|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
więcej -> |
|
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
|
|
List wysłany do prezydenta Gdyni
*****************************
Pan Wojciech Szczurek
Panie Prezydencie Miasta Gdyni(a)!
Gdynia, 29 czerwca 2006
W nowoczesnym europejskim i prounijnym mieście Gdynia funkcjonuje Forum Dyskusyjne (gestia - Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni).
Forum działa bez jakiegokolwiek regulaminu. Każdy może zgłosić likwidację dowolnego wątku. Wystarczy przekonać cenzora, że temat nie dotyczy komunikacji, jest nudny, albo jest żenujący (w ten sposób nazwano zdjęty wątek). Powody mogą być rozmaite, zaś ocena różna. Cenzor likwiduje wątek bez ostrzeżenia i przepadają wszystkie wypowiedzi, także towarzyszące, choć nie kwalifikujące się do kasacji. Na prośbę zamieszczenia wątku i przegłosowania przed ostatecznym zdjęciem - brak reakcji. Na prośbę o odesłanie wypowiedzi na prywatny adres emajlowy - brak reakcji. Od jednoosobowej decyzji nie ma odwołania.
Cenzor likwiduje wątki wg procedury trudnej do ustalenia - na zasadzie: ja decyduję, czego zresztą nie ukrywa. Twierdzi, że nie można podawać nazwisk, ale niektóre są podawane w całości. Ostrzega, że wulgarne wypowiedzi będą likwidowane, ale niektóre widnieją miesiącami. Przedstawiciel ZKM nie widzi nic zdrożnego w takim postępowaniu, wręcz usprawiedliwia ten stan i uznaje go za... normalny. Powołuje się przy tym na pojęcie "suwerenność", która przez wiele lat kojarzyła się nam, Polakom, z ideami wyższego rzędu, niż cenzurowanie internetowych dyskusji, których ongiś (ze zrozumiałych względów) nie brano w ogóle pod uwagę.
I dzieje się to nie w Ciemnogrodzie, ale w naszym pięknym mieście, z którego w ostatnich 80 latach promieniowały idee wolności i demokracji.
Polacy to dzielny naród, ale nie w przypadku rzetelnego wypełniania danych. Pod pretekstem nieujawniania i ochrony danych osobowych, formularze wypełniane są w komicznie absurdalny sposób - zdecydowana większość danych jest niekompletna, brak imion i nazwisk (niektóre są nieprawdziwe), brak dat urodzenia, a wiele jest nonsensownych (np. 3303). Jeśli nie są wymagane prawdziwe dane, to może całkowicie zrezygnować z bezsensownych formularzy?
W Polsce mamy ustawę o ochronie danych osobowych, ale na forach służy ona raczej upadkowi kultury dyskutowania - osoby anonimowe mają tendencje do śmielszych wypowiedzi, ale śmiałość nie dotyczy omawianiu odważniejszych pomysłów; niestety - zachęca do zamieszczania opinii, z których wiele nie ma nic wspólnego z (potocznie rozumianą) kulturą, a niektóre wypowiedzi są wręcz obrzydliwe.
Zapewne nie wie Pan nic o niechlubnym działaniu Forum, o anonimowych osobach, które zamieszczają obra?liwe a mało wybredne uwagi i o cenzurze dotyczącej wybranych tematów i osób. Jednak ma to miejsce w naszej Gdyni, pod sztandarem ZKM i (pośrednio)... Pańskim, Panie Prezydencie.
