ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.

OŚWIADCZENIE

Do odczytania przed Sądem rozpatrującym w dniu 1 grudnia 2004 moje zażalenie na szykanowanie mnie za działalność w obronie Niepodległości (pismo z dnia 17 listopada 2004 przyjęte przez Kancelarię Ogólną Komendy Rejonowej Policji Warszawa I)

Wysoki Sądzie!

Jestem dumny, że jestem Polakiem.

Bycie Polakiem znaczy dla mnie wykazywać ciągłą troskę o kondycję Narodu i Ojczyzny. I dlatego konsekwentnie działam. Nie jestem sam, mam wspierających mnie przyjaciół. Nasza działalność jest zgodna z prawem, można się z nią systematycznie zapoznawać za pośrednictwem internetu (www.naszasprawa.fir.pl) „Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie” pisał wielki Polak Roman Dmowski. Zdaję sobie sprawę, ze dla niektórych ludzi moje postępowanie jest niezrozumiałe, że moi przeciwnicy wytrwale pracują nad dezinformacją Polaków, ale jestem pewien, że Prawda się przebije.

W mojej rodzinie odczuliśmy antypolskie postępowanie Niemców podczas ostatniej wojny.

Pochodzimy z Kujaw – ziemi doświadczonej wiele razy przez niemczyznę. Tzw. „Unia Europejska” dla mnie jest prostą kontynuacją dzieła dominacji niemieckiej i jak tylko mogę się temu dziełu przeciwstawiam.
Mój Ojciec opowiadał, że dostał w twarz od Niemca za okupacji.
Było ich 13-cioro rodzeństwa. Wielu z jego braci i sióstr wywieziono na roboty do Niemiec, lub w Polsce kazano pracować dla III Rzeszy.
Niedawno jeszcze raz upokorzono rzucając im jak psom "bonifikatę" za tę przymusową pracę.. Ciągali ich, przesłuchiwali. Brat Ojca Feliks zmarł między tymi "przesłuchaniami” i owej jałmużny już nie dostał. Chociaż dokumenty były już w komplecie, ale nie było widać powodu, aby pieniądze wydać rodzinie zmarłego...

Moja Babcia Stefania mieszkała na granicy zaborów, chodziła do szkoły i władała biegle językami zaborców (niemieckim i rosyjskim). Kiedy rozpoczęła się wojna(1939) zamknięto naszego księdza Jana Nowaka wraz z innymi przedstawicielami elity narodowej. Nie jest tajemnicą, że byli ludzie , którzy wskazywali Niemcom kogo trzeba zamknąć!
Babcia zbierała wtedy od ludzi co mogła i do tego więzienia wozem konnym woziła. Dawała sobie radę dzięki znajomości języka.
Czyniła tak do czasu, gdy księży wymordowano...
Kojarzenie mojej osoby z popieraniem niemczyzny jest najwyższej klasy oszczerstwem.

Jestem fałszywie oskarżony!


Gdyby oskarżono mnie o walkę z "Unią" - to byłaby dla mnie pochwała, a dla publiczności – czytelny sygnał jakie są intencje i metody Grupy Trzymającej Władzę w Polsce.
Widać jeszcze nie można nikogo za przeciwstawianie się wprost reżymowi skazać, więc wynajduje się różne tricki, a nawet ukrywanie przed Sądem dowodów lub jak w mojej sprawie wprowadzanie Sądu w błąd podawaniem faktów , które miejsca nie miały.
Moja sprawa nie stanowi pod tym względem precedensu. (spotkałem się z tym wcześniej – byłem świadkiem zdarzeń opartych nawet o krzywoprzysięstwo policjanta). Czy chodzi o to aby antyunionistów zastraszać? Moja sprawa i udział w niej Wysokiego Sądu i Policji Państwowej jest kwestią polityczną.

Obecnie oskarża się mnie (FAŁSZYWIE !!!) o „szerzenie faszyzmu i waśni na tle narodowościowym”.
Ja się z takim oskarżeniem nie zgadzam.


To potwarz!

Jestem Polakiem sprzeciwiającym się Unii Europejskiej, a nie propagatorem faszyzmu!


