ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wichrze z Wieczernika  
24 marzec 2016      Artur Łoboda
PAMIĘTAMY - 13 grudzień - WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
13 grudzień 2014      www.trwanie.com
O burakach z Platformy Obywatelskiej przed ciszą wyborczą 
11 październik 2019      Alina
"Demokracja liberalna" 
24 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Klapki na oczach 
19 luty 2021     
Wirtualna podróż koleją transyberyjską do Birobidżanu, Żydowskiego Obwodu Autonomicznego. 
17 luty 2010      tłumacz
Rząd Morawieckiego winien odejść - tak samo - jak czterdzieści lat temu ekipa Gierka 
31 sierpień 2020     
Zmarł Kazimierz Świtoń 
4 grudzień 2014     
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE DZISIAJ (Część I z III) (Lumpen)kultura, nauka oraz religia we współczesnej Polsce widziana w św 
30 maj 2009      Marek Głogoczowski
Gorące Vax Lato? Zabijająca nastrój, przedwczesna zapowiedź wzmacniacza firmy Pfizer 
16 lipiec 2021      Matta Fielda
Badacz szczepionek przyznaje, że szczepienia to „wielki błąd” i mówi, że białko Spike jest niebezpieczną „toksyną” 
3 czerwiec 2021     
Perspektywy dystopii 
24 wrzesień 2021     
Ich świat się rozpada 
19 lipiec 2015      Artur Łoboda
Kornel Morawiecki - Komentarze, Opinia, Publicystyka 
22 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Rządowe oszustwa na wielką skalę 
18 lipiec 2019     
Oszczędności z OFE mogą być tylko uratowane 
18 kwiecień 2013      Artur Łoboda
List do kolegi po fachu 
7 maj 2015      Artur Łoboda
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz podał się do dymisji 
20 sierpień 2020      Alina
Eutanazja ludzi starszych. Chamstwo dalej się w Polsce panoszy 
14 maj 2019     
Palestyńczycy będą skazywani na 20 lat więzienia za rzucanie kamieniami 
4 listopad 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Soros pomógł znanemu aktorowi/komediantowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy dzięki praniu mózgu

  
Soros pomógł znanemu aktorowi i komikowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy poprzez pranie mózgu za pomocą serialu "Sługa ludu"
 
Zaangażowanie George'a Sorosa na Ukrainie jest dobrze znane; jego nazwisko jest związane z pomarańczową rewolucją i zmianami reżimu w tym kraju.
Podobnie jak w Gruzji.
 
George Soros przyznał w wywiadzie dla CNN, że w 2014 roku aktywnie przyczynił się do obalenia byłego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza.

"Stworzyłem fundację na Ukrainie, zanim stała się ona niezależna od Rosji.
Od tego czasu fundacja funkcjonuje i odgrywa ważną rolę w bieżących wydarzeniach" - wyjaśnia finansista, który w kwietniu 1990 roku założył na Ukrainie Międzynarodową Fundację Odrodzenie, będącą częścią Open Society Foundations.


Ta niesławna fundacja, pierwotnie umieszczona na Ukrainie przez Nowy Porządek Świata w celu pomocy w przejściu do demokracji i gospodarki rynkowej, stała się czymś w rodzaju równoległego rządu, który natychmiast rozpoczął serię projektów w różnych dziedzinach, nigdy nie pomagając prawdziwie krajowi, a ostatecznie powierzył funkcję prezydenta Ukrainy, pełniącego ją od maja 2019 r., komikowi/ błaznowi Wołodymyrowi Zelenskiemu, który zbił pozorną fortunę dzięki ukraińskiemu serialowi komediowemu z gatunku satyry politycznej, ale był potajemnie finansowany przez przyjaciela Sorosa, ukraińskiego oligarchę Igora Kołomojskiego.

Jego nazwisko pojawiło się w rewelacjach śledztwa Pandora Papers, największej w historii współpracy dziennikarskiej z udziałem ponad 600 dziennikarzy, która ujawniła ukrytych właścicieli firm offshore, tajnych kont bankowych, prywatnych odrzutowców, jachtów, rezydencji i cennych dzieł sztuki grupy wpływowych ludzi z elity Nowego Porządku Świata.

Ponad 100 miliarderów, 29 000 kont offshore, 30 obecnych i byłych przywódców oraz 300 urzędników państwowych zostało wymienionych w pierwszych przeciekach z października 2021 r., które skłoniły wiele rządów do wszczęcia własnych dochodzeń w sprawie działalności finansowej ujawnionej w dokumentach.

Ogólnoświatowe śledztwo zostało zainicjowane przez obszerne materiały dziennikarskie przygotowane przez Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (ICIJ), w tym przez dziennikarzy ukraińskich mediów Slidstvо Info, którzy powiązali podejrzane transakcje finansowe firmy produkującej programy telewizyjne Studio Kvartal 95, należącej do Zelenskiego, ze wspomnianym wcześniej ukraińskim oligarchą Igorem Kołomojskim.
Według funkcjonariuszy organów ścigania, Slidstvo ustaliło, że wyprane pieniądze przechodziły przez cypryjski oddział Privatbanku, którego właścicielem jest Kołomojski.


