ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
więcej ->

 
 

Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes

(Czapką, papką i solą - ludzie ludzi niewolą)

Historie zniewalania

0653 Adolf Mayer

Gó Wno i ToV łsz od samego rana zrobią z ciebie kleksomana
i nie trzeba soli, czapki – w raba zmienisz się z tej papki.


Wychwytuję wiele klekso - masońskich chwytów retorycznych w prasie, radio i w telewizji. I tak np. datowanie pojawia się jako „nowa era” zamiast „od narodzenia Chrystusa ‘’ (pChn i aChn). Jako, że ta „nowa era” liczy się jednak od narodzenie Chrystusa, to wydaje się, że właściwsze byłoby podawanie da-towania „przed Chrystusem” lub „po Chrystusie” Używanie terminu masoń-skiego „nowa era” przecież zasadniczej sprawy nie zmienia i nie zmieni dato-wania np. na „od strzału Aurory” lub na „od zarżnięcia króla Ludwika”. I jesz-cze jeden zwrot: „życie ten dar natury”. Ludzie! – Życie jest od BOGA, nie od jakiejś natury! A może już trzeba „naturę” pisać z dużej litery? Co? Jak uważa-cie?.
Teraz inna sprawa Często pojawia się zdanie o „radykalnej prawicy” z Hi-tlerem na czele, z ksenofobią, nacjonalizmem i antysemityzmem. Można ża-łować, że nie z ksenofobią i ciemnogrodem z Glempem na czele, bo taki ciąg inwektyw jest u nas w tej chwili bardzo popularny. Ludzie! Jakaż to prawica Hi-tler? Toż to rasowy socjalizm i z Marksem na czele! Ale o tym po tym.
Miało być tylko te kilka zdań. Trudno! Już nie wytrzymuję. Wyleję z siebie wszystko, co noszę od lat. Trudno, może nie wszystko pójdzie do kosza. A może przydam się do pełniejszej diagnozy tego co było i tego co jest.

Kochani uważajcie! Nazywanie zbrodniczych socjalizmów „radykalną pra-wicą pochodzi od „Kleksów”? Acha, dlaczego to „kleksów” ? A dlatego, że Brzechwa dobrze wiedział co robi nazywając swego wspaniałego (ba, naj-wspanialszego!) profesora KLEKSEM. Zapewne chodził do szkoły, w której używano stalówek i atramentu w kałamarzu i z pewnością czytał „Zemstę” Fredry. Cześnik plamę z inkaustu na papierze nazywał jakoś inaczej. Cieka-wych tego jak taką plamę nazwał Cześnik w scenie pisania listu odsyłam do Fredry.
Określanie „prawicą” narodowego socjalizmu niemieckiego jest zabiegiem czysto oszukańczym, mającym na celu ośmieszenie i obrzydzenie wszystkie-go, co łączy się prawicą, a to patriotyzmu, wiary katolickiej, spójności rodziny, nietykalności własności prywatnej, prawodawstwa zgodnego z zasadami chrześcijaństwa.. Taki sam zabieg oszukańczo-retoryczny , mający na celu ukrycie zbrodniczego systemu i jego pochodzenia od Marksa i klekso-masonów, to stosowanie określeń takich jak – faszyzm, stalinizm, hitleryzm, nazizm, totalitaryzm itp. Nazywanie zbrodniczych systemów komunistyczno-socjalistycznych tak mylącymi terminami jest zwykłą manipulacja pojęciową. Faszyzm , to wymysł włoski i jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa „fa-sciae” tj. rózgi (rzymska oznaka władzy konsula) i od tej właśnie oznaki władzy ochrzcił swój ruch Mussolini. Tak więc co ma „faszyzm” włoski do narodowego socjalizmu niemieckiego? Terminy stalinizm, totalitaryzm, hitleryzm, to też próba ukrycia przed „masami” właściwego rodowodu tych komunizmów. Jakoś kleksowe media nie stosują terminów „leninizm” (kiedyś tak, ale z dumą), ber-manizm. mincyzm, bucharyzm, plechanowizm. gieremkizm, sorosizm i unikają jak ognia terminu trockizm, który wynalazł chytreńki Stalin. Terminy tych okro-pieństw muszą być pozbawione jakiegokolwiek pochodzenia kleksowego i to jest poprawnością polityczną. Nawet socjal-komunizm sowiecki przechrzczono na stalinizm tylko po to, aby zbrodni nie kojarzyć z komunizmem, ukochanym dzieckiem Kleksów. Te „wywijańce językowe” potrzebne są po to, aby „masy ludowe”, /a w samym wyrazie „masy” już jest ślad pogardy/, nigdy nie potępiły komunistów (z reguły sami Kleksowie) i miały ich zawsze za troskliwą o „ma-sy” lewicę, a wszystkie inne , nawet najbardziej zbrodnicze odmiany odmark-sistowskie komunizmu (a szczególnie tępiące „ojców założycieli” komunizmu) były kojarzone z paskudna prawicą i to dla dodania smaczku pojęciowego „ra-dykalną”. Tak ma być wg poprawności politycznej, aby każda prawica kojarzy-ła się „masom” ze zbrodnia, gwałtem i „uciskiem mas”, Toż to bezczelność i normalna hucpa takie doczepianie niemieckiemu narodowemu socjalizmowi etykiety prawicy! Przecież to był najczystszej wody socjalizm. Partia Hitlera NSDAP tłumaczy się na narodowo-socjalistyczna-niemiecka-pracy-partia. Prawie jak PZPR, co też „dbała” o robotników.

Cóż bowiem czynił, nie mówiąc o tym specjalnie, narodowy socjalizm niemiecki oprócz rozlicznych zbrodni (jak każdy komunizm)?. Tak więc czynił co następuje -
Niszczył własność prywatną – w Rzeszy mianował właścicieli piekarń, fabryk i fabryczek, fryzjerni itd. firerami i podporządkował firerów NSDAP, co dało w efekcie przejęcie własności przez NSDAP. W krajach podbitych rekwi-rował i zabierał wszystko co chciał i komu chciał.
Niszczył rodzinę – w Rzeszy dbał o przyrost naturalny i zakazał aborcji. Wysyłał słodkie rasowe medchien z Niemiec na front do SS–manów. One to po rasowym zapłodnieniu wracały do Niemiec rodzić rasowe potomstwo. Takie posunięcie nie miało przecież na celu stabilizacji rodziny, lecz wyłącznie tro-skę o szybkie zwiększanie się liczby rasowych pachołków Firera. W krajach podbitych rozpropagowywał pornografię, prostytucję i aborcję z wyra?nie określonym celem, podanym w rozkazie Hitlera do niemieckich gubernatorów, zmniejszenia przyrostu naturalnego wśród narodów podbitych do wartości niż-szych niż w samej Rzeszy.
Niszczył religię, szczególnie katolicką – jak każdy system komunistyczno–masoński (Rewolucja Francuska, Meksyk, Hiszpania, Rosja) rozpoczął nisz-czenie kleru katolickiego (szczególnie w Polsce) – hekatomba ofiar katolic-kich zakonników, księży i biskupów. Wśród ewangelików takich ofiar jednak było mniej – widocznie dla omawianych systemów oni są bardziej „przyswajal-ni”.

Może i śmieszne, ale była to realizacja zaleceń Marksa z Manifestu Komunistycznego. Wróg komunistów realizował Marksa !? To Marks zalecał niszczenie własności prywatnej, rodziny i religii. I takie „coś” nazywać „radykalną prawicą”? Przecież to ideologicznie czysty marksizm! A czy takich samych niszczących poczynań nie podjął komunizm Lenina i Trockiego ? Ależ naturalnie - tak! A komunizm Stalina? Też -tak. Więc dlaczego masoń-sko - kleksowate publikatory stale, z uporem maniaka, te zbrodnicze systemy nazywają „radykalną prawicą”? Czyżby chcieli coś ukryć, zachachmęcić, za-stosować jakiś ukryty przekręt, by nas wyprowadzić w pole? I udało się! Po-wtarzamy, jak pacierz za panią matką - „prawica radykalna to faszyzm”. Już nie nazywamy tego, co światu zastosował Hitler, socjalizmem. Jeszcze by Niemcy czuli się urażeni i nie chcieli być Michelem torującym drogę do repu-bliki wszechświatowej dla Kleksów. Ale o tym Michelu nieco potem. Manipulo-wane „masy” mają zbrodnię kojarzyć z prawicą. Prawica ma być dla mas obrzydliwością i to tak wstrętną by wstręt do niej motywował odrzucenie jej w każdych wyborach. Komuniści mają zaś być „cacy lewicą”, „wrażliwą społecz-nie” i ulubioną przez „masy pracujące miast i wsi”, ukochaną partią środka, której bohaterami „w walce o wyzwolenie klasy robotniczej” będą zawsze Marks, Lenin, Trocki (Bronsztajn), Bucharin, Plechanow, Urickij, Radek (So-belson), Róża Luxemburg, Kaganowicz, Kamiński(Appelbaum) Bluecher, Kork, Szmidt, Kogan Łazar, Miszten Salomon, Pilner Izrael (trzej szefowie GUŁAGU), Jagoda, Jeżow, Beria (trzej szefowie NKWD), Litwinow, Chagal (też komisarz), Jakow, Świerdłow, Roznowski Naum (naczelny prokurator Ar-mii Czarwonej), Jakir Jona (kat nadkaty Ukrainy), Maller Łazar (szef trybunału NKWD) Dzierżyński (z uszlachconych frankistów ?), Grodko AAron (komisarz sprawiedliwości ZSRR), Uborewicz, Minc, Berman, Światło, Feigin, Brystygie-rowa, Borejsza, Geremek, Kuroń, Michnik (a Beria, który już w telajwizorni za-czyna być kreowany na pierwszego sprawiedliwego, co to niby tak bardzo chciał uwolnić demoludy) i tysiące pokrewnych im komisarzy „ludo-wych”(ludowych –chyba dla śmiechu!).

