ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Wyjaśnij zamieszanie” dotyczące szczepionki Covid i „zielonego paszportu”: list otwarty do premiera Izraela 
1 czerwiec 2021     
Stwierdzono, że szczepionki przeciw COVID zwiększają ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u dzieci o ponad 13000 procent 
4 marzec 2022     
Analiza legalności członkostwa Polski w UE 
21 marzec 2009      Dariusz Kosiur
Walka o monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie 
19 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda o inflacji z lat osiemdziesiątych 
13 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Chiny zwalczają kryzys  
17 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Watykan w niemickich rekach 
21 sierpień 2010      Goska
Zmarł Tadeusz Chmielewski 
4 grudzień 2016      za wikipedia.pl
Drugie najsłabsze ogniwo  
28 listopad 2020     
Izrael: Korelacja pomiędzy masowym wyszczepianiem i pojawieniem się nowego – groźnego dla ludzi młodych – mutanta Covid-19 
3 marzec 2021     
Nieustanna walka klas 
28 sierpień 2018     
Walka ze złem w kulturze 
28 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ciągłego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego.  
18 luty 2014      Artur Łoboda
Częstotliwość radiowa przy 2,45 GHz zwiększa toksyczność, aktywność prozapalną i preapoptotyczną powodowaną przez sadzę w linii komórkowej makrofagów RAW 264.7 
1 maj 2021     
Jestem rasistą 
14 lipiec 2020      Artur Łoboda
Właśnie dlatego trudno się Polakom porozumieć 
7 listopad 2012      Artur Łoboda
Chińska Operacja “Nietoperz”, czyli symulowana “pandemia” podbija (dobija?) świat Zachodu – Tomasz Gabiś 
19 lipiec 2020     
Jeden wieczór z życia mężczyzny. 
20 maj 2013      Janusz Zagajewski
Kiedyś „pełzająca schizofrenia”, dziś „bezobjawowy wirus” 
31 maj 2020     
Ofiary dzielą się informacjami o URAZACH spowodowanych testem COVID PCR 
22 kwiecień 2022     

 
 

Soros pomógł znanemu aktorowi/komediantowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy dzięki praniu mózgu

  
Soros pomógł znanemu aktorowi i komikowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy poprzez pranie mózgu za pomocą serialu "Sługa ludu"
 
Zaangażowanie George'a Sorosa na Ukrainie jest dobrze znane; jego nazwisko jest związane z pomarańczową rewolucją i zmianami reżimu w tym kraju.
Podobnie jak w Gruzji.
 
George Soros przyznał w wywiadzie dla CNN, że w 2014 roku aktywnie przyczynił się do obalenia byłego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza.

"Stworzyłem fundację na Ukrainie, zanim stała się ona niezależna od Rosji.
Od tego czasu fundacja funkcjonuje i odgrywa ważną rolę w bieżących wydarzeniach" - wyjaśnia finansista, który w kwietniu 1990 roku założył na Ukrainie Międzynarodową Fundację Odrodzenie, będącą częścią Open Society Foundations.


Ta niesławna fundacja, pierwotnie umieszczona na Ukrainie przez Nowy Porządek Świata w celu pomocy w przejściu do demokracji i gospodarki rynkowej, stała się czymś w rodzaju równoległego rządu, który natychmiast rozpoczął serię projektów w różnych dziedzinach, nigdy nie pomagając prawdziwie krajowi, a ostatecznie powierzył funkcję prezydenta Ukrainy, pełniącego ją od maja 2019 r., komikowi/ błaznowi Wołodymyrowi Zelenskiemu, który zbił pozorną fortunę dzięki ukraińskiemu serialowi komediowemu z gatunku satyry politycznej, ale był potajemnie finansowany przez przyjaciela Sorosa, ukraińskiego oligarchę Igora Kołomojskiego.

Jego nazwisko pojawiło się w rewelacjach śledztwa Pandora Papers, największej w historii współpracy dziennikarskiej z udziałem ponad 600 dziennikarzy, która ujawniła ukrytych właścicieli firm offshore, tajnych kont bankowych, prywatnych odrzutowców, jachtów, rezydencji i cennych dzieł sztuki grupy wpływowych ludzi z elity Nowego Porządku Świata.

Ponad 100 miliarderów, 29 000 kont offshore, 30 obecnych i byłych przywódców oraz 300 urzędników państwowych zostało wymienionych w pierwszych przeciekach z października 2021 r., które skłoniły wiele rządów do wszczęcia własnych dochodzeń w sprawie działalności finansowej ujawnionej w dokumentach.

Ogólnoświatowe śledztwo zostało zainicjowane przez obszerne materiały dziennikarskie przygotowane przez Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (ICIJ), w tym przez dziennikarzy ukraińskich mediów Slidstvо Info, którzy powiązali podejrzane transakcje finansowe firmy produkującej programy telewizyjne Studio Kvartal 95, należącej do Zelenskiego, ze wspomnianym wcześniej ukraińskim oligarchą Igorem Kołomojskim.
Według funkcjonariuszy organów ścigania, Slidstvo ustaliło, że wyprane pieniądze przechodziły przez cypryjski oddział Privatbanku, którego właścicielem jest Kołomojski.


