ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
więcej ->

 
 

Wojowniczy Milosnik Pokoju



Karl von Clausewitz powiedzial: "zdobywca miluje pokoj." Podobnie dziala , daleki od spacyfikowania Iraku, Bush, ktory stal sie kaznodzieja "pokoju na jego warunkach." Czlowiek , ktory rozpoczal trzecie tysiaclecie, dzialaniami wojennymi w Iraku, teraz odbywa piegrzymke do Indii, ziemi czlowieka pokoju, Mahatmy Ghandi, ktorego pomnik znajduje sie New Delhi. Bush polozy wieniec przy pomniku Ghangi'ego w czasie wizyty do Indii. Wiele hipokryzji jest w tym programie, ktory stawia rzeczywistosc na glowie , ale daje mozliwosc mediom, kontrolowanym przez rzadzacych w USA neokonserwatystom, ukrywac szkody poniesione przez Bush'a wsrod Amerykanow, z ktorch tylko 34% popiera obecna polityke prezydenta.


Faktycznie poparcie Gahndi'ego dla pokoju, bylo rownie wielkie, jak poparcie Bush'a dla zapobiegawczej, lub "rozladowujacej" wojny przeciwko "osi zla." Wedlug artykulu Norman'a Solomon'a, z 1go marca, 2006 , pod tytulem: "Mahatma Bush," president nie tyle chce prowadzic wojne, lub pacyfikowac, za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej , tak Irak jak i Iran, lub Syrie, o ile chce on, zeby te kraje nie stawialy mu oporu. Tak wiec napewno Bush wolalby, zeby ruch oporu przestal walczyc w Iraku przeciwko pacyfikacji przez sily USA .


Glownym zadaniem wojsk okupacyjnych, jest zlamanie ruchu oporu i tym samym osiagniecie, monopolu na uzywanie sily na podbitym terenie . Washington Post w artykule pod tytulem : "Zadania prezydenta czasu wojny" ("A War President's Job"): Teraz Amerykanie nusza wykazac "stalowa determinacje," zeby sila rozbroic i pokonac miejskie milicje w Iraku. Jest to powtarzajacy sie problem nowoczesnego terroryzmu - opor w okupowanym kraju. Prezydent Bush nawoluje do pokoju , zeby narzucic Irakowi program neokonserwatystow, budowniczych "wielkiego" Izraela "od Nilu do Eufratu ." Ludnosc Iraku ma sie poprostu podporzadkowac i w ten sposob "zyc w spokoju."


W historii bylo wielu przywodcow, ktorzy po krwawym podboju byli gotowi przyjac kapitulacje podbitych i nawolywac do pokoju i pogodzenia sie z ich podbojem. Fotografia Bush'a przy pomniku Mahatmy Ghangi'ego nie zmieni rzeczywistosci, w ktorej rzad najsilniejszego panstwa na swiecie, jest jednoczesnie rzadem najbardziej skorym do narzucania sila, swojej woli innym. W epoce broni unklearnej rzad neokonserwatystow w USA jest najbardziej niebezpiecznym rzadem na swiecie, wedlug Norman'a Solomon'a.


Opinie te podziela Justin Raymond w artykule , opublikowanym rowniez w antiwar.com, tego samego dnia, pod tytulem: "W Pochodzie do Imperium: Albo Ewakuacja Iraku, Albo Przygotowania Do Wojny w Calym Regionie Bliskiego Wschodu."


W Iraku panuje chaos i 62% Amerykanow uwaza ze pacyfikacja Iraku bardzo zle idzie. Natomiast 72 % zolnierzy USA w akcji w Iraku uwaza, ze ewakuacja z Iraku powinna miec miejsce przed koncem biezacego roku, prawie 25% zolnierzy chce natychmiastowej ewakuacji. W tej sytuacji haslo , zeby popierac wojsko znaczy: "Popierac wojsko : odeslac je do USA."


Na pytanie jak kontrolowac ruch oporu w Iraku, 52% zolnierzy amerykanskich odpowiada, ze trzeba by podwoic ilosc zolnierzy i ilosc bombardowan miast Iraku. Do tego wlasnie nawoluje glowne pismo neokonserwatystow, "Weekly Standard," ktore narzeka ze "nie dosc powaznie" jest toczona wojna w Iraku . Obie partie amerykanskie , zdominowane przez sjonistow, tak republikanie, jak i demockraci, przescigaja w nawolywaniu do zabezpieczania USA, zeby nie musiec odpowiadac na pytanie: "Kto przegral w Iraku? "


John Negroponte, obecny szef sluzb wywiadowczych USA, slawny z pacyfikacji Ameryki Centralnej, powiedzial, ze wojna domowa w Iraku zaczyna sie. Jest ona wstepem do wielkiego konfliktu szyitow przeciwko sunnitom w swiecie arabskim, co mialoby katastrofalne skutki dla Irakijczykow. Arabia Saudyjska i Jordania sa po stronie sunnitow , a Iran popiera szyitow w Iraku, z ktorymi Iranczycy maja bliskie powiazania. Dlatego wlasnie, krytycy ataku na Irak, odradzali przeciwko calej tej akcji propagowanej przez radykalnych sjonistow, ktorzy dzis nawoluja do ataku na Syrie , Iran i nawet na Arabie Saudyjska . Chca oni rozszerzenia wojny na caly Bliski Wschod. Wiekszosc Amerykanow jest przeciwko wojnie, ale nie ma sposobu zapobiec jej, poniewaz obie partie popieraja polityke interwencji wojskowej na Bliskim Wschodzie. Czynia tak, jak tego chca radykalni sjoniosci w Izraelu i w USA. Wzrasta prawdopodobienstwo bardzo wyskich cen plynnego paliwa, co musialoby doprowadzic do ciezkiego kryzysu gopodarczego i politycznego w Ameryce i w Europie.


Mimo pozorow milowania pokoju i uhonorowania ideologii Mahatmy Ghandi'ego, Bush jest w trakcie budowy globalego imperium . USA jest na rozdrozu, albo zdecyduje sie na ewakuacje Iraku, albo wybierze dalsze przygotowania do wojny, w calym regionie Bliskiego Wschodu. Taka wojna moze uczynic z globalego imperium USA, najkrocej trwale imperium w historii .


3 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
Jak uratowaliśmy Europę
sierpień 16, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
Sprawa bezprawia prawa, czyli samo zło
luty 28, 2006
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media