Hitler dobrze odczytał Marksa i najwidoczniej doszedł do wniosku, że me-toda komunistyczna na zdobycie władzy, jest jak najlepsza. A że nie chciał dopuścić, by tak absolutną władzę mieli zdobyć kleksowaci, pierwotni twórcy założeń komunizmu, jego główni propagatorzy i realizatorzy, postanowił po-zbyć się konkurentów. Rozpoczął ich likwidację na masową skalę bez szuka-nia ukrytych, dobrze zakonspirowanych, przywódców. Choć i tu można podej-rzewać, że Niemcy chcieli pójść na zwykły targ – Żydzi za dolary, ciężarówki, kawę. Przecież dość pó?no zabrali się za Żydów. Na początku chcieli ich tylko przesiedlić na wschód. Dopiero pó?niej postawił Eichmann (też Żyd!!!) waru-nek handlu. A gdy alianci na taki handel się nie zbierali to ich postraszono rozpoczynając mord Żydów jednocześnie wysyłając emisariuszy z dokumen-tacją tych mordów. Emisariusze tacy przekraczali granice, kordony SS bez żadnych trudności i kto wie dlaczego jeden z wykreowanych bohaterów (po-dejrzewam, że ten bohater, o którym myślę, powinien się pisać przez „ch”) podziemia AK tak bezkarnie przejeżdżał pięciokrotnie przez teren okupowanej Europy. Wygląda na to, że AK było tak potężne i mogło nakazać Gestapo i SS osłaniać swego emisariusza i przewożone przez niego mikrofilmy dokumenta-cji zagłady Żydów. A może by tak ktoś pofatygował się sprawdzić czy Komen-da Główna AK dysponowała w tym czasie sprzętem do tak dokładnego mikro-filmowania. Bo jakoś do tej pory nie ma wyra?nego potwierdzenia o delego-waniu tegoż wysłannika przez KG AK.
Tow. Stalin odkrył to samo co Hitler i też zlikwidował konkurentów do władzy. Żeby we własnym domu nie mieć kłopotów, odstrzelił przez kotarę własną żonę, a żonę Mołotowa, bez jego sprzeciwu, wysłał do łagru.(jedynym powodem usunięcia żon była ich kleksowatość). Wierchuszkę leninowską (towarzyszy Lenina) wytłukł, po pokazowych procesach. Zostawił w KC jed-nego Kaganowicza na pokaz. Chytrze posłużył się (jak Persowie po pokona-niu Babilonu) Jagodą, Jeżowem i Berią do mordowania przeciwników. Oni do-skonale wykonywali rozkazy Stalina przeprowadzając pokazowe procesy i mordując współplemieńców, zaś resztę z nich zsyłając do, specjalnie utworzo-nej do tego celu, „autonomicznej” republiki nad Amurem z wydaniem jedno-cześnie prawa zakazującego podróżowania między republikami bez zezwole-nia NKWD (tzw. putiowka). Tych trzech wybitnych morderców kleksowato – komunistycznych, za ich wielkie zasługi dla Stalina, spotkało to na co zasługi-wali - też zostali po kolei zamordowani. Podwładnych zaś Jagody, Jeżowa i Berii, i ich rozlicznych pobratymców, wyekspediował Stalin do sprawowania władzy w podbitych demoludach. W „Moich rozmowach ze Stalinem” znajdu-je się spostrzeżenie, autora tej pracy, Dżilasa, komunisty jugosłowiańskiego, a pó?niej przeciwnika Tity, iż w składzie KC Komunistycznej Partii Węgier nie było ani jednego Węgra!. Ilię Erenburga wysyłał Stalin na Zachód (z należytą obstawą), by chwalił ustrój sowiecki. I on to robił, bo jego żona i dzieci zawsze zostawały pod czułą opieką Stalina. To samo czynił Stalin ze sławnymi w świecie szachistami, którzy nazywani byli bezpodstawnie „rosyjskimi”. Je?dzili oni po świecie, naturalnie z obstawą, wygrywając rozliczne mistrzostwa ku chwale ZSRR i Stalina, ale ich kleksowe rodziny nigdy nie wyjechały z sowiec-kiego raju. Zawsze były zakładnikami w ręku Stalina na wypadek wypowiada-nia się mistrzów, w jakiś niebaczny sposób, o wspaniałościach „zwycięskiego socjalizmu w jednym kraju”.
Dlaczegoż to Stalin zakwalifikowali marksistowski komunizm jako ideal-ny do zdobycia władzy? Czyżby w niszczeniu własności prywatnej, rodziny i religii ukryty był sposób na zdobycie władzy?
Postawię teraz kilka pytań:
1. Czy niewolnicy w dawnym Rzymie, albo też niewolnik-Murzyn na plan-tacji, mieli prawo do własności prywatnej.? Oczywiście, że nie mieli. Wszystko było własnością pana niewolników!
2. A czy niewolnik miał prawo do własnej rodziny? Też nie miał. Pan nie-wolnika mógł zawsze oderwać go od dzieci i żony. Pan niewolnika sprzedawał niewolnika, kiedy chciał i komu chciał. Sprzedawał dzieci niewolnika albo jego żonę, nie pytając nikogo o zdanie w tej sprawie.
3, A czy niewolnik miał prawo do własnej religii? Naturalnie, że nie miał. Musiał się nawrócić na religię swego pana. Kunta Kinte ( z filmu „Korzenie”) musiał zostać ewangelikiem, a przestał uciekać z plantacji swego pana dopie-ro wtedy, gdy obcięto mu stopy. Jakaż analogia do zmasowanych ucieczek z obozu (lagru) sowiecko – demoludowego. Tu słynny kawał – uciekają wszy-scy, a ostatni gasi światło. Prawda, że panowie komuniści już stóp złapanym zbiegom nie odrąbywali. Metody się zmieniły. Teraz już nie było pardonu. Zwyczajnie strzelano do zbiegów lub ustawiano samopały na granicach. Nie-wolnicy nie byli nic warci – przecież ich nie kupowano na targu. Można więc ich było „likwidować” bez strat finansowych w myśl sowieckiej zasady „u nas ludiej mnogo!”.

