ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Odwodnienie Polski 
4 styczeń 2022      Artur Łoboda
Izraelskie Stowarzyszenie „Ludzie Prawdy” prosi papieża Franciszka o zbadanie umowy Pfizer-Netanjahu 
24 marzec 2021      Obserwator
BYŁ ? JEST I BĘDZIE - Pan Jerzy Bińczycki - AKTOR !!! /wspomina Ewa Englert-Sanakiewicz/  
25 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Prowokacja 
6 czerwiec 2010      Goska
Ręka w rękę z Hitlerem 
3 sierpień 2010      Rebel
Czy eksplozja w Bejrucie to robota Mosadu? 
4 sierpień 2020      Artur Łoboda
Mgła niepewności”: szansa dla obywatela w każdej wojnie 
15 lipiec 2021     
Co to jest epidemia? 
13 maj 2020     
Sukces PiS w Brukseli 
3 lipiec 2019     
Udacznicy 
25 lipiec 2013      Artur Łoboda
HORMEZA (m. innymi DOBROCZYNNE PROMIENIOWANIE JONIZUJĄCE)– ZJAWISKO POWSZECHNE I POWSZECHNIE NIEZNANE 
17 październik 2009      Ludwik Dobrzynski oraz MG
Demokracja strachu 
21 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
To niestety - nie koniec 
6 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Finansjera-optymalizacja kosztów 
17 luty 2015      altermedium.net
Nowa strategia USA wobec covid-19 
4 maj 2020      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński SPIJANIE MIODU - część trzecia 
14 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Jedyny ratunek - powrót do barteru  
23 listopad 2021     
Szwajcarzy chcą pokrycia waluty w złocie  
3 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Podstawowa uwaga w sprawie "Bolka" - Wałęsy 
2 luty 2017      Artur Łoboda
Islamskie Państwo zarabia ponad 3 miliony dolarów dziennie 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Wielki reset wkracza w globalną tyranię

 
Agenda Światowego Forum Ekonomicznego na rok 2030 zawiera stwierdzenie, że „nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy”.
Niewyrażona sugestia jest taka, że ​​światowe zasoby będą własnością elity technokratycznej i będą przez nie kontrolowane, a za tymczasowe wykorzystanie wszystkiego będziesz musiał zapłacić.
 
Agenda WEF na rok 2030 jest częścią tego, co jest teraz reklamowane jako Wielki Reset.
 
Częścią Wielkiego Resetu jest również przejście od kapitalizmu akcjonariuszy do „kapitalizmu interesariuszy”, który, jak twierdzą światowi przywódcy, zapewni „równość” dla wszystkich.
 
W rzeczywistości kapitalizm interesariuszy niszczy wolność i przenosi władzę nad narodami z wybranych rządów na prywatne korporacje i innych niewybieralnych „udziałowców”, takich jak WEF.
 
Od pierwszego kwartału 2020 roku poznaliśmy już, co Wielki Reset będzie oznaczał dla zdrowia publicznego.
Podstawowym założeniem jest stan bioasekuracji, w którym niewybierani „interesariusze” decydują o tym, co jest najlepsze dla wszystkich.

 
*
 

 
Program Światowego Forum Ekonomicznego na rok 2030 zawiera dziwnie złowieszcze powiedzenie, że „nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy”.
Niewypowiedziana sugestia jest taka, że ​​światowe zasoby będą własnością elity technokratycznej i będą przez nie kontrolowane, a za tymczasowe wykorzystanie absolutnie wszystkiego będziesz musiał zapłacić.
 
Nic tak naprawdę nie będzie należeć do ciebie.
Wszystkie przedmioty i zasoby mają być używane przez kolektyw, podczas gdy faktyczna własność jest ograniczona do wyższej warstwy klasy społecznej.
Tylko w jaki sposób ta narzucona pańszczyzna sprawi, że będziesz szczęśliwy?
 
Ponownie, niewypowiedziana sugestia jest taka, że ​​brak własności jest wygodą — po prostu ułatwiają ci życie.
Wypożycz garnek, a następnie go zwróć.
Nie potrzebujesz miejsca do przechowywania!
Wyobraź sobie wolność!
Obiecują nawet wygodę automatycznej dostawy drona prosto do Twoich drzwi.
 
Sztuczna inteligencja — która wysysa Twoje dane o każdym aspekcie Twojej egzystencji przez prawie każdą posiadaną technologię i urządzenie — będzie kierować Twoim życiem, przewidując każdy nastrój i pragnienia, spełniając każdą Twoją zachciankę.
Ach, luksus braku konieczności podejmowania decyzji!

