ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Po wyborach 
6 lipiec 2010      Goska
Ustawa 447 - dr Ewa Kurek 
15 marzec 2019      Alina
Setki byłych izraelskich agentów nadzoru zajmuje czołowe stanowiska w Google, Facebook, Microsoft i Amazon 
26 listopad 2022      Patrick Delaney
Kupujecie sobie chorobę w pakiecie promocyjnym 
3 wrzesień 2021     
Odświeżacz pamięci - dedykuję PO-KO i innym KOD-omitom 
24 styczeń 2019      Alina
Szkodliwość wiatraków 
22 styczeń 2023     
Przeszedłem infekcję koronawirusa 
22 październik 2020     
W 72 Rocznicę 17 Września 1939 - Tło 
19 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak łapać dzikie świnie? 
5 maj 2020      Ryszard Kulczyński
Zakazane piosenki - Teraz jest LOCKDOWN 
2 luty 2021      Montage.pl
Jakich prymitywów mianuje Pan w tym roku "Ekspertami Ministra" Panie Bogdanie Zdrojewski? 
24 październik 2012      Artur Łoboda
Panie wojewodo 
3 marzec 2011      Bogusław
Święty Żyd 
20 listopad 2018     
Teraz ja składam deklarację  
6 maj 2015      Artur Łoboda
Nowy Windows będzie szpiegował nas wszystkich 
24 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Dr n. med. Zbigniew Martyka: „Kieruję się PRAWDĄ – z medycznego punktu widzenia NIE MA PANDEMII” 
13 sierpień 2020     
Wedle łżemediów "wygrał ten gorszy" 
25 maj 2015      Artur Łoboda
Zdrada wśród Żołnierzy Wyklętych 
9 lipiec 2016     
Stalinizm w polskiej kulturze 1944-2016 (2) 
7 listopad 2016     
Genialny pomysł dla rolników: jeśli chcą coś załatwić w Warszawie muszą mieć pejsy i chałaty  
6 luty 2019      Alina

 
 

Cyrk faszystowski
Totalitaryzm zdrowotny jest dziś krzykliwy i kolorowy.

Faszyzm lat dwudziestych wydaje się niemal dadaistyczny.
Rodzi się w nim kult, który zwraca się przeciwko wszystkiemu, - co wcześniej uważano za bezpieczne i nieruchome.
Wszystkie składniki, które były częścią aktywnego życia, zostały wymazane ze sceny życia publicznego.
 

Oszczędnie porcjowane- w wypaczonej formie fragmenty takiego życia są przyznawane tylko tym ludziom, którzy z szacunkiem kłaniają się zasadom kultu. (faszystowskiego)
 
Koncerty na leżakach i z maskami, wizyty w knajpach ze ścisłymi zasadami higieny... spontaniczność, zaskakujące rzeczy, magiczne chwile zduszone w zarodku.
A poza tą imitacją prawdziwego życia, reszta – na równi z psami przed supermarketem – może poczekać na zewnątrz.
 
Nazywanie ekranu komputera „oknem na świat” jest powszechnym, ale całkowicie błędnym obrazem.
Jeśli patrzysz na ekran, nie patrzysz na świat, ale poza świat - do gigantycznego kosza na śmieci.
Dziś łatwo zapomnieć, że ekran to „okno nie z tego świata”, bo ludzie w naturalny sposób zakochują się w zdjęciach.
Kiedyś było wyraźniej, gdy widziałeś tylko zielone kropki i linie na czarnym tle;
Ale wtedy też mało kto to zauważył.
 
Tak więc dzisiaj – przynajmniej w krajach zaszczepionych cyfrowo – panuje pandemia dysonansu poznawczego:
ludzie biorą za rzeczywistość to, - co pojawia się na ekranie i na przykład „doświadczają” „epidemii” na podstawie trzech filmów z YouTube, takich jak „Obrazki z Bergamo!”, dziesięć tysięcy barwnych statystyk, oraz nieustannie powtarzanych zaklęć i zasad postępowania.
Każdy, kto przypadkowo wychodzi w świat, zdaje sobie sprawę, że nic takiego się tam nie dzieje i w szoku ucieka z powrotem na ekran, by doznać dalszego szoku.