Wracając do religii - w komunizmie była i religia, był taką poronną religią - ateizm. Twórcy komunizmu mieli wrodzoną nienawiść do krzyża i Chrystusa, a odeszli całkiem od Boga, gdyż On przez całe tysiąclecia jakoś nie chciał dać im władzy nad światem. Pojęli fałszywie wybraństwo Boże jako zagwa-rantowane panowanie nad światem. Nie wystarczyło im, że z wybrania Boże-go przechowali wiarę w jednego Boga, że przechowali przekaz biblijny, że w ich rodzie Boży Syn zstąpił na ziemię, że matką Syna Bożego była ich rodacz-ka, że z ich narodu wyszli Pierwsi Apostołowie. To było za mało, chcieli wła-dzy. Więc rzucili Boga i przeszli na przeciwieństwo Boże, na szatański ateizm. Ateizm jest rodzajem poronnej religii nakazującej wiarę w jakąś pierwotną materię. Ateizm (bezbożnictwo), jak każde pogaństwo, nakazuje, bezwiednie dla wyznawców, oddawać cześć boską człowiekowi, a w zasadzie tylko jed-nemu - firerowi, wodzowi, generalissimusowi lub pierwszemu sekretarzowi. I dlatego wśród wyznawców ateizmu porosły mauzolea jak katedry, pomniki augustów komunistycznych jak kapliczki przydrożne, świetlice zakładowe jak kaplice, sekretarze POP i politrucy w armii jak kapelani. W gruncie rzeczy by-ło to pocieszne, choć tragiczne w skutkach, małpowanie religii katolickiej w myśl wypowiedzi jednego z „przodujących myślicieli” odmiany nurtu komuno–kleksowo–masońskiego, niejakiego Gebelsa, - „musimy się uczyć od Kościoła Katolickiego postępowania z masami!”.
Ach! Więc komunizm i jego odmiany, to niebywale chytrze zaplanowane niewolnictwo! I to tak chytrze, by niewtajemniczone „masy ludowe” dały się nabrać na piękne hasła, będące tylko opakowaniem komunizmu, taką pozłot-ką owijającą cuchnącą padlinę. Raj na Ziemi, każdemu według potrzeb, rzą-dy uciśnionej klasy robotniczej, sprawiedliwość społeczna i inne równie pięk-nie brzmiące hasełka– to ta pozłotka. Szatańska przebiegłość Marksa. Czy tylko Marksa? On to opublikował - to prawda, ale masoni stosowali wynisz-czanie własności prywatnej, rodziny i religii już od dawna kryjąc się pod płasz-czykiem miłosierdzia, humanitaryzmu, oświecenia i pięknych nadzwyczaj ha-seł, jak na przykład zastosowane w ich Rewolucji Francuskiej – wolność, równość, braterstwo (piszę z małej litery, bo to było wierutne kłamstwo). Tak to oszukani ludzie sami sobie założyli kajdany niewolnictwa na własne szyje. A stając się bezwiednie niewolnikami oddali, również bezwiednie, władzę nad sobą organizatorom tego całego szwindlu. Piekielny Karolek, oczytany erudy-ta, dobrze wiedział, że odebranie ludziom własności prywatnej, rodziny i religii uczyni z nich niewolników. I nie mylił się pisząc, że po odebraniu ludziom tych trzech rzeczy zapanuje wymarzony ustrój, gdzie będzie nareszcie „każdemu wg potrzeb”. Zapomniał wyjaśnić, kto będzie każdemu ustalał te potrzeby. Na-iwni sądzą, do tej pory, że to każdy dla siebie będzie ustalał potrzeby. O, na-iwni towarzysze! Przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że tylko w systemach niewolniczych może być realizowane to wasze wymarzone „każdemu według potrzeb”. Pan niewolników najściślej potrzeby niewolników swoich określa np. na miskę soczewicy raz dziennie, na 2 kg mięsa w miesiącu, na 10 paczek papierosów na miesiąc, na talon, na deputaty, na żółte firanki itd., itd. Przy-dział będzie uzależniony od przydatności niewolnika dla pana. Pachoł nigdy nie pojmie, że Beneficium accipere libertatem est vendere – korzystać z do-brodziejstw to sprzedawać wolność. Robol dostanie tyle, by nędznie przeżył. Nadzorca-ekonom nieco więcej. Pachołek, ze straży, jeszcze więcej. A osobi-sty stróż zdrowia i życia pana najwięcej. Tak to nawet nie wiedząc o tym stają się wszyscy niewolnikami. Tow. Marks był chyba sam szatanem, a może tyl-ko pachołkiem szatana. Wymyślić tak piramidalnie wielkie, a jednocześnie tak proste i prymitywne oszustwo może tylko szatan.!!! Jeżeli na komunizm popa-trzeć właśnie z tej strony, to utrzymująca się do tej pory terminologia nazywa-nia marksizmu ideą, ideologią, nauką, naukowym światopoglądem jest kpiną z „mas pracujących miast i wsi”. Należy wołać wielkim głosem na cały świat – To jest oszustwo! A ileż to oszukanych ludzi dało głowę, by urzeczywistnić marksistowskie oszustwo? Miliony! Setki milionów! A ile setek milionów istnień ludzkich ci ogłupialcy masońsko-marksistowscy zniszczyli? Również setki mi-lionów! I do dziś chodzą po świecie tysiące ogłupionych. A tego dowodem jest krew mrożące ich wołanie– „komuno wróć!” Mają tylko taką rację, że nie do zaakceptowania jest to, co niby miało obalić u nas komunizm.
A u nas, w Polsce, co się właściwie stało? Ano, odłam kleksów - komuni-stów podpuścił „masy ludowe” do rewolucji, do której zresztą sytuacja dojrza-ła. Ruch ten mocno zachwiał władzą chamo–komunistów i to tak mocno, że ci ostatni zmuszeni zostali do Magdalenki i umowy z Kleksami, Ci już byli przywódcami ”klasy robotniczej i mas pracujących miast i wsi” starannie uda-jąc wcześniej „wrażliwość społeczną” i nagłaśniając swoją specjalną, a po prawdzie fałszywą opiekę nad robotnikami. Ugodzili się z Kleksami, nie tak dawno wyrzucanymi z pezetpeerii w czasie sporu w 1968 roku, przy podziale łupów, że dopuszczą Kleksów do władzy za bezkarne korzystanie z dóbr do-czesnych tj. z majątku zwanego „państwowym”, a właściwie będącym we wła-daniu chamo – komunistów. Najwyra?niej zagwarantowali sobie nawzajem „grubą kreską” bezkarność za zbrodnie na Polakach To daje się do dziś za-uważyć po wyrokach sądów, których nie pozwolono ruszyć lustracją choć wia-domo przecież, że sędziowie musieli należeć do pezetpeerii i wykonywać po-lecenia zwierzchników partyjnych. Tak to dawni komuniści okrzyknęli się gwał-townie antykomunistami, słusznie dochodząc do wniosku, że jawnym komuni-zmem utrzymać władzy już się nie da. Stali się raptem liberałami. Demokra-tycznie urządzili sejmokrację, tworząc wybory proporcjonalne z listami krajo-wymi partyjnymi, całkiem słusznie mniemając, iż zniewolniczały naród nie po-łapie się w sprytnym szalbierstwie. I rzeczywiście się nie połapał. W cichości tajnych gabinetów, lóż masońskich oraz równie dobrze zakonspirowanych to-warzystw rodzinnych Kleksów i kleksowatych, wybrani klekso-masoni układają listy wyborcze każdej z partii choć trochę katolickiej i choć trochę narodowej, dbając bardzo o swój zakonspirowany desant w każdej z nich. Per nexum sanguinis – ze względu na związek krwi – ściśle obowiązuje. Desantowcy są dobrze wyszkoleni, wiedzą jak mówić i co robić. Bez wielkich trudów zostają przez katolicko naiwnych Polaków wybierani na „liderów”. Ci zaś już dbają by program zniewolenia był realizowany i aby władza i dochody z niej płynące pozostawały we właściwym ręku. Skład Sejmu Sprzedajnemu jest taki o jakim pisał ambasador Sivers do Katarzyny Wielkiej (był Czteroletni, Niemy, Roz-biorowy, obecne nazwę SPRZEDAJNYMI.) A pisał do carycy tak: „Donoszę Najjaśniejszej Pani, iż szczęśliwie na sejm zostali wybrani moi posłowie”- zło-wieszcza analogia. Jak do tej pory nie przeszła żadna, korzystna dla Polski, ustawa. „Liderzy” musza mieć ścisłe dane, jeszcze przed głosowaniem, o roz-kładzie głosów „dołów poselskich”. Odpowiedni ludzie kręcą się w kuluarach zbierając pilnie dane. Polak jest gadatliwy i będzie się głośno chwalił za czym, za chwilę, odda swój głos. Zainteresowanym z góry jest wiadoma liczba głosów „za” i „przeciw”. Czasem wypadnie im z rachunków, że jeden tylko głos musi być ?le oddany, by zgodnie z umową