ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Pisane nad ranem

Mając porządnego stracha przed nadciągającą wojna chciałabym podzielić się pewnymi faktami historycznymi pokazującymi jak USA przystąpiły do II Wojny Światowej, do wojny wietnamskiej i do poprzedniej wojny w Iraku (Pustynna Burza).

W latach 40 – stych Prezydent Franklin Delano Roosevelt potrzebował wojny, aby zamaskować symptomy nadchodzącej depresji ekonomicznej. Dogodna byłaby wojna z Niemcami, lecz mimo szeregu prowokacji na Atlantyku, Amerykanie, którzy byli pochłonięci własnymi kłopotami ekonomicznymi sprzeciwiali się tej wojnie. Prezydent Roosevelt naruszył nawet ówczesna neutralność USA i zatopił kilka niemieckich statków na Atlantyku, ale Hitler bardzo zajęty wojna europejska nie odpowiedział na te prowokacje. Prezydent Roosevelt i ekonomia amerykańska potrzebowali wroga i jeżeli Ameryka nie mogła zaatakować wroga, należało tak pomanewrować polityka, aby wróg zaatakował Amerykę. Taka droga otworzyła się, kiedy Japonia przystąpiła do paktu wojskowego z Niemcami i Włochami. Tak wiec, chociaż Hitler przypuszczalnie nigdy nie zamierzał rozpocząć wojny z USA, pomimo wcześniejszych prowokacji, należało sprowokować Japonie, co było w zasięgu ręki. Pierwszym krokiem było embargo na ropę i stal potrzebna Japonii do jej wojny w Azji, przeciwko Chinom. To zmusiło Japonie do poszukiwania ropy i minerałów w Indonezji. Ameryka była w stanie zatrzymać Japonie przed inwazja na Indonezje i Prezydent Roosevelt, przesuwając flotę Pacyfiku z San Diego do Pearl Harhour dokonał pierwszego uderzenia przeciw Japońskim planom ekspansji na południowy Pacyfik. Japonia bardzo potrzebowała ropy i dążyła do zaatakowania Indonezji. Jednakże w pierwszym etapie Japonia musiała usunąć amerykańską flotę z Pearl Harbour. Aby zaangażować Amerykanów do wojny Roosvelt potrzebował Japońskiego ataku, krwawego jak to tylko możliwe. Co najmniej takiego jak to Japończycy zrobili poprzednio przeciwko Rosji. Prezydent Roosevelt i jego współpracownicy zrobili wszystko, aby dowództwo na Hawajach, (Generał Short i Admirał Kimmel) nie miało pojęcia o przelokowaniu Japońskiej floty i jej ataku na Pearl Harbour, robiąc z nich kozłów ofiarnych.
Co dowództwo amerykańskiej armii uważało w tamtym czasie oraz inne dokumenty dotyczące tego tematu są pokazane http://www.geocities.com/Pentagon/6315/pearl.html

Jednakże, 29 Listopada Sekretarz Stanu Hull pokazał reporterowi United Press panu Joe Leib informacje o miejscu i czasie ataku . New York Times w swoim specjalnym wydaniu o Pearl Harbour 12/8/41 na stronie 13 przedstawił dowody ze szczegółowe dane o tym ataku były znane wcześniej. Podczas ataku na Pearl Harbour zginelo 2403 osoby i 1178 zostało rannych. Kongres Stanów Zjednoczonych ostatnio zrehabilitował Generała Short i Admirala Kimmel.

Prezydent Lyndon Johnson potrzebował wojny w Wietnamie, aby pomoc swoim przyjaciołom, właścicielom zakładów zbrojeniowych . Prezydent Johnson potrzebował wojny, aby umożliwić Pentagonowi i CIA trening przed planowana inwazja na Kube. Ale przede wszystkim potrzebował prowokacji, aby pokazać społeczeństwu amerykańskiemu ze nie maja innego wyboru, jak tylko ta wojna. Tak wiec 5 sierpnia 1964 roku gazety amerykańskie podały informacje o ataku przeciwko amerykańskiemu niszczycielowi operującemu na wodach wietnamskich, dokładnie w zatoce Tonkin. Oficjalna wersja mówiła, że północno wietnamska łód? podwodna storpedowała USS Maddox podczas rutynowego patrolu. Prawda natomiast jest ze USS Maddox uczestniczył w działaniach związanych z koordynacja ataków przez południowo wietnamskie i laotańskie siły powietrzne na Północny Wietnam. Prawda jest także ze nie było zadanego ataku torpedowego na USS Maddox. Kapitan John J. Herrick, glowno dowodzący siłami w zatoce przekazał do Waszyngtonu informacje ze raport o ataku torpedowym był rezultatem przesłyszenia się oficera obsługującego sonar, który usłyszał uderzenia własnej śruby okrętowej i spanikował. Jednakże, Lyndon Johnson mając wiadomości, że raport o ataku był fałszywy w swoim wystąpieniu telewizyjnym ogłosił atak przeciwko Północnemu Wietnamowi.