W końcu nauczyłeś się, że wirtualne śmieci są „prawdziwe”, a jeśli świat pokazuje coś przeciwnego, to nie może być prawdziwy.
 


  Obraz: Zrzut ekranu z nzz.ch

Teraz, gdy wiemy, co znaczyły „Obrazki z Bergamo”, że statystyki wszystkie przekręcone i zafałszowane, zasady zachowania i reszta inscenizacji…
cóż, część zupełnie innej inscenizacji, którą ostrożnie uważasz za element majowy charakteryzuje „filantropokrację”, większość oczywiście nie może się do tego „przyznać”, a nawet chcieć się do tego przyznać.
 
To by było mniej więcej tak:
90 minuta w miejscowych derbach, sędzia gwiżdże rzut karny dla TSV 1860 Monachium, nagle dzwoni dzwonek do drzwi, budzisz się, biegniesz do drzwi, doręczyciel stoi na zewnątrz, pytasz:
jak zakończyła się gra?”,
a on mówi:
„Jaka gra?
Jest przerwa letnia, a Sechzig w ogóle nie gra w Bundeslidze. ”-
„ Zaprzeczaniec! ”wrzeszczysz i przeganiasz go.
Trzeba za to zapłacić.
 
Symulowana kultura, eksterminowana subkultura
 
To bardzo dziwne, jak media społecznościowe, billboardy, góry ulotek i inne nośniki rzekomej „rzeczywistości” sprawiają obecnie wrażenie, że „tam” kultura znów rozkwita i przeżywa niesamowite lato z entuzjastyczną publicznością i scenami zalanymi oklaskami .
Podczas gdy rzeczywistość jest taka, że ​​ważne wydarzenia odbywają się przed kilkoma, zdyscyplinowanymi i okazjonalnymi niezłomnymi, którzy są zdyscyplinowani przez "zasady odległości", którzy maskują twarze w drodze do przypisanego numerowanego składanego krzesła i nigdy nie widać ich na zdjęciach z kolorowych scen - bo inaczej jesteś głównie smutny
Zobaczysz pustkę.
 
Mniejsze imprezy - koncerty zespołów spoza mainstreamu, kabarety, wszystkie "kabarety" - są nadal surowo zabronione i nie odbywają się, ponieważ zespoły, artyści i instytucje takie jak puby i sceny czytelnicze, kluby na żywo w większości już nie istnieją .
Tworzy to „rzeczywistość alternatywną”, sponsorowaną przez państwo, kompulsywnie eksponowaną maszynę rozrywkową bez publiczności, która ma stwarzać wrażenie „życia”, którego w rzeczywistości już nie ma.
Z którego oczywiście nic nie wyrasta i nie wyłania się ponownie.
 


Obraz: Zrzut ekranu z quora.com

 
Jeśli istnieje również żądanie, aby państwo zrobiło więcej, aby ponownie pobudzić „maleńką”, wywrotową subkulturę, absurdu nie da się prześcignąć: ta kultura zawsze znajdowała się poza państwem. Była promowana, wspierana i eksploatowana przez korporacje, - przynajmniej częściowo skierowane przeciwko „scenie kulturalnej”.
Dlatego warto było co najwyżej ignorancko pociągać nosem, lub cierniem w stronę przemysłu kulturalnego i oficjalnie wspieranej sztuki wielkiej skali - oraz ich mediów.
Udało nam się teraz w dużej mierze wykorzenić chwasty, a ci, którzy je wytępili, nawet nie marzą o ich ponownym „posadzeniu” – co i tak nie byłoby możliwe, ponieważ nie można sadzić dziko rosnących roślin.
 