prezydentem został pan ge-nerał Jaruzelski. Tak więc pan Wielowiejski wrzuca właśnie ten najważniejszy, bo nieważny, głos. Tak to mieliśmy prezydenta jak zaplanowano. „Liderzy” muszą znać dokładne wynik głosowania przed głosowaniem, choćby tylko dla-tego aby się nie ujawniać. Czasami takie ujawnienie jest dla nich nie do unik-nięcia, a to wtedy gdy z obliczeń wynika, że niepomyślna dla celów masońsko – kleksowych ustawa może przejść nawet przy zarządzeniu „dyscypliny klu-bowej”. Wtedy wychodzi szydło z worka. „Liderzy” muszą głosować wg ustaleń klekso-masońskich, a nie według wcześniej dumnie ogłaszanych „masom pra-cującym miast i wsi” tzw. programów partyjnych. I bywa, że z pozoru oddani sprawie Polski i Kościoła Katolickiego (np. sami „liderzy”) oddają głosy na „przeciw” ustawie uwłaszczeniowej, ustawie o zakazie sprzedaży polskiej zie-mi, ustawie o Prokuratorii Generalnej. Nic dziwnego, że w Polsce zaciera się granica między lewicą a prawicą –„liderzy” głosują jednakowo i pilnują usta-wienia kandydatów na listach wyborczych. Z tego też wynika ich pewność w sposobie obsadzania kierowniczych stanowisk w całym państwie i tak Balce-rowicze obsadzili i bank i uczelnię wojskową (Leszek i Bronisław –czyżby bra-cia?).W każdym bąd? razie kluczowe stanowiska kierownicze w państwie ob-sadzone są już przez klekso - masonów. Mają jeszcze wentyl bezpieczeństwa na wypadek przejścia w parlamencie ustawy korzystnej dla Polski. Pan prezy-dent „wszystkich Polaków” na pewno ją zawetuje ma bowiem zagwarantowa-ne jednoosobowe pańsko-prezydenckie liberum veto! Takie opanowanie pań-stwa to nie pierwszyzna dla panów spod znaku kielni i cyrkla (i Kleksa). Mek-sykiem rządzi już od 80-ciu lat Partia Instytucjonalna. Po przeprowadzeniu (w typowy marksistowski sposób) rewolucji masońsko–kleksowatej jej przywódcy zaczęli natychmiast realizować Marksa z jego niszczeniem własności prywat-nej, rodziny i religii. Jak w ich zwyczaju zaczęli niszczyć Kościół Katolicki, za-dekretowali zniesienie własności prywatnej i podjęli odpowiednie kroki do niszczenie rodziny. Obrońcy Chrystusa (christeros) dali wielką ofiarę krwi dla pohamowania zbrodni masono– kleksowych. Partia Instytucjonalna poszła na „demokrację”, gdy ofiary z obu stron stały się, nawet dla wodzów rewolucji, za wielkie. Poszli „na demokrację”, ale w sposób przebiegle chytry. Przed każ-dymi wyborami, a jakże –demokratycznymi, pojawiała się „opozycja” krytyku-jąca dotychczasowych rządzicieli. Wyborcy, w normalnym odruchu, głosują zawsze na „opozycję” (takie nasze w tej chwili SLD, poprzednio AWS i UW, a będzie PO lub PiS - najnowsza fałszywa opozycja) i okazywało się po czasie, iż to znów Partia Instytucjonalna rządzi Meksykiem. Wzory historyczne obo-wiązują (chociaż mamy patrzeć tylko w przyszłość) jeśli się sprawdzają. I tak stało się i u nas. Jakbyśmy nie głosowali, jako te „masy”, będzie wszystko pod dyktando klekso – masonów z UW i lóż masońskich. To oni są u nas taką Partią Instytucjonalną. A ponieważ zbliżają się wybory, a UW najwyra?niej już nie ma szans, rzucili się gwałtownie do organizowania opozycji (zupełnie jak w Meksyku). Ta opozycja to sami UW-ole i ci od kielni. Jestem pewny, że w tej ich „Platformie” lista krajowa będzie się składała z samych, politycznie po-prawnie dobranych, rasowych klekso-masonów. No, może i nie cała do same-go końca. Przecież oszukiwanych naiwniaków też trzeba trochę wpisać; tak gdzieś od 70 miejsca w dół. Będą szczęśliwi, że zostali uwzględnieni i namó-wią resztę naiwniaków na głosowanie na „opozycję”.
Zjednoczone siły komunisto - klekso – liberałów kontynuują swoją wredną robotę wg już wypróbowanej metody marksistowskiej, której skutkiem ma być nasze zniewolenie, takie samo jakie zostało wywołane brutalnym komuni-zmem od 1945r. Od 1989r nasza Partia Instytucjonalna, stosując odmienne od komunistów metody, kontynuuje komunizm Marksa :
Niszczy własność prywatną, a szczególnie nie dopuszcza do własności Polaków. PGR-y zlikwidowano nagle nie uwłaszczając pracowników PGR-ów ziemią, inwentarzem, budynkami, maszynami. Majątek ruchomy PGR-ów sprzedano, a właściwie rozdano, pozorując sprzedaż. Reprywatyzacji rzuca się kłody pod nogi, bo ma tak być przeprowadzona by Polacy nic nie odzyska-li. Ustawa uwłaszczeniowa nie przeszła i tu „liderzy” musieli się skompromito-wać – musieli dać głosy na „przeciw”. Przed głosowaniem obliczyli, że muszą oddać swe głosy na „przeciw”, bo ustawa gotowa przejść! Utrzymano wieczy-stą dzierżawę, bo prawo Hanuka mówi, że wszystko jest Kleksów, a tylko nie-kleksowie mają rzeczy w chwilowym posiadaniu. Szybko, na łeb – na szyję, sprzedano wszystko, co było własnością Polaków, a przynajmniej powinno się stać Polaków własnością. Oszustwa przy tym procederze popełniano strasz-ne. I żaden sąd nic nie pomoże, bo już jest dwóch w sądzie, dwóch w rządzie. Sytuacja jak przed wiekami w Hiszpanii, gdzie królowe musieli się posłużyć Torqemadą i Diego Diazem, (jak Stalin Jagodą, Jeżowem, Berią), by poprzez Inkwizycję (takie NKWD , tylko w drugą stronę i też oparte na Kleksach tam nazywanych maranami, a to słowo pochodzi od hiszpańskiego nazwania świ-ni), aby uratować Hiszpanię od zgnilizny moralnej. korupcji., złodziejstwa, li-chwy, oszustów, sędziów przekupnych, księży kleksofobów starających się rozsadzać Kościół od środka (i teraz ich nie brakuje).
Niszczyć rodzinę jak i poprzednicy przez pornografię, prostytucję, aborcję, Promowaniem zwykłego łajdaczenia się poprzez stałe nazywanie tego kocha-niem i miłością. Utrzymaniem premiowanej pozycji tzw. „kobiety samotnie wy-chowującej dziecko”. Propagowaniem poglądów feministycznych z nakłania-niem kobiet do tzw. „radosnego seksu” bez umiaru i opamiętania obojętnie z kim, obojętnie jak. Szerzeniem propagandy rozwodowej przez TV, filmy, gaze-ty, książki. Utrzymywaniem niskich zarobków mężczyzn dla zmuszenia kobiet do podejmowania pracy zawodowej z nieodłącznym odchodzeniem od funkcji kobiecie przyrodzonej tj. matki i żony. Powolne odbieranie praw rodzicielskich przez tzw. „prawa dziecka” i propagowanie donosicielstwa dzieci na rodziców. Itd. itd. Przecież te „prawa dziecka” to nic innego jak bolszewicki wzór konso-molca – Pawki Morozowa wprowadzany „od zakrystii”. On że Pawka doniósł do NKWD, że jego własny ojciec ukrywa chłopów uciekających przed głodem z kołchozów i dostarcza im lewe dokumenty . W wyniku donosu (syna na ojca) NKWD ojca Pawki rozstrzelało. Dziadek Pawki, gdy dowiedział się o śmierci syna w wyniku donosu wnuka, zarąbał takiego swego wnuczka siekierą (nie-śmiało i nieco wstydliwie myślę, że i słusznie). Pawka został za męczennika komunizmu i za wzorzec dla młodzieży radzieckiej. Imieniem Pawki Morozo-wa nazywano szkoły, kluby, drużyny, oddziały wojskowe. Jakże nisko oceniają klekso-masoni naszą, tego „ludu pracującego miast i wsi”, sprawność umysło-wą. Wmawiając nam „prawa dziecka” są pewni, że nie domyślimy się tego, iż chcą nam znów dać Pawkę Morozowa za wzór dla młodzieży wspólnoeuro-pejskiej. Chytruski! A mówią, że nie są już komunistami! Kłamczuszki!!! Pro-pagandą filmową, tzw. amerykańskim filmem, (Marlon Brando nazwał to jakoś inaczej) pragną utrwalić w młodzieży wzorzec postępowania antyrodzinnego. W tego typu filmach każdy z każdą, każda i każdym, każdy z każdym, każda z każdą o każdej porze, w każdych okolicznościach. przewlekle i wielokrotnie. Dzieci nie wiadomo z kim i z którą. Czyżby tak miało wyglądać przyszłe szczęście rodzinne