ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kartel tuszowania 
22 styczeń 2023     
To trzeba nieustannie przypominać - by zrozumieć: co się dzisiaj w Polsce dzieje 
22 kwiecień 2021      przysłał M.G
Zdaje się że dojdzie do piramidy absurdu na Westerplatte 
25 sierpień 2009      Artur Łoboda
The Horse, the Wheel, and Language in the light of DNA studies 
4 styczeń 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Wichrze z Wieczernika  
15 kwiecień 2017     
Putin to sprytny lis czy głupiec?  
23 styczeń 2022     
Zamach stanu z góry 
13 luty 2021     
Krytyka Prawa Korporacyjnego w USA 
18 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Kupczenie śmiercią  
14 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Minister Czuma 
23 marzec 2009      Bogusław
Niezbędnik na wypadek wojny 
15 marzec 2014      Artur Łoboda
Zapowiedź na najbliższy czas 
7 wrzesień 2020     
PIERWSZYM ETAPEM PRZEWROTU IDEOLOGICZNEGO JEST PROCES DEMORALIZACJI Jak napaść na państwo (całość) Jurij Bezmienow 
27 czerwiec 2020      Alina
The Plunder of Warsaw Jewry During World War II and its Aftermath, by Itamar Levin 
8 marzec 2011      przysłał ICP
Pytanie o naszą tożsamość 
8 sierpień 2013      Artur Łoboda
Bogarodzico Dziewico 
27 lipiec 2013      Artur Łoboda
Nowa Data Historii: 10.04-18.04.2010 r. 
18 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część czwarta  
1 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Pewnego dnia o świcie...  
11 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Dezinformacja 
17 marzec 2010      Goska

 
 

Soros pomógł znanemu aktorowi/komediantowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy dzięki praniu mózgu

  
Soros pomógł znanemu aktorowi i komikowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy poprzez pranie mózgu za pomocą serialu "Sługa ludu"
 
Zaangażowanie George'a Sorosa na Ukrainie jest dobrze znane; jego nazwisko jest związane z pomarańczową rewolucją i zmianami reżimu w tym kraju.
Podobnie jak w Gruzji.
 
George Soros przyznał w wywiadzie dla CNN, że w 2014 roku aktywnie przyczynił się do obalenia byłego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza.

"Stworzyłem fundację na Ukrainie, zanim stała się ona niezależna od Rosji.
Od tego czasu fundacja funkcjonuje i odgrywa ważną rolę w bieżących wydarzeniach" - wyjaśnia finansista, który w kwietniu 1990 roku założył na Ukrainie Międzynarodową Fundację Odrodzenie, będącą częścią Open Society Foundations.


Ta niesławna fundacja, pierwotnie umieszczona na Ukrainie przez Nowy Porządek Świata w celu pomocy w przejściu do demokracji i gospodarki rynkowej, stała się czymś w rodzaju równoległego rządu, który natychmiast rozpoczął serię projektów w różnych dziedzinach, nigdy nie pomagając prawdziwie krajowi, a ostatecznie powierzył funkcję prezydenta Ukrainy, pełniącego ją od maja 2019 r., komikowi/ błaznowi Wołodymyrowi Zelenskiemu, który zbił pozorną fortunę dzięki ukraińskiemu serialowi komediowemu z gatunku satyry politycznej, ale był potajemnie finansowany przez przyjaciela Sorosa, ukraińskiego oligarchę Igora Kołomojskiego.

Jego nazwisko pojawiło się w rewelacjach śledztwa Pandora Papers, największej w historii współpracy dziennikarskiej z udziałem ponad 600 dziennikarzy, która ujawniła ukrytych właścicieli firm offshore, tajnych kont bankowych, prywatnych odrzutowców, jachtów, rezydencji i cennych dzieł sztuki grupy wpływowych ludzi z elity Nowego Porządku Świata.

Ponad 100 miliarderów, 29 000 kont offshore, 30 obecnych i byłych przywódców oraz 300 urzędników państwowych zostało wymienionych w pierwszych przeciekach z października 2021 r., które skłoniły wiele rządów do wszczęcia własnych dochodzeń w sprawie działalności finansowej ujawnionej w dokumentach.

Ogólnoświatowe śledztwo zostało zainicjowane przez obszerne materiały dziennikarskie przygotowane przez Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (ICIJ), w tym przez dziennikarzy ukraińskich mediów Slidstvо Info, którzy powiązali podejrzane transakcje finansowe firmy produkującej programy telewizyjne Studio Kvartal 95, należącej do Zelenskiego, ze wspomnianym wcześniej ukraińskim oligarchą Igorem Kołomojskim.
Według funkcjonariuszy organów ścigania, Slidstvo ustaliło, że wyprane pieniądze przechodziły przez cypryjski oddział Privatbanku, którego właścicielem jest Kołomojski.