Dziesięć lat temu popularny Kvartal 95 rozpoczął swoje programy na ukraińskim kanale telewizyjnym 1+1, którego właścicielem jest Igor Kołomojski.
Ich występy i programy stały się hitami na kanale należącym do Kołomojskiego, który później będzie wspierał Zelenskiego i zespół nie tylko jako konferansjerów, ale także jako polityków, rzekomo zgodnie z sugestiami samego George'a Sorosa.
Dziś Kołomojski jest obiektem zainteresowania w śledztwach prowadzonych na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, które prawdopodobnie zignorują ich wyniki.


Oczywiście, to właśnie Fundacja Sorosa na Ukrainie chciała walczyć z korupcją poprzez wzmocnienie przejrzystości i odpowiedzialności na Ukrainie, wspierając utworzenie Narodowego Biura Antykorupcyjnego Ukrainy w 2014 roku, ale tak naprawdę nic się nie wydarzyło i już w następnym roku, w 2015 roku, The Guardian nazwał Ukrainę "najbardziej skorumpowanym narodem w Europie", a według sondażu przeprowadzonego przez Ernst & Young w 2017 roku eksperci uznali Ukrainę za dziewiąty najbardziej skorumpowany naród na świecie.


Fundacja Sorosa stwierdziła również, że chce wspierać projekty dziennikarstwa śledczego, a także rozwój niezależnych mediów na Ukrainie, ale w 2010 r. i ponownie w 2021 r. Freedom House dostrzegł "negatywne trendy na Ukrainie", gdzie zamykane są krytyczne wobec rządu opozycyjne media, co świadczy o autorytarnym charakterze prozachodniego rządu kierowanego przez byłego komika.


Jak widać, Ukrainą rządzi błazen finansowany przez George'a Sorosa, który zbił fortunę na serialu telewizyjnym "Sługa ludu", w którym Wołodymyr Ołeksandrowicz Zelenskij gra rolę Wasyla Petrowicza Hołoborodki, nauczyciela historii po trzydziestce, który niespodziewanie zostaje wybrany na prezydenta Ukrainy po tym, jak jeden z jego uczniów nakręcił filmik, na którym wygłasza on profanacyjne przemówienie przeciwko korupcji w swoim kraju.

Niestety, twierdzenie Zelenskiego z kampanii politycznej, że oczyści swój kraj tak, jak jego fikcyjna postać z serialu telewizyjnego, było propagandą, gdyż Ukraina staje się złym żartem spreparowanym przez Sorosa i Kvartal 95 Studio, firmę produkującą rozrywkę telewizyjną, działającą na Ukrainie od 2003 r., oficjalnie należącą do Zelenskiego, ale rzekomo finansowaną przez kumpla Sorosa, Igora Kołomojskiego, którego czołowi przedstawiciele dołączyli później do administracji Zelenskiego jako zastępcy szefa Administracji Prezydenta Ukrainy, a jeden jako zastępca szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.


Teraz można zrozumieć, dlaczego Władimir Putin nie traktuje Zelenskiego i jego administracji zbyt poważnie, ponieważ są oni dosłownie żartem wyprodukowanym przez George'a Sorosa i przyjaciół, mającym na celu kontrolowanie i pranie mózgów w celu podporządkowania się narodowi ukraińskiemu, który obecnie znajduje się w samym środku możliwej krwawej wojny.


     Ilu z Was wierzy, że ten kraj pogrąża się w stanie rewolucji? Ilu z Was wierzy, że planowany upadek waluty w połączeniu z wprowadzeniem brutalnego stanu wojennego i konfiskatą broni będą wydarzeniami, które wywołają nadchodzącą rewolucję?

    Amerykanie będą wkrótce zmuszeni do podjęcia partyzanckiej wojny o przetrwanie - czy Ameryka może wygrać z globalistycznymi siłami okupacyjnymi?

 

 
Źródło:
https://billkloss.law.blog/2022/02/27/soros-helped-known-actor-comedian-volodymyr-zelensky-become-president-of-ukraine-by-brainwashing-the-country-video/
4 marzec 2022

Brandon Campbell 

  

Komentarze

 

U Nas podobnie kombinowano z Hołownią.

2022-03-04
Artur Łoboda

  

Archiwum

Najmądrzejszy naród na świecie
czerwiec 26, 2008
Artur Łoboda
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
Moga wracac !
maj 27, 2003
Henryk Przemyski, Nasz Dziennik, 2002-07-20
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
Poklepywanie złodzieji - "Zysk dla obu stron"
luty 25, 2004
www.krakow.pl
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
A więc po staremu
listopad 24, 2005
Skompromitował Polskę a siebie zeszmacił
maj 12, 2005
dr Leszek Skonka
Nowa wojna - nic nowego
marzec 20, 2007
wasylzly
Rosyjska Intifada w Tallinie
maj 18, 2007
Izrael Szamir
Do Dyrekcji Radia Maryja
wrzesień 27, 2005
Roman
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Wzrost OC, czyli koncepcja Religi inflacyjnego ratowania dziurawego systemu ochrony zdrowia
sierpień 8, 2006
Adam Sandauer
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
Marzenie scietej glowy
styczeń 10, 2008
...
Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Kryzys finansowy (???????) zjadł połowę zysków wypracowanych dla nas przez fundusze emerytalne w ciągu dziewięciu lat
styczeń 3, 2009
onet.pl , Gazeta Wyborcza
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media