wspólnoeuropejskie? Tata z domu, mama w Kopenhadze, cóż ja na to poradzę! A Lenin próbował wprowadzić przydział (taki chyba talo-nowy) kobiet dla chłopów, ale gdy to ujawniono szybko się wycofał bojąc się ośmieszenia. Czyżby obecnie feministycznie szerzone pojęcie „dumnej twarzy prostytutki” nie było powrotem do idei leninowskiej „kobity dla chłopów” i to bez żadnych ograniczeń. Lekarzy przerobią na hycli likwidujących niepotrzebne szczenięta ludzkie. Wyzwolone, ochotne kobity, pozbędą się łatwo kłopotu bez ponoszenia kosztów własnej rozpusty i nierządu. Bezpłatnie tj. na koszt po-datnika czyli, że wszyscy zapłacimy za przymusowego lekarza-hycla, dla wy-gody pracownic „agencji towarzyskich” i nie zmuszania ich do bezrobocia w wyniku „wypadku przy pracy”. To nazywano kiedyś „ruja i poróbstwo”. Już nie pisze się „mąż i żona” w ankietach urzędowych i reklamowych. Pisze się po-prawnie politycznie „partner i partnerka”. No, a co się stanie gdy „partnerka” nie będzie mogą podpisać ankiety i to nie z powodu analfabetyzmu lecz z powodu, że będzie kozą! Czy koza będzie mogła wystąpić do Rzecznika Praw Kozy o prawa obywatelskie? A może to partner kozy będzie jej oficjalnym peł-nomocnikiem? Czy wtedy poprawnie polityczny profesor-rzecznik praw obywa-telskich wystąpi o nadanie praw obywatelskich – kozie? Kto wie?! Co raz bliżej do takiego postępu!
Niszczy religię – już nie jak poprzednicy tj., na siłę. Teraz chytrze i pod-stępnie uderzeniem w moralność katolicką, szyderstwami z. księży, biskupów, papieża. Oskarżeniami o szerzenie nienawiści przez najbardziej umiłowa-nych przez wiernych kapłanów. Pomawianiem kapłanów o oszustwa pieniężne przy ich najbardziej nawet uczciwym rozliczaniu się z funduszy kościelnych. Rozszerzaniem plotek o luksusowym życiu kapłanów, o używanych przez nich samochodach Utrudnianiem ,a wręcz ograniczaniem na różne sposoby, pra-cy mediów katolickich. Ośmieszanie i obrzydzanie księży i Kościoła w każdym kabarecie. gazecie, filmie. Największy filmowy zbrodniarz zawsze jest ujęty na tle krzyża lub posążka Madonny, a w scenach łóżkowych (zawsze poza-małżeńskich) ona z obnażonymi piersiami, na których zawsze wisi duży krzyż, pyta się jego czy on aby jest katolikiem, „bo mamusia by się gniewała jakby to z niekatolikiem”. I te ich nagradzane międzynarodowo „komedie”, gdzie za-konnica podkasuje habit, a ksiądz spada z ambony, a wtóruje tym „przeza-bawnym” scenom nagrany w tle hałaśliwy rechot. Jeśli jeszcze ktoś by wątpił, że coś takiego jak Patia Instytucjonalna dalej trzyma u nas ster rządów, to niech kojarzy ciągłość akcji propagandowej na temat wtrącania się Kościoła w politykę. Komuniści tak wbili to w ogłupiałe propagandą „masy pracujące miast i wsi”, że obecnie nam „miłościwie panujący” mają ułatwione zadanie. Komu-niści, jak i niemieccy narodowi socjaliści, jak i miłościwie nam panujący klekso-masonami wyznają rzymską maksymę – Audactor calumniare, semper aliquid haeret – szkaluj śmiało zawsze coś przylgnie. Taka propaganda wchodzi dziś w „masy pracujące miast i wsi” bez pudła. Chociaż wiadomo, że żaden kapłan nie pełni funkcji posła, senatora, wójta, burmistrza, zwalczanie skutków tego typu propagandy nie jest łatwe. Nie sposób wytłumaczyć, że Kościół to też my świeccy katolicy. Czy nam też nie wolno mieszać się do polityki. A może księ-dzu nie wolno złoczyńcy nazywać złoczyńcą? To może musimy przepraszać klekso-komuno-masonów za Skargę, Staszica, Wawrzyniaka za wtrącanie się w politykę? Wygląda na to, że polityką mogą zajmować się tylko bezbożnicy. Nasi, nam nie mili, klekso-komuno-masoni mylą pojęcie słowa „polityka”. Dla nas słowo to oznacza troskę o dobro wspólne, a dla nich tylko sposób zdoby-cia władzy. Są przekonani, ze gdy już obejmą władzę, to będą mogli zadbać o dobro dla siebie. Ogarnia ich wściekłość, gdy kapłan ośmiela się ich krytyko-wać za nieład moralny jaki wprowadzają, za rozszerzanie strefy biedy na ludzi, za działania przeciwne prawom boskim. Pojmując słowo „polityka” jako tylko walkę o władzę w wypowiedziach kapłanów i wiernych widzą zagrażającą im opozycję pragnącą odsunąć ich od władzy i przejąć ją od nich. A ”władza” to ich jedyny cel. Teraz nasi nieprzyjaciele stali się tak bezczelni, iż ośmielają się na jawne blu?nierstwa i kpiny z naszych przekonań religijnych wprowadzając na ekrany blu?niercze filmy np. „Dogma” lub ukazując, drogiego nam człowie-ka, Jana Pawła II, przewróconego i przygniecionego wielkim kamieniem. Już nie wystarczy im promowanie filmami rozwiązłości, niewierności małżeńskiej, rozwodów, homoseksualizmu. Hucpa posunęła się dalej.
O dziwo! To ci antykomuniści, nic o tym nie mówiąc nikomu, realizują w bezczelny sposób wskazania tow. Marksa z Manifestu Komunistycznego!!! Marks przynajmniej podał to do publicznej wiadomości i właśnie za to klekso-masoni odsunęli się od klekso-komunistów. Ten pijak i satanista ujawnił ich ta-jemnicę. Teraz nie nazywają się komunistami, Nazwali się liberałami, a wła-ściwie to są libertynami prosto z lóż masońskich. Im bardzo zależy na zdoby-ciu władzy nad nami ich niewolnikami? Przecież to co mamy teraz w Polsce jest nadal ideologiczne czystej wody komunizmem tylko metoda realizacji wskazań Marksa jest inna. Zamiast pałki i Rakowieckiej, Łubianki i łagru jest kredyt niespłacalny, karta kredytowa, celowe bankructwa banków, firm i spółek na giełdach. Pieniądz równie dobrze zniewala jak KGB lecz bardziej dyskret-nie i mniej zauważalnie! Zamiast kołchozów gospodarstwa też wielkoobsza-rowe już bez dyrektora, ale z Kleksem – właścicielem. Jak nie spłacisz kredy-tu, to przejmie twoją własność bank, a to właściwie też Kleks. Supermarket już służy za świątynię, a ich gwałtowny rozplen, to jak „bitwa o handel” tow. Hi-larego Minca. A w jaki chytry sposób usiłują zlikwidować polski , na razie uliczny, handel. Podnoszą hasła tego typu, że to niby nieestetyczny, że szpeci miasto, że woń bije w okna, że sanitarno - epidemiologia, że ekologia, że „do-bro klasy” i „mas pracujących” itd. itd. A ukrytym celem jest niedopuszczenia aby w przyszłości ci drobni sprzedawcy nie pobudowali własnych magazynów i nie stali się konkurencją dla kleksowatych geszeftów supermarkietowych. I dajemy się brać na taki lep. Naczelnym celem jest niby dbałość o klasę robot-niczą poprzez wmawianie, że najważniejsze są miejsca pracy. A kilimkiem za-rzucona jest sprawa najważniejsza dla zlikwidowania niewolnictwa tj. uwłasz-czenia tejże klasy robotniczej. Już starożytni ustalali, że państwa, w których 70% mieszkańców utrzymuje się ze swej własności prywatnej, są stabilne, nie grożą im rewolucje, zawsze znajdują obrońców wśród własnych obywateli. Beatus ille, qui procul negotus paterna rura bobus exercet suis -- - szczęśliwy, kto z dala od kłopotów uprawia własnymi wołami ojcowską rolę. Takie prawdy są stare jak świat i tylko u nas, w propagandzie socjal – klekso –masonów słowo „uwłaszczenie” nie ma żadnego znaczenia w języku polskim, jest tak zwyczajnie „niezrozumiałe i szkodliwe”. Ludu pracujący miast i wsi dałeś się ogłupić bez reszty więc po co wołasz „komuno wróć!”. Przecież już ją masz. Tylko, że teraz jest tak chytra, iż nie możesz jej poznać. I nawet nie domyślasz się dokąd cię ona prowadzi! Cały Wielki Sierpień, `to nic innego jak „mieniał stryjek siekierkę na kijek”. A mądrzy ludzie już ponad 200 lat temu ostrzegali. Niestety, pozłotka na opakowaniu komunizmu była tak nęcąca, ze nie dawano mędrcom wiary. Oto taki polski przykład –

