|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
więcej -> |
|
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
|
|

W czasie pacyfikacji Polski przez sowiecki aparat terroru (NKWD, UB i milicja) napisano na duzym kamieniu w Jedwabnem, ze 10go lipca, 1941 roku Niemcy zabili tam 1600 Zydow. Faktycznie nigdy w tej miejscowosci tylu Zydow nie bylo. Zgineli oni w stodole, podpalonej rzez Niemcow, ktorzy uzyli w tym celu okolo 400 litrami benzyny, ktora wowczas nie byla dostepna dla Polakow. Wogniu zginela blizej nie okreslona ilosc ofiar. Ludzie ci sa do dzis pochowani w dwu grobach, jednym wykopanym w klepisku stodoly i w drugim grobie wykopanym wzdluz stodoly, gdzie znajduja sie nadpalone zwloki, ktore Niemcy z powodu wydzielanego przez nie zapachu, kazali zakopac w rowie na zewnatrz spalonego budynku.
Jedynie kompletna ekshumacja i badania medycyny sadowej moga ustalic ilosc ofiar i powod smierci kazdej z nich. Takich badan brak z powodu protestu rabina, podczas gdy jednoczesnie rabini w Nowym Jorku, sprzedaja stare zydowskie cmentarze na parkingi osrodkow handlowych. Natomiast, w archiwach sowieckich zapisano z koncem 1940 roku, ze w regionie Jedwabnego bylo 562 Zydow, z ktorych czesc uciekla ze Sowietami, czesc schowala sie u Polakow, czesc byla spalona w stodole i jeszcze pozniej kilkaset osob bylo w getcie zydowskim przy rynku w Jedwabnem, do chwili wywiezienia ich do niemieckiego obozu koncentracyjnego.
Sprawa Jedwabnego odegrala wazna role w pacyfikacji Polski przez NKWD w czasie procesow przeciw zolniezom Armii Krajowej, ktorych Sowieci i wyslugujacy sie im Zydzi, pomawiali o kolaboracje z Niemcami. Byl to proces ustalania wladzy komunistycznej w Posce. Chodzilo o ostateczna likwidacje patryjotycznego ruchu oporu z czasow wojny. Czlonkami Komitetu Politycznego NKWD do Walki z Bandytyzmem, w Bialymstoku w 1945 roku byli oficerowie NKWD, UB, milicji, Armii Czerwonej, polskiego wojska ludowego, wielu Zydow bylo wsrod nich, jak tez Szymon Datner, szef zydowskiego komitetu w Bialymstoku. Zona Datnera Estera Mirer pod nazwiskiem Edwarda Orlowska byla przewodniczaca Wojewodzkiej Rady Narodowej i szefem partii komunistycznej w Bialymstoku wedlug awchiwow WRN no.: 13, 112, 144.
Z inspiracji Datnera i jemy podobnych, pod nadzorem NKWD uruchomiono w poznych latach 1940. masowe areszty zolnierzy Armii Krajowej, jakby winnych zbrodni na Zydach w Jedwabnem. Wsrod torturowanych, bitych i zmuszanych do "przyznawania sie" byli weterani niemieckich obozow koncentracyjnych. Tresc kilkudziesieciu wymuszonych zeznan ma identyczny sposob wyrazania sie, jakgdyby byly redagowane przez jednego czlowieka. Rzuca sie w oczy kontrast postepowania Zydow, ktorzy w Polsce, pod wladza sowiecka, stawiali przed sadem bylych wiezniow niemieckich obozow koncentracyjnych, podczas gdy w tym samym czasie weszlo w zycie prawo w Izraelu, stwierdzajace, ze kazdy Zyd, ktory byl w latach wojennych i powojennych w Europie, jest na zawsze zwolniony z odpowiedzialnosci za wszelkie zbrodnie, ktore popelnil w tym czasie. Na tym tle jest rzecza skandaliczna pozniejsza wypowiedz prezydenta Kwasniewskiego na lamach Tygodnika Powszechnego, ze procesy pod nadzorem NKWD, w czasie pacyfikacji Polski, ratowaly "praworzadnosc lub honor panstwa polskiego" w sprawie Jedwabnego i podobnych zbrodniach.