Popieram polskość, nie nawołując do waśni z jakimkolwiek narodem!
Dlaczego faszyzmem dzisiaj nazywają nazizm(narodowy-socjalizm niemiecki)?
Nazizm (a nie faszyzm!) był myślą przewodnią III Rzeszy Adolfa Hitlera(1933-1945). Właśnie do dzieła Hitlera, jest coraz mocniej podobne obecne „jednoczenie Europy”!
Faszyzm był lokalnym ustrojem panującym jedynie we Włoszech Benito Mussoliniego(1923-1944). Ocena faszyzmu (ustroju kiedyś czasowo obecnego jedynie w Italii) jest przedmiotem dyskusji historycznej i nie była przeze mnie poruszana w mojej działalności!
Swoje działanie określam jako nie wychodzące poza ramy prawa oddziaływanie społeczne ostrzegające przed
neo-nazistowskimi tendencjami w kształtowaniu polityki europejskiej.
Ja OSTRZEGAM PRZED EURO-NAZIZMEM, A NIE – SZERZĘ TREŚCI FASZYSTOWSKIE!


Gazeta „Rzeczpospolita” z dnia 13-14 listopada 2004 KŁAMIE NA NASZ TEMAT pisząc, że wraz z Panią Barbarą Laską
„propagowaliśmy treści faszystowskie”!.



Kłamliwy artykuł-notatka w „Rzeczpospolitej” jest tak skonstruowany, że przedstawiono nas jak przestępców, których postępowanie jest bezdyskusyjnie złe. Czemu ma służyć opisywanie nas jako anonimowych „50-letniej kobiety i 41-letniego męzczyzny”?
To nie jest nierzetelność dziennikarska, lecz próba zastraszenia nas! Czy Wysoki Sąd zapoznał się z okolicznościami spreparowania tej notatki, jej oddziaływaniem na morale policji? Czy Wysoki Sąd podda się naciskowi nieuczciwej gazety, która już wydała wyrok?!
Nadmienię, że żaden dziennikarz nie pofatygował się do mnie żeby sprawę wyjaśnić. A jestem otwarty na wszelkie rozmowy, mam swoją stronę internetową, gdzie prawie wszystkie elementy mojej działalności są publikowane (www.naszasprawa.fir.pl), mój telefon jest podawany do wiadomości publicznej (0609 559 313).
Mój plakat gardzi (i słusznie!) dzisiejszymi folksdojczami, a jeśli ktoś czuł się urażony to rozumiem, że tym iż temat poruszyłem! Trudno! Kwestią osądu sumienia jest popieranie Unii Europejskiej ze stolicą w Brukseli. Mojego sumienia również, a ono mi mówi – zło trzeba zwyciężać dobrem!

Pokazywanie, że UE jest powielaniem hitlerowsko-vichystowskiego pomysłu na Europę jest prawdziwe. Jest dobre.



Prawda w polityce skutkuje zawsze dobrem. Podobieństwo politycznej konstrukcji UE do stosunków europejskich z roku 1941-go wyeksponowałem w swoim zażaleniu na zatrzymanie słowami: „Nie podobało mi się, że włączeni zostaliśmy w struktury euro-państwa, gdzie prym wiodą Niemcy, wspomaga ich Francja, a dla Polski przeznaczone jest miejsce dalece niesatysfakcjonujące takich jak ja. Poza tym – obawiałem się, że takie państwo podryfuje w stronę euro-totalitaryzmu i nazizmu.

Dlatego zinterpretowałem obecny stan Europy jako dalece podobny do tego z roku 1941-go i się temu przeciwstawiłem.”


Dla mnie – wynoszenie jakiejkolwiek stolicy innej ponad Warszawę jest nie do przyjęcia. I proszę mnie, Wysoki Sądzie zrozumieć. br>
Czułbym się nieswojo, gdyby w sali Wysokiego Sądu oprócz polskiego orła wisiał moskiewski sierp i młot, berlińska swastyka, czy brukselskie dwanaście gwiazdek.

Liczę na uczciwy werdykt Wysokiego Sądu.


Nie chcę by moje dzieci opowiadały moim wnukom, jak to ich dziadka szykanowano za obronę polskości! Zapewniam, że moje dzieci już wiedzą o szczegółach zatrzymania mnie i z uwagą oczekują na obecny wyrok Wysokiego Sądu.


Reasumując:

Wysoki Sądzie!