  Dziki wzrost kultury zawsze musiał radzić sobie z nękaniem, zakazami i nękaniem, stawianiem oporu i wycofywaniem się z nacisków, przymusu i małodusznych ataków.
  Zawsze była niepewna, rozkwitała w niszach, które często bardzo szybko usuwano.
  Nie jest to nic nowego, ale przewija się przez całą historię.
  Zdjęcie: Zrzut ekranu formularza wejściowego na ueberbrueckungshilfe-unternehmen.de

 
 
Nawet śpiewacy ludowi w bawarskich tawernach na przełomie wieków byli biedakami, którzy mogli jedynie uniknąć kciuków od władzy i gniewu większości burżuazyjnej przez policzek.
Kluby muzyczne już w latach 70. cierpiały z powodu grozy gentryfikacji i były niszczone i wyrzucane jeden po drugim na określonych warunkach i ograniczeniach, - ponieważ zamożni nowi obywatele chcieli ciszy nocą i czystego „środowiska” w ciągu dnia.
Każdy, kto pamięta, że ​​w Monachium na początku lat osiemdziesiątych na każdym rogu, w każdej piwnicy i w każdym pubie były kapele, zespoły, artyści kabaretowi i krzykacze, że np. w środku Schwabing prawie na każdej ulicy były bary, sprzedanego domu w puszkach sardynek, w którym mieściło się zwykle ledwie sto osób, do późnych godzin nocnych był hałas i zamieszki, dziś nie mogą już znaleźć żadnych wskazówek, bo zniknęły nawet bary, a teraz są tam biura.
Nawet większość pubów zniknęła w ostatnich latach.
Sankcje „koronowe” zniszczyły teraz także resztę.
Każdy, kto wierzy, że ten biotop chwastów, który przez wiele lat rósł w najbardziej jałowych warunkach i w nieustannej walce o rekolekcje, można sztucznie przesadzić za pomocą środków państwowych lub „publiczno-prywatnych”, rozważa również „zazielenienie” między betonowymi blokami by być z „naturą”.
 
 


  Obraz: Zrzut ekranu z quora.com
   
  Dlatego współczesna muzyka pop prawdopodobnie brzmi tak, jak brzmi:
  martwa, pusta, sztuczna, porywająca i inspirująca jak wyłączony ekran.
  Niekończący się, nijaki - łabędzi śpiew, w którym nie można powiedzieć, czy ta „piosenka” pochodzi z roku 2021, 2005, 1999 czy jakiegokolwiek innego.
   
  Sztuczne myślenie, sztuczne życie
   
  Być może jest to jeden z powodów, dla których publiczna dyskusja na temat przedstawiania seksualnej ekstrawagancji i dwuznaczności jest dziś tak nudna, gorzka, rygorystyczna, moralistyczna i akademicka.
  Nie chodzi już o zabawę prowokacjami, ale o wprowadzenie swoistych kulturowych środków ochrony przed hałasem w luksusowych, odnowionych siedliskach, - w których nic nie może wyrosnąć ani wyłonić się w sposób zaskakujący, ale wszystko musi przebiegać według zasad konsensusu.
  Nawet zupełnie nowe płcie, z którymi David Bowie, Marc Bolan i różne nowofalowe zespoły potrafiły rozpalić swoją wyobraźnię, są teraz w europejskich normach.
  Po prostu zaznacz, gotowe.
  Być może „sztuczna inteligencja”, w której wszechświecie nie może być skoków, doznań i nieprzewidzianych odchyleń, wywiera teraz na ludzi tak kształtujący wpływ, że mogą oni jedynie myśleć i żyć sztucznie: niewolniczo podlegając niezmiennym parametrom?
   


   Zdjęcie: Okładka "Stern" z 1983 roku, do obejrzenia m.in. tutaj .

   
  Prawo przeciw prawu
   
  Fakt, że 2000 dziennikarzy i sympatyków demonstrowało w Hamburgu w 1983 roku, aby powstrzymać Petera Scholl-Latoura i Johannesa Grossa przed przejęciem funkcji redaktora naczelnego „Stern”, ponieważ obawiali się oni „przesunięcia w prawo”, wydaje się dziś bajką.

   Dziś prawica obraża lewicę - nazywając prawicą, inne prawicowe prawa niż lewica, „antifa” faszystów, antyfaszystów - jako faszystów, prawicowych antyfaszystów jako prawicę, innych prawicowych „antyfaszystów” jako „komunistów” to znaczy, że słyszysz, że nie powinieneś pytać tak wszystko jest głupio, wszyscy o tym wiedzą.

