ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dowody CDC wskazują, że „szczepionki” na Covid-19 POWODUJĄ śmierć… więc gdzie są przeprosiny CDC za fałszywe twierdzenie, że są „bezpieczne?” 
17 maj 2024      Ethan Huff
"Nie ma miejsca do ukrycia" (7) (Promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości w medycynie) 
15 kwiecień 2021     
NOWE CDC będzie szukać powiązań między szczepionkami dla dzieci a autyzmem 
13 marzec 2025      Emily Mangiaracina
Polskojęzyczne publikatory głównego nurtu informacyjnego należą do najbardziej antykatolickich w świecie.  
30 czerwiec 2009      tłumacz
Jak nowa bolszewia terroryzuje Naród Polski 
15 luty 2013      Artur Łoboda
“Franek” z nagrodą Grand Prix 
10 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Przedstawiciele WHO: Koniec pandemii w zasięgu wzroku - najwyraźniej nawet bez szczepień  
1 marzec 2021      Obserwator
TRWANIE ZAPRASZA Wiesław Sokołowski  
7 styczeń 2018      www.trwanie.com
Bolszewicki populizm PiS? 
10 wrzesień 2018     
Dekomunizacja - to wciąż aktualne hasło 
8 styczeń 2015      Artur Łoboda
Kto z Was jechał ostatnio Zakopianką?  
6 październik 2020      Artur Łoboda
Rządowe zarządzanie korupcją (2) 
19 marzec 2020     
26 żydowskich naukowców broni brytyjskiego posła po tym, jak został nazwany „antysemitą” za krytykę szczepionek przeciwko COVID 
16 luty 2023     
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część dziewiąta 
10 kwiecień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Rozłączeni z polityką w tle... 
26 wrzesień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
„Harakiri USA” czyli ustawowo ustalana granica zaciągania kredytów 
22 lipiec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Ubierzmy wszyscy jarmułki ! 
4 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część czwarta 
4 październik 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Wi-Fi, Bluetooth, telefony komórkowe i tym podobne - powodują całkowite zniszczenie naszych komórek  
29 marzec 2025      Artur Łoboda
Listy do Polaków ! 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Szef Moderny chwalił się uczestnikom WEF o przewidywaniu pandemii „miliarda dolarów” w 2019 roku

Dyrektor generalny Moderny, Stéphane Bancel, chwalił się gospodarzowi CNBC, że jego firma farmaceutyczna rozpoczęła prace nad szczepionką na COVID-19, zanim wirus miał nawet nazwę. 

Bancel powiedział, że chce fabryki szczepionek mRNA na każdym kontynencie i że jego firma zawiera umowę z Komunistyczną Partią Chin (KPCh), aby sprowadzić do Chin nowoczesne szczepionki przeciwko COVID-19. 

Ale to nie jedyne oszałamiające wyznania Bancela, wygłoszone na konferencji Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w 2023 roku.

Szef wielkiej branży farmaceutycznej chwalił się również, że już pod koniec 2019 roku przewidział pandemię, która przyniesie ogromne pieniądze dla jego firmy.
 

 
Bancel był głównym mówcą w  panelu WEF „State of the Pandemic” 18 stycznia .
 
Podczas tego wydarzenia moderator i starszy redaktor biznesowy Euronews, Sasha Vakulina, zapytał:
 
„Porozmawiajmy o opracowywaniu szczepionek, ponieważ słyszeliśmy, jak to się stało oczywiście z COVID-19 począwszy od 2022 roku i jak niezwykły był ten proces również pod względem szybkości. 
Jak przebiega opracowywanie, przyjmowanie i skalowanie szczepionek, jeśli chodzi o różne warianty i podwarianty?”
Nazwała to jedną z „wielkich obaw”, jakie mieli uczestnicy WEF Davos.
 
 
„Wspaniałą wiadomością” było to, że Moderna i inni producenci szczepionek mają „zdolności produkcyjne” – zaczął Bancel.
 
