ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

List do prof. Literatury Karola Zielińskiego z Krakowa 
4 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nowotwory i inne choroby „szybko się rozwijają” wśród osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 
14 kwiecień 2023      Zoey Sky
Sport i propaganda w przestrzeni kosmicznej 
4 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Netanjahu błaga Bidena, aby uniemożliwił MTK umieszczenie go w więzieniu za zbrodnie wojenne 
14 maj 2024      Ethan Huff
Reakcja na pandemię ospy była niesamowicie podobna do COVID  
28 marzec 2022     
Jak chorowałem w latach sześćdziesiatych? 
7 grudzień 2020     
Czy Michał Szpak to reprezentant kobiet? 
7 marzec 2016      Artur Łoboda
Rozebrane ciała katastrofy pod Smoleńskiem 
31 październik 2012      Artur Łoboda
Oczyścić Kraków z poststalinowskich bandytów 
20 listopad 2023     
Głębokie Państwo a holokaust biznes 
15 czerwiec 2023     
Staczanie w otchłań 
27 październik 2019      Artur Łoboda
SONET NIEWINNYCH Jerzy Juliusz Emir (1940-1996) 
23 listopad 2013      www.trwanie.com
Wewnątrz farmy botów Facebooka, która wypuszcza ponad 200 tys. postów politycznych miesięcznie 
7 wrzesień 2021      Paul Bischoff
Przestępczość w sieci chroniona przez Prokuraturę 
17 styczeń 2020      Artur Łoboda
Czym się zajmuje Ministerstwo zdrowia? 
25 marzec 2020     
Czekając na konkrety w sprawie wojny na Ukrainie 
25 luty 2022      Artur Łoboda
Polska jako „Skrzynka Pandory”  
28 kwiecień 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Ta wojna dla wielu jest na rękę 
1 marzec 2022     
Jak to jest z tym Śpiewakiem? 
22 grudzień 2019      Artur Łoboda
Sześć sposobów na które starzy wychujali młodych 
4 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

5G — wielki aktywator czy bezpieczna technologia przewodowa? Wybór należy do nas.

 
Część 1 z 2: „Wolność oznacza brak 5G”.


Czy chcemy anten 5G w naszych miastach i obok domów, oraz setek tysięcy satelitów zanieczyszczających niebo?

Czy prosiliśmy o świat, w którym każda osoba, „rzecz”, wydarzenie i moment w czasie są połączone z Internetem?

Jeśli nie chcemy być napromieniowani, kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
Technologie przewodowe są bezpieczne dla nas i innych form życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
Czy chcemy 5G, wielkiego aktywatora czy bezpiecznej technologii przewodowej?
Wybór należy do nas.
 
Jeśli nie chcemy być kontrolowani i monitorowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadszedł czas, aby zatrzymać 5G.
 
5G przyniesie bezprecedensowy poziom łączności bezprzewodowej 24/7 w naszych domach, społecznościach i wszystkich żywych istotach.
Setki naukowców i ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego domagają się moratorium na wprowadzenie 5G.
Zobacz dlaczego – przeczytaj to i to .
 
Ponieważ cyfryzacja wymyka się spod kontroli w stale rozwijającej się sieci technologii, która stała się nieuczciwa, być może nadszedł czas, aby zastanowić się, czy szkody przeważają nad oczekiwaniami i korzyściami.


  1. ZDROWIE: 5G to masowy eksperyment biologiczny przeprowadzony na społeczeństwie bez świadomej zgody, bez wcześniejszych testów bezpieczeństwa i z wiarygodnymi dowodami naukowymi wskazującymi, że ta technologia okaże się szkodliwa dla zdrowia i potencjalnie śmiertelna dla niektórych.

  2. PRZYRODA : Niedawno opublikowane badania pokazują, że obecne poziomy sztucznego promieniowania już zakłócają nawigację, rozmnażanie, pożywienie, migrację i przetrwanie zwierząt.

  3. PRYWATNOŚĆ : „5G skataloguje dokładnie, skąd ktoś pochodzi, dokąd zmierza i co robi”. Sue Halpern,  Przerażający potencjał sieci 5G.

