|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
więcej -> |
|
Wykolejenie Konserwatyzmu Amerykańskiego
|
|

Obecnie w Ameryce toczy sie dyskusja na temat mechanizmu politycznego, ktory wykoleil konserwatyzm amerykanski do tego stopnia ze w dzisiejszej formie przestal on byc ruchem zachowawczym i stal sie zwolennikiem narzucania swiatu hegemonii USA jako superpotegi i globalnego imperium. Stalo sie to w nieoczekiwany sposob za pomoca naprzod objecia kontroli politycznej konserwatywnych fundacji edukacyjnych a nstepnie organizacji politycznych przez nowy ruch neokonserwatywny uformowany w czasie postepowej upadlosci Zwiazku Sowieckiego i bankrucji ideologii komunistycznej.
Pierwszymi neokonserwatystami byla mala grupa trockistow, w wiekszosci Zydow nowojorskich, ktorzy nawrocili sie na radykalny sjonizm i zamiast uzywania fasady "zydowskich liberalnych intelektualistow" zaczeli oni wystepowac jako bojowi propagandzisci "demokracji" na Bliskim Wschodzie. Wedlug nich nalezy prowadzic wojne permanentna o demokracje podobnie jak miala byc permanentna wojna o komunizm, do ktorej to wojny nawolywal Leon Trocki. Neokonserwatysci-sjonisci chca stworzyc za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej, globalne imperium amerykanskie, kontrolowane przez nich, w celu sterowania przez nich polityka i gospodarka swiatowa, oraz w celu stworzenia hegemonii Izraela na Bliskim Wschodzie.
Wedlug Christian Sciance Monitor Spring 2005, neokonserwatysci-sjonisci uwazaja ze USA powinno uzywac zdecydowanie swej kolosalnej sily w celu ustalania "demokracji" na swiecie i zaspakajania wszystkich potrzeb ameryknskiego imperium zgodnie z ich pogladami. Program neokonserwatystow-sjonistow jest programem zapobiegawczym przeciw niesubordynacji panstw, ktore nie chca sie podporzadkoweac imperium amerykanskiemu. W wobec wlasnie takich panstw, wedlug tego programu, nalezy stosowac sile wjskowa (preemptive military action).
Od 1991 roku, planowane bylo obalenie rzadu Saddama Husseina w Iraku, przeciw ktoremu byla prawie jednomyslna opinia Zydow, z powodu tego ze Hussein dawal zapomoge 25,000 dolarow kazdej rodzine, ktora stracila kogos w ataku samobojczym w ramach palestynskiego ruchu oporu przeciw Izraelowi. Propaganda ta twierdzi ze Izrael jest glownym przedstawicielem demokracji na Bliskim Wschodzie gdzie "rzada despoci," wsrod ktorych kwitnie antyamerkanizm. Naturalnie ukrywaja oni fakt ze konflikt palestynski Zydow przeciwko Arabom jest glownym powodem nasilenia terroryzmu na swiecie przez ostatnie pol wieku.
Atak na Irak i pacyfikacja tego kraju jest pierwszym krokiem "demokratycznej transformacji Bliskiego Wschodu" w celach globalnego bezpieczenstwa amerykanskiego imperium pod wladza neokonserwatystow-sjonistow. Kontroluja oni dzis partie republikanska za pomoca ideologi stworzonej przez trockistow nawroconych na sjonizm. Ideologia ta zaczela sie rozwijac w latach 1960. i 1970. Teraz jest ona goraco popierana przez sekty fundamentalistow protestanckich, dzis tak zwanych Chrzescijan-sjonistow, ktorzy wierza ze powrot Jezusa na ziemie musi byc poprzedzony zwyciestwem Izraela nad Arabami. Z tego powodu juz w czasach rzadow Regana neokonserwatysci zalecali ostra konfrontacje z Moskwa i powiekszanie wydatkow na zbrojenia. Naturalnie mieli oni natychmist poparcie ze strony przemyslu zbrojeniowego i naftowego.