1) Nie jest i nigdy nie było moją intencją, zamiarem i działaniem nawoływanie lub pochwalanie takich zbrodniczych systemów jak nazizm, komunizm, czy inny totalitaryzm. Adolfa Hitlera wraz z Włodzimierzem Leninem, Lwem Trockim, Józefem Stalinem, Pol-Potem, Mao-Tse-Tungiem zapisałbym na liście największych zbrodniarzy niedawno minionej historii. Jednak, pozwolę sobie przypomnieć, że ICH WSZYSTKICH wyuczono na uszczęsliwiaczy ludzkości nie gdzie indziej ale właśnie W
EUROPIE!
Na tych samych uczelniach i nierzadko przez tych samych ideologów wykształcono twórców obecnej antychrześcijańskiej Unii Europejskiej. Jak bardzo jest to twór antychrześcijański świadczą chociażby ostatnio zaistniałe fakty odsunięcia od władzy w Komisji Europejskiej człowieka, który przypominał, ze homoseksualizm jest grzechem. Myślę, ze promowanie w Polsce homoseksualizmu i innych patologii przez UE jest poważnym sygnałem, że polskość jest zagrożona.

2) przed ZBOCZENIEM Unii Europejskiej w kierunku totalitarnym ostrzegam wytrwale i ostrzegać nie przestanę. Dlatego ten inkryminowany i inne podobne plakaty propagowałem i będę propagował. Egzemplarz oskarżanego plakatu pozwalam sobie załączyć, bo obawiam się że policja jakoś go mogła nie dostarczyć Wysokiemu Sądowi. Jestem pewien, ze wykonany przeze mnie plakat ma wartość historyczną, a nawet z każdym dniem okazywania się czym jest Unia Europejska – wartość wprost profetyczną.

3) Prezentowana przeze mnie plansza to obywatelski protest poprzez formę i słowa gorzkiej satyry. przeciwko złym posunięciom politycznym, które mają miejsce w RP.

Tym plakatem wyrażałem swoją pogardę wobec działań takich jak:

- wyzbywanie się obywatelstwa polskiego,

- przeciwko nieuczciwym roszczeniom i windykacjom wobec polskiego mienia,

- przeciwko przekupnym postawom objawiającym się pomocnictwem dla lub wobec wykupu polskiej ziemi w północnych i zachodnich rejonach RP,

- przeciwko bezkrytycznemu hołdowaniu różnym postawom poniżającym i obniżającym rangę Narodu i Państwa Polskiego.


Wysoki Sądzie!

Dla swoich ideałów gotów jestem ponosić ofiary i wyrzeczenia.

Ewentualny niesprawiedliwy wyrok Wysokiego Sądu na mnie przyjmę jako kolejną szykanę – próbę walki z prawdą, polskim sprzeciwem wobec neo-nazistowskiej IV-ej Rzeszy, ukrywającej się pod logo Unii Europejskiej.

Ale PRAWDA ZWYCIĘŻY.

ݎDAM UZNANIA MOJEGO ZAŻALENIA NA TRYB, POWÓD I INNE WYMIENIONE PRZEZE MNIE ASPEKTY BEZPRAWNEGO ZATRZYMANIA MNIE PRZEZ POLICJĘ W DNIU 11 LISTOPADA 2004, OPISANE W MOIM PIŚMIE ZŁOŻONYM W DNIU 17 LISTOPADA 2004.


Z wyrazami szacunku

/-/

Dariusz Benedykt Ciesielski


Zobacz:
Dariusz Benedykt Ciesielski ZAŻALENIE

5 grudzień 2004

Dariusz Benedykt Ciesielski 

  

Archiwum

Oszwabić Polaków (1)
lipiec 17, 2004
IAP
Gówno zawsze wypływa na wierzch
styczeń 21, 2006
PAP
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Zapisy w Konstytucji RP Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
Wywiad z Kentroversy
październik 23, 2007
marduk
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Czy po 12 latach mamy sprawiedliwy ład społeczny ? (znawca 2)
sierpień 18, 2002
PAP
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
Bankowcy mają wątpliwości...
sierpień 5, 2002
B. Tomaszkiewicz, A. Morawiecka - Puls Biznesu
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
A Chronology of the Zionist Master Plan for World Domination
styczeń 9, 2007
przysłał ICP
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Afera na naszych oczach. "Prywatyzacja" PZU
grudzień 31, 2002
Adam Zieliński
Powstał Konwent "Solidarności"
sierpień 18, 2002
PAP
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media