ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
więcej ->

 
 

Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela



Prawa człowieka, pod okupacją Izraela, są stale łamane, według organizacji żydowskiej założonej w 1989, przez grupę izraelskich naukowców, prawników, dziennikarzy i kilku członków parlamentu, pod nazwą „B’Tselem.” Celem tej organizacji jest informowanie publiczności i polityków, o gwałceniu praw człowieka, pod okupacją Izraela. Nazwa „B’Tselem” po hebrajsku znaczy „na podonieństwo” i jednocześnie jest synonimem godności człowieka, oraz odnosi się do stworzenia człowieka, na podobieństwo Pana Boga. Tak więc Ogólnoludzka Deklaracja Praw Człowieka zaczyna się słowami: „Wszystkie istoty ludzkie rodzą sie równi sobie w swojej godności i w swoich prawach.”

„B’Tselem” działa na terenach okupowanych przez Izrael w celu pilnowania, żeby rząd Izraelski honorował prawa człowieka, na terenach okupowanych i kontrolowanych przez ten rząd, tak żeby prawa ludności tych terenów były chronione, według prawa międzynarodowego. Ruch „B’Tselem” jest utrzymywany z datków z Izraela, Europy i Ameryki Północnej.

Czytelnicy sprawozdań „B’Tselem” mogą nie reagować na podawane fakty, ale nie mogą powiedzieć, że o tych faktach nie wiedzieli. Program „B’Tselem” skupia się na terenach okupowanych, mimo tego, że na terenach Izraela też panuje dyskryminacja przeciwko Paletyńczykom, którzy są obywatelami Izraela, jak też dyskryminacja przeciwko kobietom, oraz są problemy w stosunkach religji i państwa, etc.

„B’Tselem” poświęca uwagę głównie terenom okupowanym przez Izrael, gdzie Palestyńczycy żyją pod władzą okupujących wojsk izraelskich, które to wojska systematycznie i na wielką skalę gwałcą podstawowe prawa tej ludności. Z tego powodu „B’Tselem” powzięło decyzję, żeby skupić swoją działalność wyłącznie na łamaniu praw człowieka przez siły izraelskie na terenach okupowanych przez Izrael.

Na przestrzeni lat, w ciągu okupacji izraelskiej, władze Izraela dopuszczały się ciężkiego i systematycznego pogwałcania praw ludzkich Palestyńczyków, podczas gdy władze Izraela dawały pomoc i przywileje nielegalnym osadnikom żydowskim na tych że okupowanych terenach.

Wrześniowy raport „B’Tselem,” z 2006 roku, jest zatytułowany: „Akt Zemsty: Zbombardowanie Przez Izrael Elektrowni na Terenie Gazy i Skutki Tego Bombardowania.” Chodzi o ranek 28 czerwca, 2006, kiedy Paletyńczycy złapali kaprala izraelskiego, Gilad’a Shalit’a, w celu wymienienia go na setki wię?niów palestyńskich, więzionych bez sądu, od lat, przez Izrael, włącznie z kobietami i dziećmi.

W tym akcie zemsty izraelskie lotnictwo wystrzeliło osiem pocisków i zniszczyło sześć transformatorów wyżej wymienionej elekrowni. W ciągu trzech miesięcy od tego zdarzenia, blisko półtora miliona mieszkańców Gazy nie ma elekrtyczności, co uniemożliwia działalność służby zdrowia, jak również dostawy wody pitnej. System ścieków przestaje działać, windy i lodówki nie działają, choroby szerzą się. Miejsca pracy ca nieczynne i szerzy się kryzys ekonomiczny, na tym terenie izolowanym przez Izrael od świata.

„B’Tselem,” jak dotąd bezskutecznie, wzywa rząd Izraela, do uznania popełnianych przez niego zbrodni wojennych, na okupowanym terenie Gazy i do pokrycia koszów zniszczonej elektrowni, oraz do dostarczenia elekryczności z Izraela do Gazy, jak też oficjalnego pozwolenia na sprowadzenie nowych transformatorów, etc. zarówno jak wydanie oficjalnego pozwolenia na wytaczanie przez Palestyńczyków spraw o odszkodowania, za zniszczenia popełnione, na rozkaz rzadu Izraela.

„B’Tselem” bezskutecznie rząda rozpoczęcia postępowania karnego przeciwko urzędnikom, którzy wydali rozkaz zniszczenia elektrowni, oraz przciwko tym, którzy ten rozkaz wykonali, w celu postawienia tych ludzi pod sąd i ukarania ich.

W szóstą rocznicę drugiego powstania Palestyńczyków, sprowokowanego przez Ariela Sharon’a, które to powstanie zaczęło się 28 września, roku 2000, organizacja „B’Tselem” opublikowała 28go wrzesnia, 2006, raport.

W raporcie tym „B’Tselem” stwierdza, że w ciągu sześciu lat, siły Izraela zabiły 3,733 Palestyńczyków, w tym 767 dzieci, na zachodnim wybrzeżu rzeki Jordan i na terenie Gazy, podczas gdy ruch oporu Palestyńczyków zabił 1,011 Izraelczyków. Według tego sprawozdania przynajmniej 1,812 zabitych Palestyńczyków nie brało udziału w walkach, w czasie kiedy byli zabici, a natomiast 208 Paletyńczyków zostało zamordowanych, jako ludzie podejrzani, w ramach t.zw. „targeted killings” przez lotnictwo izraelskie, na podstawie decyzji administracyjnych, a nie wyroków sądowych.

W tym samym czasie, palestyński ruch oporu zabił 697 Izraelczyków, w tym 119 dzieci, na tych samych terenach, w dodatku do 314 żołnierzy izraelskich, zabitych w akcji przeciwko palestyńskiemu ruchowi oporu. W ciągu ostatnich szaściu lat, według „B’Tselem,” służby Izraela zabiły 60 Palestyńczyków na terenie państwa Izrael, a nielegalni osadnicy izraelscy, zabili dodatkowych 41 Paletyńczyków, na ziemiach okupowanych przez siły Izraela.

Podobne podsumowanie strat w ludziach, na tym samym terenie w czasie 70 miesięcy pacyfikacji i walk sił Izraela, przeciwko palestyńskiemu ruchowi oporu, Associated Press podaje, że zostało zabitych 4,015 Palestyńczyków i 1,098 Izraelczyków co potwierdza dane opublikowane przez „B’Tselem,” organizację szlachetnych Żydów w Izraelu, którzy protestują przeciwko łamanii praw człowieka pod okupacją Izraela.

www.pogonowski.com
30 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielkie nic w siebie zapatrzone. PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
Światowe protesty przeciwko atakowi żydowskich terrorystów na Gazę - wideo z różnych części świata
styczeń 11, 2009
hgw
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
O kogo chodzi?
marzec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Wojna kolonialna
marzec 29, 2003
KWM
Czytane między wierszami
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda
Czego nie lubi władza
październik 25, 2005
Witold Filipowicz
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie - Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
Gdzie istnieje prawo zbliżone do ideału?
luty 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media