Planowana kradzież pod przykrywką pandemii

 
 

 
To jest sposób myślenia, który próbują w tobie zaprogramować.
Jako tylko jeden przykład, w ogłoszeniu wideo z połowy listopada 2020 r. Premier Kanady Justin Trudeau powiedział: 1

  „Ta pandemia była okazją do resetu.
  To nasza szansa na przyspieszenie naszych przedpandemicznych wysiłków na rzecz ponownego wyobrażenia sobie systemów gospodarczych, które faktycznie radzą sobie z globalnymi wyzwaniami, takimi jak skrajne ubóstwo, nierówności i zmiany klimatyczne”.

Niektórzy jednak zaczynają zdawać sobie sprawę, że te narracje o „lepszym odbudowie” i „resetowaniu” gospodarki w celu zapewnienia „sprawiedliwości” to przysłowiowe pułapki na myszy.
Kiedy już ugryziesz ser, utkniesz, na zawsze pozbawiony wolności.
 
W powyższym filmie autor Douglas Kruger wyjaśnia, dlaczego wolność jest niemożliwa bez prawa do własności prywatnej.
Technokratyczna elita oczywiście nie chce, abyś zrozumiał rzeczywiste konsekwencje tego, co zaplanowali, dlatego starają się sprzedać tę diaboliczną ideę jako coś, co przyniesie korzyści społeczeństwu i wreszcie uczyni życie sprawiedliwym dla wszystkich.
To atrakcyjna narracja, ale niebezpieczna fantazja, którą można kupić.
Jak zauważono 16 listopada 2020 r., według akt krajowych: 2

  „… Trudeau zasugerował, że wirus COVID-19 stanowił „okazję do zresetowania […] na nowo wyobrażenia sobie systemów ekonomicznych”.
  Zostało to potraktowane jako poparcie planu Światowego Forum Ekonomicznego, aby skoncentrować większość prywatnej własności w rękach megakorporacji Big Tech.
   
  Plan „Wielkiego Resetu” obejmuje współpracę między rządami krajowymi i organami międzynarodowymi w celu „zresetowania kapitalizmu” ze zintegrowanym transnarodowym technokratycznym państwem opiekuńczym/nadzorowanym do roku 2030…
   
  Korporacje członkowskie WEF i partnerzy rządowi dokonaliby „resetu” za pomocą polityki gospodarczej, aby praktycznie znieść własność indywidualną i skoncentrować prawie cały majątek w rękach międzynarodowych megakorporacji.
   
  Pomysł polegałby na wykorzystaniu państwa opiekuńczego i gospodarki koncertowej do zastąpienia status quo własności indywidualnej takim, w którym większość indywidualnych potrzeb jest wynajmowana”.
   

 
Naucz się rozpoznawać wielkie hasła resetowania
 

 
2030 Agenda WEF jest nieodłączną częścią tego, co jest teraz reklamowane jako Wielki Reset, 3 plan, który powstał w czymś o nazwie Global Initiative Redesign, opracowanego przez WEF w wyniku kryzysu gospodarczego w 2008 roku.
Strona internetowa Instytutu Transnarodowego opisuje inicjatywę jako „multistakeholderism” jako „nową formę globalnego zarządzania”. 4
 
Na marginesie, gdy wchodziłem do odnośnika Transnational Institute, zauważyłem, że adres URL zawiera słowa „taksonomiczny termin backup usuń później”.
Nie wiem, czy to coś znaczy, ale na wszelki wypadek zarchiwizowałem 5 stronę.

Inne terminy i hasła opisujące różne aspekty tego globalnego programu przejęć obejmują:

 • Czwarta rewolucja przemysłowa, która jest częścią ruchu transhumanistycznego. 6 W powyższym filmie założyciel WEF Klaus Schwab opisuje te plany
 • Lepsze odbudowywanie
 • Zielony Nowy Ład
 • "Słuszność"

W ostatnich dniach widzieliśmy wielu światowych przywódców, którzy wyszli z tropu, by potępić kapitalizm, mówiąc, że potrzebujemy „kapitalizmu interesariuszy”.
Wśród nich jest przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, która 17 września 2021 r. wypowiedziała się przeciwko kapitalizmowi na spotkaniu w Londynie. 7 , 8

  „W Ameryce kapitalizm jest naszym systemem, jest naszym systemem gospodarczym, ale nie służył naszej gospodarce tak dobrze, jak powinien” – powiedziała. „Więc nie chcemy od tego odejść, ale go poprawić.
   
