|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
więcej -> |
|
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
|
|

Jeden z moich znajomych tak przedstawił sytuację polityczną w Izraelu:
W kraju tym są dwie główne siły polityczne - lewica i prawica.
Prawica zaś dryfuje w kierunku skrajnej lub bardziej centrowej.
Obie opcje polityczne zbierają blisko 50 procent głosów.
Rzadko jednak którejkolwiek z nich udaje się zdobyć większość parlamentarną.
Trzecia - folklorystyczna siła polityczna to ortodoksi, którzy zdobywają od 1,5 do 3 procent głosów.
Dlatego partia, która w aktualnych wyborach zdobywa największą liczbę głosów - siłą woli - musi zawiązać sojusz z ortodoksami.
Mimo, że dla normalnych ludzi może być śmieszna koalicja lewicy i starotestamentowych to takie w przeszłości wielokrotnie występowały a zapó?nieni w rozwoju fanatycy zyskują ogromy wpływ polityczny na Izrael.
Podobnie występuje na polskiej scenie politycznej.
Z tym, że rolę ortodoksów przejęło pawlakowskie Stronnictwo ludowe, które przy małym poparciu społecznym, po raz kolejny zbiera bardzo duże profity polityczne. A Polska przy takim wiejskich paniskach popada w coraz większą zależność gospodarczą od obcego kapitału.
Artur Łoboda
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
Prezes PSL Waldemar Pawlak będzie w koalicyjnym rządzie PO-PSL wicepremierem i ministrem gospodarki - dpoinformował zarząd Platformy Obywatelskiej.
Ministerstwa gospodarki i rolnictwa, a także ochrony środowiska lub pracy, to resorty, które w rządzie PO- PSL mają przypaść ludowcom - poinformował po wtorkowym posiedzeniu Zarządu Krajowego PO szef partii Donald Tusk.
Według niego, prezes PSL Waldemar Pawlak, ma być "konstruktorem dialogu społecznego". Zarząd PO rekomendował Stefana Niesiołowskiego na wicemarszałka Sejmu, a Zbigniewa Chlebowskiego na szefa klubu Platformy - poinformował Tusk po wtorkowym posiedzeniu zarządu.
Tusk powiedział również, że w ciągu 24 godzin od desygnowania go na premiera, byłby gotów do przedstawienia konkretnej "konstrukcji przyszłego rządu".
- W ciągu 24 godzin od otrzymania takiej propozycji ze strony pana prezydenta byłbym gotowy na złożenia już bardzo konkretnej konstrukcji przyszłego rządu - powiedział szef PO. Zgodnie z konstytucją prezydent desygnuje nowego premiera, który proponuje skład Rady Ministrów. W ciągu dwóch tygodni od pierwszego posiedzenia Sejmu prezydent powołuje premiera wraz z pozostałymi członkami rządu.
¬ródło informacji: INTERIA.PL
|
|
30 październik 2007
|
|
|
|
|
|
Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do Dyrekcji Radia Maryja
wrzesień 27, 2005
Roman
|
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
|
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
listopad 29, 2008
Gregory Akko
|
Polski przemysł
kwiecień 16, 2003
przesłała Elzbieta
|
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
|
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
|
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
|
Kapłani egipscy a dzisiejsi kacykowie
czerwiec 6, 2003
przeslala Elzbieta
|
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
|
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
|
ZPB: wojna polsko-polska o bazę USA w Grodnie?
sierpień 17, 2005
Marek Głogoczowski
|
"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem
wrzesień 28, 2006
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
|
Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
|
Stanisław Tymiński
czerwiec 8, 2005
wp.pl
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
|
więcej -> |
|