów w Syrii i Iraku, w celu zabezpieczenia Izraela i dania temu państwu swobodnej ręki do budowania hegemonii sjonistów na Bliskim Wschodzie.
Zamiast przyjęcia wojsk USA jako oswobodzicieli, inwazja Iraku zantagonizowała muzułmanów przeciwko Ameryce i spowodowała chaos. Były szef wywiadu Richard Clarke powiedział 24go listopada, w telewizyjnym programie C-Span, że wolne wybory w Arabii Saudyjskiej, dziś wygrałby Osama bin Laden, a prokurator Patrick Fitzgerald już rozpoczął dalsze śledztwo łamania prawa przez rząd Bush’a.
Według Roberts’a, głównym przestępstwem rządu Bush’a jest oszukiwanie Amerykanów w celu przebudoania Bliskiego Wschodu na korzyść Izraela, za pomocą najazdu na Irak. W ten sposób rząd neokonserwatystów-sjonistów popełnił zdradę stanu przeciwku USA. Zbrodniarze, którzy rozpętali wojnę i spowodowali śmierć i kalectwo dziesiątków tysięcy ludzi powinni za to odpowiadać przed sądem.
www.pogonowski.com
|
|
25 listopad 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
|
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
|
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
|
(NFI) Jupiter świeci brudnym światłem
lipiec 30, 2002
PAP
|
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
|
Znajd? słowo "terroryzm"
marzec 9, 2003
v-ce
|
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
|
Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
|
Już nic polskiego
sierpień 18, 2003
Anna Surowiec, Robert Popielewicz
|
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej
(wyd. Prószyński i S-ka S.A.)
listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
|
Polacy ratowali Zydów
sierpień 19, 2003
Adam Białous, Białystok
|
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
|
Kapłani egipscy a dzisiejsi kacykowie
czerwiec 6, 2003
przeslala Elzbieta
|
NASZE MATKI POLKI TO SZTANDARY
maj 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
|
Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
|
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
więcej -> |
|