|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
więcej -> |
|
Promocja Krakowa w Berlinie
|
|

Od 12 do 16 marca Kraków zaprezentował swoją ofertę turystyczną i kulturalną na światowej imprezie turystycznej - Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie.
Stoisko Miasta Krakowa zostało zaaranżowane na wspólnym stoisku Małopolski. Publiczność odwiedzająca Targi otrzymała wydawnictwa promocyjne prezentujące ofertę turystyczną i kulturalną Krakowa. Wśród rozdawanych materiałów znalazły się mapy Miasta i tras turystycznych, przewodniki, cenniki, bazy adresowe, kalendarz i krótka charakterystyka wydarzeń kulturalnych. W ramach krakowskiego stoiska udzielana była informacja na temat bazy noclegowej i gastronomicznej, dostępności komunikacyjnej, bezpieczeństwa turystów, obiektów konferencyjnych i pielgrzymkowych, zabytków, szlaków turystycznych i tras pieszych, miejsc leczniczych i uzdrowiskowych, gospodarstw agroturystycznych, dodatkowych atrakcji oferowanych przez Miasto (kina, teatry, muzea, baseny, korty tenisowe, lodowiska, kluby je?dzieckie, krakowskie ZOO, tereny zielone). W ramach krakowskiego programu promocyjnego szczególnie promowana była oferta krótkich przyjazdów weekendowych. Prezentacji Krakowa towarzyszyły występy zespołu "Latające Talerze" oraz artysta - malarz wykonujący i rozdający publiczności rysunki z motywami architektonicznymi Krakowa. Dodatkową atrakcja były wręczane publiczności pamiątki krakowskie oraz degustacja regionalnych wyrobów cukierniczych. Dużo gości odwiedzających krakowskie stoisko miało już okazję zwiedzić nasze Miasto.
Polskie Stoisko Narodowe, w ramach którego prezentował się Kraków, otrzymało po raz pierwszy w historii targów nagrodę dla najlepszego wystawcy. Organizatorzy targów berlińskich oceniali m.in. kompetencję obsługi, imprezy towarzyszące prezentacji oraz kreatywność i ogólne wrażenia.
Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie to ważna w światowej branży turystycznej impreza targowa o charakterze promocyjno - handlowym. Gromadzi największych touroperatorów, agencje turystyczne, przewo?ników, właścicieli hoteli, przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe, firmy systemów informacyjno - komunikacyjnych, firmy wydawnicze, międzynarodowe zrzeszenia i związki turystyczne, przedstawicieli miast i regionów oraz turystów indywidualnych z całego świata. Tegoroczną edycję Targów odwiedziło 141 139 osób, z tego 75 019 stanowili przedstawiciele branży turystycznej. W stosunku do roku ubiegłego daje to 9% wzrost. Imprezę relacjonowało 6 701 dziennikarzy z 84 państw.
|
|
3 kwiecień 2004
|
|
www.krakow.pl
|
|
|
|
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
|
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta
czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Jak stracili wladze
wrzesień 6, 2005
przeslala Elzbieta
|
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
|
Po wyborach
czerwiec 23, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
|
Imperium Mundi - polityczna forma globalizacji
listopad 14, 2006
Tomasz Gabiś
|
Każdego dnia...
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
|
Izrael musi zostać zniszczony!
sierpień 15, 2006
Adam Gmurczyk (prezes NOP)
|
Lekcja prywaty-zacji?
czerwiec 23, 2004
Stop-korupcji@mail.com
|
Marzenie scietej glowy
styczeń 10, 2008
...
|
Czyżby plan Bolesława Bieruta był ciągle wdrażany?
czerwiec 1, 2005
olo
|
A comment to the 4-th Conference “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Sept. 27-30, 2006
październik 16, 2006
Marek Glogoczowski
|
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
|
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
|
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
więcej -> |
|