W załączeniu ocenzurowany (całkowicie skasowany) wątek oraz kilka innych wątków związanych ze sobą tematycznie. Może Pan przy okazji zorientować się w poziomie "kulturalnej wymianie opinii o szeroko rozumianych problemach transportu zbiorowego" (w ten elegancki sposób określił Forum przedstawiciel ZKM - p. załączniki). Wiele ordynarnych wypowiedzi zaprzecza tej deklarowanej idei. Nie pierwszy raz rozmijają się u nas szczytne idee z rzeczywistością. A na Forum można dostrzec wiele nieocenzurowanych opinii, które nie są ani kulturalne, ani szeroko rozumiane, wręcz przeciwnie - karczemne słownictwo i problemy transportu wąsko rozumiane. Czyli - na zewnątrz eleganckie deklaracje dla niezorientowanych, najlepiej dla unijnych delegacji interesujących się nowoczesnymi formami wymiany opinii w Polsce oraz wewnątrz - małostkowe pyskówki.
Proszę o zainicjowanie zredagowania regulaminu funkcjonowania Forum oraz o spowodowanie ponownego zamieszczenia zlikwidowanego wątku. Proszę zapoznać zespół administrujący Forum z unijnymi standardami podobnych forów prowadzonych w miastach zaprzyja?nionych z Gdynią.
Z poważaniem
Mirosław Naleziński
Art. 54.1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Art. 54.2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
Konstytucja 1997
*********************************************
Załączniki
Moje pismo pt. "Bezprawne zdjęcie wątku z Forum Dyskusyjnego" do ZKM w Gdyni wysłane 22 czerwca 2006 -
**********************************
Dzień dobry!
Pod Waszym znakiem firmowym funkcjonuje Forum Dyskusyjne. Od paru lat zamieszczam tam swoje uwagi. I sądzę, że czynię to w sposób kulturalny.
Dzisiaj miał miejsce nieprzyjemny incydent - zdjęto mój wątek, ponieważ jeden z dyskutantów postawił taki wniosek (w innym wątku).
Oto mój komentarz zamieszczony tamże.
***To się nazywa tempo! O północy wpływa wniosek o zlikwidowanie wątku *Biedny Murzyn* i rano już nie ma wątku! Brawo - Polak potrafi! Na jakiej podstawie zlikwidowano watek? Kto to zrobił? I co na to polska demokracja? To chyba nazywało się kiedyś cenzurą... Żebyśmy byli tacy w każdej dziedzinie (szybcy)... Jako właściciel moich tekstów proszę o ich zwrot na emajla.***
Proszę o ocenę, czy watek został zdjęty zgodnie z procedurami. Ponadto - proszę o odesłanie mi całego wątku, ponieważ jestem właścicielem moich postów, które (jak sądzę) bezprawnie skasowano.
Z poważaniem
Mirosław Naleziński***
Odpowied? przedstawiciela ZKM w Gdyni tegoż dnia -
***Dzień dobry
Uprzejmie Pana informujemy, że pracownicy ZKM w Gdyni podejmują suwerenne decyzje dotyczące forum dyskusyjnego mając na względzie kulturalną wymianę opinii o szeroko rozumianych problemach transportu zbiorowego. Ich decyzje są ostateczne. Natomiast dane na forum nie są archiwizowane.
Z poważaniem
AR [moje skrócenie]
ZKM w Gdyni***
I moje emajlowe pismo również 22 czerwca 2006 -
***Dzień dobry!
Proszę mnie poprawić, bo może błędnie zrozumiałem Pańską odpowied? -
1. Pod szyldem ZKM w Gdyni funkcjonuje Forum Dyskusyjne, które nie posiada regulaminu.
2. Prowadzący Forum może w każdej chwili, pod dowolnym pretekstem oraz na wniosek dowolnej osoby (zwykle anonimowej) skasować wątek (z wszystkimi wypowiedziami wszystkich dyskutantów) bez podania przyczyny i bez uprzedzenia.
3. Ani Pan, ani nikt inny z ZKM, nie może ocenić "kulturalnej wymiany opinii" (jak Pan pisze), ponieważ jednoosobowo są one kasowane i nie są archiwizowane.
4. Nie jest Pan w stanie obiektywnie ocenić słuszności podjętej decyzji przez cenzora, zatem z góry zakłada Pan, że niżej podpisany nie ma racji.