  Nie można mieć systemu, w którym powodzenie niektórych wypływa z wyzysku pracowników, a z wyzysku środowiska i reszty, i musimy to naprawić”.

Prezydent Biden jest pierwszym prezydentem USA, który po imieniu przyjął kapitalizm interesariuszy, 9 i czołowi demokraci, w tym wiceprezydent Kamala Harris i senator Elizabeth Warren, przedstawili propozycje polityczne, które zapiszą kapitalizm interesariuszy w prawie. 10

 
Czym jest kapitalizm interesariuszy?
 
Ale czym właściwie jest kapitalizm interesariuszy?
Jeśli jest to bardziej sprawiedliwe i sprawia, że ​​wszyscy lepiej prosperują niż obecny system kapitalistyczny akcjonariuszy, czy nie powinniśmy go wszyscy popierać?
Problem polega na tym, że sposób, w jaki jest opisany, nie odzwierciedla tego, jak faktycznie działa w prawdziwym świecie.
W teorii brzmi to świetnie, ale efekt końcowy nie przyniesie korzyści przeciętnemu człowiekowi.
 
Jak donosi Ivan Wecke w Open Democracy, w artykule zatytułowanym „Pomijając teorie spiskowe, w wielkim resecie jest coś podejrzanego”: 11

  „Zestaw teorii spiskowych wokół Wielkiego Resetu jest mglisty i trudny do sprecyzowania, ale połączenie ich razem daje nam coś takiego:

  Wielki Reset to plan globalnej elity dotyczący ustanowienia komunistycznego porządku świata poprzez zniesienie własności prywatnej podczas korzystania z COVID- 19, aby rozwiązać problem przeludnienia i dokonać zniewolenia resztek ludzkości szczepionkami.
   

„Naciśnięcie przycisku resetowania” w następstwie kryzysu Covid: „Przybywamy na ratunek ludzkości”, wszczepianie czipów ludziom 

  Zaintrygowany… Postanowiłem dowiedzieć się, na czym tak naprawdę polega plan Wielkiego Resetu WEF.
  W sercu teorii spiskowych znajdują się rzekome tajne plany i złośliwe zamiary.
   
  Chociaż mogą one być nieobecne w inicjatywie Wielkiego Resetu WEF, to - co znalazłem, było prawie tak złowrogie, że ukrywało się przed oczami.
  W rzeczywistości bardziej złowieszczy, ponieważ jest prawdziwy i dzieje się teraz.
  I dotyczy rzeczy tak fundamentalnych jak nasza żywność, nasze dane i nasze szczepionki.
   
  Magiczne słowa to „kapitalizm interesariuszy”, koncepcja, którą prezes WEF Klaus Schwab wymyślał od dziesięcioleci i która zajmuje pierwsze miejsce w planie Wielkiego Resetu WEF od czerwca 2020 r.
   
  Chodzi o to, że globalny kapitalizm powinien zostać przekształcony, aby korporacje nie skupiały się już wyłącznie na obsłudze akcjonariuszy, ale stały się strażnikami społeczeństwa poprzez tworzenie wartości dla klientów, dostawców, pracowników, społeczności i innych „interesariuszy”.
   
  Sposób, w jaki WEF postrzega kapitalizm interesariuszy, jest realizowany poprzez szereg „partnerstw wielostronnych”, łączących sektor prywatny, rządy i społeczeństwo obywatelskie we wszystkich obszarach globalnego zarządzania.
   
  Idea kapitalizmu interesariuszy i wielostronnych partnerstw może brzmieć ciepło i niejasno, dopóki nie zagłębimy się głębiej i nie zdamy sobie sprawy, że w rzeczywistości oznacza to danie korporacjom większej władzy nad społeczeństwem, a mniej demokratycznym instytucjom”.

 
Kapitalizm interesariuszy zwiększa siłę korporacji
 
Global Redesign Initiative, która posłużyła za podstawę Wielkiego Resetu, została opisana jako „najbardziej wszechstronna propozycja przeprojektowania globalnego zarządzania od czasu sformułowania Organizacji Narodów Zjednoczonych podczas II wojny światowej”. 12
Więc to nie jest drobna poprawka.
To kompletna zmiana sposobu, w jaki prowadzimy interesy i rządzimy narodami, nie tylko w USA, ale na całym świecie.
 