  4. NASZE DZIECI : Samobójstwo, samotność i depresja osiągają rozmiary epidemii.

  5. ZUŻYCIE ENERGII : „Technologia 5G doprowadzi do znacznego wzrostu śladu węglowego technologii cyfrowej”. Francja Haut Conseil pour le Climat (HCC) [Wysoka Rada ds. Klimatu]  https://www.connexionfrance.com/French-news/French-study-finds-5G-increases-risk-to-climate

  6. ODPADY : Wraz z Internetem Rzeczy do grona e-odpadów dołączają artykuły gospodarstwa domowego, takie jak pralki, materace, czajniki, podlewanie roślin itp. Czy Ziemia będzie w stanie „przetrawić” tę szybko rosnącą ilość e-odpadów wytwarzanych zarówno podczas produkcji, jak i utylizacji? Zobacz także  https://www.ourweb.tech/letters/

  7. MINERAŁY KONFLIKTOWE : Prawie 6 milionów ludzi zginęło w Demokratycznej Republice Konga z powodu naszego apetytu na minerały ziem rzadkich stosowane we wszystkich technologiach. „Kopią okopy i pracują w jeziorach, szukając skarbów na piekielnym placu zabaw. Wystarczająco trudne dla dorosłego mężczyzny. Nie do pomyślenia dla dziecka.” CBS News odkrywa, że ​​dzieci wydobywają kobalt na baterie w Kongo .

  8. POKÓJ ŚMIERCI DLA CYBERBEZPIECZEŃSTWA : Satelity, wraz z antenami 5G, stacjami bazowymi i terminalami użytkowników, pozwalają hakerom „przejąć kontrolę operacyjną nad poszczególnymi satelitami i konstelacjami satelitów w ciągu godzin, jeśli nie minut”.  https://ecfsapi.fcc.gov/file/10311787916086/HHTI%20-%20FCC%20Petition%20for%20Rulemaking.pdf

  9. ODPOWIEDZIALNOŚĆ : Telekomunikacja ostrzega akcjonariuszy, że oświadczenia zdrowotne mogą negatywnie wpłynąć na przychody. Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności finansowej za utratę zdrowia, obrażenia lub dewaluację mieniaKuchenka mikrofalowa dla naszej planety

 
Wideo: Apokalipsa 5G, nieuchronne niebezpieczeństwa


 
Aby połączyć wszystkie „rzeczy”, wydarzenia i miejsca na planecie z Internetem, planuje się wystrzelenie ponad 100 000 satelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO) w celu uzupełnienia naziemnej sieci 5G.
 
Zagrożenia stwarzane przez satelity obejmują śmieci kosmiczne, kolizje, zubożenie warstwy ozonowej; ryzyko niszczycielskich cyberataków, zanieczyszczenia spowodowane wystrzeliwaniem rakiet i spalaniem się w atmosferze „martwych” satelitów; wycieki plutonu i uranu z satelitów o napędzie jądrowym i pojazdów kosmicznych; wzrost i tak już szkodliwych poziomów promieniowania PEM, permanentny kompromis nocnego nieba, ingerencja w badania astronomiczne i prognozy pogody; wpływ na dziką przyrodę, jeszcze więcej śledzenia, nadzoru i erozji prywatności; znacznie większe zużycie energii i „obietnica” zwiększenia śmiertelności wojny.
 
Istnieje bezpieczniejsza alternatywa.
 
TECHNOLOGIA PRZEWODOWA:

Technologie przewodowe, takie jak światłowód lub kabel koncentryczny, są szybsze, bardziej niezawodne, odporne, energooszczędne i łatwiej chronione przed cyberatakami.
Przede wszystkim technologie przewodowe są znacznie mniej niebezpieczne dla naszego zdrowia i lepiej zapewnią przetrwanie innym formom życia, z którymi dzielimy tę cenną planetę.
 
A może wolelibyśmy świat, w którym…  • Prawo do bezpiecznego życia we własnym domu i sąsiedztwie ma pierwszeństwo przed zyskami z branży, a społeczności wybierają infrastrukturę najlepiej odpowiadającą ich grupie demograficznej.

