ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czego NIKT Wam nie powie o JOW? 
4 wrzesień 2015      Artur Łoboda
Mordeczki 
19 listopad 2014      Artur Łoboda
Hitler teź ćpał... codziennie 
8 kwiecień 2013     
Prostacki atak ze strony Nazwa.pl 
10 grudzień 2015      Artur Łoboda
Powrót na początek drogi 
5 marzec 2021      Artur Łoboda
Oficjalna narracja przyznaje, że fałszywa szczepionka przeciw COVID zapewnia fałszywą odporność na COVID 
23 październik 2021     
Jak Ludzkość mogła do tego dopuścić? 
10 październik 2020     
Ścigany – powstaniec Dariusz Lemański 
13 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Czym jest pieniądz - prolog 
5 grudzień 2012      Artur Łoboda
A może nie powinniśmy walczyć? 
19 luty 2021      Artur Łoboda
Kopacz postradała zmysły 
12 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Znowu ta michnikowska "zakonnica" 
10 listopad 2016     
Polak z Twarzą Żyda w Czasie Wojny 
12 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Dane pokazują, że miliony ludzi są NIEPEŁNOSPRAWNI z powodu szczepionek 
2 lipiec 2022      Ethan Huff
15 tysięcy doświadczeń 
21 październik 2022     
Niemcy: Naczelny Lekarz Głównego Szpitala - Thomas Jendges „spada” z dachu szpitala 
30 listopad 2021      Peter Koenig
Moja Penelopa pisze wiersze 
25 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
10 przestróg Kasandry - czyli co nas czeka w 2015 r. 
1 styczeń 2015      www.polskawalczaca.com
Wieczne potępienie zbrodniarzy! 
19 maj 2021      Artur Łoboda
Susza bezobjawowa 
24 lipiec 2020     

 
 

5G — wielki aktywator czy bezpieczna technologia przewodowa? Wybór należy do nas.

 
Część 1 z 2: „Wolność oznacza brak 5G”.


Czy chcemy anten 5G w naszych miastach i obok domów, oraz setek tysięcy satelitów zanieczyszczających niebo?

Czy prosiliśmy o świat, w którym każda osoba, „rzecz”, wydarzenie i moment w czasie są połączone z Internetem?

Jeśli nie chcemy być napromieniowani, kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
Technologie przewodowe są bezpieczne dla nas i innych form życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
Czy chcemy 5G, wielkiego aktywatora czy bezpiecznej technologii przewodowej?
Wybór należy do nas.
 
Jeśli nie chcemy być kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
5G przyniesie bezprecedensowy poziom łączności bezprzewodowej 24/7 w naszych domach, społecznościach i wszystkich żywych istotach.
Setki naukowców i ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego domagają się moratorium na wprowadzenie 5G.
Zobacz dlaczego – przeczytaj to i to .
 
Ponieważ cyfryzacja wymyka się spod kontroli w stale rozwijającej się sieci technologii, która stała się nieuczciwa, być może nadszedł czas, aby zastanowić się, czy szkody przeważają nad oczekiwaniami i korzyściami.


  1. ZDROWIE: 5G to masowy eksperyment biologiczny przeprowadzony na społeczeństwie bez świadomej zgody, bez wcześniejszych testów bezpieczeństwa i z wiarygodnymi dowodami naukowymi wskazującymi, że ta technologia okaże się szkodliwa dla zdrowia i potencjalnie śmiertelna dla niektórych.

  2. PRZYRODA : Niedawno opublikowane badania pokazują, że obecne poziomy sztucznego promieniowania już zakłócają nawigację, rozmnażanie, pożywienie, migrację i przetrwanie zwierząt.

  3. PRYWATNOŚĆ : „5G skataloguje dokładnie, skąd ktoś pochodzi, dokąd zmierza i co robi”. Sue Halpern,  Przerażający potencjał sieci 5G.

  4. NASZE DZIECI : Samobójstwo, samotność i depresja osiągają rozmiary epidemii.

  5. ZUŻYCIE ENERGII : „Technologia 5G doprowadzi do znacznego wzrostu śladu węglowego technologii cyfrowej”. Francja Haut Conseil pour le Climat (HCC) [Wysoka Rada ds. Klimatu]  https://www.connexionfrance.com/French-news/French-study-finds-5G-increases-risk-to-climate

  6. ODPADY : Wraz z Internetem Rzeczy do grona e-odpadów dołączają artykuły gospodarstwa domowego, takie jak pralki, materace, czajniki, podlewanie roślin itp. Czy Ziemia będzie w stanie „przetrawić” tę szybko rosnącą ilość e-odpadów wytwarzanych zarówno podczas produkcji, jak i utylizacji? Zobacz także  https://www.ourweb.tech/letters/

  7. MINERAŁY KONFLIKTOWE : Prawie 6 milionów ludzi zginęło w Demokratycznej Republice Konga z powodu naszego apetytu na minerały ziem rzadkich stosowane we wszystkich technologiach. „Kopią okopy i pracują w jeziorach, szukając skarbów na piekielnym placu zabaw. Wystarczająco trudne dla dorosłego mężczyzny. Nie do pomyślenia dla dziecka.” CBS News odkrywa, że ​​dzieci wydobywają kobalt na baterie w Kongo .

