|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
więcej -> |
|
Amerykańskie bakructwa.
|
|
Telekomunikacyjny gigant WorldCom Inc., jeden z głównych negatywnych bohaterów serii afer z fałszowaniem danych finansowych korporacji, jest u progu bankructwa - przyznał jego dyrektor John W. Sidgmore.
Jak powiedział dziennikowi Washington Post, firma ma fundusze na działanie tylko przez dwa miesiące i jest coraz bardziej prawdopodobne, że ogłosi niewypłacalność, zwracając się do sądu o ochronę przed wierzycielami. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w ciągu trzech tygodni.
Według Sidgemore`a, po ewentualnym ogłoszeniu bankructwa -które, jak zaznaczył, nie powinno mieć większego wpływu na los pracowników i świadczone przez firmę usługi - WorldCom ma nadzieję odrodzić się w ciągu czterech-sześciu miesięcy. Koncern negocjuje teraz z bankami, starając się o kredyty na przetrwanie.
Banki wstrzymały udzielanie WorldCom pożyczek, kiedy Komisja Kontroli Giełdy (SEC) wszczęła dochodzenie, oskarżając firmę o oszukanie inwestorów przez podanie nieprawdziwych danych o swym stanie finansowym.
W czerwcu WorldCom Inc. przyznał, że przez ostatnie półtora roku policzył około 3,9 miliarda dolarów wydatków jako inwestycje kapitałowe, dzięki czemu znacznie zawyżył sztucznie swoje zyski.
W poniedziałek fałszerstwa ksiąg w koncernie były tematem przesłuchań przed Komisją Usług Finansowych Izby Reprezentantów. Odpowiedzialni za skandal szefowie WorldCom odmówili złożenia wyjaśnień, powołując się na piątą poprawkę do konstytucji USA (prawo do nieskładania obciążających zeznań).
Tymczasem w środę kolejna firma telekomunikacyjna, Qwest, została zawiadomiona o wszczęciu przeciw niej śledztwa pod zarzutem naruszania przepisów o sprawozdawczości finansowej. Akcje Qwestu momentalnie spadły na giełdzie.
Tego samego dnia organizacja interesu publicznego Judicial Watch skierowała pozew do sądu przeciw koncernowi naftowemu Haliburton, oskarżając go oszukiwanie inwestorów w latach 90. W latach 1995- 2000 dyrektorem Haliburtonu był obecny wiceprezydent Dick Cheney.
|
|
10 lipiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
|
Historia syna marnotrawnego.
czerwiec 27, 2004
Artur Łoboda
|
Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
|
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
„Gazeta Polska” puszcza „farbę”.
czerwiec 26, 2007
Piotr Kolczynski
|
10 lat grozi oskarżonym o malwersacje finansowe
lipiec 30, 2002
PAP
|
Odezwa do kołka w płocie
luty 10, 2006
Wiesław Sokołowski
|
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
|
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
|
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
|
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
KREDYT SPOŁECZNY - ROZWIˇZANIEM EKONOMICZNYM
sierpień 15, 2002
"Michael"
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Pytania, pytania, pytania....
lipiec 30, 2003
Stanisław Krajski
|
więcej -> |
|