O ile tradycyjni konserwatysci popierali odprezenie na arenie miedzynarodowej, o tyle neokonserwatysci stoja na stanowisku ostrego rozprawiania sie z przeciwnikami w bezposredniej konfrontacji. Nawolywali oni to tego juz w latach 1970. i 1980. Natomiast w latach 1990. propaganda neokonserwatystow i ich nawoplywanie do "akcji zapobiegawczych" byly otwarcie popierane radykalnych sjonistow w USA i Izraelu. Jeszcze w 1998 roku nawolywania neokonserwatystow do "zapobiegawczych interwencji wojskowych" byly potepiane w USA jako ekstremistyczne (overkill).
Neokonserwatystom-sjonistom udalo sie obsadzic, na przestrzeni ostatnich kilku dziesiecioleci, biurokracje panstwowa USA. Kiedy terrorysci zaatakowali 11 wrzesnia 2001 wiezowce w Nowym Jorku i Pentagon w Waszyngtonie, wowczas uformulowali oni "Projekt Nowego Amerykanskiego Stulecia," w ramach ktorego zarzadali ataku na Irak. Bush, ktory wczesniej walczyl o zmniejszanie podatkow i niechcial slyszec o "przetwarzaniu panstw" ("nation building") i powiekszaniu wydatkow na wojsko, teraz jako "na nowo narodzony Chrzecijanin" i zarazem fundamentalista protestancki, przyjal on plany neokonserwatystow-sjonistow zgrupowanych w "Amercan Enterprise Institute (AEI)." Ludzie z AEI od dawna zalecali "demokratyzacje swiata arabskiego" i de fakto hegemonie "wielkiego Izraela" na Bliskim Wschodzie za pomoca "narzucania demokracji" swiatu arabskiemu
"Jak dzis wyglada swiat marzen neokonserwatystow-sjonistow?" pyta autor sprawozdania. Oni nadal "absolutnie bezpiecznego" globalnego imperium USA, ktore wedlug nich ma byc "dobrotliwym globalnym hegemonem" ("benevolent global hegemon") i ma "pomagac" tworzyc demokratyczne rezimy na swiecie, zwlaszcza tam gdzie sa zagrozenia przeciwko interesom Izraela i Ameryki, wedlug ideologii neokonserwatystow-sjonistow. Taka polityka ma jakoby wyeliminowac ruchy terrorystyczne na swiecie. Terenem tej dzialalnosci ma byc w pierwszym rzedzie Bliski Wschod i Azja centralna, tam wlasnie gdzie obecnie rozgrywa sie wielka swiatowa gra o pola naftowe, ktora to gre popiera przemysl zbrojeniowy i naftowy z czego korzystaja neokonserwatysci-sjonisci.
Amerykanskie sily "szybkiego dzialania" maja stac w pogotowiu i byc w kazdej chwili gotowe do interwencji wojskowej, za pomoca zaawansowanych technicznie broni o "wysokiej precyzji." Interwencje tego rodzaju moga przeprowadzac sily miedzynaradowe kontrolowane przez USA. Brak zgody ONZ nie powinien byc brany pod uwage, wedlug ideologii neokonserwatystow-sjonistow, ktorzy juz dawno zniszczyli pozycje USA jako bezstronnego rozjemcy, zwlaszcza na Bliskim Wschodzie. Obecny stan polityki zagranicznej USA jest w duzej mierze skutkiem wykolejenia konserwatyzmu amerykanskiego przez neokonserwatystow-sjonistow.
|
|
15 kwiecień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
|
Prezes Rady Ministrów RP Pan Kazimierz Marcinkiewicz - List Otwarty
listopad 18, 2005
Leszek Skonka
|
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
|
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
|
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
|
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
|
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
|
Jednosc wszystkich Polakow na calym swiecie
wrzesień 22, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Skazani przez rząd na bankructwo. Zamojszczyzna w UE
kwiecień 10, 2003
przeslala Elzbieta
|
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia
Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
|
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
|
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
|
Czy złoty to pieniądz śmieciowy?
grudzień 21, 2008
Jan Kazimierz Kruk
|
Nepotyzm w Małopolskiej Chorej Kasie
styczeń 23, 2003
Piotr Mączynski
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
więcej -> |
|