  8. POKÓJ ŚMIERCI DLA CYBERBEZPIECZEŃSTWA : Satelity, wraz z antenami 5G, stacjami bazowymi i terminalami użytkowników, pozwalają hakerom „przejąć kontrolę operacyjną nad poszczególnymi satelitami i konstelacjami satelitów w ciągu godzin, jeśli nie minut”.  https://ecfsapi.fcc.gov/file/10311787916086/HHTI%20-%20FCC%20Petition%20for%20Rulemaking.pdf

  9. ODPOWIEDZIALNOŚĆ : Telekomunikacja ostrzega akcjonariuszy, że oświadczenia zdrowotne mogą negatywnie wpłynąć na przychody. Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności finansowej za utratę zdrowia, obrażenia lub dewaluację mieniaKuchenka mikrofalowa dla naszej planety

 
Wideo: Apokalipsa 5G, nieuchronne niebezpieczeństwa


 
Aby połączyć wszystkie „rzeczy”, wydarzenia i miejsca na planecie z Internetem, planuje się wystrzelenie ponad 100 000 satelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO) w celu uzupełnienia naziemnej sieci 5G.
 
Zagrożenia stwarzane przez satelity obejmują śmieci kosmiczne, kolizje, zubożenie warstwy ozonowej; ryzyko niszczycielskich cyberataków, zanieczyszczenia spowodowane wystrzeliwaniem rakiet i spalaniem się w atmosferze „martwych” satelitów; wycieki plutonu i uranu z satelitów o napędzie jądrowym i pojazdów kosmicznych; wzrost i tak już szkodliwych poziomów promieniowania PEM, permanentny kompromis nocnego nieba, ingerencja w badania astronomiczne i prognozy pogody; wpływ na dziką przyrodę, jeszcze więcej śledzenia, nadzoru i erozji prywatności; znacznie większe zużycie energii i „obietnica” zwiększenia śmiertelności wojny.
 
Istnieje bezpieczniejsza alternatywa.
 
TECHNOLOGIA PRZEWODOWA:

Technologie przewodowe, takie jak światłowód lub kabel koncentryczny, są szybsze, bardziej niezawodne, odporne, energooszczędne i łatwiej chronione przed cyberatakami.
Przede wszystkim technologie przewodowe są znacznie mniej niebezpieczne dla naszego zdrowia i lepiej zapewnią przetrwanie innym formom życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
A może wolelibyśmy świat, w którym…  • Prawo do bezpiecznego życia we własnym domu i sąsiedztwie ma pierwszeństwo przed zyskami z branży, a społeczności wybierają infrastrukturę najlepiej odpowiadającą ich grupie demograficznej.

  • Rozmieszczanie satelitów zostaje wstrzymane i znów możemy brać udział w naszym wspólnym dziedzictwie – na niezakłóconym niebie.

  • 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostaje zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  • Ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięta przez wszechobecną wirtualną łączność?

  • Łączymy się z Internetem tylko wtedy, kiedy i gdzie chcemy, a przede wszystkim za pomocą technologii przewodowej, a nie bezprzewodowo przez powietrze.

  • Cyfrowe sieroty ponownie łączą się z rodzicami, a uzależnienie od technologii staje się reliktem przeszłości.

  • Coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z naszym własnym człowieczeństwem.

  • Pogoń za „szybciej”, „większy” i „więcej” zostaje zastąpiona satysfakcją z „wystarczy”?

  • Szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed własnym zyskiem korporacji.

  • Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.

  • Nadszedł czas, abyśmy zdecydowali, jaki świat chcemy zamieszkać… a nie telekomy czy państwa narodowe napędzane nienasyconym apetytem na zysk, władzę i kontrolę.


Wzywamy wszystkich, którzy naprawdę pragną wolności, aby posłuchali rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy zatrzymać „wyścig do 5G” i świadomie wytyczyć mądrzejszy i bezpieczniejszy kurs na przyszłość.
 

 
Międzynarodowa deklaracja Stop5G

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostanie zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat gdzie szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed korporacyjnym zyskiem na sobie.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięci przez wszechobecną wirtualną łączność.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świata, w którym coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z własnym człowieczeństwem.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym dążenie do „szybszego”, „większego” i „więcej” zostanie zastąpione z zadowoleniem z „wystarczająco” Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.
  Wzywamy wszystkie rządy światowe do posłuchania rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy powstrzymać „ ścigaj się do 5G” i świadomie wyznaczaj mądrzejszego i bezpieczniejszego kursu na przyszłość.

 
*
Źródła

5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
5G The Great Enabler or Safe Wired Technology?The Choice Is Ours Do we want 5G antennas throughout our cities and next to homes, and hundreds of thousands of satellites polluting the heavens? Did we ask for a world where every … Continue reading 5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
Stop 5G International

STOP5G International Declaration
Industry tells us that this entirely untested technology will be “revolutionary and transform our lives”. Yet, increasingly people realize that 5G threatens our health, well-being, and privacy, and casts a menacing shadow over our world. There is too much at … Continue reading STOP5G International Declaration
Stop 5G International 
 
 
 
Źrodło:

https://www.globalresearch.ca/5g-great-enabler-safe-wired-technology-choice-ours/5761225

12 listopad 2021

Kate Kheel i Patricia Burke 

  

Komentarze

  

Archiwum

Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
Apartheid in Isarel
styczeń 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Rodaków
grudzień 26, 2006
zaprasza.net
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
styczeń 8, 2006
Adam Sandauer
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
"Zeitgeist" Duch Czasu
listopad 5, 2007
marduk
Opinia Biskupów USA o Sytuacji w Iraku
listopad 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media