ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
więcej ->

 
 

Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów




Prasa amerykanska poswieca wiele miejsca sprawie konfliktu Ameryki z islamem spowodowanego poparciem USA dla Izraela w konflikcie Zydow z Arabami w Palestynie. Polityka Stolicy Apostolskiej w tej sprawie jest tematem artykulow, ktore zwracaja uwage ze jeszcze w 1970 roku na swiecie bylo wiecej Katolikow niz Muzulmanow. Dzis dzieki wyzszemu przyrostowi naturalnemu Muzulmanie osiagneli 1,67 miliarda i sa liczniejsi niz Katolicy, ktorych jest 1,06 miliarda, wsrod dwu miliardow Chrzescian. Kiedy w USA toczy sie dyskusja na ten temat, autorzy Gabriel Kahn, Keith Johnson i Andree Cala wspominaja 1,400 lat historii zmagan Chrzescjan z Muzulmanami to pisza o podboju Hiszpanii przez Muzulmanow z pomoca Zydow i nastepnie zwyciestwo Chrzescian, oraz zdobycie Granady w 1492 roku i wkrotce potym wypedzenie Zydow z Hiszpanii.  

Niestety autorzy ci nie wspominaja ze Zydzi uciekali na wschod i stali sie bankierami w Polsce i w Turcji. W uwagach o historii zmagan Kosciola z islamem nic nie pisza o wojnach Turcji z Polska i nie wiedza, ze dwu krolow z dynastii Jagiellonow poleglo na polu bitwy w walce z Muzulmanami. W 1444 Krol Wladyslaw III zginal pod Warna a w 1526 roku Krol Ludwik II zginal pod Mochaczem. Wczesniej pierwsze zwyciestwo nad Tatarami odniosl ojciec Wladyslawa Jagielly, Olgierd w 1362 roku, w bitwach nad Dnieporem i Poludniowym Bugiem. Hanat tatarski wycofal sie wtedy na Krym, gdzie Tatarzy stworzyli "gniazdo szerszeni," i z czasem stali sie muzulmanskim wasalem Turcji w 1475 roku.  

Zwyciestwa Litwy i stworzenie Wielkiego Ksiestwa Litewskiego, spowodowaly poparcie Tatarow dla Moskwy, ktora sluzyla jako namiestnik imperium mongolskiego, po podboju Slowian wschodnich przez Mongolow i Tatarow. Od 1480 roku Moskwa oswobodzila sie i zaczela podboje hanatow tatarskich. Po podboju Hanatow Kazanskiego i Astrachanskiego Iwan Grozny w latach 1550. wprowadzil po raz pierwszy slowo "Rosja," do historii i uzyl je jako nazwe swego panstwa. Zwyciestwo Krola Jana III pod Wiedniem w 1683 roku uratowalo Europe od okupacji muzulmanskiej i panowania islamu. Turcja i Polska oslabily sie wzajemnie i staly sie w osiemnastym wieku terenami ekspansji Rosji. Ta perspektywa zmagan chrzescijan z muzulmanami jest dzis nieznana w USA.  

Artykul w The Wall Street Journal z 19 marca, 2005, pod tytulem "Globalne Postepy Islamu Zmuszaja Katolikow do Przemyslenia Startegii; Nastepny Papiez w Watykanie Moze Zajamie Ostrzejsza Postawe; Meczet Powraca do Granady," napisany przez powyzej wymienionych autorow popierajacych polityke neokonserwatystow-sjonistow. Krytykuja oni "galazke oliwna," ktora poslugiwal sie Ojciec Swiety Jan Pawel II, kiedy prowadzil otwarty dialog z Islamem i innymi swiatowymi religiami, w celu wzajemnego zrozumienia i pokoju na swiecie.  

Ojciec Swiety Jan Pawel II byl pierwszym papiezem w historii, ktory naprzod w Rzymie odwiedzil synagoge, a pozniej w Damaszku odwiedzil meczet w 2001 roku i rozmawial wiele razy z zydami i z muzulmanami w Watykanie. W 1976 roku przedstawiciele Watykanu w czasie dialogu z muzulmanami, w Libii zaakceptowali komunikat krytyczny w sprawie postepowania sjonistow w Palestynie. W lutym 2005 muzulmanie z uniwersytetu Al-Azhar w Kairze zazadali zeby Watykan przerprosil muzulmanow, za wszystkie krucjaty poczawszy od pierwszej 800 lat temu. Watykan zgodzil sie zeby utworzyc wspolny komitet i przebadac historie wypraw krzyzowych.  

Teraz ludnosc chrzescijanska w Europie przezywa okres spadku urodzin. Od dawna slyszymy falszywe alarmy o demograficznej eksplozji ("population explosion") na swiecie, ktory to swiat jakoby mozna by uratowac przed przeludnieniem ograniczajac liczbe dzieci do dwu na kazde malzenstwo. Tego rodzaju propaganda jest rozglaszana przez ONZet, rozmaite fundacje i srodki masowego przekazu w Unii Europejskiej. Tymczasem skutki masowego przerywania ciazy i pigulki przeciwciazowe daja o sobie znac juz na wszystkich kontynentach w krajach nie-muzulmanskich.  

Gleboki kryzys w zachodniej Europie spowodowany brakiem rak do pracy spowodowal naplyw 15 milionow muzulmanow. We Francji zdarzaja sie klasy w szkolach powszechnych, w ktorych polowe dzieci stanowia Arabowie mimo tego ze mniejszosc arabska wynosi tam dziesiec procent. Jest to skutkiem tego ze muzulmanie maja wiecej dzieci niz inni mieszkancy Francji. Zachodnia cywilizacja doprowadzila do tego, ze dzieci coraz bardziej sa widziane jako zbyt duzy ciezar, przy jednoczesnie od lat spadajacych realnych placach i czestych rozwodach. Jednoczesnie sa coraz wieksze wymagania wysokiego poziomu szkolenia dzieci. Tymczase rosna podatki i na zachodzie daje sie we znaki brak pomocy ze strony dziadkow przy wychowywaniu dzieci.  

Nie ulega watpliweosci ze ludzkosci trzeba kultywowania silnych wiezow rodzinnych i ze najwazniejsza sprawa jest odnowa szacunku dla rodziny jako podstawy spoleczenstwa. Nauczal o tym Ojciec Swiety Jan Pawel II, o ktorym teraz pisza, ze byl filozofem, po ktorym tron w stolicy apostolskiej objal teolog Benedykt XVI. Kenneth L. Woodward napisal w artykule "Benedict XVI" w "The Wall Street Journal," s 20 kwietnia, 2005 ze "Jan Pawel II zostawil po sobie ogromna ilosc tworczosci folozoficznej, ktora uczeni kosciola beda sudiowac i komentowac przez dziesiatki lat." Wypowiedzi Ojca Swietego Jana Pawla II w sprawie dialogu z innymi religiami, a zwlaszcza z Islamem, sa wskazowka na przyszlosc. Jako Polak znal on dobrze prawdziwa perspektywe historyczna zmagan Chrzescijan i Muzulmanow, ktora to perspektywe w kilku zdaniach wspomnialem powyzej.  
21 kwiecień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
Zbyteczne znaki drogowe
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Anatomia sukcesu Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Coraz więcej ujawnionych faktów przemawia za tym że to Mossad jest odpowiedzialny za zamach 911...
kwiecień 1, 2004
czytelnik
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Patrick J. Buchanan Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
"Fortuna Albo Smierc"
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media