ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dwudziesta rocznica zburzenia muru berlińskiego 
9 listopad 2009      Artur Łoboda
Stalinizm trwa dalej 
21 styczeń 2011      Artur Łoboda
List od Elżbiety Gawlas z Kanady ! 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Szef Moderny chwalił się uczestnikom WEF o przewidywaniu pandemii „miliarda dolarów” w 2019 roku 
18 luty 2023      Catherine Salgado
Zamiast hurtem wsadzić ich do więzień 
4 marzec 2017      Artur Łoboda
List do pana Kwiatkowskiego i Tuska 
1 wrzesień 2011      Bogusław
Spadkobiercy morderców 
22 maj 2017      Artur Łoboda
Pisowska wojna przeciw Narodowi Polskiemu 
1 sierpień 2020     
Zapytanie premiera RP o skuteczność maseczek 
17 grudzień 2020      Artur Łoboda
Dziwne - skupiają się na końcówce zdarzenia, zamiast na początku 
28 grudzień 2016      Alina
START II zagrożony Tarczą? 
23 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak Platforma Obywatelska kontroluje media 
20 luty 2015      Artur Łoboda
Języka polskiego nie znają 
7 luty 2020      Artur Łoboda
Zamordyzm? 
4 wrzesień 2020     
Dwóch frajerów 
26 styczeń 2018     
Chór Aleksandrowa 
26 grudzień 2016      Artur Łoboda
Centrum Integracji Drugiego Obiegu 
10 sierpień 2012      Andrzej Olszewski
Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie 
29 lipiec 2011      Bogusław
Sedno sprawy z teczkami "Bolka" 
18 luty 2016      Artur Łoboda
Nagroda Nobla 
29 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

5G — wielki aktywator czy bezpieczna technologia przewodowa? Wybór należy do nas.

 
Część 1 z 2: „Wolność oznacza brak 5G”.


Czy chcemy anten 5G w naszych miastach i obok domów, oraz setek tysięcy satelitów zanieczyszczających niebo?

Czy prosiliśmy o świat, w którym każda osoba, „rzecz”, wydarzenie i moment w czasie są połączone z Internetem?

Jeśli nie chcemy być napromieniowani, kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
Technologie przewodowe są bezpieczne dla nas i innych form życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
Czy chcemy 5G, wielkiego aktywatora czy bezpiecznej technologii przewodowej?
Wybór należy do nas.
 
Jeśli nie chcemy być kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
5G przyniesie bezprecedensowy poziom łączności bezprzewodowej 24/7 w naszych domach, społecznościach i wszystkich żywych istotach.
Setki naukowców i ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego domagają się moratorium na wprowadzenie 5G.
Zobacz dlaczego – przeczytaj to i to .
 
Ponieważ cyfryzacja wymyka się spod kontroli w stale rozwijającej się sieci technologii, która stała się nieuczciwa, być może nadszedł czas, aby zastanowić się, czy szkody przeważają nad oczekiwaniami i korzyściami.


  1. ZDROWIE: 5G to masowy eksperyment biologiczny przeprowadzony na społeczeństwie bez świadomej zgody, bez wcześniejszych testów bezpieczeństwa i z wiarygodnymi dowodami naukowymi wskazującymi, że ta technologia okaże się szkodliwa dla zdrowia i potencjalnie śmiertelna dla niektórych.

  2. PRZYRODA : Niedawno opublikowane badania pokazują, że obecne poziomy sztucznego promieniowania już zakłócają nawigację, rozmnażanie, pożywienie, migrację i przetrwanie zwierząt.

  3. PRYWATNOŚĆ : „5G skataloguje dokładnie, skąd ktoś pochodzi, dokąd zmierza i co robi”. Sue Halpern,  Przerażający potencjał sieci 5G.

  4. NASZE DZIECI : Samobójstwo, samotność i depresja osiągają rozmiary epidemii.

  5. ZUŻYCIE ENERGII : „Technologia 5G doprowadzi do znacznego wzrostu śladu węglowego technologii cyfrowej”. Francja Haut Conseil pour le Climat (HCC) [Wysoka Rada ds. Klimatu]  https://www.connexionfrance.com/French-news/French-study-finds-5G-increases-risk-to-climate

  6. ODPADY : Wraz z Internetem Rzeczy do grona e-odpadów dołączają artykuły gospodarstwa domowego, takie jak pralki, materace, czajniki, podlewanie roślin itp. Czy Ziemia będzie w stanie „przetrawić” tę szybko rosnącą ilość e-odpadów wytwarzanych zarówno podczas produkcji, jak i utylizacji? Zobacz także  https://www.ourweb.tech/letters/

  7. MINERAŁY KONFLIKTOWE : Prawie 6 milionów ludzi zginęło w Demokratycznej Republice Konga z powodu naszego apetytu na minerały ziem rzadkich stosowane we wszystkich technologiach. „Kopią okopy i pracują w jeziorach, szukając skarbów na piekielnym placu zabaw. Wystarczająco trudne dla dorosłego mężczyzny. Nie do pomyślenia dla dziecka.” CBS News odkrywa, że ​​dzieci wydobywają kobalt na baterie w Kongo .

