|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
|
|

Jako weteran kampanii wrześniowej, 1939 roku, oraz więzień obozów
koncentracyjnych, przez blisko pięć lat (w Oranienburgu, w obozie
koncentracyjnym w Sachsenhausen pod Berlinem), byłem zaproszony do szkoły średniej w Blacksburgu, w stanie Wirginia, w USA, żeby dwugodzinną pogadanką pomóc uczniom zrozumieć panoramę historyczną, na przykładzie mego dświadczenia. Ponieważ wielokrotnie prowadziłem tego rodzaju pogadanki przed zgromadzonymi uczniami kilku klas razem i jednocześnie wiedziałem o obowiązkowym programie o zagładzie Żydow, więc na początek zadałem moim słuchaczom pytanie: "Dlaczego Hitler zaczął Druga Wojnę Światową?" Jak zwykle młodzież odpowiedziała mi churem: "Żeby
wymordować Żydów!
Ku oburzeniu miejscowej specjalistki od nauki „Holokaustu" powiedziałem uczniom, że Hitler zaczął wojnę w celu ekspansji terytorialnej, a natomiast tragedia Żydów, w okupowanej przez Niemców Europie, była wynikiem rasistowskiej reakcji Niemców, na wcześniejszy sukces Żydów w Niemczech. Stał się to od czasu kiedy Żydzi sfinansowali, z kapitałów żydowskich w Polsce, stworzenie Królestwa Pruskiego, ze stolicą w Berlinie, w 1701 roku. Królestwo to zainicjował zabory Polski w 1762 roku, a wpływy majętnych Żydów rosły w Prusach. Wówczas z zaboru pruskiego wypędzono na wschód, do Rosji, biedotę zydowska, t.zw. "Betteljuden" i zaczęto plany zjednoczenia ponad 300 niezależnych państewek niemieckich pod egida Prus. Rząd w Berlinie miał wtedy największy teren i najwięcej ludzi, wśród wszystkich państewek Rzeszy.
Po zaborach, w Prusach wiecej ludzi mówiło po polsku, niż po niemiecku, mimo tego armia pruska była liczebnie silna. Okrutna musztra w armii pruskiej, stworzyła silną armię i pó?niej musztra ta dała się we znaki wię?niom w koncentracyjnych obozach. Wielki sukces polityczny i gospodarczy Żydów po zjednoczeniu Niemiec w 1871 roku, doprowadził do protestów przeciwko judeizacji kultury w Niemczech i tam pojawiło się słowo: „anty-semityzm." Nastepnie po przegranej przez Niemcy, Pierwszej Wojny Światowej, po śmierci prezydenta Niemiec Hindenburga, w styczniu 1933
roku, armia niemiecka wyznaczyla znanego anty-semitę, Adolfa Hitlera, na urząd prezydenta Niemiec, który urząd Hitler okreś"kierownik" czyli "fuerer."
Program zbrojeniowy Hitlera, w celu ekspansji terytorialnej i budowy "wielkich rasistowskich Niemiec," na następne 1000 lat, faktycznie wyciągnął Niemcy z zapaści gospodarczej i z 30% bezrobocia. W ekspansji Niemiec na wschód, głównym celem strategicznym bylo zniszczenie Rosji i zdobycie pól ropy naftowej na Bliskim Wschodzie, przy pomocy Japonii, z która Hitler zawarł pakt w 1936 roku. Obronna Linia Zygfryda na rzece Ren, miała ubezpieczać Niemcy z zachodu, w czasie niemieckiego podboju Sowietów.
Sytuacja ulegla radykalnej zmianie na niekorzyść Niemiec, gdy Polacy, w obronie swojej wolności, nie zgodzili się ani na polski udział w ataku Niemiec i Japonii na Rosje, ani na
przemarsz wojsk niemieckich przez Polska. Jednocześnie opór polski spowodował wypowiedzenie wojny Niemcom przez Anglie i Francję. Wowczas, w akcie zemsty, Hitler wydał rozkaz ludobójstwa inteligencji polskiej. Masowe niemieckie mordy, w pierwszym rzędzie wyksztalconych Polaków, trwały od 1go września, 1939 do 20go stycznia 1942. Od tej daty Niemcy zaczęli „ostateczne rozwiązanie sprawy Żydów."
