ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
więcej ->

 
 

Adres dla włamywaczy


Udostępniony adres poczty email może stać się oknem transportu danych, które powszechnie uważa się za obra?liwe i zabronione prawem. W dobie natrętnych intruzów propagujących rozmaite witryny internetowe, udostępnienie (w dobrej wierze) swojego adresu email może doprowadzić do poważnych następstw. Może narazić nas na śmieszność, niepotrzebne zawstydzenie, a czasem nawet utratę danych wraz jednostką – komputerem.

Zastanawiamy się czasem, skąd w skrzynce naszej poczty tyle nie zamawianych rozmaitych adresów do zagranicznych witryn. Klikasz, a tu w najmniej spodziewanym momencie wyskakuje ci goła dupa. Dla jasności – mnie goła dupa nie razi wcale. Ale co innego jak oprócz niej, znaczy zgrabnej pupy skromnie (lub wcale) okrytej, wyskakują męskie członki sterczące niczym pole szparag w rozmaitych ujęciach! To postać „czystej” pornografii!

Jeśli jesteś sam, i nic ci nie mówiący link odsyła cię do strony z pornografią, nie ma sprawy. Chcesz oglądać- oglądasz, nie chcesz kasujesz. Ale tylko pozornie albowiem twój adres mógł zostać już aktywowany i odsyłacze do witryn będą się nachalnie pojawiały...

Ostatnio zainteresowałem się skąd u mnie te cudactwa się pojawiają tym bardziej, że od dłuższego już czasu nie udostępniam adresu swojej poczty (sic).

W poszukiwaniu odpowiedzi w końcu trafiłem na Forum Stowarzyszenia Dziennikarzy i Medów Internetowych, gdzie jestem zarejestrowany od początku powstania tego bytu. Więcej, aktywnie swego czasu uczestniczyłem w pracach mających za zadanie powołania tego stowarzyszenia do życia.

Wszedłem na forum i kliknąłem w aktywny link „użytkownicy” Wyświetliła się całkiem poka?na liczba (65) zarejestrowanych użytkowników mających spełniać wymogi Regulaminu SDiMI. Już po chwili, dokonując przeglądu od nr 43 podanych adresów witryn użytkowników, doszedłem do przekonania, że forum jest nośnikiem reklamy wyrobów tytoniowych oraz ! PORNOGRAFII !!!

Natychmiast w opcjach ukryłem adres swojej poczty po czym poinformowałem osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie forum. Do znajomych forumowiczów rozesłałem komunikaty. Łamane są zasady Regulaminu Pkt. 4. Wpisy zawierające treści zabronione prawem, np. rasistowskie, nawołujące do dyskryminacji na jakimkolwiek tle, pomówienia wobec osób i instytucji, słowa obra?liwe, powszechnie uważane za niecenzuralne, będą usuwane, a ich autor, w przypadku powtarzających się takich zachowań, będzie miał blokowany dostęp do Forum.

W każdym bąd? razie to co ma miejsce, to albo nieostrożność ludzi czuwających nad forum albo perfidne włamanie?

Najgorsze, że w żaden sposób nie można skontaktować się z kimkolwiek z zarządu i członków Stowarzyszenia! Jakby zapadli się pod ziemię.

10 kwiecień 2007

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
Petersburg stolicą Obwodu Leningradzkiego
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Polskim rolnikom będzie lepiej niż unijnym"
lipiec 11, 2002
PAP
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
Czy rzeczywiście USA jest przeznaczone do rządzenia światem?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Aksjomaty Polskości - kultura
marzec 12, 2007
Artur Łoboda
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
sierpień 14, 2002
PAP
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
Pouczająca lekcja
sierpień 28, 2003
Nasz Dziennik
Pytania do zwolenników zmniejszania podatków
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
Episkopat zaniepokojony brakiem Boga w europejskiej konstytucji
luty 7, 2003
IAR
Iluzja pomocy
styczeń 14, 2004
przesłała Elżbieta
Afery tzw. baronów paliwowych ciąg dalszy
sierpień 7, 2002
IAR
Własność rzecz święta cz.2/2
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media