„Kiedy wybuchła pandemia [COVID], Moderna zrobiła sto tysięcy dawek w 2019 roku przez cały rok. 
I pamiętam, jak szedłem za nimi do biura i pytałem:
„Jak zarobimy [sic] miliard dolarów w przyszłym roku?” 
A oni patrzą na mnie trochę zabawnie i mówią:
„Co?” 
A ja mówię:
„Tak, musimy zarobić miliard dolarów w przyszłym roku, będzie pandemia”.
 
Bancel prawdopodobnie usprawiedliwiłby swoje pozorne podekscytowanie potencjalną pandemią, dzięki której Moderna zarabia tyle pieniędzy, twierdząc, że chce zarabiać na szczepionkach „ratujących życie”. 
Ale pytanie, jak zarobić miliard dolarów na nowej technologii, - podczas gdy ludzie na całym świecie w tajemniczy sposób chorują, to dziwny sposób na powiedzenie tego. 
I zastanawia się, dlaczego jego personel patrzył na niego „trochę zabawnie”.
 
Mamy teraz dowody na to, że szczepionki przeciwko COVID-19, w tym szczepionki firmy Moderna, nie są szczególnie skuteczne w walce z COVID-19 i mogą mieć poważne i niebezpieczne skutki uboczne. 
Boston Magazine 
twierdził w 2020 r., że Bancel napisał do zastępcy dyrektora National Institutes of Health (NIH) Barneya Grahama, gdy tylko zobaczył wiadomości o „wirusowym zapaleniu płuc” w Chinach w styczniu 2020 r. (COVID-19 po raz pierwszy pojawił się w grudniu 2019 r., według do CDC , ale magazyn powiedział, że Bancel dowiedział się o tym w styczniu), a Graham podobno napisał do Bancela:
„Jeśli to koronawirus, wiemy, co robić i udowodniliśmy, że mRNA jest skuteczny”.
 
Bancel chciał pandemii i pandemia nadeszła.
 
Zgodnie z tą wersją wydarzeń Bancel dowiedział się o nowym wirusie – który może być koronawirusem – dopiero w styczniu 2020 r.
Jednak z własnego konta w Davos Bancel wiedział, że na początku będzie lukratywna pandemia. 
Boston Magazine powiedział również, że Moderna miała właśnie ogłosić, że będzie produkować szczepionkę mRNA, kiedy Bancel dowiedział się o nowym koronawirusie i że Moderna niemal od razu zaczęła planować stworzenie szczepionki na COVID.
 
Biorąc pod uwagę, że Moderna nie miała innego licencjonowanego produktu przed szczepionką COVID, chociaż strona internetowa firmy mówi, że wcześniej opracowała nielicencjonowane szczepionki, - pozostają pytania dotyczące ich pośpiechu w postaci 100 000 dawek. 
Ale tak długo, - jak długo ludzie tacy jak Bancel i prezes Pfizer, Albert Bourla, nadal będą wymykać się kontroli prawdziwych mediów, - możemy nigdy nie poznać sekwencji wydarzeń, które doprowadziły tych ludzi i ich korporacje do zarobienia miliardów na technologii, która wciąż nie została szeroko przetestowana, przez dłuższy okres czasu.
 
 
 
 Źródło:
thenationalpulse.com/2023/02/14/moderna-chief-bragged-to-wef-attendees-about-predicting-a-billion-dollar-pandemic-in-2019/
18 luty 2023

Catherine Salgado  

  

Komentarze

  

Archiwum

Skutki Teokratycznej Wiekszości Wyborców w USA
marzec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
Motanie człowieka
grudzień 3, 2008
Artur Łoboda
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
"Zaufaj mediom", czyli :
Czy Jacek Cygan to cygan

grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
Parę doniesień z biednej i ponurej Rosji...Wiem że polskojęzyczne publikatory oszczędzą nam tych tragedii...
wrzesień 7, 2007
tłumacz
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
„Gazeta Polska” puszcza „farbę”.
czerwiec 26, 2007
Piotr Kolczynski
The infection
październik 24, 2006
Odwrócona logika
sierpień 17, 2008
wp.pl
Parada dziwek czyli: "jestem Europejczykiem"
marzec 14, 2003
Artur Łoboda
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?
styczeń 26, 2004
wybiórcza
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media