ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
więcej ->

 
 

Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.

OŚWIADCZENIE

Do odczytania przed Sądem rozpatrującym w dniu 1 grudnia 2004 moje zażalenie na szykanowanie mnie za działalność w obronie Niepodległości (pismo z dnia 17 listopada 2004 przyjęte przez Kancelarię Ogólną Komendy Rejonowej Policji Warszawa I)

Wysoki Sądzie!

Jestem dumny, że jestem Polakiem.

Bycie Polakiem znaczy dla mnie wykazywać ciągłą troskę o kondycję Narodu i Ojczyzny. I dlatego konsekwentnie działam. Nie jestem sam, mam wspierających mnie przyjaciół. Nasza działalność jest zgodna z prawem, można się z nią systematycznie zapoznawać za pośrednictwem internetu (www.naszasprawa.fir.pl) „Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie” pisał wielki Polak Roman Dmowski. Zdaję sobie sprawę, ze dla niektórych ludzi moje postępowanie jest niezrozumiałe, że moi przeciwnicy wytrwale pracują nad dezinformacją Polaków, ale jestem pewien, że Prawda się przebije.

W mojej rodzinie odczuliśmy antypolskie postępowanie Niemców podczas ostatniej wojny.

Pochodzimy z Kujaw – ziemi doświadczonej wiele razy przez niemczyznę. Tzw. „Unia Europejska” dla mnie jest prostą kontynuacją dzieła dominacji niemieckiej i jak tylko mogę się temu dziełu przeciwstawiam.
Mój Ojciec opowiadał, że dostał w twarz od Niemca za okupacji.
Było ich 13-cioro rodzeństwa. Wielu z jego braci i sióstr wywieziono na roboty do Niemiec, lub w Polsce kazano pracować dla III Rzeszy.
Niedawno jeszcze raz upokorzono rzucając im jak psom "bonifikatę" za tę przymusową pracę.. Ciągali ich, przesłuchiwali. Brat Ojca Feliks zmarł między tymi "przesłuchaniami” i owej jałmużny już nie dostał. Chociaż dokumenty były już w komplecie, ale nie było widać powodu, aby pieniądze wydać rodzinie zmarłego...

Moja Babcia Stefania mieszkała na granicy zaborów, chodziła do szkoły i władała biegle językami zaborców (niemieckim i rosyjskim). Kiedy rozpoczęła się wojna(1939) zamknięto naszego księdza Jana Nowaka wraz z innymi przedstawicielami elity narodowej. Nie jest tajemnicą, że byli ludzie , którzy wskazywali Niemcom kogo trzeba zamknąć!
Babcia zbierała wtedy od ludzi co mogła i do tego więzienia wozem konnym woziła. Dawała sobie radę dzięki znajomości języka.
Czyniła tak do czasu, gdy księży wymordowano...
Kojarzenie mojej osoby z popieraniem niemczyzny jest najwyższej klasy oszczerstwem.

Jestem fałszywie oskarżony!


Gdyby oskarżono mnie o walkę z "Unią" - to byłaby dla mnie pochwała, a dla publiczności – czytelny sygnał jakie są intencje i metody Grupy Trzymającej Władzę w Polsce.
Widać jeszcze nie można nikogo za przeciwstawianie się wprost reżymowi skazać, więc wynajduje się różne tricki, a nawet ukrywanie przed Sądem dowodów lub jak w mojej sprawie wprowadzanie Sądu w błąd podawaniem faktów , które miejsca nie miały.
Moja sprawa nie stanowi pod tym względem precedensu. (spotkałem się z tym wcześniej – byłem świadkiem zdarzeń opartych nawet o krzywoprzysięstwo policjanta). Czy chodzi o to aby antyunionistów zastraszać? Moja sprawa i udział w niej Wysokiego Sądu i Policji Państwowej jest kwestią polityczną.

Obecnie oskarża się mnie (FAŁSZYWIE !!!) o „szerzenie faszyzmu i waśni na tle narodowościowym”.
Ja się z takim oskarżeniem nie zgadzam.


To potwarz!

Jestem Polakiem sprzeciwiającym się Unii Europejskiej, a nie propagatorem faszyzmu!


