ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Problem Stwarzania/Zagłuszania Informacji - Część druga. GOLEM* czyli „zachodni”, kabalistyczny System Dezinformacji 
3 sierpień 2009      Marek Głogoczowski
Temat PCR do przemyślenia 
24 październik 2020      Artur Łoboda
Jacy komentatorzy - taki film "Śmierć prezydenta" 
30 styczeń 2013      Artur Łoboda
Ludzie z takimi mordami 
13 lipiec 2015      Artur Łoboda
Ryzykowna nowa faza wojny w Afganistanie 
21 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Aksjomaty kultury (1) 
22 luty 2012      Artur Łoboda
Nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego 
19 kwiecień 2021     
Czwarte wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
27 maj 2013      Artur Łoboda
Państwo PiS nie zdało egzaminu. List do Beaty Szydło 
21 grudzień 2016     
Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018 
3 czerwiec 2018      wRealu24.pl
Pierwsze ofiary "kowida" 
6 październik 2021     
Na co wydać pieniądze z programu 500+ 
6 sierpień 2016      Artur Łoboda
Świat stanął na głowie 
29 maj 2020     
Zmarł Alvin Toffler 
30 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Kto wierzy w takie przypadki? 
18 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Kruk krukowi oka nie wykole 
9 grudzień 2016     
Obrońcy stalinizmu 
18 maj 2017     
Barcelona 2019 
16 październik 2019      Artur Łoboda
Zbieżność dat 
21 wrzesień 2020      Artur Łoboda
USA i UE zorganizują i sfinansują zamach stanu na Węgrzech 
26 listopad 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

5G — wielki aktywator czy bezpieczna technologia przewodowa? Wybór należy do nas.

 
Część 1 z 2: „Wolność oznacza brak 5G”.


Czy chcemy anten 5G w naszych miastach i obok domów, oraz setek tysięcy satelitów zanieczyszczających niebo?

Czy prosiliśmy o świat, w którym każda osoba, „rzecz”, wydarzenie i moment w czasie są połączone z Internetem?

Jeśli nie chcemy być napromieniowani, kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
Technologie przewodowe są bezpieczne dla nas i innych form życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
Czy chcemy 5G, wielkiego aktywatora czy bezpiecznej technologii przewodowej?
Wybór należy do nas.
 
Jeśli nie chcemy być kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
5G przyniesie bezprecedensowy poziom łączności bezprzewodowej 24/7 w naszych domach, społecznościach i wszystkich żywych istotach.
Setki naukowców i ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego domagają się moratorium na wprowadzenie 5G.
Zobacz dlaczego – przeczytaj to i to .
 
Ponieważ cyfryzacja wymyka się spod kontroli w stale rozwijającej się sieci technologii, która stała się nieuczciwa, być może nadszedł czas, aby zastanowić się, czy szkody przeważają nad oczekiwaniami i korzyściami.


  1. ZDROWIE: 5G to masowy eksperyment biologiczny przeprowadzony na społeczeństwie bez świadomej zgody, bez wcześniejszych testów bezpieczeństwa i z wiarygodnymi dowodami naukowymi wskazującymi, że ta technologia okaże się szkodliwa dla zdrowia i potencjalnie śmiertelna dla niektórych.

  2. PRZYRODA : Niedawno opublikowane badania pokazują, że obecne poziomy sztucznego promieniowania już zakłócają nawigację, rozmnażanie, pożywienie, migrację i przetrwanie zwierząt.

  3. PRYWATNOŚĆ : „5G skataloguje dokładnie, skąd ktoś pochodzi, dokąd zmierza i co robi”. Sue Halpern,  Przerażający potencjał sieci 5G.

  4. NASZE DZIECI : Samobójstwo, samotność i depresja osiągają rozmiary epidemii.

  5. ZUŻYCIE ENERGII : „Technologia 5G doprowadzi do znacznego wzrostu śladu węglowego technologii cyfrowej”. Francja Haut Conseil pour le Climat (HCC) [Wysoka Rada ds. Klimatu]  https://www.connexionfrance.com/French-news/French-study-finds-5G-increases-risk-to-climate

  6. ODPADY : Wraz z Internetem Rzeczy do grona e-odpadów dołączają artykuły gospodarstwa domowego, takie jak pralki, materace, czajniki, podlewanie roślin itp. Czy Ziemia będzie w stanie „przetrawić” tę szybko rosnącą ilość e-odpadów wytwarzanych zarówno podczas produkcji, jak i utylizacji? Zobacz także  https://www.ourweb.tech/letters/

  7. MINERAŁY KONFLIKTOWE : Prawie 6 milionów ludzi zginęło w Demokratycznej Republice Konga z powodu naszego apetytu na minerały ziem rzadkich stosowane we wszystkich technologiach. „Kopią okopy i pracują w jeziorach, szukając skarbów na piekielnym placu zabaw. Wystarczająco trudne dla dorosłego mężczyzny. Nie do pomyślenia dla dziecka.” CBS News odkrywa, że ​​dzieci wydobywają kobalt na baterie w Kongo .