  Najzabawniejsze oskarżenie, jakie słyszałem jako ostatnie, dotyczy tego, czy myślisz – cytując klasyczny tytuł książki Bernta Engelmanna lub, alternatywnie, Warrena Buffeta – że toczy się walka klasowa, która toczy się o górę kontra dół, jeśli jesteś jakimś lewicowym nazistą i przynajmniej ( ziewanie)
  Teoretycy spiskowi, a to jest „Querfront”.
  Fakt, że „Querfront” był ideą „tych tam na górze”, aby zaangażować nazistów w realizację nowego feudalnego państwa korporacyjnego, nie musi być dyskutowany z ludźmi, którzy coś takiego bełkoczą.
  Wykształcenie historyczne zdobywali u Guido Knoppa i z „Wikipedii”.
   
  Nawet nie zauważają, że kiedy chcą „ujawnić” „antysemickiego teoretyka spiskowego”, argumentują dokładnie tak , jak rzekomo „antysemicki teoretyk spiskowy” (!)
  Argumentuje: ad personam, szeptem, z fałszywymi informacjami, psychologia kuchni, aluzje, schematy z czasów zimnej wojny, rządowe fake newsy, dudniące nieporozumienia, uogólnienia i równania, próby dokonywania porównań, „struktur” i „wzorów”, niepohamowane wirowanie w ciasno szczotkowanym Nowym Niemieckim, jeśli to konieczne także biologicznie i w akustycznej fasadzie bang-bang i antyrosyjskiej propagandzie w stylu CIA, urodzona w 1958 roku.
  W ścisłym (własnym) sensie jest rasistowska, antysemicka i „ideologiczna spiskowa”.
  Założenie, że jest to satyra, w którą sam „odsłonięty” był przynajmniej zaangażowany, jest wiarygodne – i zabawne.
   
   


   Zdjęcie: ogłoszenie dpa, zrzut ekranu z tickera „Tagesspiegel”

   
  Zagadka tygodnia z ust bawarskiego przywódcy, który nigdy nie męczy się domaganiem się „jasnego sygnału” od Stałej Komisji ds. Szczepień ( Stiko ):
  „Gdybyśmy kontynuowali szczepienia od czerwca, skończylibyśmy za dziewięćdziesiąt dni, wszyscy zaszczepione do ponad dwunastu lat w Bawarii
  „Jak szczepić„ do ponad dwunastu lat ”?
  Albo kim jest „każdy do dwunastu”?
   
  Przewodnik i profesjonaliści
   
  Stiko – i każdej wrażliwej osobie – jeszcze mniej podobało się to, co Söder wciąż grzmiał:
  „Doceniamy Stiko, ale jest to organizacja dobrowolna.;
  EMA - Europejski Organ zatwierdzający - są to profesjonaliści.
  Zdecydowali: tak, szczepionka jest zatwierdzona.
  Pediatrzy i młodzież, przynajmniej większość z nich, zaleca szczepienie ”.

   
  Zapraszamy do zapoznania się z tym bardziej szczegółowo.
  „My” to prawdopodobnie to samo „my”, - co u Billa Gatesa, więc oznacza „ja”.
  „Myślę, że Stiko ” jest zatem kłamstwem, ponieważ: to tylko „organizacja dobrowolna”.
  Coś jak wietrzna kręgielnia.
  To kompletna bzdura i dość oburzające kłamstwo.
  Ale w każdym razie Söder pyta, czy chce coś osiągnąć, ale nie jacyś uparci wolontariusze – jak „komitet etyki”, których członków wyrzuca, jeśli nie maszerują energicznie – ale profesjonaliści.
  Jak ta kobieta w EMA , której dyrektor jest zdecydowanie profesjonalistą: od 1991 do 1998 pracowała dla Europejskiej Federacji Przemysłu i Stowarzyszeń Farmaceutycznych (EFPIA) , stowarzyszenia lobbingowego dla firm farmaceutycznych – m.in. Astra Zeneca , Johnson & Johnson i Pfizer .
   
