ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
więcej ->

 
 

Minister Izraela: "Musimy być częścią Unii Europejskiej i NATO"

Izraelskie pismo Jerusalem Post opublikowało pierwszą część opinii dotyczących kwestii przyłączenia Izraela do Unii Europejskiej i do sojuszu wojskowego NATO. Pismo zapowiada publikację kolejnych głosów, jak zaznacza: "prominentnych polityków". Pierwszy głos zabrał Minister "Spraw Strategicznych" Avigdor Lieberman. Ministerstwo Minister of Strategic Affairs jest właśnie utworzoną, nową komórką rządu izraelskiego, powołaną celem badania "strategicznego niebezpieczeństwa ze strony Iranu".

W przytoczonej na łamach Jerusalem Post opinii, minister Lieberman pisze m.in.:

"Niedawno zasugerowałem, że w interesie państwowym Izraela jest przyłączenie się Izraela do Unii Europejskiej i sojuszu NATO. Dziesiejszy świat jest coraz mniej przyjaznym miejscem dla naszej demokracji. [...] Dzisiejszy świat jest podzielony w sprawach wartości: z jednej strony mamy wolny, demokratyczny świat, a z drugiej - radykalny, fundamentalistyczny świat. Możemy różnić się w pewnych kwestiach z Europą i społecznością międzynarodową odnośnie polityki zagranicznej, ale wyznajemy wspólny system wartości, który jest celem radykalnej, fundamentalistycznej wojny przeciwko Zachodowi. [...] Moim celem dla Izraela jest zakończenie globalnej przemiany (global re-positioning) w ciągu następnych pięciu lat. Ten krok wyśle odpowiedni sygnał nie tylko do naszych nieprzyjaciół, ale również do naszych przyjaciół i partnerów."



KOMENTARZ BIBUŁY: Coraz częściej dochodzą sygnały o "konieczności" przyłączenia Izraela do EU i NATO, i to nie tylko ze strony różnych lewackich pro-syjonistycznych dziennikarzy, ale i wpływowych polityków. Tutaj mamy głos rosyjskiego żyda z Kiszyniowa, sprawującego obecnie funkcję "Ministra Spraw Strategicznych", czyli specjalnej komórki do spraw sprowokowania wojny z Iranem. Oczywiście aby osiągnąć ten cel - czyli zniszczenie najgro?niejszego przeciwnika Izraela - potrzebne jest wsparcie ze strony EU i sojuszu NATO. Można próbować bez takiego poparcia czy formalnego sojuszu, ale może być to ryzykowane.

A czas ucieka, bowiem mesjanistyczna wizja Eretz Israel kipiąca w głowach rabinów czekających "Mesjasza", przygotowujących się równolegle do od-budowy Świątyni i złożenia w niej ofiary z nieskazitelnej jałówki (stąd, mości panowie ten pośpiech w badaniach genetycznych DNA i próbach klonowania zwierząt...), nie może być na długo odłożona. Minister Lieberman daje pięć lat by wejść pod parasol Unii Europejskiej i by pod tym parasolem robić ze światem co się żywnie podoba.

A określenia typu: "Wyznajemy wspólny system wartości", po prostu śmieszą: jakiż to wspólny świat wartości może mieć syjonistyczna ideologia rasistowska z chrześcijańską Europą? Niestety, obok tej śmieszności brzmi to coraz bardziej gro?nie i realistycznie: Unia Europejska jako organizm kroczący w kierunku masońskich ideałów, w szybkim tempie odchodzi od europejskich korzeni chrześcijańskich przyjmując wrogie elementy obcej ideologii. Wprowadzając Izrael do Unii Europejskiej, Europa ściąga na siebie kolejną wojnę światową.
4 styczeń 2007

BIBUŁA - pismo 

  

Archiwum

O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
Apokalipsa już trwa...
czerwiec 19, 2007
aktualności pnlp
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
Komisja Trójstronna (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Stałe błędy ortograficzne
kwiecień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Polska poniewierka
marzec 20, 2005
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
sierpień 20, 2002
PAP
Adam Hoffman (1918-2001)
czerwiec 11, 2003
Artur Łoboda
Przyczyny kleski gospodarczej
grudzień 18, 2006
prof,Wlodzimierz Bojarski
Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
Siemens Łód?
wrzesień 14, 2004
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
Hassan Nasrallah nowy przywódca jak Naser?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wojny o energię
kwiecień 4, 2003
Mirosław Dakowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media