  8. POKÓJ ŚMIERCI DLA CYBERBEZPIECZEŃSTWA : Satelity, wraz z antenami 5G, stacjami bazowymi i terminalami użytkowników, pozwalają hakerom „przejąć kontrolę operacyjną nad poszczególnymi satelitami i konstelacjami satelitów w ciągu godzin, jeśli nie minut”.  https://ecfsapi.fcc.gov/file/10311787916086/HHTI%20-%20FCC%20Petition%20for%20Rulemaking.pdf

  9. ODPOWIEDZIALNOŚĆ : Telekomunikacja ostrzega akcjonariuszy, że oświadczenia zdrowotne mogą negatywnie wpłynąć na przychody. Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności finansowej za utratę zdrowia, obrażenia lub dewaluację mieniaKuchenka mikrofalowa dla naszej planety

 
Wideo: Apokalipsa 5G, nieuchronne niebezpieczeństwa


 
Aby połączyć wszystkie „rzeczy”, wydarzenia i miejsca na planecie z Internetem, planuje się wystrzelenie ponad 100 000 satelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO) w celu uzupełnienia naziemnej sieci 5G.
 
Zagrożenia stwarzane przez satelity obejmują śmieci kosmiczne, kolizje, zubożenie warstwy ozonowej; ryzyko niszczycielskich cyberataków, zanieczyszczenia spowodowane wystrzeliwaniem rakiet i spalaniem się w atmosferze „martwych” satelitów; wycieki plutonu i uranu z satelitów o napędzie jądrowym i pojazdów kosmicznych; wzrost i tak już szkodliwych poziomów promieniowania PEM, permanentny kompromis nocnego nieba, ingerencja w badania astronomiczne i prognozy pogody; wpływ na dziką przyrodę, jeszcze więcej śledzenia, nadzoru i erozji prywatności; znacznie większe zużycie energii i „obietnica” zwiększenia śmiertelności wojny.
 
Istnieje bezpieczniejsza alternatywa.
 
TECHNOLOGIA PRZEWODOWA:

Technologie przewodowe, takie jak światłowód lub kabel koncentryczny, są szybsze, bardziej niezawodne, odporne, energooszczędne i łatwiej chronione przed cyberatakami.
Przede wszystkim technologie przewodowe są znacznie mniej niebezpieczne dla naszego zdrowia i lepiej zapewnią przetrwanie innym formom życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
A może wolelibyśmy świat, w którym…  • Prawo do bezpiecznego życia we własnym domu i sąsiedztwie ma pierwszeństwo przed zyskami z branży, a społeczności wybierają infrastrukturę najlepiej odpowiadającą ich grupie demograficznej.

  • Rozmieszczanie satelitów zostaje wstrzymane i znów możemy brać udział w naszym wspólnym dziedzictwie – na niezakłóconym niebie.

  • 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostaje zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  • Ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięta przez wszechobecną wirtualną łączność?

  • Łączymy się z Internetem tylko wtedy, kiedy i gdzie chcemy, a przede wszystkim za pomocą technologii przewodowej, a nie bezprzewodowo przez powietrze.

  • Cyfrowe sieroty ponownie łączą się z rodzicami, a uzależnienie od technologii staje się reliktem przeszłości.

  • Coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z naszym własnym człowieczeństwem.

  • Pogoń za „szybciej”, „większy” i „więcej” zostaje zastąpiona satysfakcją z „wystarczy”?

  • Szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed własnym zyskiem korporacji.

  • Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.

  • Nadszedł czas, abyśmy zdecydowali, jaki świat chcemy zamieszkać… a nie telekomy czy państwa narodowe napędzane nienasyconym apetytem na zysk, władzę i kontrolę.


Wzywamy wszystkich, którzy naprawdę pragną wolności, aby posłuchali rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy zatrzymać „wyścig do 5G” i świadomie wytyczyć mądrzejszy i bezpieczniejszy kurs na przyszłość.
 

 
Międzynarodowa deklaracja Stop5G

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostanie zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat gdzie szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed korporacyjnym zyskiem na sobie.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięci przez wszechobecną wirtualną łączność.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świata, w którym coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z własnym człowieczeństwem.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym dążenie do „szybszego”, „większego” i „więcej” zostanie zastąpione z zadowoleniem z „wystarczająco” Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.
  Wzywamy wszystkie rządy światowe do posłuchania rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy powstrzymać „ ścigaj się do 5G” i świadomie wyznaczaj mądrzejszego i bezpieczniejszego kursu na przyszłość.

 
*
Źródła

5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
5G The Great Enabler or Safe Wired Technology?The Choice Is Ours Do we want 5G antennas throughout our cities and next to homes, and hundreds of thousands of satellites polluting the heavens? Did we ask for a world where every … Continue reading 5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
Stop 5G International

STOP5G International Declaration
Industry tells us that this entirely untested technology will be “revolutionary and transform our lives”. Yet, increasingly people realize that 5G threatens our health, well-being, and privacy, and casts a menacing shadow over our world. There is too much at … Continue reading STOP5G International Declaration
Stop 5G International 
 
 
 
Źrodło:

https://www.globalresearch.ca/5g-great-enabler-safe-wired-technology-choice-ours/5761225

12 listopad 2021

Kate Kheel i Patricia Burke 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nauka historii współczesnej
luty 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
Polska czlonkiem "osi zla" wg ruskiej Gaziety
listopad 25, 2006
martusia
''Terroryści'' bez paszportów - śmiertelny spisek czy partanina spec-służb?
sierpień 15, 2006
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
Jakim prawem! - List otwarty
czerwiec 12, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
Kto dopuścił się ludobójstwa na Polakach ?
luty 11, 2008
Aleksander Szycht
Spadkobiercy Trockiego
kwiecień 17, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
"Pieniądze za Krew"
wrzesień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zniewalanie ludzi i państw konsumeryzmem
listopad 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lekarze po alkoholu
grudzień 3, 2005
Adam Sandauer
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media