ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty



Po ataku na wieżowce w Nowym Jorku i na Pentagon, Bush nawrócił się na ideologię „demokratycznego fundamentalizmu” i demokratryzację Bliskiego Wschodu, dla dobra Izraela i w imię „uwolnienia globu ziemskiego od tyranii,” podczas gdy masakra ludności Libanu przez Izrael odbywa się na oczach świata. Ostatnio Bush brzmi bardziej jak propagandzista izraelski, niż jak człowiek działający w obronie interesów Amerykanów.
„Najbardziej wolne i sprawiedliwe” wybory w Palestynie skończyły się zwycięstwem Hamasu. Ostatnio Żydzi zabili 125 Palestyńczyków w Gaza i tym zachęcają coraz więcej ludzi do załaszania się w szeregi Hamasu.

„Cedrowa Rewolucja” w Libanie była dumą Bush’a, ale dziś Liban jest w ruinie, 900 Libańczyków jest zabitych przez amerykańskie bomby, rzucane przez Izrael. Milion uciekinierów jest bez dachu nad głową, wśród gruzów infrastruktury Libanu. Nienawiść Arabów przeciw Izraelowi i USA jest powszechna.

Wygląda na to, że Izrael czekał na pretekst by zaatakować i zniszcyć Liban, żeby dokonać zaboru południowego Libanu do rzeki Litani, z której Izrael może rabować rocznie 280 milionów metrów kubiczbych wody, jak o tym marzyli sjoniści jeszcze na początku 20go wieku. Mimo tego politycy w USA są bardzo solidarni, ze zbrodniczym postępowaniem Izraela w Libanie, przeciwko któremu protestują w Izarelu tacy ludzie jak Uri Avnery.

Obecnie kiedy pacyfikacja Iraku trwa dłużej, niż wojna USA przeciwko Hitlerowi, na ulicach Bagdadu demonstrowało blisko ćwierć miliona ludzi, skandujących „śmierć Izraelowi,” „śmierć USA” i palili flagi amerykańskie. Co dalej? Czy jest to katastrofa strategiczna. Coraz więcej ludzi tak myśli.

Były kandydat na wiceprezydenta USA, senator Jeo Lieberman, sjonista i ortodoksyjny Żyd, popierający przemodelowanie Bliskiego Wschodu siłą przez USA i Izrael, jest teraz daleko w tyle za przeciwnikiem, który jest przeciwko pacyfikacji Iraku i masakry Libanu. Wystraszona doświadczeniem Liebermana, senator Hilary Cliunton, nagle żąda usunięcia Donalda Rumsfelda ze stanowiska ministra obrony USA, jednego z neokonserwatywnych architektów napadu na Irak. Dwie trzecie Amerykanów uważa napad na Irak za błąd i większość żąda ewakuacji żołnierzy USA z Iraku, skąd coraz gorsze wiadomości wskazują na wojnę domową i rozpad Iraku ajko państawa.

W Afganistanie, coraz większe oddziały Talibanów, wspomaganych przez ich dawnych wrogów z mafji narkotycznej, dziś zabijają coraz więcej żołnierzy rządu marionetkowego w Kabulu i coraz więcej ludzi z USA-NATO, których jest za mało żeby opanować sytuację.

Iran nabrał więcej odwagi i nie chce podporządkować się zmianom poczynionym przez rząd Busha w traktacie o kontroli materiałów nuklearnych, podczas gdy w Pakistanie „tylko jednej kuli” potrzeba, żeby broń atomowa tego kraju, dostała się w ręce islamistów. Podczas gdy oś USA-Izrael jest w stanie siać zniszczenie i obalać rządy, to ma jednocześnie trudności w walce z partyzantką i w zdobywaniu „serc i umysłów” na Bliskim Wschodzie.

Masakra Libanu zjednoczyła świat arabski w niebezpieczny sposób dla USA i zwłaszcz teraz, kiedy jest duża awaria w rurociągu naftowym na Alasce, oraz kiedy Wenezuela ogranicza produkcję ropy naftowej, łatwo może dojść do ponownego embarga paliwa przez państwa Bliskiego Wschodu, jak to miało miejsce w 1973 roku. Tym razem również Iran i Hugo Chaves z Wenezaueli, mogą poprzeć takie embargo w obliczu zbrodni Izraela popieranych przez rząd Bush’a.

Tak więc skuteczną bronią przeciwko potędze USA, popierającej zbrodnie Izraela, może okazać się embargo, które spowodowałoby kryzys na świecie i długie kolejki do stacji obsługi po bardzo drogą benzynę. „Demokratyczny fundamentalizm” i kontrola przez lobby Izraela doprowadziły do zniewolenia polityki zagranicznej USA przez sjonistów, tak że teraz być może masakrę Libanu jest w stanie przerwać tylko potęga embarga naftowego.

www.pogonowski.com
9 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
listopad 21, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
Ceny Paliwa Osłabiają Imperium USA
styczeń 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
PRL
grudzień 10, 2007
PAP
Atak na złamanie niezależności NBP
luty 6, 2006
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
listopad 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
Pamięć Narodu
kwiecień 19, 2003
przesłała Elżbieta
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
Np. Emeryt na Rencie
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media