W tym modelu wielu interesariuszy rząd jest tylko jednym z wielu interesariuszy.
Inni interesariusze, których należałoby wziąć pod uwagę, to organizacje pozarządowe, takie jak sam WEF i korporacje międzynarodowe.

Innymi słowy, ci inni interesariusze będą mieli wpływ na to, jak rządzą narody.
 
Zauważ, że światowi liderzy będą podkreślać, że interesariuszami są środowisko i pracownicy.
Prawda jest jednak taka, że ​​potrzeby i pragnienia pracowników, oraz świata przyrody nie znajdują się w centrum tego modelu.
Jak wyjaśnił Wecke: 13

  „Zamiast korporacji obsługujących wielu interesariuszy, w modelu globalnego zarządzania z udziałem wielu interesariuszy, korporacje są promowane do bycia oficjalnymi interesariuszami w globalnym podejmowaniu decyzji, podczas gdy rządy są zdegradowane do roli jednego z wielu interesariuszy.
   
  W praktyce korporacje stają się głównymi interesariuszami, podczas gdy rządy schodzą na dalszy plan, a społeczeństwo obywatelskie jest głównie dekoracją okienną”.

 
Kapitalizm interesariuszy przejmuje kontrolę z ukrycia
 
Wecke zwraca uwagę, że ten wielopodmiotowy ekosystem został już wdrożony i rozwija się z każdym dniem.

To nie jest coś, co proponują wdrożyć w przyszłości.
Zamiast tego po prostu mówią nam teraz, co robili już od lat.
 
„Grupy wielopodmiotowe rozprzestrzeniły się we wszystkich sektorach globalnego systemu zarządzania”, mówi Wecke, zauważając, że istnieje już „ponad 45 globalnych grup wielopodmiotowych, które ustalają standardy i ustanawiają wytyczne i zasady w wielu obszarach”.
 
Te grupy, które nie mają demokratycznej odpowiedzialności, składają się z wielkich międzynarodowych korporacji, które rekrutują osoby z wewnątrz rządu, społeczeństwa obywatelskiego i instytucji edukacyjnych.
Razem twierdzą, że rozwiązują wszelkiego rodzaju problemy, które nękają społeczeństwo.
 
Zasadniczo wierzą, że wiedzą, co jest najlepsze dla wszystkich, i nie będąc wybranymi do przemawiania i działania w naszym imieniu, podejmują jednostronne decyzje, które będą dyktować nam, jak żyjemy, rozwijamy się i prosperujemy.
 
Od pierwszego kwartału 2020 roku poznaliśmy już, co Wielki Reset będzie oznaczał dla zdrowia publicznego.
Zasadniczo opiera się na założeniu, że żyjemy w stanie bezpieczeństwa biologicznego, w którym niewybierani „interesariusze” decydują o tym, co jest dla nas najlepsze, niezależnie od tego, jak się z tym czujemy.
Jednym z przykładów wielostronnego „ekosystemu”, który już działa, jest inicjatywa COVAX, której celem jest przyspieszenie wprowadzania szczepionek przeciw COVID-19.
Inicjatywa ta została stworzona przez dwie wielostronne grupy, GAVI i Koalicję na rzecz Innowacji w zakresie Gotowości Epidemicznej (CEPI), we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia i finansowane przez rządy.
 
GAVI i CEPI są powiązane z WEF, Fundacją Billa i Melindy Gatesów oraz długą listą firm farmaceutycznych.

Jak zauważył Wecki, podczas gdy rządy finansują inicjatywę COVAX, koalicje skupione wokół korporacji (GAVI i CEPI) nadzorują i czerpią zyski z pracy.
 
Dostaliśmy już wgląd w podstawowy problem tego systemu, który polega na tym, że jest on całkowicie nastawiony na zysk.
W 2020 r. RPA i Indie starały się znieść przepisy dotyczące własności intelektualnej dotyczące technologii szczepionek COVID-19, aby zwiększyć produkcję w krajach rozwijających się.
GAVI, sam Gates i przemysł farmaceutyczny zdecydowanie się sprzeciwiali, jak można się było spodziewać.
 
Czemu?
Ponieważ zdrowie publiczne nie jest ich głównym bodźcem ani motywacją.
Zysk jest.
Zysk jest ich głównym interesem, a ich interesy, jako głównego „interesariusza”, muszą być ważone z innymi interesami interesariuszy, takimi jak chęć i pragnienie ludzi, by nie zachorować i nie umrzeć.
I cóż, oni są w centrum struktury władzy, więc zgadnij, czyje zainteresowanie zwycięży i ​​zawsze wygra?
 
