ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

Zatupanie murów Jerycha

Polscy politycy, postępując wedle swych biblijnych poprzedników chcieliby zburzyć kryzys przez tupanie nogami - bo tak należy traktować całe dotychczasowe działanie rządu Millera.
Kiedy rządy AWS-hołoty miały się ku końcowi, partie polityczne prowadziły coś w rodzaju "przedkamapnii" wyborczej.
Korzystając z okazji chciałem się dowiedzieć: czego można się spodziewać po rządach tak zwanej lewicy.
Kontakty zarówno z szeregowymi członkami tej opcji politycznej, jak też tymi, których pó?niej Urban nazwał "baronami", wywołały we mnie przerażenie.
Doły partyjne uważały, że aby poprawić (wtedy jeszcze nienajgorszą) sytuację gospodarczą, trzeba podnieść pensje, a szczególnie te w sferze budżetowej.
Szefostwo partii lewicowych bełkotało o naszych szansach w przyszłej Unii, o różanej przyszłości po przystąpieniu do tego obszaru gospodarczego.
Ani jedni, ani drudzy nie wypowiedzieli słowa o planach gospodarczych, o przyszłych reformach.
Mając naiwną nadzieję, że program gospodarczy przedstawia się na specjalnych forach pojawiłem się pewnego dnia w mieszczącym się na Krakowskim Kazimierzu, SLD-owskim klubie "Kużnica" w którym jakichś lewicowy profesór z krakowskiej Akademii Ekonomicznej miał przedstawić "szanse polskiego rolnictwa w integracji z Unią Europejską".

Trwający 1 godzinę wykład, przez 55 minut polegał na wyliczaniu danych statystycznych.
Ostatnie pięć minut to ciąg sloganów, kłamstw i pobożnych życzeń, jakby żywcem przepisanych z zindoktrynowanych polskojęzycznych mediów.
Ponieważ straciłem godzinę na wysłuchiwanie tych bzdur pozwoliłem sobie na na zadanie kilku pytań, wytykając jednocześnie - z jednej strony kłamstwa, z drugiej infantylizm autora wykładu.
W odpowiedzi zostałem zaatakowany przez młodzieżowe bojówkarki SLD takie "pre-Błochowiak" nieprzebierające w słowach aby obronić swojego profesóra.

Po co dziś przypominam te fakty.
Klub "Kużnica" mieści się w siedzibie SLD, w której ma swoje biuro poselskie Jerzy Hausner.
Prowadzona przez Hausnera polityka gospodarcza, niewiele różni się od pobożnych życzeń i ewidentnych kłamstw wypowiadanych przez wymienionego przeze mnie lektora.
Oboje pracowali na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i przesiąknęli tym samym duchem oportunizmu.

Cięcia budżetowe planowane na rok 2004, przy jednoczesnym zwiększeniu obciążeń fiskalnych zakończą się klapą.
Gospodarka polska popadać będzie w jeszcze większą stagnację i z tego powodu wpływy budżetowe będą mniejsze od zaplanowanych, a co za tym idzie, deficyt budżetowy przekroczy konstytucyjną granicę.
Miller nawet nie chce myśleć czym to się skończy, bo jedynym celem jego ekipy, o który kiedyś pokłócili się z bandą Kwaśniewskiego, było zdobycie wysokodochodowych stołków w parlamencie europejskim.
Już dawno zostały one rozdzielone, wśród lewej nomenklatury, przez co SLD podnosi dziś takie larum na podstępną zmianę wcześniejszych ustaleń.
Jak oni dziś wyglądają wobec towarzyszy, którzy im zaufali, że posady w Brukseli są zaklepane na sto procent?

A naiwne, ogłupione społeczeństwo polskie dowiaduje się, że jak ekipa SLD będzie głośno tupać to współczesne mury Jerycha upadną.
Zobaczymy w przyszłym roku.

8 październik 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Fotografowanie na granicy
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sąd nad Rządem, czy Rząd nad Sądem
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
"Kazanie" na temat wartosci prawnej Deutero-Testamentu
lipiec 4, 2006
Marek Glogoczowski
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone (Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
Plemiona z południa Iraku dołączają do zbrojnego oporu
styczeń 29, 2007
Dahr Jamail
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
"Fundamentalistyczny" bezrozum elit III/IV RP
wrzesień 1, 2006
Marek Głogoczowski
Czy Jarmakowski Andrzej był agentem komunistycznym? - Na marginesie dyskusji nt IPN, lustracji i posła Czumy
grudzień 18, 2007
Marek Ciesielczyk
Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę
październik 3, 2006
bibula
Tarcza, NATO w Euroazji a Indie
październik 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media