ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dla nich jesteście idiotami 
10 lipiec 2015      Artur Łoboda
Ralf Ludwig Corona: Nie ma pojednania bez rozliczenia się 
26 listopad 2023     
Pikiety przed Sądami i Prokuraturą 4 maja 2009 
3 maj 2009      tłumacz
Rozliczenie z przeszłością 
20 maj 2011      Artur Łoboda
Rzeczywiści płaskoziemcy  
31 sierpień 2021     
Zapytanie do Sanepidu w Krakowie 
22 lipiec 2020     
Co trzeba wiedzieć o globalnym ociepleniu z powodu „wzrostu” CO2 
16 marzec 2021     
Gospodarka Chin Druga po USA w 2010 Roku 
14 luty 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Pod rządami PiS korupcja w PFRON kwitnie 
14 styczeń 2020      Artur Łoboda
Moje przygotowania na epidemię 
16 marzec 2020      Artur Łoboda
A gdy wybuchnie wojna… 
17 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Korupcja żydowska na Ukrainie 
14 listopad 2023     
Dziennik wyrazów nieobcych, rozbiórka umysłów w rezerwacie - Rozdział XXIX 
22 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Pomóżny Egipcjanom! 
30 lipiec 2010      tłumacz
NIE ZROZUMIESZ UNII BEZ TEGO FILMU 
31 maj 2025     
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część dziewiąta 
31 maj 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Polska glupota 
25 wrzesień 2010      Goska
Oni tylko czekają na przejęzyczenie 
10 lipiec 2025     
Antyfaszyści syjoniści 
8 listopad 2014      Artur Łoboda
Nacjonalizacja wód płynących w Polsce - PRL wiecznie żywy!!! 
11 październik 2012      Radosław Judycki - Stowarzyszenia Nasze Jeziora

 
 

Lek przygotowywany na plandemię ptasiej grypy powoduje skutki uboczne, w tym UWIERZENIE w fałszywe narracje, co czyni go idealnym do kontroli społecznej

( Na wszelki wypadek wyjaśniamy, że ten tekst to ironia, która ma pobudzić ludzi do myślenia. Jednak podane informacje o manipulowaniu ludzkim mózgiem - są prawdziwe.)

 
Były dyrektor CDC, Robert Redfield, ostrzegł niedawno, że badania nad rozwojem funkcji i bioterroryzm nieuchronnie doprowadzą do przyszłej pandemii ptasiej grypy . 

Rząd Stanów Zjednoczonych już tworzy mapę podejrzanego nowego szczepu ptasiej grypy, który przenosi się z dzikich ptaków na ssaki i powoduje dziwne zachowania . 
O dziwo, już przygotowuje się przebojowy lek, który ma „leczyć” nadchodzącą ptasią grypę. 
Lek ten nazywa się Peramivir i występuje pod nazwą handlową Rapivab .
 
Firma farmaceutyczna odpowiedzialna za leczenie, BioCryst Pharmaceuticals, przygotowała już listę częstych skutków ubocznych swojego przebojowego leku. 
Te skutki uboczne obejmują: „posiadanie fałszywych przekonań, których nie można zmienić faktami” oraz „widzenie, słyszenie lub czucie rzeczy, których nie ma”. 
W ulotce leku można równie dobrze powiedzieć, że „inne skutki uboczne przypominają apokalipsę zombie”.
 

Nadchodzące leki na grypę i potencjalne eksperymenty psychologiczne


 
Ze skutkami ubocznymi tak szalonymi jak te, firma farmaceutyczna otwarcie przyznaje, że ich lek jest eksperymentem psychologicznym na populacji. 
Tradycyjnie związki i leki przeciwwirusowe nie wywołują efektów psychologicznych, nie mówiąc już o tym, że jednostka w coś wierzy! 
Ten lek ma potencjał, aby nie tylko sprawić, że w coś uwierzysz, ale także sprawić, że uwierzysz w coś, co jest FAŁSZEM.
Oznacza to, że ten lek to coś więcej niż podstawowe związki przeciwwirusowe. 
Te narkotyki mają na celu manipulowanie wspomnieniami i przekonaniami! 
Jeśli ten lek może sprawić, że uwierzysz w kłamstwa, musi zakłócać pewne białka, enzymy, neurony i synapsy, aby manipulować obiektywnym doświadczeniem, pamięcią i emocjami.
 