DO BRACI ROBOTNIKÓW
Bracia, ja was rozumiem, ból wasz i mnie boli;
Wiem żeście społecznego ładu podwaliną.
Wiem, że jesteście warci sprawiedliwszej doli,
Wierzę, że wasze troski i nędze przeminą.
A jednak łzą mi gorzką zachodzi powieka,
Bratobójczej przyszłości ścigają mnie mary.
Wiara moja się chwieje, nadzieja ucieka,
Gdy widzę wodzów waszych czerwone sztandary.
Kłamstwo, potwarz, prywata, fałsze – to ich droga,
W mętach niezgody bratniej widzą swe korzyści,
Wydzierają wam z piersi ojczyznę i Boga,
A w serca wasze leją wciąż jad nienawiści.
Oni wiodą was w przepaść. Tam wasze nadzieje
Zburzą na długie lata, gdy krew się poleje,
I będziecie bezsilni stać w żałobnej szacie
I przeklinać tych, których dziś za bogów macie
*
Bo w nienawiści leży grom nieszczęścia na dnie,
A kto grom wyzywa ten od gromu padnie.
M. Rodoć (Przełom wieku XIX - XX)

A po cóż to tym krętaczom, spod znaku kielni, zaprowadzenie niewolnic-twa? A po to, by w ich wymarzonej republice światowej, internacjonalistycznej dyktaturze proletariatu, wspólnej Europie, globalistycznym rządzie i jakby tam zwal tę wymarzoną „wspólnotę”, pełną szczęścia i dobrobytu, mogli rządzić i czerpać wyłącznie dla siebie, niczym nie skrępowani, materialne korzyści. Niewielka mniejszość ma rządzić całą resztą ludności świata przerobioną w motłoch niewolniczy. Taki plan nie jest nowym planem. Kto wymyślił taki plan? Zaraz zobaczymy! Podaję, za poznańskim miesięcznikiem „Tęcza” z 16 lutego 1929 roku, przedruk z „Revue de Paris” - Okazuje się, że od roku 1819 istnia-ło na Zachodzie tajne, konspiracyjne sprzysiężenie pod nazwą „Zjednoczenie żydowskie dla spraw cywilizacji i wiedzy” , do którego od 23 roku życia należał świeży „protestant” Heine, do którego przed rokiem 1830 – tym wciągnął o 13 lat młodszego od siebie Karola Marxa, a którego to „Zjednoczenia” duszą i ideologiem był Baruch Loeve. Jakie były kryptoidee i cele tego „Zjednoczenia”. O tym mówi list Barucha Loevy do Marxa, publikowany teraz po raz pierwszy w „Revue de Paris”. Oto jak sensacyjnie brzmi ten autentyk: „Naród Żydowski ujęty kolektywnie będzie sam sobie Mesjaszem Jego królestwo nad światem osiągnięte zostanie przez unifikację wszystkich ras ludzkich, przez zniesienie granic ,które są szańcami partykularyzmów oraz przez stworzenie powszech-nej republiki, która udzieli wszędzie żydom praw obywatelskich W tej nowej organizacji ludzkości synowie Izraela już teraz rozrzuceni po całej przestrzeni globu, wszyscy jednej rasy i jednego ukształtowania choć nie tworzący od-dzielnej narodowości, staną się z łatwością wszędzie elementem kierowni-czym, zwłaszcza gdy uda się im narzucić masom robotniczym trwałe kierow-nictwo przez Żydów. Rządy narodów, które stworzą powszechną republikę, wszystkie bez trudu, dostaną się w ręce izraelitów, dzięki zwycięstwu proleta-riatu. Wtedy własność prywatna będzie mogła być zniesiona przez rządzą-cych z rasy izraelickiej, którzy wszędzie obejmą administrację majątku pu-blicznego W ten sposób urzeczywistni się obietnica Talmudu ,że gdy czasy Mesjasza nadejdą Żydzi będą trzymali pod swym zawiadowywaniem dobra wszystkich ludów świata.” Ten swój program wyłuszczał Baruch Loevy Marxowi i ten to program w skojarzeniu z myślami Saint Simona przeprowadził w „ewangelii komunizmu” tj w „ Manifeście komunistycznym” i „talmudzie mię-dzynarodówki” tj „Kapitale” Karol Marx, zaś poetycznie i felietonicznie Henryk Heine. Oto bowiem co np. na dowód tego, że to Heine jest prekursorem kon-sekwentnego komunizmu przytacza Hermann Wendel w książce wydanej w 1929 roku ~~”Ist die Mission der Juden geendigt? Ich glaube:wenn der weltli-che Heiland kommt: Industrie, Arbeit, Freude. Der weltliche Heiland kommt auf einer Eisenbahn ,Michel bahnt ihm den Weg. Rosen werden gestruet auf sei-nen Pfaden.” ~~~”Michel” niemiecki zatem jest tym. który ma prostować drogi kolektywnemu Mesjaszowi... świeckiemu... światowemu.
Czy trzeba spisków ? To przecież idzie prawie samorzutnie jeśli się nie we?mie pod uwagę desantu kierowanego do każdej partii. I jak dotąd wszyst-ko idzie zgodnie z planem Barucha Loevy z 1819 roku. Pozostaje tylko im po-gratulować sukcesów, a nam bezgranicznej głupoty i poddawaniu się, w grun-cie prostackiej, manipulacji.
A któż to taki człowiek – niewolnik? Wiemy, że na pewno nieszczęśnik, ale czy w pełnym znaczeniu tego słowa – człowiek? Jeszcze kilkadziesiąt lat te-mu, przed wprowadzeniem cenzury (w wolnej Polsce niestety już od 1926r.) i zasady poprawności politycznej (a to nie tak dawno) można było spotkać w li-teraturze termin „dusza niewolnika”. Bo właśnie w duszy tkwi olbrzymia róż-nica między człowiekiem wolnym, a niewolnikiem. Niewolnik udaje miłość do swego pana, a w rzeczywistości nienawidzi go głęboko. Takie zachowania nie tak dawno były wyra?nie widoczne – „towarzyszu pierwszy sekretarzu jak to-warzysz to pięknie ujął!”, a do siebie w duszy – „a żeby cię szlag trafił !”. Quot servi, tot hostes – ci to wiedzieli, że ilu niewolników tylu wrogów. Nawet obo-wiązywało w Rzymie prawo zabraniające spania pod jednym dachem pana z niewolnikiem; zawsze w nocy pan – Rzymianin mógł się spodziewać noża od niewolnika. To Rzymianie wiedzieli, a nasi klesko-komuno-masoni są mocno zdziwieni i oburzeni na hasło „zamiast liści będą wisieć komuniści”. Ale bo to nasi „komuniści”, to tylko ci co mocno uwierzyli pozłotce komunizmu, a nigdy nie zorientowali się, że niechcący zniewalają naród, nieświadomie zaprowa-dzając ordynarne niewolnictwo poprzez realizację marksizmu-leninizmu. Ot, zwyczajnie – dali się oszukać i koniec. Nie wiedzą biedaki, że o właściwym ce-lu komunizmu mają rozeznanie tylko kalesko-masoni i to tylko ci z najwyższe-go stopnia wtajemniczenia. Niech niewolnik stanie przy pańskim stole, a pan niech się na chwilę odwróci od stołu. Co zrobi niewolnik? Natychmiast skrad-nie ze stołu, obojętnie co by to nie było, i schowa przed panem. Uważa tylko pilnie, by za kradzież nie dostać od pana po głowie. A przypuśćmy, że przy pańskim stole stanie dwóch niewolników, a pan odwróci się od stołu. Co się teraz będzie działo? Jeden z nich, szybszy, natychmiast złapie coś ze stołu i schowa. Wtedy ten drugi co czyni? A biegnie do pana i w tajemnicy donosi – „panie! On ukradł!”. Może czasem donosi licząc na jakiś ochłap od pana, ale głównie, to donosi z poczucia zawiści – „tamten ukradł ,a ja przez niego nie mogę nic ukraść (zorganizować). Nie można go podejrzewać o zdegustowanie samym faktem kradzieży. Nie ma solidarności między niewolnikami! Niewol-nik ma tylko jedno – swoje życie! A więc je oszczędza i pracując udaje, że pracuje. Jest odnotowana, w naszej literaturze, anonimowa satyra na leniwego kmiotka. W tym wierszu jakiś szlachcic ubolewa, że chłop nie chce pracować na pańskim. Jak ekonom nad nim stoi to kmiotek udaje, że macha sierpem, a jak tylko ekonom się odwróci to zaraz kładzie się w bru?dzie i śpi. Gdy eko-nom odejdzie z pola, to chłop ucieka do lasu i śpi na mchu. Jakiż ten kmiotek jest głupi, przecież on sam sobie szkodzi. Jakby się przyłożył do pracy ( takie jakby „zwiększenie wydajności w pracy”), to w pańskim gumnie byłoby więcej zboża i w razie jakiejś klęski mógłby pan swemu chłopu pomóc Ale mało tego, że z głupoty sobie szkodzi, to jeszcze nocą wypasa swoje bydło na łące pań-skiej. Potrafi być i większym jeszcze szkodnikiem i złodziejem, a mianowicie nocami kradnie drzewo z pańskiego lasu. O zgrozo, bywają i tacy wśród nich zbrodniarze, że w swojej niezrozumiałej nienawiści podpalają gumno pańskie (czy komitety wojewódzkie partii to gumna pańskie? Chyba –tak!) Pełna cha-rakterystyka zachowań niewolników. A starożytni zauważali, że na ulicach miast rzymskich panował niewolniczy smutek. Wydaje mi się, że to zjawisko było i jest u nas zauważalne. A już najbardziej rzucił mi się w oczy ten „smutek niewolniczy” na ulicach Lwowa w czasie wycieczki w końcu lat 80 – tych. Jeszcze trzeba dodać spostrzeżenie podróżników chrześcijańskich stykają-cych się w dawnych wiekach z transportami pojmanych i wiezionych na sprze-daż niewolników. Zdumiewała tych podróżników nadzwyczajna bierność nie-wolników i nazywali to zjawisko niewolniczą biernością. A i jeszcze jedno – niewolnik na dwie rozrywki – może swoją niedolę zapić alkoholem i zaspo-koić swój popęd płciowy z niewolnicą. Przy dwóch takich skłonnościach nie-wolników, a których to skłonności właścicielom niewolników nigdy nie udało się z niewolników wyplenić, nic dziwnego, że przyrost naturalny wśród nie-wolników jest niebywale wysoki. Dawniej panowie niewolników byli bardzo ra-dzi z tego zjawiska, bowiem bez kosztów liczba niewolników im się samorzut-nie powiększała. Nie zauważano dawniej ciekawego zjawiska historycznego. Oto daje się zauważyć, że w sytuacji, gdy liczba niewolników przekroczy jakiś, trudny do określenia, limit; gdy ich liczba jest tak wielka, że dostępnymi w rę-kach właścicieli niewolników środkami przemocy nie można już nad nimi pa-nować, to wtedy wybuchają rewolucje. I nie pomagają wtedy władcom ani gwardie pretorianów, ani gwardie narodowe, ani najlepsza policja świata tj ochrana carska, ani STASI, ani UB, ani SECURITATI, ani UB, ani stan wo-jenny. Nieprzebrane tłumy czapkami zakrywają czołgi i kulomioty. Tylko, że bunt typu Spartakusa jest rewolucją bez planu na dalszą metę. Jest to bunt dla buntu, zemsty i grabieży i ucieczki od