  Niemniej jednak ma znaczenie, czy EMA powinna coś „dopuścić”, czy Stiko powinna coś „polecić” na rozkaz Führera.
  Szesnastolatek może wypić dziesięć piw dziennie.
  Nikt mu jednak tego nie poleci – nawet browary, które nawet w wielkich korporacjach mają inny standard moralny niż firma farmaceutyczna.
  Söder albo nie dostrzega różnicy, albo wie o tym, wtedy ten zwrot jest jeszcze śmielszym kłamstwem.
  Ostateczne stwierdzenie, że „pediatrzy zalecają szczepienie”, w każdym razie „w przeważającej mierze”, jest fikcyjne, a zatem w zasadzie również kłamstwem.
  Aha, i nie ma czegoś takiego jak „młodzieńczy lekarz”.
  Istniał taki tylko w NRD.
   
  Tak działa Söder-sprach: polecenie w 35 słowach, z których żadne nie jest prawdziwe.
   
  (!) Poprzednik Söder, ale w innym urzędzie, Söder - - mimo całej przerażającej alternatywy pozostaje tymczasowo omawiany, nawiasem mówiąc, był szczery mówiąc podopiecznym: "I nie będą już wolni przez całe życie , a ona jest szczęśliwa!”
  Obecna główna mantra Södera jest bardziej zrozumiała: „Szczepienie to droga do wolności” lub „Nie ma wolności bez szczepień!” – nieco bardziej zagadkowy lub nawet bardziej groźny dodatek:
  „Przynajmniej nie w takiej formie, jaką sobie wyobrażamy” – jak myślimy wyobrażać sobie?
  Szczepienie?
  W październiku zeszłego roku zagrzechotał:
  „Maska jest narzędziem wolności”.
  Na jednej z moich półek leży kilka ładnych książeczek z lat osiemdziesiątych, w których zostały zebrane szczególnie przenikliwe, absurdalne, odkrywcze, głupie, ciekawe cytaty takich polityków jak Strauss, Kohl i Reagan.
  Czy ktoś jeszcze dzisiaj zbiera coś takiego?
  Mam nadzieję na przyszłe dziesięciotomowe pełne wydanie Södera.
   
   


   Zdjęcie: Zrzut ekranu ze strony internetowej RKI

   
  Pani Pop i mężczyzna jako Corn
   
  Tak zwane „testy obywatelskie” kosztowały w samym Berlinie 91,3 mln euro w marcu, kwietniu i maju.
  Jak miło, kiedy jesteś bogatym miastem i możesz wyrzucać pieniądze przez okno na coś, co pokazuje 0,1 procent czegoś, co jest w 80 procentach błędne.
  Według „Tagesstürmera” w Berlinie ostatnio pojawiły się „wyskakujące szczepienia”.
  Nie ujawniono, czy oprócz ziaren kukurydzy należy szczepić ludzi.
   


   Obraz: wiadomość dpa, zrzut ekranu z " Tagesspiegel "

   
  Zawód „modelarzy”(przebiegu pandemii) jest od dawna znany z używania prymitywnych programów komputerowych do wyprowadzania nawet bezsensownych liczb z bezsensownych danych.
  Głupi ludzie, na przykład politycy, straszą i straszą innych głupich ludzi.
  Teraz – również według napastnika dziennego – „modelarze”, a ściślej: jeden, według którego oświadczenia powinniśmy mieć 2000 przypadków w maju, wreszcie mają do powiedzenia :
  Liczba zamkniętych szpitali od lat, (robiono to by zmaksymalizować zyski), wkrótce znów rośnie! mianowicie - jak to zwykle u "modelarzy" - wykładniczo!
  Niestety, to chyba tylko typowy gramatyczny błąd obietnicy w gazetach:
   
   


   Obraz: wiadomość dpa, zrzut ekranu z " Tagesspiegel "

   
  Jeśli wszystkie wykładnicze „modele” się spełnią, w 2023 r. osiągniemy 386 proc. wykonanych szczepień.
  W tym samym czasie, w ósmej fali, pięć razy dziennie testuje się 100 milionów Niemców, co daje „incydent” od 10 do potęgi 12.
   
