ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
więcej ->

 
 

Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu



"Jestem politykiem PO-PiS i zawsze tak o sobie myślałem. Sądzę, że takim politykiem jest również Jan Rokita" - mówi w rozmowie z "Dziennikiem" były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Ale nie założy z Rokitą partii. Odchodzi z polityki. Na razie do EBOR-u.

Marcinkiewicz wycofuje się przynajmniej na kilka lat. Na razie zrezygnował z ubiegania się o fotel prezesa PKO BP. - Przekonała mnie bardzo zdecydowana wypowied? wicepremier Zyty Gilowskiej, że nie powinienem obejmować tego stanowiska. Nie da się realizować programu rozwoju banku i tworzenia wielkiej grupy finansowej bez wsparcia ministra finansów, powiedział Marcinkiewicz "Dziennikowi".


Najprawdopodobniej były premier obejmie dyrektorski fotel w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju. Z nieoficjalnych informacji "Dziennika" wynika, że już rozpoczęła się procedura usunięcia Tadeusza Syryjczyka z rady zarządzającej EBOR-u. To właśnie jego miejsce miałby zająć polityk PiS, choć Syryjczykowi kadencja kończy się dopiero w przyszłym roku.

- Jak nic się nie powiedzie, wrócę do Gorzowa i rozpocznę wszystko od początku - mówi były premier.

Marcinkiewicz prognozuje, że w ciągu najbliższych trzech lat Polskę czeka stabilizacja. Według niego koalicja będzie trwała do wyborów, które odbędą się w normalnym terminie.

Były premier ma nadzieję, że po wyborach politycy wrócą do idei PO-PiS i wtedy, być może, tacy politycy jak on wrócą do łask. - Mamy w Polsce dwie partie centroprawicowe, programowo bardzo do siebie podobne. I te dwa stronnictwa zamiast działać razem w koalicji, walczą ze sobą, czasem na śmierć i życie. Przecież to jest całkowicie nienormalne - podkreśla w rozmowie z "Dziennikiem" Kazimierz Marcinkiewicz.

10 luty 2007

PAP 

  

Archiwum

Jeśli Bóg o nas zapomniał
maj 27, 2005
Wojciech Kozłowski
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
"Nareszcie Balcerowicz beknie"
marzec 13, 2006
Przedruk
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
Platforma programowa anarchosyndykalistów
grudzień 15, 2003
Adrian Dudkiewicz
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
Tempora, leges i mores
grudzień 4, 2006
Stanisław Michalkiewicz
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
Austria I Unia Europejska
maj 21, 2003
przesłala Elżbieta
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
Polak najlepszym informatykiem na świecie
grudzień 8, 2003
PAP
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
Tak się manipuluje społeczeństwem
sierpień 11, 2004
PAP
Przewlekłe śledztwo w sprawie zbrodni w Katyniu....
sierpień 4, 2004
Adam Sandauer
Protest poszkodowanej przed Sądem w Białymstoku. Kobieta przykuła się do barierki przed drzwiami sądu
styczeń 13, 2007
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media