Dziesięć lat temu popularny Kvartal 95 rozpoczął swoje programy na ukraińskim kanale telewizyjnym 1+1, którego właścicielem jest Igor Kołomojski.
Ich występy i programy stały się hitami na kanale należącym do Kołomojskiego, który później będzie wspierał Zelenskiego i zespół nie tylko jako konferansjerów, ale także jako polityków, rzekomo zgodnie z sugestiami samego George'a Sorosa.
Dziś Kołomojski jest obiektem zainteresowania w śledztwach prowadzonych na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, które prawdopodobnie zignorują ich wyniki.


Oczywiście, to właśnie Fundacja Sorosa na Ukrainie chciała walczyć z korupcją poprzez wzmocnienie przejrzystości i odpowiedzialności na Ukrainie, wspierając utworzenie Narodowego Biura Antykorupcyjnego Ukrainy w 2014 roku, ale tak naprawdę nic się nie wydarzyło i już w następnym roku, w 2015 roku, The Guardian nazwał Ukrainę "najbardziej skorumpowanym narodem w Europie", a według sondażu przeprowadzonego przez Ernst & Young w 2017 roku eksperci uznali Ukrainę za dziewiąty najbardziej skorumpowany naród na świecie.


Fundacja Sorosa stwierdziła również, że chce wspierać projekty dziennikarstwa śledczego, a także rozwój niezależnych mediów na Ukrainie, ale w 2010 r. i ponownie w 2021 r. Freedom House dostrzegł "negatywne trendy na Ukrainie", gdzie zamykane są krytyczne wobec rządu opozycyjne media, co świadczy o autorytarnym charakterze prozachodniego rządu kierowanego przez byłego komika.


Jak widać, Ukrainą rządzi błazen finansowany przez George'a Sorosa, który zbił fortunę na serialu telewizyjnym "Sługa ludu", w którym Wołodymyr Ołeksandrowicz Zelenskij gra rolę Wasyla Petrowicza Hołoborodki, nauczyciela historii po trzydziestce, który niespodziewanie zostaje wybrany na prezydenta Ukrainy po tym, jak jeden z jego uczniów nakręcił filmik, na którym wygłasza on profanacyjne przemówienie przeciwko korupcji w swoim kraju.

Niestety, twierdzenie Zelenskiego z kampanii politycznej, że oczyści swój kraj tak, jak jego fikcyjna postać z serialu telewizyjnego, było propagandą, gdyż Ukraina staje się złym żartem spreparowanym przez Sorosa i Kvartal 95 Studio, firmę produkującą rozrywkę telewizyjną, działającą na Ukrainie od 2003 r., oficjalnie należącą do Zelenskiego, ale rzekomo finansowaną przez kumpla Sorosa, Igora Kołomojskiego, którego czołowi przedstawiciele dołączyli później do administracji Zelenskiego jako zastępcy szefa Administracji Prezydenta Ukrainy, a jeden jako zastępca szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.


Teraz można zrozumieć, dlaczego Władimir Putin nie traktuje Zelenskiego i jego administracji zbyt poważnie, ponieważ są oni dosłownie żartem wyprodukowanym przez George'a Sorosa i przyjaciół, mającym na celu kontrolowanie i pranie mózgów w celu podporządkowania się narodowi ukraińskiemu, który obecnie znajduje się w samym środku możliwej krwawej wojny.


     Ilu z Was wierzy, że ten kraj pogrąża się w stanie rewolucji? Ilu z Was wierzy, że planowany upadek waluty w połączeniu z wprowadzeniem brutalnego stanu wojennego i konfiskatą broni będą wydarzeniami, które wywołają nadchodzącą rewolucję?

    Amerykanie będą wkrótce zmuszeni do podjęcia partyzanckiej wojny o przetrwanie - czy Ameryka może wygrać z globalistycznymi siłami okupacyjnymi?

 

 
Źródło:
https://billkloss.law.blog/2022/02/27/soros-helped-known-actor-comedian-volodymyr-zelensky-become-president-of-ukraine-by-brainwashing-the-country-video/
4 marzec 2022

Brandon Campbell 

  

Komentarze

 

U Nas podobnie kombinowano z Hołownią.

2022-03-04
Artur Łoboda

  

Archiwum

Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
Cadbury wycofuje tysiące batonów
wrzesień 14, 2007
PAP/AFP
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Inna sekta wyznania biznesowego
lipiec 8, 2006
Magdalena Kursa
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
Wywiad z Zygmuntem Wrzodakiem
czerwiec 11, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
Dlaczego tylko w Polsce rządzeni są mądrzejsi od rządzących?
maj 3, 2005
Obserwator Pesymista
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media