Dziesięć lat temu popularny Kvartal 95 rozpoczął swoje programy na ukraińskim kanale telewizyjnym 1+1, którego właścicielem jest Igor Kołomojski.
Ich występy i programy stały się hitami na kanale należącym do Kołomojskiego, który później będzie wspierał Zelenskiego i zespół nie tylko jako konferansjerów, ale także jako polityków, rzekomo zgodnie z sugestiami samego George'a Sorosa.
Dziś Kołomojski jest obiektem zainteresowania w śledztwach prowadzonych na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, które prawdopodobnie zignorują ich wyniki.


Oczywiście, to właśnie Fundacja Sorosa na Ukrainie chciała walczyć z korupcją poprzez wzmocnienie przejrzystości i odpowiedzialności na Ukrainie, wspierając utworzenie Narodowego Biura Antykorupcyjnego Ukrainy w 2014 roku, ale tak naprawdę nic się nie wydarzyło i już w następnym roku, w 2015 roku, The Guardian nazwał Ukrainę "najbardziej skorumpowanym narodem w Europie", a według sondażu przeprowadzonego przez Ernst & Young w 2017 roku eksperci uznali Ukrainę za dziewiąty najbardziej skorumpowany naród na świecie.


Fundacja Sorosa stwierdziła również, że chce wspierać projekty dziennikarstwa śledczego, a także rozwój niezależnych mediów na Ukrainie, ale w 2010 r. i ponownie w 2021 r. Freedom House dostrzegł "negatywne trendy na Ukrainie", gdzie zamykane są krytyczne wobec rządu opozycyjne media, co świadczy o autorytarnym charakterze prozachodniego rządu kierowanego przez byłego komika.


Jak widać, Ukrainą rządzi błazen finansowany przez George'a Sorosa, który zbił fortunę na serialu telewizyjnym "Sługa ludu", w którym Wołodymyr Ołeksandrowicz Zelenskij gra rolę Wasyla Petrowicza Hołoborodki, nauczyciela historii po trzydziestce, który niespodziewanie zostaje wybrany na prezydenta Ukrainy po tym, jak jeden z jego uczniów nakręcił filmik, na którym wygłasza on profanacyjne przemówienie przeciwko korupcji w swoim kraju.

Niestety, twierdzenie Zelenskiego z kampanii politycznej, że oczyści swój kraj tak, jak jego fikcyjna postać z serialu telewizyjnego, było propagandą, gdyż Ukraina staje się złym żartem spreparowanym przez Sorosa i Kvartal 95 Studio, firmę produkującą rozrywkę telewizyjną, działającą na Ukrainie od 2003 r., oficjalnie należącą do Zelenskiego, ale rzekomo finansowaną przez kumpla Sorosa, Igora Kołomojskiego, którego czołowi przedstawiciele dołączyli później do administracji Zelenskiego jako zastępcy szefa Administracji Prezydenta Ukrainy, a jeden jako zastępca szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.


Teraz można zrozumieć, dlaczego Władimir Putin nie traktuje Zelenskiego i jego administracji zbyt poważnie, ponieważ są oni dosłownie żartem wyprodukowanym przez George'a Sorosa i przyjaciół, mającym na celu kontrolowanie i pranie mózgów w celu podporządkowania się narodowi ukraińskiemu, który obecnie znajduje się w samym środku możliwej krwawej wojny.


     Ilu z Was wierzy, że ten kraj pogrąża się w stanie rewolucji? Ilu z Was wierzy, że planowany upadek waluty w połączeniu z wprowadzeniem brutalnego stanu wojennego i konfiskatą broni będą wydarzeniami, które wywołają nadchodzącą rewolucję?

    Amerykanie będą wkrótce zmuszeni do podjęcia partyzanckiej wojny o przetrwanie - czy Ameryka może wygrać z globalistycznymi siłami okupacyjnymi?

 

 
Źródło:
https://billkloss.law.blog/2022/02/27/soros-helped-known-actor-comedian-volodymyr-zelensky-become-president-of-ukraine-by-brainwashing-the-country-video/
4 marzec 2022

Brandon Campbell 

  

Komentarze

 

U Nas podobnie kombinowano z Hołownią.

2022-03-04
Artur Łoboda

  

Archiwum

Geszefciarze, czyli o standardach polityków
październik 13, 2007
Marek Olżyński
Poszukiwany - porwany
styczeń 13, 2006
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
Skutki Teokratycznej Wiekszości Wyborców w USA
marzec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zabójstwo Kennedy'ego: kolejne dowody na spisek?
maj 9, 2007
marduk
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
List do ambasadora Iraku
kwiecień 11, 2003
przeslala Elzbieta
Rekomendowani
czerwiec 29, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Wieszcze i świnie
kwiecień 1, 2003
Artur Łoboda
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Wprowadzenie M.G. do rozdziału 3 książki Izraela Szamira "PaRDeS - studium Kabały"
luty 9, 2006
Israel Adam Shamir
Czy partie płacą podatek od darowizn?
kwiecień 20, 2006
PAP
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Program
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media