Kapitalizm interesariuszy zniszczy wolność
 
Wecke opisuje wielostronność jako „aktualizację multilateralizmu WEF”, czyli systemu, w ramach którego narody świata obecnie współpracują.
Rdzeniem jest Organizacja Narodów Zjednoczonych.
 
Jak dotąd system ten jest nadal demokratyczny, - przynajmniej teoretycznie, ponieważ wybierani przywódcy są tymi, którzy zbierają się razem, aby podejmować globalne decyzje.
Problem, przed którym stoimy, polega na tym, że proponowany obecnie kapitalizm interesariuszy nie pogłębi demokracji, ale raczej ją całkowicie wyeliminuje.
 
Jego projekt odsuwa rządy na boczny tor i umieszcza niewybieralnych interesariuszy, głównie międzynarodowe korporacje, na miejscu kierowcy, dając im ostateczny autorytet w podejmowaniu decyzji dla całego świata, czego właśnie coraz częściej doświadczamy podczas tej pandemii.
Jak wyjaśnił Wecke: 14

  Mówiąc wprost, partnerstwa wielopodmiotowe to partnerstwa publiczno-prywatne na arenie globalnej.
  I mają realne konsekwencje dla sposobu, w jaki zorganizowane są nasze systemy żywnościowe, jak zarządzana jest duża technologia oraz jak dystrybuowane są nasze szczepionki i leki”.

 
Czeka nas również reset medyczny
 
Od pierwszego kwartału 2020 roku poznaliśmy już, co Wielki Reset będzie oznaczał dla zdrowia publicznego.
Zasadniczo opiera się na założeniu, że żyjemy w stanie bezpieczeństwa biologicznego, w którym niewybierani „interesariusze” decydują o tym, co jest dla nas najlepsze, niezależnie od tego, jak się z tym czujemy.
 
Na przykład szpitale w Stanach Zjednoczonych są poinstruowane, aby stosować najbardziej śmiercionośne metody leczenia COVID, jakie można sobie wyobrazić, a lekarzom, którzy wbrew tym wskazówkom i faktycznie robią to, co jest najlepsze dla swoich pacjentów, zagraża się ich licencjom medycznym.
Samo mówienie o skutecznych metodach leczenia COVID będzie strzałem w dziesiątkę na plecach lekarza.
 
W krajach na całym świecie mówi się ludziom, że szczepionki na COVID są jedyną drogą naprzód, a paszporty szczepionek – niegdyś wyszydzane jako paranoidalna teoria spiskowa – są wdrażane.
Kto podjął te decyzje?
Nikt nie przyznaje się do prawdziwego źródła tych decyzji, ale możemy być pewni, że pochodzą one z centralnego ośrodka, zarządzanego przez ludzi, na których nikt nigdy nie głosował.
 
Na całym świecie rozgrywa się pokręcona gra umysłowa, w której światowi przywódcy mówią nam teraz, że paszporty szczepionkowe są naszą „przepustką do wolności”, całkowicie ignorując fakt, że nasza wolność nie jest i nie może być uzależniona od naszych wyborów medycznych .
 
Na przykład Trudeau niedawno stwierdził, że paszporty szczepionek „wszystko mają na celu” poinformowanie, że „jeśli zrobiłeś właściwe rzeczy, możesz być bezpieczny” gdziekolwiek jesteś. 15
A ci, którzy odmawiają „robienia właściwej rzeczy”, po prostu nie mają prawa do tych samych „wolności”.

  Justin Trudeau mówi, że paszporty szczepionkowe mają na celu nagradzanie pewnych wolności ludziom, którzy „zrobili słuszną rzecz” – i że ci, którzy „nadal się opierają”, po prostu nie będą mogli cieszyć się tymi samymi wolnościami.
  Pomóż nam walczyć z tą pokręconą tyranią: https://t.co/oIPU6az6hO pic.twitter.com/pRZzTcYiK3
  — Rebel News (@RebelNewsOnline) 19 września 2021 r.