Prezydent George Bush (senior) motywowany pieniędzmi z ropy naftowej potrzebował wojny z Irakiem. Ponieważ kraje OPEC nie zgodziły się utrzymać limitu ropy wydobywanej na Środkowym Wschodzie rynek był zalany ropa wydobywana w Iraku, która stanowi około 1/3 wszystkich zasobów ropy w tamtym regionie. Prezydent George Bush potrzebował wojny, aby utrzymać ceny ropy (i profity) przed dalszym spadkiem. Podobnie jak Prezydent Roosevelt, potrzebował, aby druga strona wykonała pierwszy ruch. Irak, czując się ograniczony wąskim pasem wybrzeża na północnej granicy Kuwejtu, w pobliżu wrogiego Iranu, od dłuższego czasu próbował uzyskać większy dostęp do Zatoki Perskiej. Prezydent George Bush, który pomagał Irakowi podczas wojny z Iranem poprzez swojego ambasadora panią April Glaspie przekazał Irakowi ze Stany Zjednoczone nie będą interweniować, jeżeli Saddam Hussain zagarnie cześć Kuwejtu.
http://www.whatreallyhappened.com/ARTICLE5/april.html

Saddam czul się uspokojony i przeprowadził inwazje. Oczywiście Amerykanie nie byliby chętni, aby wysyłać swoje dzieci na wojnę o ropę naftową. Została wiec zaaranżowana mistyfikacja przy pomocy córki ambasadora Kuwejtu w Stanach Zjednoczonych. Pani ta przedstawiając się jako pielęgniarka zrelacjonowała wstrasajacą historie, w której Irakijscy żołnierze wyrzucili noworodka z inkubatora na ziemie. Media nigdy nie zapytały, dlaczego ta pielęgniarka nie podniosła noworodka i nie zawinęła w pieluchy lub cos takiego. W odzewie na historie z inkubatorem Amerykanie rozpoczęli wojnę Pustynna Burza, która nie spowodowała obalenia Saddama ale spowodowała zamkniecie szybów w Kuwejcie na 2 lata i ograniczyła eksport ropy z Iraku.

Gospodarka amerykańska ostatnio bardzo kuleje, wiem cos na ten temat i wygląda, że jesteśmy obecnie w ostatniej fazie przygotowań wojennych USA, przeciwko Irakowi. W obliczu braku dowodów potwierdzających iracka produkcje lub tez posiadacie broni masowego rażenia, czyli braku tak zwanej “dymiącej strzelby” można oczekiwać następnych prowokacji. Można tez oczekiwać amerykańskiej agresji na Irak z pogwałceniem rezolucji Rady Bezpieczeństwa. Wytworzyć się wówczas może dość niewiarygodna i mówiąc szczerze bardzo niebezpieczna sytuacja, kiedy Prezydent Bush łącznie z Panem Blair i niestety przy poparciu naszego Prezydenta Aleksandra zaatakują Irak wbrew woli społeczności międzynarodowej reprezentowanej przez ONZ pod pretekstem, że Irak nie spełnia rezolucji tegoż ONZ.
29 styczeń 2003

Magdalena 

  

Archiwum

Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
Polska kultura i nauka w ręce brukselskich technokratów
styczeń 3, 2003
PAP
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
Łapówki w marynarce wojennej
lipiec 18, 2002
PAP
"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Amerykańska Krajowa Fundacja Naukowa finansuje projekty inwigilacji obywateli
czerwiec 23, 2007
BIBULA
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
Różne światy - czyli - co Wy tu robicie?!
październik 25, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media