ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
więcej ->

 
 

Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..

Żydom zarzuca sie od praczasów megalomanie i ideę " nadczłowieka a to na podstawie ich tzw. " Ludu Wybranego " jak okreslil ich Bóg Jahwe. Kto zechce uczciwie sprawdzić w Pismach Hebrajskich , że Bóg mówi do nich : Izajasza 42:6 ." uczynie ciebie pośrednikiem przymierza, światłością dla narodów..i w rozdz.60: 3 " i pójdą narody do twojej światłości, a królowie do blasku który zajaśni nad tobą.W Izajasza 56:3 - 8 wyra?nie pisze, ze poganie którzy przyjmą Przykazanie Boga są tak samo Jego Ludem. Nie ma nigdzie idei o poganach jako o "podludziach" i imperialnej polityki religia popartej, że Stjonizm , to imperialny plan podboju polityczno-gospodarczego świata. Kto " mitologizuje " Pisma Hebrajskie zwane "Tanah" to dlaczego niema odwagi powiedzieć głośno, że: jeżeli Pisma Hebr. są mitologią, dziełem czysto ludzkim - to tym samym niema chrześcijanstwa ani nKazdy człowiek ma prawo grać,śpiewać, malować pisać wiersze - nawet gdy nie wie co to znaczy grać śpiewać albo pisać - ale gdy wie, o, to już całkiem inna sprawa! Podobnie jest z " kaznodziejstwem politycznym " Całe masy mędrców, których wiedza jest "popularno-naukowa" cząstkowa,spłycona i obiegowa dla tłumów, które przy swojej ograniczonej orientacji, wcale sie nie przejmują jakością informacji, a sprawy kluczowe polityki. gospodarki, kultury czy religii,w swym rzeczywistym wymiarze problemów, nawet nie dotykają powierzchni ich umusłów. Już w starożytnym Rzymie, słynne zawołanie: "Vox populi wox Dei" / głos ludu- głos Boga / było zawsze chwytem populistycznym dlatłumów otumanionych, byle by nie widzieli, czuli i myśleli " niepraworządnie" czegoś co by zagrazalo panujacej władzy. A więc - " Mędrcy wszystkich krajów - łączcie się!" Mamy demo-krację czyli ludo-rządy i jakże nam fajnie - no nie? Kto z medrców tutaj buszujących zna Biblie? Kto wie, że nie istnieje cos takiego jak: "Stary Testament" że to nazwa nieprawomocna , podobnie jak nazwa Nowy Testament. Kto sprawdził / niezaleznie czy wierzy czy nie / że to dwie różne przeciwbierzne religie, bo tzw Nowy Test. to "implant" do Tory i reszty Pism Hebr. zwanych " Tanach" . Jest takie nieladne powiedzenie, że pies zawsze szczeka na nieznane" Kto sie pokwapil by ustalić, nawet jako / mitologiczne księgi dla niewierzacego / jakie jest Przeslanie albo jak kto woli- Oredzie Zbawcze Boga Jahwe a jakie serwują Greckie Pisma zwane Nowym Test. Komu przychodzi do głowy ostalić tożsamość Mesjasza Izraela z Jezusem z Nazaretu i stwierdzić czy to jest możliwe?! Boji sie wyniku
, że polecą mu niesprawdzone wierzenia jak klocki domina i wyda mu się, że wpada wprost w kosmiczną " czarna dziure" - że niema Boga i niema nawet jego samego, bo istnieje tylko ułuda, a racjonaliści i sceptycy doradza mu zwatpić we wszystko / nawet w zwątpienie / Zło świata to żydzi! Tak twierdzi świat nieżydowski od prapoczatków, bo Biblijny Bóg obrał go za swoj naród kapłański, przewodnik dla ludzkości, którego rola przewodnia objawi sie dopiero w akcie III-cim po nadejściu obiecanego Mesjasza Izraela / jak Malachiasza roddz 3-ci / Theatrum Bożego planu zbawczego polecam streszczone w wersetach, uczciwie przeanalizować i oddzielić od pism greckich, co nakazuje sumienność i prawda. Zobacz skrót streszczonego oredzia w ktore wierzyl i wierzy do dzis Izrael: 5. Mojzesza 10:12 - 21 Izajasza56: 2 - 8 Micheasza 6:8 Micheasza 7:7 - 13 i wers 15 - 20 oraz Ksiege Tobiasza 13:1 - 6 i wers 14 - 18 oraz rozd? 14: 4 - 8. Dla racjonalistów przypominam, że " zapomnieli zaprzeczyć i wyjaśnić" wszelkie zjawiska niewytłumaczalne, parapsychiczne, bilokacje, spirytyzm, demonologię i cała resztę arsenału pozafizycznych zjawisk, pozostając, przy twierdzeniu, że czlowiek jest jedynym fenomenem we wszachswiecie inteligencji osobowej a reszta twierdzeń to " ciemne brednie" Chcesz porozmawiac to napisz oremet@wp.pl Jeremiasz. P.awet Koramu ! Dlaczego inkt niechce zayważyc, że tzw, Nowy Test. to "implant" do Pism Hebr.
patrz dalej:
20 wrzesień 2005

Zefir 

  

Archiwum

Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
Polskie Prawo: instytucje finansowe ....nie płacą podatku dochodowego od działalności statutowej
listopad 8, 2005
PAP
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
Szykany, prześladowania, znęcania, intrygi, kłamstwa, poniżanie,...
luty 17, 2006
Stefan B. Wiacek
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
ODEZWA DO AKURATNYCH
listopad 16, 2008
Wiesław Sokołowski
Koalicja zbada czy Polacy chronią Babilon?
czerwiec 12, 2004
PAP
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
LIST OTWARTY DO PROKURATURA GENERALNEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
styczeń 21, 2006
Festiwalu Sztuki Najnowszej
czerwiec 17, 2004
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
Zdjęcia zbrodni żydowskich popełnionych na obywatelach Palestyny w tym okupowanym przez Żydów kraju
luty 16, 2008
Global Research
Loty ślizgowe samolotów
marzec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Poświąteczne refleksje, czyli: ruch to zdrowie!
grudzień 27, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media