Takie badania psychologiczne trwają od dziesięcioleci. 
Na początku lat 90. neurobiolog Todd C. Sacktor i jego współpracownicy odkryli enzym znany jako kinaza białkowa M-zeta (PKMzeta) , który podejrzewano wówczas o odgrywanie roli w tworzeniu i przechowywaniu pamięci długoterminowej. Enzym działa poprzez katalizowanie reakcji, która umożliwia transport niektórych białek do synaps.
W 2006 roku Sacktor i jego zespół wstrzyknęli lek blokujący aktywność enzymu PKMzeta w hipokampie szczurów. 
Szczur został porażony prądem i został przeszkolony w unikaniu obszaru pokoju; 
jednak po podaniu leku szczur nie był w stanie przypomnieć sobie, którego obszaru należy unikać i ponownie doznał szoku. 
Sacktor i jego zespół udowodnili, że mogą zablokować proces enzymatyczny PKMzeta i usunąć pamięć szczura o traumatycznym wydarzeniu.
 
W 2012 roku Sacktor i jego współpracownicy byli również w stanie odwrócić ten proces, poprawiając pamięć u szczurów. 
Naukowcy zastosowali manipulację genetyczną, która powoduje, że hipokamp wytwarza dodatkowe kopie enzymu PKMzeta podczas tworzenia pamięci. 
Teoretycznie naukowcy wykazali, w jaki sposób osoba może świadomie przywołać traumatyczne wspomnienie, wstrzyknąć sobie ten eksperymentalny lek, a następnie usunąć to wspomnienie. 
Lek zmusza mózg do rozbicia enzymu PKMzeta związanego z tą pamięcią, powstrzymując mózg przed uzupełnieniem tej pamięci.
 

Wymuszone eksperymenty psychologiczne z użyciem „leków ratujących życie” są prawdopodobne


 
Czy możesz sobie wyobrazić, że taki proces usuwania pamięci został wbudowany w ogólnoświatowy program leczenia nowej „pandemii”? 
Rządy na całym świecie już udowodniły, że mogą ogłosić „stan zagrożenia pandemicznego” w nieskończoność, aby wymusić na populacjach eksperymentalne leki i szczepionki przerabiające białka. 
Tak więc potajemne wymuszanie eksperymentu psychologicznego na populacji pod pozorem „ratowania życia” jest prawdopodobne.
 
Czy możesz sobie wyobrazić populację, która nagle dowiaduje się, że znajduje się w środku nowej pandemii? 
Wspomnienie blokad związanych z Covid-19 powróci. 
Tak jak poprzednio, wszystkie kanały informacyjne i media społecznościowe byłyby zaprogramowane tak, aby wepchnąć ludzi z powrotem w to samo psychiczne piekło blokad i izolacji. 
Wyobraź sobie, że istniał obowiązkowy protokół — taki jak podczas plandemii covid-19 — który nie tylko zabijał ludzi, tak jak Remdesivir, midazolam i respiratory , ale także przeprogramowywał ludzkie mózgi, aby wierzyły w fałszywe narracje i zaczniesz „widzieć, słyszeć lub czuć rzeczy, których nie ma?”
Ludzie, którzy zażyli by ten nowy lek, mogli wymazać swoje pandemiczne wspomnienia z przeszłości. 
W konsekwencji ta uległa populacja zostałaby jeszcze bardziej ogłupiona i apatyczna, pozbawiona umiejętności radzenia sobie z wymykającymi się spod kontroli rządami i medyczną tyranią. 
Posłusznie podporządkowaliby się następnej plandemii, wymazując wszystkie wspomnienia. 

Pomysłów grupy umysłów roju będzie mnóstwo, ponieważ ludzie podejmą fałszywe narracje o swojej przeszłości i teraźniejszości. 
Te nowe programy kontroli umysłu przypominałyby apokalipsę zombie, nawet gorzej niż wcześniej.
 
 

 
Źródło:
 
https://conspiracy.news/2023-03-29-drug-being-readied-for-avian-flu-plandemic-side-effects.html
2 grudzień 2023

Lance D. Johnson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dziwne odblaski wydarzeń 11 września 2001
kwiecień 3, 2004
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"

czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Dziewczyna? Do ilu lat?
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Skansen z ludzkiego życia
grudzień 29, 2003
Dziennik Polski
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Kobylanski to jednak hitlerowski kolaborant
sierpień 2, 2006
stan
Czynsz
kwiecień 29, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media