|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
więcej -> |
|
Nuklearna Hipokryzja
|
|

Nuklearna hipokryzja jest głównym elementem w trudnościach w usunięciu ze świata zagrożenia samobójstwem nuklearnym ludzkości w obecnej epoce nuklearnej. Zagrożenie to może być zmniejszone i w końcu, usunięte tylko przez międzynarodowy program sprawdzalnego rozbrojenia nuklearnego, prowadzony pod przywództwem Stanów Zjednoczonych.
Traktat o nierozpowszechnianiu broni nuklearnej z 1968 roku, był permanentnie zaaprobowany przez 188 państw w 1995 roku. Celem tego traktatu jest całkowite usinięcie ze świata broni nuklearnej, drogą stopniowego zmniejszania wszystkich istniejących arsenałów. Na program ten zgadzają się prawie wszystkie państwa świata z wyjątkiem Izraela, Indji, Pakistanu i Korei Północnej. Te trzy państwa zdobyły broń nuklearną w czasie początkowego uruchomiania programu rozbrojeniowego.
Iran podpisał traktat o nie rozpowszechnianiu broni nuklearnej, włącznie z warunkiem, że podda on inspekcji komisji atomowej ONZ swój proces oczyszczania uranu wyłącznie w celach produkcji elektyczności. Należy pamiętać, że puryfikacja uranu w cela używania go do wytwarzania elektryczności wynosi około 5% a w celu produkcji broni nuklearnej wynosi około 95%.
Iran dopiero zaczyna proces wzbogacania uranu i gotów jest udostępnić go inspektorom ONZtu w rezultacie otwartej dyplomacji, bez spełniania dyktatu USA, pod zagrożeniem ataku nuklearnego, ze strony osi USA-Izrael. Iran chce być tratowany jako państwo na równi suwerenne jak i inne państwa członkowskie ONZtu, które podpisały program rozbrojeniowy, w ramach traktatu o nierozpowszechnianiu broni nuklearnej z 1968 roku.
Tymczasem Izrael zaciekle broni swojego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie i występuje razem z USA grożąc atakiem nuklearnym na Iran. Wiceprezydent Dick Chenney powiedział ostatnio w Australji reporterowi z sieci ABC, Jonathan’owi Karl’owi, że prezydent Bush nie usuwa żadnych opcji ze stołu konferencyjnego. Wiadomo, że w Białym Donu wyrażenie „opcje na stole” znaczą akcję wojskową i w ramach takich akcji Bush publicznie groził Iranowi użyciem broni nuklearnych.
Gro?bami tymi Bush naruszył podstawową zasadę traktatu o nie rozpowszechnianiu broni nuklewarnej, która to zasada jasno zobnowiązuje państwa posiadające broń nuklearna, do nie grożenia taką bronią, państwom nie uzbrojonym nuklearnie. Jednocześnie USA zamiast zmniejszać powiększa i unowocześnia swój arsenał nuklearny.
Frida Berrigan zatytułowała swój artykuł w piśmie Foreign Policy in Focus z dnia 6go marca, 2007, „Kto boi się rozbrojenia nuklearnego?,” w którym to artykule twierdzi, że „nuklearna hipokryzja” Bush’a utrudnia pokojowe rozwiązanie konfliktu z Iranem. Tymczasem budżet USA na broń nuklearną jest bardzo duży i obecnie rośnie półtora raza szybciej, niż rósł za czasów wyścigu zbrojeń w podczas Zimnej Wojny przeciwko Sowietom.
W styczniu 2002, w przemówieniu o stanie broni nuklearnych, prezydent Bush powiedział, że konieczna jest „rewitalizacja” całego kompleksu broni nuklearnych, według wymogów obecnych i że trzeba przygotować rozpoczęcie na nowo podziemnych prób eksplozji broni nuklearnych.
Bush ubiega się o dodatkowe 6,4 miliarda dolarów, na samo sprawdzanie nowych modeli międzykontynentalnych pocisków z wyrzuni na łodziach podwodnych w roku 2008. Dzieje się to w czasie kiedy potężna koncentracja floty wojennej USA zbiera się u wybrzeży Iranu w Zatoce Perskiej. Frida Berrigan nazywa te poczynania „kosztownymi, nielegalnymi i niebezpiecznymi.”
Koszty mają sięgać 150 miliardów dolarów i cały program nuklearny USA jest nielegalny, ponieważ wymaga on sprawdzania za pomocą wybuchów podziemnych i tym samym narusza traktat z 1968 roku obiecujący „rokowania w celu ogólnego i całkowitego rozbrojenia.” Od lat, w zamian za rozbrojenie arsenału nuklearnego Izraela, wszystkie państwa Bliskiego Wschodu, włącznie z Iranem, gotowe są wprowadzić na całym Bliskim Wschodzie wolną strefę bez broni nuklearnych.
Cały świat byłby bezpieczniejszy gdyby USA wprowadzało w życie hasła traktatu z 1968 roku o nierozpowszechnianiu broni nuklearnych i likwidacji arsenałów nuklearnych wszędzie na świecie. Hipokryzja w postępowaniu neokonserwatywnego rządu Bush’a spowodowała reakcję redakcji Biuletynu Naukowców Atomowych. Redakcja to zmniejszyła do pięciu minut czas pozostały do gro?by zagłady nuklearnej świata, na symbolicznym zegarze, za pomocą którego naukowcy nuklearni zawadamiają nas, jak szbko ucieka czas, w którym ludzkość może jeszcze zapobiec własnemu samobójstwu.
www.pogonowski.com
|
|
7 marzec 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
|
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
|
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
|
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komputerowe wybieranie etyka do kontroli, czyli ekipa dla wipa
czerwiec 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
|
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
|
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
|
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne
maj 23, 2003
|
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
|
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego
wrzesień 1, 2004
Bolesław Grabowski
|
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Co łączy, co dzieli Majchrowskiego od Kwaśniewskiego
maj 9, 2003
Artur Łoboda
|
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|