  Ale kiedy ktoś złapie przeziębienie, ma do dyspozycji 18 miliardów oddziałów intensywnej terapii.
  Nie należy jednak ukrywać, że starsze modele firmy Ferguson, Drosten i in. zgodnie z którą ludzkość powinna już do dzisiaj wyginąć.
   


   Obraz: Zrzut ekranu z focus.de

  Mówiąc o „incydencie”: zupełnie nowy brytyjski lotniskowiec „HMS Queen Elizabeth”, który jest obecnie w drodze do Azji Wschodniej, aby zastraszyć Chińczyków, właśnie to ma na celu.
  „Incydent” jest dość imponujący: jest cyfra 2700.
  Mianowicie, wynik pozytywny testu na pokładzie 100 członków załogi.
  W  swoim pierwotnym raporcie BBC ujawnia to , co " Deutsche Welle " haniebnie ukrywa :

   Cała załoga jest w pełni zaszczepiona.

   


   Zdjęcie: Zrzut ekranu paska informacyjnego „Tagesspiegel”

  Nawiasem mówiąc, berlińska senator ds. gospodarczych nazywa się Ramona Pop.
  Być może „wyskakujące szczepienia” to hasło wyborcze.

  Pani Pop jest także moim obecnym kandydatem do kategorii „oferty niskoprogowe”:
  uważa, że ​​jest to całkowicie pachnące i ważne, ponieważ „daje nowy impuls kampanii szczepień z punktu widzenia zielonego polityka”.
  „Dociera to również do osób, które nie chodzą do lekarza rodzinnego, lub które nie czują się jeszcze wystarczająco poinformowane o szczepieniu koronowym”.
   
  Może nie powinna mówić tego o „wystarczających informacjach”.
  Po pierwsze, osoby „niedostatecznie poinformowane” mogą wpaść na pomysł, aby mimo wszystko uzyskać wystarczającą ilość informacji, a następnie odnieść porażkę jako „zaszczepieni”.
  Po drugie, jak wyjaśniono niedawno, zabrania się szczepienia osób, które nie są odpowiednio poinformowane.
  Więc oni również zawodzą - i ich, 100 000 "puszki" znów ląduj w niebezpiecznych odpadach.
   
   


   Zdjęcie: Zrzut ekranu z paska „Tagesspiegel”

   
  Pani Pop jest oczywiście zupełnie niezainspirowana Hubertem Aiwangerem, który stanowczo sprzeciwia się sprayowi.
  Albo, słowami uczniów „Corony” z Niemieckiej Agencji Prasowej (dpa), cytowanych tu według SZ :
  „Szef FW Hubert Aiwanger, rzadko wstydzący się wygłaszać publiczne oświadczenia, staje po stronie tych, którzy jeszcze nie pogodzili się ze szczepieniami przeciwko koronawirusowi”.
  To niemal codzienne napastowanie , aroganckie i okrutne zniesławienie, ale ponieważ pojednanie jest obecnie najważniejsze, wolę odpowiedzieć tak:
  Jak dobrze, że w redakcji SZ są (nadal?) ludzie, którzy na - Na przykład, potrafią radzić sobie z rasizmem, faszyzmem, niszczeniem środowiska i wojną nuklearną przeciwko Rosji, jeszcze nie zawarli w końcu pokoju.
   
   
  Michael Sailer , urodzony w 1963 roku, pisze powieści, opowiadania, felietony, teksty sceniczne i bloga. Jest stałym autorem etapu czytelniczego „Schwabinger Schaumschläger”, sporadycznie jeszcze muzykiem.
  Studiował niemiecki i historię, pracował jako autor i redaktor m.in. w Musikexpress , taz , Konkret i Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung .
  Otrzymał nagrodę „Schwabinger Art Prize” w 2001 roku, mieszka w Schwabing i nad Lerchenauer See. Więcej informacji na sailersblog.de .
   
   
  Źródło:
  https://www.rubikon.news/artikel/faschistischer-zirkus
29 sierpień 2021

Michael Sailer 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kupujemy, ale obawiamy się braku gotówki
luty 21, 2005
Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
Matka Boska z Montichiari
grudzień 7, 2007
.
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media