|
Rosyjskie bazy wypadu na terenie NATO
|
|
Przez wszystkie lata rządów Platformy Obywatelskiej kreowany jest medialny przekaz - jakoby partia ta grupowała ludzi kompetentnych, a wspierała ją elita intelektualna.
Gdy przypatrzymy się kompetencjom tych ludzi to "ministra" Mucha nie jest jeszcze najgorszym przykładem.
Co do wspierającej Platformę "elity" to znajdziemy wśród niej ludzi - zarówno usłużnych dla stalinowskich bandytów - jak też pracujących dla propagandy sukcesu ery Gierka.
Te kameleony doskonale odnajdywały się w każdej sytuacji.
Ich kwalifikacje warte są tyle - ile ich odwaga w dyskusjach publicznych - o problemach współczesnej Polski.
Ja nie spotkałem się z żadnym wypadkiem merytorycznej dyskusji ze strony członków PO, albo wspierających ich pseudointelektualistów - czyli celebrytów.
Jeżeli Państwo takie znają - to proszę wskazać.
Po 1989 roku Polska została rzucona na pożarcie wszelkim możliwym siłom.
Bezkarnie rozkradano i likwidowano zarówno gospodarkę - jak też wszystkie składniki polskiej państwowości.
Na terenie naszego kraju działała legalnie wielotysięczna armia agentów, których zgodnie z poprawnością polityczną nazywano "lobbystami".
Wszelkie społeczne akcje zmierzające do ujawnienia działalności na terenie Polski szpiegów i agentów wpływu - rządzący Polską zdrajcy nazywali "oszołomstwem".
Mieli przecież medialny monopol na rację.
Cóż więc się dziś zmieniło w postawie Platformy Obywatelskiej?
W przeszłości Zachód robił naszym kosztem - doskonałe interesy z Putinem i kazał Tuskowi siedzieć cicho.
Ten posłusznie wykonał polecenia swoich mocodawców.
Ale - jak wiemy - ostatnio relacje Zachodu z Putinem się popsuły i wszystkie państwa satelickie dla polityki USA - realizują kampanię antyrosyjskiej histerii.
Jest to doskonały test podporządkowania interesów państwowych - zagranicznym mocodawcom.
Wedle mojej wiedzy - tylko Polska obszczekuje Putina - niczym pies na łańcuchu, a mieszkańcy byłych Republik Radzieckich odczuwają niepokój - przez powtórką z sowieckiej agresji.
Każdy człowiek podróżujący po świecie koncentruje swoją uwagę na wybranych przez siebie zjawiskach.
Ja nieustannie badam kulturę europejską.
Ale objeżdżając Sycylię natrafiłem tam na osamotnione stacje benzynowe rosyjskiego koncernu Lukoil, których prawie nie ma w całych Włoszech.
Pierwsze pytanie - jakie sobie zadałem to: jaki mają interes, by tak daleko budować swoje przedstawicielstwo - bez jakiegokolwiek połączenia logistycznego?
Drugie pytanie brzmiało: dlaczego akurat w tej części Sycylii zdecydowali się tworzyć swoją bazę? Szczególnie, że jest tam potężna konkurencja.
Odpowiedź znalazłem niebawem.
W okolicach Agrigento znajdują się największe na Sycylii bazy NATO, które działają w obrębie Afryki Północnej. Ich bezpośrednim sąsiedztwem jest Libia i Algieria.
Tylko młotek nie zrozumie, że istnienie w tym rejonie przedstawicielstwa Lukoil, jest przykrywką dla działalności szpiegowskiej.
Ale Włosi udają, że tego nie widzą.
Warto przypomnieć, że sprawie konfliktu pomiędzy Rosją a Ukrainą - większość Włochów stanęła jednoznacznie po stronie Rosyjskiej.
Wynika to z faktu, że Putina poparł Berlusconi, a Włosi dalej są zauroczeni tym gangsterem.
Foto: widok z Agrigento - z włoską rafinerią w tle.
|
|
26 październik 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zdjęcia zbrodni żydowskich popełnionych na obywatelach Palestyny w tym okupowanym przez Żydów kraju
luty 16, 2008
Global Research
|
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
|
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
|
"Zabójca ks.Popiełuszki pracuje w mediach" Kampania ograniczenia możliwosci publicznej wypowiedzi
październik 18, 2004
cywilizowany, odpolaczony
|
Czy Kościół Katolicki stanie się dla Unii Europejskiej "użytecznym głupcem" ?
maj 31, 2003
|
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
|
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
|
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
|
Wołanie z Jeruzalem!
listopad 11, 2004
|
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
|
Święty Mikołaj w skandalomanii
grudzień 17, 2006
Jacek Zychowicz
|
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
|
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
|
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
|
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
|
Ziomkostwa domagaja się odszkodowań dla Niemców
sierpień 21, 2002
PAP
|
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
|
|
|