Popieram polskość, nie nawołując do waśni z jakimkolwiek narodem!
Dlaczego faszyzmem dzisiaj nazywają nazizm(narodowy-socjalizm niemiecki)?
Nazizm (a nie faszyzm!) był myślą przewodnią III Rzeszy Adolfa Hitlera(1933-1945). Właśnie do dzieła Hitlera, jest coraz mocniej podobne obecne „jednoczenie Europy”!
Faszyzm był lokalnym ustrojem panującym jedynie we Włoszech Benito Mussoliniego(1923-1944). Ocena faszyzmu (ustroju kiedyś czasowo obecnego jedynie w Italii) jest przedmiotem dyskusji historycznej i nie była przeze mnie poruszana w mojej działalności!
Swoje działanie określam jako nie wychodzące poza ramy prawa oddziaływanie społeczne ostrzegające przed
neo-nazistowskimi tendencjami w kształtowaniu polityki europejskiej.
Ja OSTRZEGAM PRZED EURO-NAZIZMEM, A NIE – SZERZĘ TREŚCI FASZYSTOWSKIE!


Gazeta „Rzeczpospolita” z dnia 13-14 listopada 2004 KŁAMIE NA NASZ TEMAT pisząc, że wraz z Panią Barbarą Laską
„propagowaliśmy treści faszystowskie”!.



Kłamliwy artykuł-notatka w „Rzeczpospolitej” jest tak skonstruowany, że przedstawiono nas jak przestępców, których postępowanie jest bezdyskusyjnie złe. Czemu ma służyć opisywanie nas jako anonimowych „50-letniej kobiety i 41-letniego męzczyzny”?
To nie jest nierzetelność dziennikarska, lecz próba zastraszenia nas! Czy Wysoki Sąd zapoznał się z okolicznościami spreparowania tej notatki, jej oddziaływaniem na morale policji? Czy Wysoki Sąd podda się naciskowi nieuczciwej gazety, która już wydała wyrok?!
Nadmienię, że żaden dziennikarz nie pofatygował się do mnie żeby sprawę wyjaśnić. A jestem otwarty na wszelkie rozmowy, mam swoją stronę internetową, gdzie prawie wszystkie elementy mojej działalności są publikowane (www.naszasprawa.fir.pl), mój telefon jest podawany do wiadomości publicznej (0609 559 313).
Mój plakat gardzi (i słusznie!) dzisiejszymi folksdojczami, a jeśli ktoś czuł się urażony to rozumiem, że tym iż temat poruszyłem! Trudno! Kwestią osądu sumienia jest popieranie Unii Europejskiej ze stolicą w Brukseli. Mojego sumienia również, a ono mi mówi – zło trzeba zwyciężać dobrem!

Pokazywanie, że UE jest powielaniem hitlerowsko-vichystowskiego pomysłu na Europę jest prawdziwe. Jest dobre.



Prawda w polityce skutkuje zawsze dobrem. Podobieństwo politycznej konstrukcji UE do stosunków europejskich z roku 1941-go wyeksponowałem w swoim zażaleniu na zatrzymanie słowami: „Nie podobało mi się, że włączeni zostaliśmy w struktury euro-państwa, gdzie prym wiodą Niemcy, wspomaga ich Francja, a dla Polski przeznaczone jest miejsce dalece niesatysfakcjonujące takich jak ja. Poza tym – obawiałem się, że takie państwo podryfuje w stronę euro-totalitaryzmu i nazizmu.

Dlatego zinterpretowałem obecny stan Europy jako dalece podobny do tego z roku 1941-go i się temu przeciwstawiłem.”


Dla mnie – wynoszenie jakiejkolwiek stolicy innej ponad Warszawę jest nie do przyjęcia. I proszę mnie, Wysoki Sądzie zrozumieć. br>
Czułbym się nieswojo, gdyby w sali Wysokiego Sądu oprócz polskiego orła wisiał moskiewski sierp i młot, berlińska swastyka, czy brukselskie dwanaście gwiazdek.

Liczę na uczciwy werdykt Wysokiego Sądu.


Nie chcę by moje dzieci opowiadały moim wnukom, jak to ich dziadka szykanowano za obronę polskości! Zapewniam, że moje dzieci już wiedzą o szczegółach zatrzymania mnie i z uwagą oczekują na obecny wyrok Wysokiego Sądu.


Reasumując:

Wysoki Sądzie!