Armia Hitlera nie mogla przemaszerować przez Polskę, żeby uderzyć na Rosję, w czasie walk japonsko-sowieckich w 1939 roku, ponieważ opór Polaków groził stratami około 25% wojska niemieckiego. Hitler, wierzył, że musi działać szybko i zdążyć za swego życia zbudowac 1000-letnie Niemcy, jako jedyny czlowiek, który mógł tego dokonać. W tej sytuacji Hitler zdecydował się na porozumienie ze Stalinem, które to porozumienie, w formie paktu Ribbentrop-Molotow, było poczytane przez Japończyków jako zdrada paktu Hitlera z Japonią, zawartego w 1936go roku.
Rząd w Tokjo oficjanie zaprotestował przeciwko temu paktowi, przez ambasadę swoją w Berlinie, w sierpniu 1939 roku. Zawieszenie broni japońsko-sowieckie było podpisane 15go września 1939, oraz weszło w życie 16go. Natomiast 17 września, 1939, Sowieci rozpoczęli inawzjęPolski, ze wschodu i współdziałali z wojskami niemieckimi, które walczyly w Polsce od 1szego września 1939 roku.
Polska walka obronna powikłała i opó?niła plany Hitlera podboju Rosji, oraz doprowadziła do całkowitego zaprzestania walk wojsk Japonii przeciwko sowieckiej armii syberyjskiej, jak i do powstania frontu zachodniego. Zemsta Hitlera na Polakach zbiegla się z zemstą Sowietów, za klęskę poniesioną przez Armię Czerwoną w Polsce, w 1920 roku, kiedy Lenin chciał dojść na teren Niemiec i zacząć "światową rewolucję.
Chwilowe przymierze Niemiec z Rosją, zawierało uzgodnienie wspólnych planów ludobójstwa inteligencji i patriotów polskich, przez obu naje?dżców, ktorzy przed atakiem przygotowali listy dziesiątków tysiecy Polaków do starcenia. Żadne państwo w Europie, nie ucierpiało z powodu tak planowanego ludobójstwa ludzi wykształconych.
W lecie 1941 roku, obrona sowiecka, przeciwko inwazji niemieckiej, polegała na brutalizacji wojny. Lawrenty Beria wydał rozkaz egzekucji 40,000 obywateli polskich w więzieniach sowieckich. Faktycznie około 30,000 ludzi zostało rozstrzelanych, w pierwszym tygodniu wojny niemiecko-sowieckiej. Wówczas Reinhold Heydrich wydał w Berlinie rozkaz „egzekucji komisarzy," czyli partyzantów sowieckich, politruków i Żydow, w taki sposób, żeby niemieckie oddziały egzekucyjne, zacieraly ślady swojej obecności przy egzekucjach i pozorowaly, że te masowe mordy, są zemstą ludzi miejscowych, za egzekuje ich krewnych, zabitych w więzieniach NKWD.
Rok przed atakiem na Rosję, w lecie 1940go roku, Hitler starał się uzyskac w Rzymie pomoc Missoliniego w deportacji Żydów z Europy, na wyspę Madagaskar. W czasie tych pertraktacji, Hitler kazał wstrzymać budowę getta w Warszawie. Rząd Hitlera ogłosił decyzję eksterminacji Żydów pod niemiecką okupacją 20 stycznia 1942, po rozbiciu, przez armię syberyjską, armii niemieckiej pod Moskwą, w grudniu 1941. Wtedy, w obliczu klęski Hitler "zapobiegal" w zbrodniczy sposób, przeciwko możlwości masowego najazdu Żydów ze wschodu, na Niemcy, na wypadek przegranej wojny.