5. Powyższe ma miejsce w nowoczesnym i otwartym na dyskusje mieście, w dwa lata po wejściu do UE.
Parokrotnie byłem świadkiem likwidacji różnych wątków na Forum, ale wypowiedzi bywały "niezbyt dyplomatyczne", a ponadto jednak uprzedzano o tym zamiarze. Osoba decydująca o (nie)istnieniu dyskusji na dowolny temat, występuje pod nikiem Delete i z "bogatych" danych wynika, że to mężczyzna (żadnych innych danych o sobie, z wrodzonej zapewne wstydliwości, nie wyjawia).
W omawianym przypadku życzenie wyraził pewien anonim, dzisiaj tuż po północy i w zupełnie innym wątku, który od stycznia nie był kontynuowany. Cytuję -
*Proszę o interweniowanie w wątku o biednym murzynie. Najlepiej o kasację całego wątku, ponieważ dyskusja tam zawarta jest poprostu żałosna.*
Wątek został zdjęty niemal natychmiast, bez ostrzeżenia. Przecież to medialne chuligaństwo. Opisany przypadek jest skandalem i zaświadcza, że cenzura w Polsce ma się dobrze.
Jeśli wątek nie pojawi się ponownie na Forum, to zastrzegam sobie prawo poinformowania mediów oraz władz miasta o opisanym incydencie. Ponadto - natychmiast należy opracować regulamin Forum i opublikować go na stronie www.zkmgdynia.pl .
Jeśli Pańska odpowied? jest ostateczna, to uznać ją należy za kompromitację idei wolnej wymiany myśli i opinii pod sztandarem tak znaczącej a sympatycznej Firmy, która w dziedzinie komunikacji zainicjowała nowatorski pomysł uruchomienia tramwaju wodnego łączącego miasta poprzez Zatokę Gdańską.
Szkoda, że w dziedzinie międzyludzkich powiązań, miasto Gdynia przypomina czasy, kiedy jeszcze tego pięknego grodu nie było na mniej dokładnych mapach; gdyby internet istniał w okresie zaborów, to - z dużą dozą prawdopodobieństwa - można byłoby uznać, że odpowied? skopiował Pan z wypowiedzi carskiego namiestnika. Ale, Szanowny Panie, przecież mamy 2006 rok!
Z poważaniem
Mirosław Naleziński***
A oto szereg wątków, które zamieszczone są na Forum. Pierwszy temat pt. "Biedny Murzyn" został skasowany. Proszę zwrócić uwagę na prośbę zdjęcia wymiany zdań (inny wątek, o północy; wnioskodawca to dyskutant podający się za "mieszkańca miasta otwartych ludzi", urodzonego w... 3303 roku) oraz na tryb wysłuchania prośby kasjera (od kasowania wypowiedzi - szybkość działania, brak ostrzeżenia, oryginalne wyjaśnienia cenzora).
*******************************
Wszystkie skasowane przez cenzora posty (wątek "Biedny Murzyn") oraz nieskasowane, ale nawiązujące do tematu wiodącego można przejrzeć na
http://www.mirnal.neostrada.pl/otmiasto.html
Do dzisiaj nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na powyższy list.
|
|
10 lipiec 2006
|
|
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|
|
Nęcąca...Propozycja.?
grudzień 16, 2008
N.Kuryłło
|
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
|
MIĘDZY SCYLLˇ A CHARYBDˇ
maj 30, 2004
Ojczyzna.pl
|
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
|
Niektóre wiadomości
czerwiec 6, 2008
.
|
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
|
Czego nie powiedział profesor Poznański
styczeń 23, 2005
Artur Łoboda
|
MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
|
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
|
THE ROLE OF ZIONISM IN THE HOLOCAUST
wrzesień 10, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
|
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
|
"Krytyka i prawda" prof. Teresa Grabinska
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Kraków będzie negocjował ze spółką Forte
sierpień 1, 2002
Dziennik Polski
|
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
|
więcej -> |
|