|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
więcej -> |
|
Fiasko Demokracji Fasadowej w Iraku
|
|

Demokracja konstytucyjna, jest okreśnana jako demokracja fasadowa, wtedy kiedy czynniki zakulisowe mają decydujący głos i kontrolują oficjalny rząd, wybrany mniej lub bardziej demokratycznie. Imperium brytyjskie kontrolowało demokratyczne rządy w koloniach i dominiach jako faktyczna siła rządząca. Nowoczesne uprzemysłowione demokracje fasadowe są rządzone niewidoczną ręką sił kontrolujących rządowe służby specjalne i policję tajną, jak też organizowaną zbrodnię. Jak dotąd zmiana reżymu w Iraku z dyktatury na demokrację fsadową nie powiodła się.
Ostatnio, niepodległościowy ruch wśród szyitów, zabronił marionetkowemu premierowi Nouri al-Maliki pojechać do Jordanii, na czas wyznaczony przez „zbrodniarza” Bush’a, którego to zwolennicy niepoległości Iraku, publicznie nazywają „zbrodniarzem.” Wojna domowa w Iraku była rozpętana na wzór taktyki „salwadorskiej” stosowanej w Ameryce Centralnej przez prokonsula USA, John’a Negroponte, dzisiejszego szefa służb wywiadu a wcześniejszego ambasadora USA w Bagdadzie, w największej na świecie ambasadzie-fortecy, gdzie jest zatrudnionych ponad 3000 Amerykanów.
Niedawno został zdymisjonowany działacz neokonserwatywny Philip Zelikow, który od początku twierdził, że najazd USA na Irak dobył się „dla dobra Izraela.” Skandal tortur w Abu Gharib przyczyniał się do wzrostu ruchu oporu i do grzę?nięcia wojsk amerykańskich w Iraku, gdzie stosowano metody izraelskie, wymuszania zeznań i posłuszeństwa na Arabach, z oczywistym gwałceniem konwencji genewskich.
Niektóre z tortur nawet nazywano torturami „palestyńskimi.” Żydzi z Izraela służyli do niedawna w Iraku w czasie przesłuchań jako doradcy i tłumacze z języka arabskiego na angielski. Żeby uniknąć odpowiedzialności karnej w USA, agenci CIA stosowali tortury na Arabach i Afganach, w tajnych więzieniach w innych krajach (w tym w Polsce, przy pomocy prezydenta Kwaśniewskiego, który miał nadzór nad służbami specjalnymi, jak wynika z dochodzeń Unii Europejskiej).
Nawiasem mówiąc Zelikow jest znany Polonii amerykańskiej ze zniszczenia katedry imienia Tadeusza Kościuszki przy University of Virginia, za pomocą narzucania nauki o polskim antysemityzmie i partnerstwie Polaków, w niemieckim programie lodobójstwa Żydów, w czasie Drugiej Wojny Światowej. Kłamstwo to jest szerzone przez żydowski ruch roszczeniowy, który żąda od Polski 65 miliardów dolarów. Polscy fundatorzy Katedry Kościuszki nie zgodzili się na program Zelikow’a i byli zmuszeni wycofać swoje fundusze za pomocą adwokatów.
Zelikow, do chwili zdymisjonowania go, był głównym doradcą sekretarza stanu, pani Rice, w sprawach inscenizacji rokowań pokojowych, między Żydami i Arabami w Palestynie, w taki sposób, żeby rokowania te stanowiły „zasłonę dymną” dla budowy „wielkiego Izraela,” w ramach krzewiania „demokracji fasadowych” na Bliskim Wschodzie.
Te nowe demokracje mają nadawać się do sterowania Bliskim Wschodem według programu neokonserwatystów. Ideologia neokonserwatystów, jak wiemy pochodzi od trockistów, nawróconych na radykalny sjonizm i narzucających USA politykę „permanentnej wojnę,” tym razem nie o komunizm ale o ich wersję „demokracji,” czyli o demokrację fasadową
Wiadomość o dymisji Philip’a Zelikow’a jest zawarta w artykule na stronie tytułowej „The Wall Street Journal” z 30go listopada, 2006, pod tytułem: „Chaos na Bliskim Wschodzie Zmusza Bush’a do Zmiany Taktyki; Misja Dyplomatyczna Wraca Do Dotąd Potępianej Polityki (Rokowań); Nowe Spojrzenie na Stary Porządek (na Bliskim Wschodzie).” Współautorami są Yochi J. Dreazen w Ammanie, w Jordanii, Cam Simpson na wybrzeżu Morza Martwego w Jordanii, Mariam Fam w Kairze, w Egipcie oraz Philip Shishkin w Bagdadzie w Iraku.
