ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Konstytucja stulecia niepodległości - konstrukcja referendum  
26 maj 2017     
Czego NIKT nie mówi o wywiadzie Tuckera Carlsona z Putinem 
11 luty 2024     
Polskojęzyczny rząd dopiero teraz uczy się historii Polski 
31 sierpień 2009      PAP
Doskonały pijar PiS  
7 kwiecień 2020     
CJ Hopkins uniewinniony! 
2 luty 2024      CJ Hopkins
Szatynka w czerwonej sukience 
19 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
"Oblicza manipulacji" - sesja naukowa 
3 marzec 2016      Artur Łoboda
"Kryzys Państwa" 
19 grudzień 2016      Artur Łoboda
List do prof. Literatury Karola Zielińskiego 
4 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
COVID był śmiertelnym żydowskim spiskiem 
10 styczeń 2022     
Bartoszewski 
25 kwiecień 2015      Artur Łoboda
LIST OTWARTY Zrzeszenia Artystycznego ZA do władz 
8 marzec 2015      www.trwanie.com
Nie ma służby, samo Państwo 
25 sierpień 2018     
Jak Platforma Obywatelska kontroluje media 
20 luty 2015      Artur Łoboda
Politycy robią wiele, by wszystko zostało po staremu 
5 kwiecień 2016      Magellan
Ciało kobiety to jak rozwój liści na drzewach 
18 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Media i totalitaryzm 
19 maj 2010      Goska
Pfizer zastrasza narody, żądając złożenia zabezpieczenia przed przyszłymi procesami sądowymi 
12 marzec 2021     
Dom pod lasem 
8 listopad 2018      Jolanta Michna
PRZED YPRES BYŁ BOLIMÓW – mija sto lat – WIESŁAW SOKOŁOWSKI  
2 styczeń 2015      www.trwanie.com

 
 

Soros pomógł znanemu aktorowi/komediantowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy dzięki praniu mózgu

  
Soros pomógł znanemu aktorowi i komikowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy poprzez pranie mózgu za pomocą serialu "Sługa ludu"
 
Zaangażowanie George'a Sorosa na Ukrainie jest dobrze znane; jego nazwisko jest związane z pomarańczową rewolucją i zmianami reżimu w tym kraju.
Podobnie jak w Gruzji.
 
George Soros przyznał w wywiadzie dla CNN, że w 2014 roku aktywnie przyczynił się do obalenia byłego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza.

"Stworzyłem fundację na Ukrainie, zanim stała się ona niezależna od Rosji.
Od tego czasu fundacja funkcjonuje i odgrywa ważną rolę w bieżących wydarzeniach" - wyjaśnia finansista, który w kwietniu 1990 roku założył na Ukrainie Międzynarodową Fundację Odrodzenie, będącą częścią Open Society Foundations.


Ta niesławna fundacja, pierwotnie umieszczona na Ukrainie przez Nowy Porządek Świata w celu pomocy w przejściu do demokracji i gospodarki rynkowej, stała się czymś w rodzaju równoległego rządu, który natychmiast rozpoczął serię projektów w różnych dziedzinach, nigdy nie pomagając prawdziwie krajowi, a ostatecznie powierzył funkcję prezydenta Ukrainy, pełniącego ją od maja 2019 r., komikowi/ błaznowi Wołodymyrowi Zelenskiemu, który zbił pozorną fortunę dzięki ukraińskiemu serialowi komediowemu z gatunku satyry politycznej, ale był potajemnie finansowany przez przyjaciela Sorosa, ukraińskiego oligarchę Igora Kołomojskiego.

Jego nazwisko pojawiło się w rewelacjach śledztwa Pandora Papers, największej w historii współpracy dziennikarskiej z udziałem ponad 600 dziennikarzy, która ujawniła ukrytych właścicieli firm offshore, tajnych kont bankowych, prywatnych odrzutowców, jachtów, rezydencji i cennych dzieł sztuki grupy wpływowych ludzi z elity Nowego Porządku Świata.

Ponad 100 miliarderów, 29 000 kont offshore, 30 obecnych i byłych przywódców oraz 300 urzędników państwowych zostało wymienionych w pierwszych przeciekach z października 2021 r., które skłoniły wiele rządów do wszczęcia własnych dochodzeń w sprawie działalności finansowej ujawnionej w dokumentach.

Ogólnoświatowe śledztwo zostało zainicjowane przez obszerne materiały dziennikarskie przygotowane przez Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (ICIJ), w tym przez dziennikarzy ukraińskich mediów Slidstvо Info, którzy powiązali podejrzane transakcje finansowe firmy produkującej programy telewizyjne Studio Kvartal 95, należącej do Zelenskiego, ze wspomnianym wcześniej ukraińskim oligarchą Igorem Kołomojskim.
Według funkcjonariuszy organów ścigania, Slidstvo ustaliło, że wyprane pieniądze przechodziły przez cypryjski oddział Privatbanku, którego właścicielem jest Kołomojski.