swego pana. I dlatego Baruch Loevy zaplanował taki bunt robotników ukierunkować na zdobycie władzy dla swoich współplemieńców. Zdobyć zaufanie robotników przez odgrywanie wobec nich roli „dobrotków” i wmawianie robotnikom roli klasy przodującej, która w swej „mądrości klasy robotniczej” wybierze najlepszych dla siebie przywódców i dać się im wybrać na tych przywódców - to pierwszy zabieg szalbierczy klekso-masonów. Drugi etap tych machinacji to stanięcie na czele zrewolucjonizo-wanego proletariatu i, po grzbiecie oszukanych, zdobycie władzy absolutnej. Wtedy to zastosowany terror sparaliżuje całkowicie „masy pracujące miast i wsi” i „przodującą klasę robotniczą”, że prawie bez oporu będzie można nisz-czyć własność prywatną, rodzinę i religię. I taki zabieg udał się wspaniale w Rosji w 1917r. z tym zastrzeżeniem, ze wtedy w Rosji proletariat stanowił ok. 1 – 2% mieszkańców. „Rewolucjoniści” popchnęli do mordów i grabieży (grab nagrablennoje!) najbardziej durnego człowieka tamtych czasów tj. murzyka ro-syjskiego. Taką to rewolucję, dokonaną rękami ogłupiałego murzyka, nazwa-no „rewolucją proletariacką” tylko dlatego, by była zgodność z „naukowym marksizmem”. Tak to klasa robotnicza, złożona z murzyków, umierając z głodu piła szampan ustami swych przedstawicieli, a ci byli wyłącznie rodu klekso-masońskiego. Oszustwo to nie udało się do końca w Niemczech, bo „klasa robotnicza” tam nie składała się z murzyków; wyczuła co się święci i wyrżnęła zawczasu „rewolucjonistów” takich jak Karol Libknecht, Róża Luxemburg, Kla-ra Zetkin i innych. Po zlikwidowaniu fałszywych „przywódców” rewolucja za-marła, już nie miał kto judzić jednych Niemców na drugich. Bolszewicki (Troc-kiego, Lenina, Tuchaczewskiego) sukurs dla rewolucji bolszewickiej w Niem-czech skończył się niepomyślnie dla klekso-masonów przez, nie do zniesie-nia dla nich, katolicką Polskę. Za to wyszedł im bez pudła, taki właśnie mark-sistowski numer, w tejże Polsce, w 1981r!!! Być może ok. 40 – to letnie znie-wolenia komunistyczne przygotowało grunt pod takie marksistowskie oszu-stwo, bo wcześniej, w Poznaniu, brzmiało wcale nie niewolnicze wołanie „ chleba i wolności!” zamiast typowego „chleba i igrzysk!”. Znacznie wcześniej „kapłani masońscy” (pewnie ci z 33 stopniem wtajemniczenia) odkryli problem niebywałego przyrostu naturalnego wśród niewolników i istniejącego niebez-pieczeństwa nagłego wyrżnięcia władców niewolników. Poczuli lęk przed swymi przyszłymi niewolnikami i postanowili zapobiec w przyszłości powsta-waniu nadmiernej liczby niewolników. Najwidoczniej to zjawisko jest jednym z praw Boskich, które uniemożliwia panowanie człowieka nad światem. Najwi-doczniej Pan Bóg nie toleruje innego władcy nad światem niż ON sam i dlate-go tak właśnie te sprawy ułożył. Ja, któremu na imię Jahwe, chwały mojej nie odstąpię innemu, ani czci mojej bożkom (Iż 42,8). Już Hitler próbował ominąć prawa Boże poprzez zmniejszenie liczby przyrostu naturalnego wśród ludności narodów podbitych, a więc niemieckich niewolników. Wydał rozkaz o nieka-ralności aborcji, propagandzie prostytucji i pornografii na terenie Generalnej Guberni. Szykujący się do roli władców, tej wymarzonej republiki wszechświa-towej i na sposób szatański chytro - przebiegli chcą, tak jak Hitler, ominąć prawa Boże, są ostrożniejsi i zaniechali już metod „na siłę”. Tak kierują spra-wę, żeby sami niewolnicy domagali się „wolności brzucha kobiety” i sami so-bie odebrali możliwość przeprowadzenia rewolucji i wyrżnięcia swych panów. Z poczucia fałszywej wolności, na własne żądanie, zmniejszą swą liczebność do takich wartości, aby była ona korzystną dla władców. Aby zabezpieczyć się przed rewolucją towarzystwo klekso-masońskie musi obsadzić swojakami sta-nowiska ekonomów, dziesiętników, setników, gubernatorów, senatorów, pre-zydentów. Oni to mają objąć pełną kontrolą niewolników z „przodującej klasy robotniczej”. Liczba niewolników więc musi być taka, by kleksowatych starczy-ło na obsadzenie posad ekonomów. A że nie jest tych pewnych rasowo za du-żo więc jest problem. Zaplanowano w Brukseli Polskę na 15 milionów Pola-ków. Najwidoczniej ok. 23 milionów Polaków postanowiono „wyskrobać” lub zastosować jakiś „holokaust” A jak my wyglądamy po 60–ciu latach zabiera-nia nam prawa do własności prywatnej, do rodziny i do religii? Jak to my się zachowujemy? A więc stale podnoszono propagandowo, iż polski robotnik nie chce pracować. Trzeba postawić nad nim nadzorcę z batem, jak nad tym kmiotkiem pańszczy?nianym. Przecież śrubki i wszystko, co się tylko da, wy-nosił z pańskiego tj pezetpeerowskiego gumna. A bywało, że palił komuni-styczne gumna (komitety partii). Patrząc w statystyki porodów, to da się za-uważyć, że gdy komuna przycisnęła śrubę, to po roku pojawiał się wyż demo-graficzny, co tłumaczono wysoką stopą życiową (chyba przez rz) socjalizmu. Gdy poluzowała, to był niż demograficzny po 9 – 10 miesiącach, a w 6 lat pó?niej nie było dzieci do pierwszych klas. Tego już nie tłumaczono. A popa-trzmy na nasze ulice, domy, zakłady pracy. Nie są aby te nasze zachowania zachowaniami niewolników?. Czyżby nie było słychać na naszych ulicach wy-cia „duszy niewolniczej”? Pijaństwo jest i jest rozpusta. Są też objawy bierno-ści niewolniczej. Złodziejstwo i donosicielstwo kwitnie. To ostatnie to teraz głównie do Gazety Wybiórczej na ksenofobię, antysemityzm i nacjonalizm. Kochamy oficjalnie naszych panów; skrzypek na dachu obwieszcza to co chwila, nasi scenarzyści filmowi i reżyserzy są absolutnie monotematyczni, każde wiadomości radiowe czy telewizyjne zaczynają się i kończą „skrzypka-mi”. Tylko tam gdzieś w duszy woła, że już dosyć, że to już nudne, że to tak nachalne jak „przyja?ń, przykład i pomoc z ZSRR” rozbrzmiewająca przez dziesięciolecia, „ad nauseam”(do nudności). Choć trzeba przyznać, że ok. 10% łajdaków zawsze się znajdzie i tak „ za niemca” byli „folksdojcze”, za „sowieta” byli „fołkskomy„, a dziś za „kleksa” są „kleksjudzie”. Idziemy jak Izraelici do ziemi obiecanej – wolności, ale nie wiemy gdzie ona jest. Nie ma-my swojego Mojżesza z Aaronem i Jozuem. I wygląda na to, że nasze elity, tj. nasi „liderzy”, nie są z drużyny Mojżesza, lecz raczej są z tych co stale, przez 40 lat, byli przeciwnikami Mojżesza i co pewien czas, zwłaszcza gdy Mojżesz dla rozmowy z PANEM oddalał się na chwilę, stawiali posąg Złotemu Dolarowi (przepraszam) Cielcowi i padając przed nim na kolana modlili się – „o święty dolarze zmiłuj się nad nami!”. Mojżesz miał o tyle ułatwione zadanie, że za prymasa miał rodzonego brata Aarona , zaś szefem KGB był jego naj-większy przyjaciel Jozue. Taki triumwirat radził sobie szybko i skutecznie. Zwyczajnie – wyrzynał tych od Złotego Ciel,,,(ten tego) Dolara i spokojnie wę-drowali dalej. Ale czy katolicyzm pozwala nam dziś ściśle naśladować Mojże-sza, Aarona i Jozuego i wyrżnąć tych od Złotego Dolara, od powrotu do Egip-tu, od nawrotu do niewolnictwa? Właśnie, że nie pozwala!!! Szkoda! A może zrzucimy zniewalające nas pęta katolicyzmu, do czego nas przecież usilnie zachęcają, i będziemy mogli stać się, pod osłoną jakiegoś judaizmu lub ma-hometanizmu, likwidatorami ostatecznymi naszych skrytych zachęcaczy do powrotu do Egiptu (naturalnie z nimi w roli faraonów). A dlaczegóż to tak bar-dzo Kleksom zależy na tym byśmy odstąpili od naszej (od 1000 lat) religii, od katolicyzmu? Przecież nie dlatego byśmy, odstępując od zasady „miłości bli?niego”, odsunęli ich od władzy nad nami nie przebierając w środkach, a w zbrodniach przestając widzieć grzech przeciw BOGU. Zdaje się, że to oni po-wodowani nienawiścią od początku do TEGO, którego „swoi nie przyjęli” sami sobie kopią grób. Być może uda im się wytępić u nas katolicyzm jak to już się im udało w Zachodniej Europie. A co wtedy może się wam przytrafić moi nie mili panowie i panie? Przecież już swego czasu zamieniliście katolicyzm w Niemczech na protestantyzm i ateizm. Bardzo się staraliście o to i zaowocowało to Hitlerem!!! Tak to jest – kto kopie dołki, sam w nie wpada. Więc dlaczego katolicyzm tak bardzo przeszkadza klekso – masonom? Oto tylko katolicyzm uświęca to co oni od wielu lat pragną zniszczyć!!! Uświęca własność –bo nie kradnij i nie pożądaj jej nawet. Uświęca rodzinę poprzez sakrament małżeństwa, czyni małżeństwo nie do rozerwane przez ludzi. Małżeństwo nie jest dla rozrywki lecz dla powołania potomstwa i wzajemnego wsparcia. Uświęca religię, a tu wystarczy odmówić Skład Apostolski i więcej nie potrzeba! Kościół Katolicki wie od tysięcy lat, że bez własności człowiek staje się uzależnionym od innych, a więc staje się niewolnikiem. Wie też, że bez pewności we własnej rodzinie człowiek staje się bezbronnym w zagrożeniach, a więc z tendencjami do szukania wsparcia u władcy (choćby zjawisko żalu niewolników na brak komitetów partii komunistycznej, bowiem nie mają gdzie pójść ze skargą). I Kościół wie, że bez religii człowiek nie ma stabilnego drogowskazu życia wśród innych ludzi, nie ma ogranicznika wolności jaką mu dał BÓG w postaci dekalogu. A dekalog dał tylko dlatego, aby ludzie sami sobie nawzajem nie szkodzili. BÓG dał człowiekowi tak pełną wolność, że człowiek może odrzucić BOGA i próbować (za namową szatana) stawać się bogiem dla innych ludzi. A w takiej sytuacji już krok do zbrodni, a nawet i samounicestwienia.
