ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Bankructwo Ukrainy 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
więcej ->

 
 

Niebezpieczna Wiedza

Kiedy lotnictwo Izraela zniszczyło elektrownię nuklearną w Iraku niedaleko Bagdadu w miejscowości Osiraq we wrześniu 1980 roku, wówczas podstawą decyzji, żeby tego ataku dokonać był fakt, że naukowcy w Iraku nie tylko byli bliscy posiadania urządzeń potrzebnych do zbudowania bomby nuklearnej, ale jednocześnie mieli wiedzę techniczną potrzebną do tworzenia z czasem, prawdopodobnie za kilka lat, arsenału nuklearnego.

Tak więc stan wiedzy i stan wyposażenia rządu Saddama Husseina, był wystarczającym powodem żeby dokonać ataku na tę elektrownię, a nie miał znaczenia fakt, że lata dzieliły moment ataku, od chwili kiedy Irak mógł faktycznie wyprodukować pierwszą swoją bombę nuklearną. Przykład zniszczenia przez Izrael elektrowni nuklearnej w Iraku jest bardzo pouczający w obecnej sytuacji Iranu, zwłaszcza w czasie kiedy Izrael skutecznie manipuluje rządem prezydenta George’a Bush’a.

Pismo Counterpunch zamieściło już 11go pa?dziernika 2002, artykuł lekarki, Katherine van Wormer, pod tytułem „Nałóg, Uszkodzenie Mózgu a Prezydent: ‘Dry Drunk’ Syndrome i George W. Bush.” Tematem tego artykułu jest uszkodzenie mózgu Bush z powodu nadmiernego pijaństwa za młodu.

Obecnie to uszkodzenie objawia się w jego obsesyjnym używaniu takich wyrażeń jak „krucjata,” „doskonała sprawiedliwość,” „złoczyńcy,” „oś zła,” „zmiana reżymu.” Tego rodzaju obsesje są typowe dla uzdrawianych nałogowych alkoholików, łatwo pogrążających się w egocentryzmie i etnocentryzmie.

Dr. Wormer widzi u Bush’a przesadne podkreślanie jego ważności i pompatyczność, jak też wywyższanie się, uparte i przesądne poglądy, niecierpliwość, jego dziecinne zachowanie się, jak też jego nieodpowiedzialne zachowanie się, jego nielogiczne racjonalizacje, dużą podejrzliwość, oraz przesadne i nieproporcjonalne reagowanie na zdarzenia, które to zdarzenia zawsze widzi on w kategoriach „dobra przeciwko złu,” „wszystko albo nic” („all-or-nothing”), „ze mną albo przeciwko mnie.”

Bush przybrał postawę przeciwko światu w „biblijny sposób.” Dzieje się to z powodu jego wiary, że zwycięstwo Żydów nad Arabami jest konieczne, dla powrotu Chrystusa na ziemię. Trzeba pamiętać że Bush upijał się codzień przez 20 lat, i podobno używał kokainy. Dopiero pod naciskiem żony stał się „na nowo narodzonym chrześcijaninem” w wieku lat 40, ale niestety do dziś zachował on objawy człowieka „na odwykówce,” które to objawy dr. Wormer nazywa „dry drunk.”

Na tle diagnozy dr. Wormer niepokojące są dzisiejsze wypowiedzi emerytowanego pułkownika lotnictwa amerykańskiego, Sam’a Gardinera, wypowiedziane przed radiem „Democracy Now” w dniu 21go lutego 2007, w czasie audycji pod tytułem „Z upływem daty w sprawach nuklearnych, USA i Iran wzajemnie oskarżają się o bombardowanie.”

Audycja ta była poprzedzona raportem BBC o szczegółowych planach ataku na Iran z powietrza na wielką skalę, przygotowanych przez dowództwo amerykańskie. Celem ataku mają być wszystkie instalacje związane z programem budowy elektrowni nuklearnych, bazy lotnicze, bazy marynarki wojennej Iranu, wyrzutnie rakiet jak i wszystkie centra dowodzenia i wydania rozkazów jak również kontroli w Iranie.

Niestety prawie wszystkie te instalacje znajdują się w gęsto zaludnionych okolicach, tak że dokonanie ataku na te obiekty spowoduje wielkie starty w ludziach, zwłaszcza na wypadek użycia bomb nuklearnych głębokiej penetracji, o czem od dawna była mowa w USA. Starty w ludziach w Iranie w wypadku użycia bomb nuklearnych są oceniane na miliony zabitych od razu i miliony ludzi chorych na chorobę popromienną.

Rząd Bush’a ustalił i ogłosił dwa powody do dokonania planowanego ataku. Pierwszym jest dowód, że Iran obecnie jest w trakcie budowania bomb nuklearnych. Drugim wystarczającym i niezależnym powodem ataku byłoby stwierdzenie przez USA, że „wysokie straty” wojsk USA w Iraku były spowodowane bezpośrednio przez rząd w Teheranie. Rząd Bush’a ostatnio oskarża przywódców rządu w Teheranie o dostarczanie ruchowi oporu w Iraku zaawansowanych technicznie min i bomb.

Rząd w Teheranie oskarża USA i W. Brytanię o atak w zeszłym tygodniu, który to atak zabił jedenastu żołnierzy irańskich na terenie Iranu. Według opinii pułkownika lotnictwa Sam’a Gardinera, atak USA na Iran może nastąpić w każdej chwili. Trzeba dodać że Sam Gardiner, pułkownik lotnictwa USA w stanie spoczynku, wykładał zasady strategii i działań wojennych w National War College, Air War College oraz w Naval War College. Alarmujące wypowiedzi pułkownika Gardiner’a zasługują na uwagę.

www.pogonowski.com
22 luty 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"

grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Raj Podatkowy - Polska
kwiecień 23, 2003
Andrzej Gwiazda
The Ambiguous Symbolism of Wannsee for the Nazis and for Israel
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Berlusconi zapowiada walkę z antysemityzmem
marzec 14, 2008
PAP
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
"Pro Polonicum" - nowe pismo polonijne
czerwiec 28, 2006
To Moskwa zaplanowała ten mord
lipiec 7, 2006
http://www.dziennik.krakow.pl
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
Jak nie białe, to brunatne
lipiec 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Rosyjska Intifada w Tallinie
maj 18, 2007
Izrael Szamir
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media