  8. POKÓJ ŚMIERCI DLA CYBERBEZPIECZEŃSTWA : Satelity, wraz z antenami 5G, stacjami bazowymi i terminalami użytkowników, pozwalają hakerom „przejąć kontrolę operacyjną nad poszczególnymi satelitami i konstelacjami satelitów w ciągu godzin, jeśli nie minut”.  https://ecfsapi.fcc.gov/file/10311787916086/HHTI%20-%20FCC%20Petition%20for%20Rulemaking.pdf

  9. ODPOWIEDZIALNOŚĆ : Telekomunikacja ostrzega akcjonariuszy, że oświadczenia zdrowotne mogą negatywnie wpłynąć na przychody. Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności finansowej za utratę zdrowia, obrażenia lub dewaluację mieniaKuchenka mikrofalowa dla naszej planety

 
Wideo: Apokalipsa 5G, nieuchronne niebezpieczeństwa


 
Aby połączyć wszystkie „rzeczy”, wydarzenia i miejsca na planecie z Internetem, planuje się wystrzelenie ponad 100 000 satelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO) w celu uzupełnienia naziemnej sieci 5G.
 
Zagrożenia stwarzane przez satelity obejmują śmieci kosmiczne, kolizje, zubożenie warstwy ozonowej; ryzyko niszczycielskich cyberataków, zanieczyszczenia spowodowane wystrzeliwaniem rakiet i spalaniem się w atmosferze „martwych” satelitów; wycieki plutonu i uranu z satelitów o napędzie jądrowym i pojazdów kosmicznych; wzrost i tak już szkodliwych poziomów promieniowania PEM, permanentny kompromis nocnego nieba, ingerencja w badania astronomiczne i prognozy pogody; wpływ na dziką przyrodę, jeszcze więcej śledzenia, nadzoru i erozji prywatności; znacznie większe zużycie energii i „obietnica” zwiększenia śmiertelności wojny.
 
Istnieje bezpieczniejsza alternatywa.
 
TECHNOLOGIA PRZEWODOWA:

Technologie przewodowe, takie jak światłowód lub kabel koncentryczny, są szybsze, bardziej niezawodne, odporne, energooszczędne i łatwiej chronione przed cyberatakami.
Przede wszystkim technologie przewodowe są znacznie mniej niebezpieczne dla naszego zdrowia i lepiej zapewnią przetrwanie innym formom życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
A może wolelibyśmy świat, w którym…  • Prawo do bezpiecznego życia we własnym domu i sąsiedztwie ma pierwszeństwo przed zyskami z branży, a społeczności wybierają infrastrukturę najlepiej odpowiadającą ich grupie demograficznej.

  • Rozmieszczanie satelitów zostaje wstrzymane i znów możemy brać udział w naszym wspólnym dziedzictwie – na niezakłóconym niebie.

  • 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostaje zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  • Ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięta przez wszechobecną wirtualną łączność?

  • Łączymy się z Internetem tylko wtedy, kiedy i gdzie chcemy, a przede wszystkim za pomocą technologii przewodowej, a nie bezprzewodowo przez powietrze.

  • Cyfrowe sieroty ponownie łączą się z rodzicami, a uzależnienie od technologii staje się reliktem przeszłości.

  • Coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z naszym własnym człowieczeństwem.

  • Pogoń za „szybciej”, „większy” i „więcej” zostaje zastąpiona satysfakcją z „wystarczy”?

  • Szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed własnym zyskiem korporacji.

  • Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.

  • Nadszedł czas, abyśmy zdecydowali, jaki świat chcemy zamieszkać… a nie telekomy czy państwa narodowe napędzane nienasyconym apetytem na zysk, władzę i kontrolę.


Wzywamy wszystkich, którzy naprawdę pragną wolności, aby posłuchali rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy zatrzymać „wyścig do 5G” i świadomie wytyczyć mądrzejszy i bezpieczniejszy kurs na przyszłość.
 

 
Międzynarodowa deklaracja Stop5G

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostanie zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat gdzie szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed korporacyjnym zyskiem na sobie.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięci przez wszechobecną wirtualną łączność.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świata, w którym coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z własnym człowieczeństwem.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym dążenie do „szybszego”, „większego” i „więcej” zostanie zastąpione z zadowoleniem z „wystarczająco” Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.
  Wzywamy wszystkie rządy światowe do posłuchania rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy powstrzymać „ ścigaj się do 5G” i świadomie wyznaczaj mądrzejszego i bezpieczniejszego kursu na przyszłość.

 
*
Źródła

5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
5G The Great Enabler or Safe Wired Technology?The Choice Is Ours Do we want 5G antennas throughout our cities and next to homes, and hundreds of thousands of satellites polluting the heavens? Did we ask for a world where every … Continue reading 5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
Stop 5G International

STOP5G International Declaration
Industry tells us that this entirely untested technology will be “revolutionary and transform our lives”. Yet, increasingly people realize that 5G threatens our health, well-being, and privacy, and casts a menacing shadow over our world. There is too much at … Continue reading STOP5G International Declaration
Stop 5G International 
 
 
 
Źrodło:

https://www.globalresearch.ca/5g-great-enabler-safe-wired-technology-choice-ours/5761225

12 listopad 2021

Kate Kheel i Patricia Burke 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
Spór o polski ład ekonomiczny
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
„Zapytanie obywatelskie”
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Stosunki Polsko-Krzyżackie (wypracowanie szkolne)
czerwiec 1, 2002
szkolne wypracowanie
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
"Kulawa kaczka" w USA i zdrada Polski
sierpień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media