|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
więcej -> |
|
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
|
|

Studia urzędników na koszt podatnika
Blisko 60 tys. zł wydał w ubiegłym roku krakowski magistrat na dofinansowanie studiów dla swoich urzędników. Najwięcej pracowników Urzędu Miasta Krakowa zdobywa wiedzę w Krakowskiej Szkole Wyższej, której jednym z założycieli był obecny prezydent miasta Jacek Majchrowski - pisze "Dziennik Polski". W czwartek "Dziennikowi" nie udało się uzyskać komentarza prezydenta Majchrowskiego w tej sprawie.
Gdy prof. Majchrowski objął urząd prezydenta, deklarował, że skończy się dopłacenie urzędnikom do studiów. Było to 3 lata temu i już wtedy bezskutecznie pracy szukało wielu absolwentów szkół wyższych. Teraz sytuacja na rynku pracy jest jeszcze trudniejsza, coraz więcej osób z wyższym wykształceniem nie może znale?ć zatrudnienia, a krakowski magistrat dalej płaci za studia swoim urzędnikom.
Obecnie (według informacji ze stycznia 2006 r.) z dofinansowania do studiów licencjackich lub magisterskich korzysta 39 pracowników Urzędu Miasta Krakowa.
Trzy lata temu najbardziej popularnymi uczelniami wśród magisterskich urzędników były UJ i AE, ale na każdej uczyło się zaledwie po kilka osób. Czy to przypadek, że po objęciu fotela prezydenta miasta przez Jacka Majchrowskiego największym zainteresowaniem urzędników cieszy się Krakowska Szkoła Wyższa? Prof. Majchrowski miał kiedyś 25% udziałów w Krakowskim Towarzystwie Edukacyjnym, które założyło Krakowską Szkołę Wyższą. Po objęciu urzędu prezydenta Krakowa zrezygnował z tych udziałów - na rzecz swojej żony. Z ostatniego oświadczenia majątkowego prezydenta Krakowa wynika, że ponad 400 tys. zł prezydent dodatkowo zarobił na działalności naukowej i dydaktycznej (nie ma wskazania, na jakich uczelniach).
|
|
11 luty 2006
|
|
Dziennik Polski
|
|
|
|
Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina
lipiec 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
|
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
|
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
STALINOWSKIE KORZENIE KOR-u, SLD I UNII WOLNOŚCI
wrzesień 24, 2006
dr Leszek Skonka
|
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
|
Żyć i umrzeć w...szpitalu miejskim
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
War In Georgia: The Israeli Connection - Wojna w Gruzji - Żydowskie Koneksje
sierpień 12, 2008
ynetnews
|
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
|
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
|
Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE
lipiec 27, 2002
PAP
|
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
|
Opowiastka wigilijna
grudzień 24, 2008
Marek Olżyński
|
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
|
Destabilizacja Pakistanu utrudnia pacyfikację Afganistanu
styczeń 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
|
Kondolencje dla Madrytu
marzec 13, 2004
http://www.krakow.pl/
|
więcej -> |
|