Chucpa neonserwatystów nie jest w stanie zmienić rzeczywistości na Bliskim Wschodzie i na świecie, zwłaszcza nad Zatoką Perską, przez którą co dzień idzie 25% całego paliwa dostarczanego na rynek międzynarodowy. Wymarzony przez radykalnych Żydów atak na Iran, oznaczałby katastrofę gospodarczą z powodu nieuniknionego skoku w zwyż cen paliwa z chwilą napadu na Iran.
Sprzemierzone Chiny i Rosja roztaczają opiekę nad Iranem i uzbroiły ten kraj na tyle, że Iran zdolny jest do akcji odwetowych. Tak więc Teheran może zbombardować i zniszczyć Tel Awiw ramach salwy odwetej. Co więcej, Iran zakupił za 700 milionów dolarów, rakietowy system obrony przeciw-lotniczej SA-15. Fakt ten uniemożliwia bezkarne bompardowanie Iranu, tak jak na przykład była bombardowana Jugosławia, Liban i Palestyna. Ciekawe są podsumowania w wyżej wspomnianym artykule.
Marionetkowy premier Iraku, Nouri al-Maliki ma rozkaz szybko opanować ruch niepodległościowy wśród szyitów i zapewniać sunitów, że nie grozi im ludobójstwo, które niestety już jest w toku. Rząd premiera Maliki może funkcjonować tylko w obecności wojsk okupacujnych i z ich pomocą zwalczać ruch niepodległościowy, który w Iraku rośnie w sile.
Hosni Mubarak, prezydent Egiptu, jest pod presją USA, żeby pomóc zwalczać Hamas w Palestynie i pomagać sunitom w Iraku, w zamian za dalszą pomoc finansową z USA. Egipt nie zgadza się jednak na dalszą ekspansę Izraela, wspieraną przez rząd Bush’a, wobec fiaska demokracji fasadowej w Iraku. Mubarak uważa, że już nie musi on okazywać poparcia dla pozorów postępowania demokratycznego w Egipcie.
Baszar Asad, prezydent Syrji, jest pod presją, żeby pomagać USA w walce z ruchem oporu w Iraku i Libanie. Asad natomiast żąda zwrotu wzgórz Golan, zagarniętych przez Izrael, oraz chce mieć większe wpływy na rząd w Libanie. Trzeba pamiętać, że kiedyś Liban był prowincją Syrji. Wobec fiaska demokracji fasadowej w Iraku rząd Bush’a może być zmuszony do zrezygnowania też z demokracji fasadowej w Libanie.
Natomiast Abdullah II, król Jordanji, ma być pomocny w stabilizowaniu Iraku i w walce przeciw wpływom Iranu. Król ten, od lat jest zmuszony pomagać sjonistycznemu rządowi w Izraelu przeciwko Palestyńczykom. Ta uległość rządu Jordanji wobec Izraela i USA nie jest popularna wśród większości mieszkańców Jordanji i staje się niebezpieczna w związku z sytuacją w Iraku.
Król Arabji Saudyjskiej, Abdullah, podczas spotkania z Dick’iem Chenney’em wice- przezydentem USA, bezskutecznie usiłował żeby Ameryka poparła ofertę państw arabskich. Oferta ta, w zamian za uznanie państwa Izrael i znormalizowanie stosunków tak dyplomatycznych jak i handlowych z Izrealem, przez wszystkie państwa arabskie, żąda powrotu do granic izraelskich z 1967 roku, jako granic permanentnych. Trudno sobie wyobrazić, żeby neokonserwatywny rząd Bush’a i rząd radykalnych sjonistów w Izraelu, zgodziły się na ofertę Arabji Saudyjskiej, nawet mimo fiaska w tworzeniu demokracji fasadowej w Iraku.
www.pogonowski.com
|
|
1 grudzień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
|
Jest brzydka sprawa...
czerwiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
|
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
|
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
|
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Za Putinu!
styczeń 9, 2008
MAREK BARAŃSKI
|
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
|
Kołodko zostaje
Miller też
grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
|
Ochrona Zdrowia
Prawa Rynku a Prawa Człowieka
październik 9, 2004
Adam Sandauer
|
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
|
Czy takie traktowanie jest zgodne z obowiązującym Prawem ???? RP.
lipiec 4, 2004
Poniżony pracownik!!!!!
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów
marzec 7, 2006
PAP
|
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
|
Iluzja równości w Kościele
styczeń 8, 2007
Jan Wieczorek
|
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
|
13 grudnia 2006 Stan Tymiński: Stan Wojenny – Dolarowa „Solidarność”
grudzień 18, 2006
Stanisław Tymiński
|
więcej -> |
|