Teraz oglaszany jest nowy film S. Grunberga pod tytulem "Dziedzictwo Jedwabnego" ("The Legacy of Jedwabne, ktory ma byc wyswietlany przez "Polish Television Network Channel Kultura May 2005," Czas trwania:72 min; Format: DigiBeta, 16/9. Zakonczenie produkcji: maj, 2005. Fabula filmu wedlug ksiazki "Sasiedzi" J.T. Grossa, socjologa na uniwersytecie w Nowym Jorku. Opis filmu w jezyku angielskim mowi o "pogromie" Zydow przez Polakow w Jedwabnem. Film ten jest jednym wiecej przykladem dzialalnosci zyskownego "Holocaust Industry" czyli "przedsiebiorstwa Holokaust."
Ogloszenie to zapowiada wyswietlenie tego makabrycznego filmu w Krakowie, w czasie festiwalu filmowego w czerwcu 2005. J.T.Gross i Anna Bikont sa wymienieni jako bardzo zasluzeni przy produkcji tego oszczerczego filmu. W filmie tym niemiecka zbrodnia jest przedstawiana jako "pogrom" dokonany przez Polakow, ktorzy po bestialsku kopia glowe obcieta Zydowce. Jak wiadomo nigdzie w Jedwabnym nie znaleziono odcietej glowy. Tylko w chorej wyobrazni mozna sobie takie okropnosci stworzyc. Profesor Strzembosz juz raz rozprawil sie z tym klamstwem, ale mimo tego jest ono nadal powtarzane przez ludzi cynicznie ciagnacych zyski z tragedii czasow wojny. W ogloszeniu filmu podane jest ze w 20 miastach Polacy doklonywali takich pogromow na Zydach., wedlug wypowiedzi Keresa, dyrektora IPN’u, z grudnia 2001, kiedy to on oficjalnie oznajmil dziennikarzom, ze Polacy dokonali zbrodni w Jedwabnem i innych miejscowosciach bez udzialu Niemcow co jest niezgodne z prawda.
Trzeba pamietac ze teraz zydowski ruch roszczeniowy uzywa ponownie niemieckiego schematu propagandowego z roku 1941. Wtedy, w obliczu 30,000 trupow obywateli polskich mordowanych w pierwszym tygodniu wojny, w wiezieniach przyfrontowych przez NKWD, rzad w Berlinie, nakazal niemieckim oddzialom egzekucyjnym zacierac slady swojej obecnosci przy egzekucjach komunistow i Zydow, tak zeby propaganda niemiecka magla twiedzic, ze te mordy dokonala miejscowa ludnosc w ramach zemsty. Schemat ten teraz jest ponownie uzywany, ale tym razem przez Zydow, jest to tym bardziej szokujace, ze w dwudziestym wieku w 30 najwiekszych ludobojstwach zginelo ponad 180 milionow ofiar, w ktorej to liczbie, ofiary tragedii zydowskiej stanowia mniej niz trzy procent ogolu ofiar. Tymczsem rosna roszczenia Zydow. Z Europy, glownie z Polski, Izrael zada ponad 300 miliardow dolarow; do tego dochodza niekonczace sie roszczenia zydowskie pod adresem panstw arabskich.
Ogloszenie tego nowego filmu wspomina, ze 10 lipca, 2001, w 60ta rocznice masakry Zydow, przed kamerami telewizyjnymi, prezydent Polski, Aleksander Kwasniewski, przeprosil oficjalnie Zydow i wyrazil skruche, za zbrodnie popelnione przez Polakow na Zydach. Trzeba dodac ze nic nie powiedzial on o przepraszaniu Polakow przez Zydow, za lepiej udokumentowane masowe zbrodnie komunistycznych ludobojcow Zydow, dokonane na Polakach. Pacyfikacja Polski przez NKWD naturalnie nie jest wspomniana w oglaszanym nowym filmie o Jedwabnem
|
|
24 kwiecień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak
czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
|
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
|
Bush: “Nie jestem Belzebubem, Władcą siarki"
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
|
Wizyta George W. Bush'a
Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
|
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
|
Lekcja prywaty-zacji?
czerwiec 23, 2004
Stop-korupcji@mail.com
|
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
|
"Zdelegalizować PO! Faszysci u Tuska!"
grudzień 22, 2006
korespondent.pl
|
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dlaczego.............?
listopad 9, 2008
tłumacz
|
Michnik znowu zacheca Polakow do oddawania pieniedzy
lichwiarzom
grudzień 31, 2007
W.M.
|
Nicea to pomyłka
luty 4, 2004
PAP
|
Dziewczyna? Do ilu lat?
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
|
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Akcjonariusze przeciwko AOL
sierpień 11, 2002
PAP
|
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|