Dziesięć lat temu popularny Kvartal 95 rozpoczął swoje programy na ukraińskim kanale telewizyjnym 1+1, którego właścicielem jest Igor Kołomojski.
Ich występy i programy stały się hitami na kanale należącym do Kołomojskiego, który później będzie wspierał Zelenskiego i zespół nie tylko jako konferansjerów, ale także jako polityków, rzekomo zgodnie z sugestiami samego George'a Sorosa.
Dziś Kołomojski jest obiektem zainteresowania w śledztwach prowadzonych na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, które prawdopodobnie zignorują ich wyniki.


Oczywiście, to właśnie Fundacja Sorosa na Ukrainie chciała walczyć z korupcją poprzez wzmocnienie przejrzystości i odpowiedzialności na Ukrainie, wspierając utworzenie Narodowego Biura Antykorupcyjnego Ukrainy w 2014 roku, ale tak naprawdę nic się nie wydarzyło i już w następnym roku, w 2015 roku, The Guardian nazwał Ukrainę "najbardziej skorumpowanym narodem w Europie", a według sondażu przeprowadzonego przez Ernst & Young w 2017 roku eksperci uznali Ukrainę za dziewiąty najbardziej skorumpowany naród na świecie.


Fundacja Sorosa stwierdziła również, że chce wspierać projekty dziennikarstwa śledczego, a także rozwój niezależnych mediów na Ukrainie, ale w 2010 r. i ponownie w 2021 r. Freedom House dostrzegł "negatywne trendy na Ukrainie", gdzie zamykane są krytyczne wobec rządu opozycyjne media, co świadczy o autorytarnym charakterze prozachodniego rządu kierowanego przez byłego komika.


Jak widać, Ukrainą rządzi błazen finansowany przez George'a Sorosa, który zbił fortunę na serialu telewizyjnym "Sługa ludu", w którym Wołodymyr Ołeksandrowicz Zelenskij gra rolę Wasyla Petrowicza Hołoborodki, nauczyciela historii po trzydziestce, który niespodziewanie zostaje wybrany na prezydenta Ukrainy po tym, jak jeden z jego uczniów nakręcił filmik, na którym wygłasza on profanacyjne przemówienie przeciwko korupcji w swoim kraju.

Niestety, twierdzenie Zelenskiego z kampanii politycznej, że oczyści swój kraj tak, jak jego fikcyjna postać z serialu telewizyjnego, było propagandą, gdyż Ukraina staje się złym żartem spreparowanym przez Sorosa i Kvartal 95 Studio, firmę produkującą rozrywkę telewizyjną, działającą na Ukrainie od 2003 r., oficjalnie należącą do Zelenskiego, ale rzekomo finansowaną przez kumpla Sorosa, Igora Kołomojskiego, którego czołowi przedstawiciele dołączyli później do administracji Zelenskiego jako zastępcy szefa Administracji Prezydenta Ukrainy, a jeden jako zastępca szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.


Teraz można zrozumieć, dlaczego Władimir Putin nie traktuje Zelenskiego i jego administracji zbyt poważnie, ponieważ są oni dosłownie żartem wyprodukowanym przez George'a Sorosa i przyjaciół, mającym na celu kontrolowanie i pranie mózgów w celu podporządkowania się narodowi ukraińskiemu, który obecnie znajduje się w samym środku możliwej krwawej wojny.


     Ilu z Was wierzy, że ten kraj pogrąża się w stanie rewolucji? Ilu z Was wierzy, że planowany upadek waluty w połączeniu z wprowadzeniem brutalnego stanu wojennego i konfiskatą broni będą wydarzeniami, które wywołają nadchodzącą rewolucję?

    Amerykanie będą wkrótce zmuszeni do podjęcia partyzanckiej wojny o przetrwanie - czy Ameryka może wygrać z globalistycznymi siłami okupacyjnymi?

 

 
Źródło:
https://billkloss.law.blog/2022/02/27/soros-helped-known-actor-comedian-volodymyr-zelensky-become-president-of-ukraine-by-brainwashing-the-country-video/
4 marzec 2022

Brandon Campbell 

  

Komentarze

 

U Nas podobnie kombinowano z Hołownią.

2022-03-04
Artur Łoboda

  

Archiwum

Gdzie są anterroryści
sierpień 10, 2007
Bogusław
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
Czwarty wymiar czyli przełamanie aksjomatów
kwiecień 24, 2006
Artur Łoboda
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
Odpowiednie potraktowanie "geniuszy biznesu"
lipiec 13, 2005
PAP
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Patrioci" z PO i PSL
lipiec 3, 2008
PAP
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości

kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym.
styczeń 31, 2003
Elzbieta
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media