1) Nie jest i nigdy nie było moją intencją, zamiarem i działaniem nawoływanie lub pochwalanie takich zbrodniczych systemów jak nazizm, komunizm, czy inny totalitaryzm. Adolfa Hitlera wraz z Włodzimierzem Leninem, Lwem Trockim, Józefem Stalinem, Pol-Potem, Mao-Tse-Tungiem zapisałbym na liście największych zbrodniarzy niedawno minionej historii. Jednak, pozwolę sobie przypomnieć, że ICH WSZYSTKICH wyuczono na uszczęsliwiaczy ludzkości nie gdzie indziej ale właśnie W
EUROPIE!
Na tych samych uczelniach i nierzadko przez tych samych ideologów wykształcono twórców obecnej antychrześcijańskiej Unii Europejskiej. Jak bardzo jest to twór antychrześcijański świadczą chociażby ostatnio zaistniałe fakty odsunięcia od władzy w Komisji Europejskiej człowieka, który przypominał, ze homoseksualizm jest grzechem. Myślę, ze promowanie w Polsce homoseksualizmu i innych patologii przez UE jest poważnym sygnałem, że polskość jest zagrożona.

2) przed ZBOCZENIEM Unii Europejskiej w kierunku totalitarnym ostrzegam wytrwale i ostrzegać nie przestanę. Dlatego ten inkryminowany i inne podobne plakaty propagowałem i będę propagował. Egzemplarz oskarżanego plakatu pozwalam sobie załączyć, bo obawiam się że policja jakoś go mogła nie dostarczyć Wysokiemu Sądowi. Jestem pewien, ze wykonany przeze mnie plakat ma wartość historyczną, a nawet z każdym dniem okazywania się czym jest Unia Europejska – wartość wprost profetyczną.

3) Prezentowana przeze mnie plansza to obywatelski protest poprzez formę i słowa gorzkiej satyry. przeciwko złym posunięciom politycznym, które mają miejsce w RP.

Tym plakatem wyrażałem swoją pogardę wobec działań takich jak:

- wyzbywanie się obywatelstwa polskiego,

- przeciwko nieuczciwym roszczeniom i windykacjom wobec polskiego mienia,

- przeciwko przekupnym postawom objawiającym się pomocnictwem dla lub wobec wykupu polskiej ziemi w północnych i zachodnich rejonach RP,

- przeciwko bezkrytycznemu hołdowaniu różnym postawom poniżającym i obniżającym rangę Narodu i Państwa Polskiego.


Wysoki Sądzie!

Dla swoich ideałów gotów jestem ponosić ofiary i wyrzeczenia.

Ewentualny niesprawiedliwy wyrok Wysokiego Sądu na mnie przyjmę jako kolejną szykanę – próbę walki z prawdą, polskim sprzeciwem wobec neo-nazistowskiej IV-ej Rzeszy, ukrywającej się pod logo Unii Europejskiej.

Ale PRAWDA ZWYCIĘŻY.

ݎDAM UZNANIA MOJEGO ZAŻALENIA NA TRYB, POWÓD I INNE WYMIENIONE PRZEZE MNIE ASPEKTY BEZPRAWNEGO ZATRZYMANIA MNIE PRZEZ POLICJĘ W DNIU 11 LISTOPADA 2004, OPISANE W MOIM PIŚMIE ZŁOŻONYM W DNIU 17 LISTOPADA 2004.


Z wyrazami szacunku

/-/

Dariusz Benedykt Ciesielski


Zobacz:
Dariusz Benedykt Ciesielski ZAŻALENIE

5 grudzień 2004

Dariusz Benedykt Ciesielski 

  

Archiwum

Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Czy Unia Europejska powinna zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Wyrok zależny od pełnionej funkcji
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić
czerwiec 30, 2008
Paweł Ziemiński
Odezwa do kołka w płocie
luty 9, 2006
Wiesław Sokołowski
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
Powrót Ligi
grudzień 12, 2002
http://haggard.w.interia.pl/liga.html
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Do błędów, nagromadzonych przez przodków, dodali to, czego nie znali ich przodkowie - wahanie się i boja?ń........
wrzesień 9, 2002
Zygmunt Krasiński Nie-boska komedia
Amerykanska partia wojny realizuje interesy Izraela
luty 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 8, 2005
zaprasza.net
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media