Podobnie, dla "ochrony niemieckiej ludności cywilnej," Niemcy mordowali tysiące więzniów obozów koncentracyjnych, w czasie marszów śmierci w 1944 i 1945 roku. Marsze te, odbyły się po zagładzie Żydów, których przed wojną było w Europie ponad osiem milionów, a po wojnie, na zachód od Zelaznej Kurtyny, tylko trzy i ćwierć miliona Żydów, otrzymało do 1965 roku odszkodowania od skarbu Niemiec Zachdnich za prześladowania ich, przez Niemców w czasie wojny.
W niemieckich komorach gazowych zginęło nieco ponad trzy miliony, głównie biedoty żydowskiej. W gettach zginęło z głodu i prześladowania ponad, pół miliona Żydów. Następnie ponad milon Żydów było zamordowanych w egzekucjach masowych Einsatzgruppen, często razem z komisarzami sowieckimi. Niemcy wymordowali 3,600,000 jenców sowieckich, odmawiając im wody i jedzenia.
Niemcy i Sowieci współpracowali w "odrąbywaniu głowy" Narodowi Polskiemu.
Tak szczegołowo planowane zbrodnie nawiedziły tylko w Polaków. Żadne państwo w Europie nie ucierpiało w taki sposób jak Polska. Roosevelt i Chrchill zdradzili Polskę na konferencji w Teheranie w 1943 roku, rok przed Powstaniem Warszawskim w 1944 roku i zgodzili się że powojenna Polska będzie częścia bloku sowieckiego.
Po wojnie, Stalin wypędził z panstw satelickich 711,000 Żydów, za pomoca kilkunastu pogromów inscenizowanych przez NKWD, z pomocą organizacji sjonistycznych, w latach 1945-47. Chodziło o dostarczenie wystarczajacej ilosci ludzi do stworzenia państwa żydowskiego w Palestynie. Państwo to miało być zarzewiem konfliktu żydowsko-arabskiego o ziemię i zmusić Arabów bogatych w ropę naftową do uzależniania się od Sowietów, w walce z państwem Żydów chronionych przez USA.
Stalin, w marcu 1947, wniósł pierwszy wniosek do ONZetu, żeby uznać państwo żydowskie w Palestynie. Stalin kazał Czechom dać Żydom, za darmo, broń do podboju Palestyny. Wśród żydowskich wychod?ców, NKWD wysyłało wielu Żydów, weteranów z wojny w Europie, żeby mieli przewagę doświadczenia bojowego nad bardziej licznymi Arabami, w walce o ziemie. Gra sowiecka upadła na Bliskim Wschodzie po upadku Sowietów, ale konflikt żydowsko-arabski nadal trwa.
Obecnie silne panstwo Izrael, jest uzbrojone w duży arsenał nuklearny. Radykalni sjonisci, chcą zrobić Izrael hegemonem "od Nilu do Eufratu," w oparciu o specjalne powiazania Izarela z USA, jedyną superpotegą na świecie. Chociaż wojnę rozpoczeli Niemcy walką o ziemie, na nastepne 1000 lat "wielkich Niemiec," to w rzeczywistości, Żydzi i Izrael, wygrali Drugą Wojnę Światową i spowodowali konflikt z Arabami, który przeradza się dziś w konfrontację USA przeciwko całemu islamowi, lub jak propagandziści sjonistyczni mówi, przeciwko wymyślonemu przez nich „islamo-faszyzmowi.
|
|
7 marzec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
|
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
|
Przyszedł Kupiec do Szewczyka
wrzesień 21, 2004
Mecenas
|
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
|
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Mossad Has Murdered
530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
|
PO komuszy stan
listopad 1, 2005
Marek Olżyński;
|
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
|
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
|
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
|
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
|
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
|
TRZECIA DROGA:
nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
|
Rewinski o komunie i III Rzeczypospolitej.
wrzesień 1, 2007
_____
|
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
|
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
|
więcej -> |
|