Kościoły protestanckie kształtowały się po długotrwałych wojnach religij-nych i po obaleniu struktur społecznych katolickich musiały wytworzyć własne. Naturalnie tworzyły takie struktury poprzez gminy wyznaniowe, gdzie wójt miał pełnię władzy i zatrudniał pastora „na etacie”. Więc miał go w pełnym podpo-rządkowaniu. Do tego pastor ma żonę i dzieci. „Pałac Kultury szpeci? Może, ale ja mam żonę i dwoje dzieci.!” Władza świecka miała więc pastora całkowi-cie w garści i nie mógł on władzy świeckiej się opierać ,bowiem i on i jego ro-dzina mogła w każdej chwili pozostać bez środków do życia. Ażeby zaś współwyznawcom „było łatwiej żyć” zrezygnowano z sakramentu małżeństwa. I czyż klekso–masono–komuniści muszą zaciekle tępić protestantów? Kościo-ły te są łatwe do podporządkowania. Cesarz Wiluś gminy protestanckie pod-porządkował w jedno cesarstwo i wszyscy byli posłuszni i szli z entuzjazmem podbijać inne narody. Powtórzyło się to i pod Firerem – te parę procent prze-ciwnych w wyborach, to mniejszość w landach katolickich, w których Hitler przegrał w wyborach. Widoczne dla protestantów i Wiluś i Firer stali się wój-tami wielkiej gminy i nie podlegało to dyskusji. Patrząc np. na Holandię, gdzie od lat od wójta gminy w górę wszystko jest w rękach kleksów, a kiedyś był sil-ny protestantyzm, nie może nikogo dziwić to, że masonom idzie tam jak po maśle. Tam już są „małżeństwa” pedałów i lezb, jest aborcja, jest eutanazja. Tłumaczy się prostaczkom, że pedali to „kochają inaczej”. Czyżby? Przecież ci zboczeńcy odczuwają obrzydzenie do połowy ludzkości tj. do osobników prze-ciwnej płci! I to w bezczelny (hucpiarski) sposób klekso-masoni ośmielają się nazywać miłością? A to obrzydzenie do płci przeciwnej nie jest ani genowo (a niby jak to dziedziczyć) uwarunkowane ani chorobowo. Jest to zjawisko poja-wiające się w upadających i już gnijących systemach społecznych opartych na niewolnictwie. Wtedy to marzenie każdej kobiety polegające na pragnieniu znalezienia dla siebie mężczyzny – opiekuna, któremu mogłaby się oddać bez reszty, nie jest do spełnienia, gdyż niewolnik nie może spełniać roli opiekuna. Aut odit, aut amat mulier nihil est tertium– kobieta albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma. Wielokrotne, gorączkowe próby znalezienia ta-kiego właśnie mężczyzny – opiekuna, poprzez lóżko, kończą się z reguły od-rzuceniem kobiety przez mężczyznę jako przedmiotu wielokrotnego użytku. Albowiem mężczyzna ma pragnienie posiadania kobiety wyłącznie i od po-czątku tylko dla siebie i „używa” owszem kobiet „wielokrotnego użytku” ale traktuje je z odrazą. Wielkim wyjątkiem jest wzięcie takiej przez mężczyznę na stałe , na matkę swoich dzieci (bo i całe miasto z takich się śmieje). Na matkę własnych dzieci nie bierze się ladacznicy i propaganda tego typu związków w filmach nic na to nie poradzi. Być może będzie więcej rozwodów, bo ladacznicę prędzej, czy pó?niej wyprasza się z domu, Odrzucana przez mężczyzn z rozpaczy zapisuje się do feministek, odczuwa niechęć, a nawet nienawiść do mężczyzn (taki bunt typu „Spartakusa” o programie tylko nisz-czenia) i łatwo staje się lezbijką. Mężczyzna spotykający na swojej drodze ży-cia tylko „łatwe” kobiety po pewnym czasie również ma do nich obrzydzenie i łatwo staje się pederastą. Ale wracając do krajów protestanckich. Jak łatwo tam wchodzi przerabianie lekarzy na hycli ludzkich. Przecież zabijanie dzieci w łonie matek, to jak topienie szczeniąt zaraz po urodzeniu w kuble, a eutana-zja to nic innego jak usypianie niepotrzebnych kotków i piesków. Tak to mor-duje się dzieci i dobija starców i chorych, a stada zdziczałych psów napadają na ludzi. Klekso – masoni tak udają dobrotków, tak miłują zwierzątka, tak bar-dzo ich martwią łzy suczek i cierpienia wyłapywanych piesków, tak pragną dobra piesków ,że „walczą” stale o dofinansowania z podatków na ochronki piesków, że udało im się doprowadzić do zlikwidowania stanowiska hycla miejskiego. Teraz wymanipulowani propagandą ludzie, te ich „masy‘, doma-gają się utrzymywania (za pieniądze z podatków) przytułków dla „zwierzątek”, gdy środków podatkowych brak na przytułki dla ludzi. A pieniądze z kas miej-skich idą na propagandę wyborczą lub na konta prywatne kleksów, którzy to właśnie stają w pierwszym szeregu miłujących pieski i kotki i w naturalny spo-sób zostają wybrani na zarządców przytułków dla zwierząt. Czyż nie diabeł siedzi w tych działaniach. Hycli nie ma! Tylko, że zawód hycla był jednak za-wodem nieco wstydliwym i jego warsztat mieścił się zawsze poza miastem (jak też „agencji towarzystkich” tamtych czasów) I w tym jest różnica, że przero-bieni na hycli lekarze, tacy hycle dla ludzi, mieszkają w najlepszych dzielni-cach miast, otaczani są nimbem postępowych, światłych, otwartych, humani-tarnych, oświeconych i nieciemnogrodzkich ludzi XXI w. Ale, ale! Wracajmy do rzeczy! Prawosławie nie wydaje się klekso-masonom zbyt dużym zagro-żeniem. W doświadczeniu rosyjskim udało się im zamordować zwierzchnika kościoła prawosławnego, tj. cara Mikołaja, i zastąpić go jednym z członków biura politycznego partii bolszewików. Próba Cerkwi wyznaczenie sobie zwierzchnika przez synod cerkiewny została szybko przez bolszewików stłu-miona ich metodą tzn. morderstwami i przez 70 lat mieli ze strony cerkwi spo-kój. Archireje nie buntowali się i żyli pod zawiadowywaniem komunisty. Opór w dole Cerkwi łatwo został opanowany, bo pop miał żonę i dzieci. Tu szantaż był łatwy. „Pałac Kultury szpeci? Może, ale ja mam żonę i dwoje dzieci!” Ponieważ w prawosławiu sakrament małżeństwa jest osłabiony poprzez dość łatwe roz-wody (przecież ludziom łatwiej żyć), to komunistyczno - masońskie rozbijanie rodziny jest łatwiejsze. Odbieranie własności też było łatwiejsze, bo kiedyś car decydował samowładnie o każdej własności (zsyłki, deportacje, konfiskata mienia miatieżnikom itp.). Własność ziemska, w części, była regulowana tzw. „mirem” tj. własnością wspólną całej wsi, a więc niedaleka od kolektywizmu i łatwiej było ją odbierać „bo przywykli”. Wynik tych uwarunkowań i szantażu nad klerem cerkiewnym dał wyniki jakich oczekiwali Lenin z towarzyszami, a pó?niej Stalin z towarzyszami. Widać więc, że klekso-masoni nie muszą bez-względnie tępić prawosławia. Mogą go sobie podporządkować bez większego trudu. Wynik takiego układu wyszedł jak szydło z worka w oświadczeniu pre-zydenta Borysa Jelcyna wobec zwierzchników kościoła prawosławnego. Po-wiedział im aby się sami oczyścili, bo wszyscy oni byli agentami KGB. A nie można wątpić, że prezydent Jelcyn miał pełną wiedzę na taki temat. Wiadomo też dobrze, że prawie 100% alumnów jedynego dla całego ZSRR seminarium duchownego katolickiego w Rydze było specjalnie przygotowanymi i sposo-bami KGB upchanymi do seminarium agentami. Po uzyskaniu święceń dosko-nale spełniali rolę ukrytych agentów niszczących Kościół od środka. I przecież to samo się działo w Enerdówku. Przecież akta STASI wykazują, że i tam prawie wszyscy pastorzy i biskupi protestanccy byli agentami. Jeżeli po lewej i po prawej stronie mapy mieliśmy podobny układ polityczny z tak doskonale prowadzoną agenturą wśród kleru, to należy poważnie brać pod uwagę powo-dzenie UB w rozwinięciu podobnej agentury i u nas. Potwierdza takie przy-puszczenia fakt prawie demonstracyjnego palenia akt UB dotyczących Kościo-ła (tzw. Wydział IV). Z całą pewnością była to typowa demonstracja dla „prze-konania plebsu”, że akt agentury już nie ma i nie będzie. Fotokopie tych akt z pewnością zostały starannie ukryte w celu pó?niejszego szantażu. I być może, że niektóre wystąpienia przedstawicieli kleru w klekso-masono-komunistycznych mediach nie należy tłumaczyć jakimiś tam „innymi pogląda-mi ,”katolewicą”, ”postępowością i otwartością” lecz obrzydliwie nadal działają-cą agenturą wymuszoną szantażem lub nadal opłacaną, teraz już z ukrytych ?ródeł, a mającą na celu dokonanie rozłamu w polskim Kościele Katolickim, Przecież widać jak na dłoni, że metoda wywoływania rozłamów jest w sposób doskonały stosowana przez kierowane desanty agentów do każdej partii i sto-warzyszenia, które mają choć trochę wspólnego z katolicyzmem i polskością. Dowodem na to są też listy krajowe zastosowane w ordynacji wyborczej i zgodność głosowań posłów z tych list całkowicie zacierające różnicę między prawicą a lewicą. Agentura opanowuje każdą partię i w cichości lóż masoń-skich i jako „liderzy” ustala kolejność i dobór kandydatów na listach wybor-czych.. Posłom oddanym Polsce i Kościołowi nic nie wychodzi w sejmie sprzedajnym i są jak Rejtani w sejmie rozbiorowym grodzieńskim, całkowicie bezradni. Mogą tylko protestować, składać oświadczenia, a sprawy i tak się potoczą jak zostały zaprojektowane przez loże masonów ...
28 grudzień 2002

Adolf Mayer 0653 

  

Archiwum

Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
"Amerykański Hak" na K & K
październik 14, 2007
przysłał MG
Biedni Polacy
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Podręczny słownik polsko-polski
listopad 28, 2002
Piotr
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa

Protest Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu przeciw poparciu Rządu RP agresji Stanów Zjednoczonych na Irak


marzec 21, 2003
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Israel Shamir - Yidishe Medina. (Żydowska ucieczka do Medyny)
marzec 3, 2003
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media