  • Rozmieszczanie satelitów zostaje wstrzymane i znów możemy brać udział w naszym wspólnym dziedzictwie – na niezakłóconym niebie.

  • 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostaje zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  • Ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięta przez wszechobecną wirtualną łączność?

  • Łączymy się z Internetem tylko wtedy, kiedy i gdzie chcemy, a przede wszystkim za pomocą technologii przewodowej, a nie bezprzewodowo przez powietrze.

  • Cyfrowe sieroty ponownie łączą się z rodzicami, a uzależnienie od technologii staje się reliktem przeszłości.

  • Coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z naszym własnym człowieczeństwem.

  • Pogoń za „szybciej”, „większy” i „więcej” zostaje zastąpiona satysfakcją z „wystarczy”?

  • Szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed własnym zyskiem korporacji.

  • Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.

  • Nadszedł czas, abyśmy zdecydowali, jaki świat chcemy zamieszkać… a nie telekomy czy państwa narodowe napędzane nienasyconym apetytem na zysk, władzę i kontrolę.


Wzywamy wszystkich, którzy naprawdę pragną wolności, aby posłuchali rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy zatrzymać „wyścig do 5G” i świadomie wytyczyć mądrzejszy i bezpieczniejszy kurs na przyszłość.
 

 
Międzynarodowa deklaracja Stop5G

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym 5G, 6G lub jakakolwiek inna „G” zostanie zastąpiona bezpieczną technologią, która została poddana badaniom w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia całego życia na planecie.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat gdzie szacunek dla życia ma pierwszeństwo przed korporacyjnym zyskiem na sobie.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym ludzie są połączeni twarzą w twarz i sercem, a nie pochłonięci przez wszechobecną wirtualną łączność.
  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świata, w którym coraz bardziej szalone tempo hiperłączności zostaje spowolnione, abyśmy mogli ponownie połączyć się z własnym człowieczeństwem.

  Wyobrażamy sobie i staramy się zapewnić świat, w którym dążenie do „szybszego”, „większego” i „więcej” zostanie zastąpione z zadowoleniem z „wystarczająco” Krótko mówiąc… przyszłość, która szanuje i chroni całe życie na tej planecie.
  Wzywamy wszystkie rządy światowe do posłuchania rosnącego głosu naukowców, lekarzy, inżynierów i innych, którzy ostrzegają, że musimy powstrzymać „ ścigaj się do 5G” i świadomie wyznaczaj mądrzejszego i bezpieczniejszego kursu na przyszłość.

 
*
Źródła

5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
5G The Great Enabler or Safe Wired Technology?The Choice Is Ours Do we want 5G antennas throughout our cities and next to homes, and hundreds of thousands of satellites polluting the heavens? Did we ask for a world where every … Continue reading 5G The Great Enabler or Safe Wired Technology? The Choice Is Ours
Stop 5G International

STOP5G International Declaration
Industry tells us that this entirely untested technology will be “revolutionary and transform our lives”. Yet, increasingly people realize that 5G threatens our health, well-being, and privacy, and casts a menacing shadow over our world. There is too much at … Continue reading STOP5G International Declaration
Stop 5G International 
 
 
 
Źrodło:

https://www.globalresearch.ca/5g-great-enabler-safe-wired-technology-choice-ours/5761225

12 listopad 2021

Kate Kheel i Patricia Burke 

  

Komentarze

  

Archiwum

Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz.
grudzień 10, 2008
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Podstawowa rola Hitlera I Stalina w istnieniu Izraela
czerwiec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
Czy to jest służba Narodowi?
lipiec 18, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
Polska Partia Pracy - pomijana w sondażach przedwyborczych alternatywą dla obecnych partii?
październik 7, 2007
Dorota
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
Wezwanie adresowane do polskich dziennikarzy...
czerwiec 1, 2006
Artur Łoboda
Zniesienie obowiązku wizowego między Rosją a Izraelem
wrzesień 20, 2008
tłumacz
Co obiecują "podstawowe prawa UE"?
luty 13, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Aparat szantażu i przekręty medialne
marzec 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
America's Baltic Time Bomb
maj 29, 2007
przysłał ICP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media