To, że środki zaradcze, które obecnie obserwujemy w przypadku COVID-19, nie kończą się na COVID-19, jest jasne.
Prezydent Biden już podpisał dekret, który dodał "odrę" do listy chorób, z powodu których dana osoba może zostać poddana kwarantannie i/lub zmuszona do samoizolacji „w celu ochrony zdrowia publicznego”. 16
 
Ponownie, wokół nas buduje się stan bioasekuracji, który będzie kontrolował każdy aspekt naszego życia pod auspicjami „ochrony zdrowia publicznego”, a jednocześnie nie robi nic takiego.
Nie da się zaprzeczyć, że środki zaradcze COVID spowodowały znacznie większe zniszczenia niż w rzeczywistości wirus, a te środki zaradcze nadal niszczą życie i niepotrzebnie zabijają ludzi, a wszystko pod hasłem „chronienia” nas przed chorobami.
 
Fakt, że ludzie umierają z powodu samobójstw, głodu, nieleczonych problemów medycznych i obrażeń poszczepiennych, cóż, to się nie liczy.
Chronią nas przed COVID!
Oczywiście zostanie to rozszerzone na ochronę nas przed innymi infekcjami dnia codziennego.
 
Podsumowując, kapitalizm interesariuszy jest zasadniczo formą globalnego faszyzmu, w którym narody są kierowane nie tylko przez wybrane rządy, ale przez niewybrane korporacje we współpracy z rządem.
Jeśli chodzi o „sprawiedliwość”, nie wstrzymywałbym oddechu, żeby to się spełniło.
Sprawiedliwość, o której mówią, polega na tym, że wszyscy znajdujemy się w tej samej żałosnej sytuacji, że niczego nie posiadamy i nie mamy żadnych praw człowieka.
 
Senator Warren grozi Amazonowi, że zakaże „prawdy o COVID-19”
 
Od czasu opublikowania mojej najnowszej książki „The Truth About COVID-19”, która stała się natychmiastowym bestsellerem na Amazon.com, nastąpił znaczny wzrost wezwań do cenzury i bezwzględnych ataków na mnie.
 
Ostatnio tak zwana „postępowa” senatorka USA Elizabeth Warren, D-Mass., w oburzającej, oszczerczej i zasadniczo niekonstytucyjnej próbie stłumienia wolności słowa, wysłała list do Amazon, domagając się „natychmiastowego przeglądu” ich algorytmów, aby wyeliminuj książki sprzedające „dezinformację o COVID”.
 
Warren specjalnie wskazał „Prawdę o COVID-19” jako doskonały przykład „wysoko ocenianych i faworyzowanych książek opartych na nieprawdziwych informacjach o szczepionkach i lekach na COVID-19”, których sprzedaży chce zakazać.
 
Dwa dni później amerykański reprezentant Adam Schiff z Kalifornii poszedł w ślady Warrena, wysyłając listy do Facebooka i Amazona, wzywając do bardziej płodnej cenzury informacji o szczepionkach.
Nawet prezydent Joe Biden użył ostatnio zdemaskowanego raportu jako jedynego źródła, by wezwać mnie do cenzury.
 
Niestety te ataki są nakładane przez samych ludzi wybranych w celu ochrony demokracji i naszych praw konstytucyjnych.

Zasadniczo wzywają do współczesnego spalania książek.
To jest demokracja, a nie monarchia.

*

Uwagi

1,  2  Akta Krajowe 16 listopada 2020 r.
Wakeup World 20 listopada 2021
Globalna inicjatywa przeprojektowania Instytutu Transnational
Global Redesign Initiative Instytutu Transnarodowego (Zarchiwizowane)
Underground Underground 14 czerwca 2021
Twitter Nancy Pelosi 17 września 2021
Business Insider 17 września 2021
Sprawiedliwy kapitał 30 listopada 2020
10  Szybka Firma 15 grudnia 2020
11,  12,  13,  14  Open Democracy 16 sierpnia 2021
15  Wiadomości na Twitterze Rebel 19 września 2021 r
16  CNN 17 września 2021
 
 
Źródło: 
https://www.globalresearch.ca/great-reset-accelerating-global-tyranny/5757273
1 październik 2021

dr Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
Udający ekononomistów nie obawiają się skutków kryzysu rządowego
marzec 3, 2003
Artur Łoboda
Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego
lipiec 24, 2005
Artur Łoboda
Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna
marzec 21, 2008
marduk
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Krakowskie Dziedzictwo Kultury Technicznej i Przemysłowej
luty 21, 2005
www.krakow.pl
BÓG - HONOR - OJCZYZNA. PROGRAM WYBORCZY Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
luty 25, 2003
Jan Ogonowski
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Odwijamy z bawełny
sierpień 29, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media