ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czym jest pieniądz 
5 grudzień 2012      Artur Łoboda
zażalenie 
6 lipiec 2011      Bogusław
Dr Mirosław G. i prof. Tomasz G. - po prostu "biedne" ofiary systemu korupcyjnego w polskiej medycynie  
9 styczeń 2020      Alina
Nowa Data Historii: 10.04-18.04.2010 r. 
18 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Wenecka baśń I 
13 marzec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Rząd PiS dobrze przygotowany do walki z epidemią (1) 
11 kwiecień 2020     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dwudziesta 
31 lipiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Me too 
8 czerwiec 2019      Izabela Brodacka
Przed 11 września 2001 roku 
11 wrzesień 2011      Artur Łoboda
Politycy UE nazywają szefów rządów „psychopatami” 
16 maj 2022     
Ks.Prof.Tadeusz Guz: Nie przejmujmy się zakazami państwa 
25 marzec 2021      Tylko prawda jest ciekawa
Nowe dowody pokazują, że aby utrzymać Hamas przy władzy, Izrael wjechał do Gazy z walizkami wypełnionymi GOTÓWKĄ 
2 styczeń 2024     
Czy to było zaplanowane? 
17 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Termin napaści na Ukrainę? 
5 marzec 2022      Artur Łoboda
Skandal koronawirusa w Niemczech Merkel. Fałszywie dodatnie wyniki i test Drostena PCR  
12 grudzień 2020      F. William Engdahl
Drugie zawiadomienie o dokonaniu przestępstwa ZAMACHU STANU przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP 
14 styczeń 2021     
Dziesięć dowodów, że SARS-CoV-2 jest „wyimaginowanym” i „teoretycznym wirusem”.
„Nigdy nie wyizolowali tego wirusa”
 
30 styczeń 2021     
Co Izrael zrobił dla Amerykanów w zeszłym tygodniu? 
29 kwiecień 2025      Philip M. Giraldi
Kujawiak z Oberkiem 
1 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Pomarańczowa Alternatywa kontra KOD 
4 styczeń 2016      latarnik

 
 

NORYMBERGA 2.0 DLA RZĄDU W POLSCE JEST REALNA – OTO DZIAŁANIA PRAKTYCZNE, PROCEDURA FORMALNA JUŻ RUSZYŁA

Polskie sądy coraz częściej stają na wysokości zadania w kwestii oszustwa „na franka szwajcarskiego”, nielegalnych kar Sanepidu nakładanych na przedsiębiorców oraz mandatów milicji, karzącej bezprawnie ludzi za nie ukrywanie swojego oblicza, jednak kompletnie nie radzą sobie na razie z doniesieniami o popełnieniu przestępstw przekroczenia uprawnień oraz ludobójstwo realizowane przez Morawieckiego, Szumowskiego, Pinkasa, Niedzielskiego i innych, złożonymi do prokuratur niezależnie od siebie przez pp. posłów Grzegorza Brauna oraz Janusza Korwina Mikke, a także przez Fundację Tesla, być może również przez inne osoby i organizacje, o których nie wiemy.

Pewnie znajdą się pomiędzy gronem prokuratorsko-sędziowskim w Polsce osoby prawe i na tyle odważne, żeby pociągnąć do odpowiedzialności karnej gang państwowych złodziei i zbrodniarzy. Jednak rząd przed sądem to wciąż w Polsce pieśń przyszłości, a czas nagli, ludzie umierają.

Trudno także liczyć na masowy zryw społeczny, który wymierzyłby rychło sprawiedliwość; ostatnie polskie szubienice zostały postawione na warszawskim rynku pewnie za Tadeusza Kościuszki, co barwnie opisał J. M. Rymkiewicz w książce pt. „Wieszanie”. W czasie wojny wyroki śmierci na hitlerowcach oraz zdrajcach ojczyzny wykonywali żołnierze AK. Po wojnie z okupacją żydokomuny walczyli Żołnierze Niezłomni.

Jednak istnieje prawo międzynarodowe, na podstawie którego byli sądzeni zbrodniarze hitlerowscy w Norymberdze. Wszyscy prawdopodobnie słyszeli o planowanych na Zachodzie procesach przeciwko rządom państw zaangażowanym w promocję fałszywej pandemii. Materiał dowodowy w tej sprawie został już zebrany oraz przeanalizowany przez kompetentnych profesorów medycyny i prawników, mających na swym koncie wygrane sprawy z potężnymi bankami zachodnimi, a także z wielkimi korporacjami, jak Volkswagen.

Teraz trzeba zadbać o procedurę. Światowy Sojusz Wolności (World Freedom Alliance) działający w porozumieniu ze współpracującymi z nim lekarzami (World Doctors Alliance) oraz prawnikami jak dr Reiner Fuellmich, zwraca się do nas z prośbą o pomoc, aby formalności prawne umożliwiające postawienie przed międzynarodowym trybunałem karnym także Morawieckigo z kumplami z plemienno-masońskiego psychiatryka, zostały dopełnione.

Sprawa jest prosta, każdy może pomóc robiąc niewiele więcej, niż kiwnięcie palcem w bucie i przyczynić się do wymierzenia sprawiedliwości państwowym zbrodniarzom. Trzeba jedynie wypełnić kilka rubryk gotowych do edycji w załączonym piśmie w pliku PDF, w języku angielskim. Następnie wydrukować to pismo w dwóch egzemplarzach i zanieść jedno do kancelarii premiera, a drugie do Ministerstwa Zdrowia, tam uzyskać potwierdzające pieczątki. Można je również wysłać przez ePUAP, albo mailem, za potwierdzeniem odbioru.

Są dwie możliwości: pismo można wysłać jako personalne, osobiste, podpisane we własnym imieniu, albo oficjalne, wówczas nie trzeba go podpisywać, jest już podpisane przez zarząd World Freedom Alliance, w skład którego wchodzą tak sławni naukowcy i lekarze jak prof. Dolores Cahill z Irlandii, czy dr Heiko Schöning.

Międzynarodowa procedura prawna wymaga, aby powiadomić oficjalnie rząd i Morawieckiego jako premiera, adresując pismo na siedzibę jego kancelarii oraz analogicznie Ministra Zdrowia, obecnie Niedzielskiego, ale Szumowski z Pinkasem nie umkną ręce sprawiedliwości i nie nacieszą się długo łapówkami, gdyż w trakcie procesu zostaną dołączeni do ławy oskarżonych. Odpowiedzi, których zapewne nie będzie, gdyż musieliby przyznać, że są zbrodniarzami i nie mają dla swych działań żadnych naukowych podstaw, nie są w ogóle istotne, nikt ich nie oczekuje, chodzi bowiem wyłącznie o spełnienie wymogów formalnych.

W piśmie jest przedstawiony stan faktyczny dotyczący fałszywej pandemii z medycznego punktu widzenia oraz stan prawny, a także wezwanie do Morawieckiego i Niedzielskiego, aby przedstawili dowody, na których opierają swoje działania terrorystyczne wobec społeczeństwa.

Jeśli nie przedstawią twardych dowodów naukowych na wyizolowanie wirusa SARS-Cov2 oraz na ukończenie wszystkich, standardowych badań nad szczepionkami aplikowanymi obecnie milionom ludzi na całym świecie w zakazanym przez prawo międzynarodowe eksperymencie genetycznym mRNA a la Josef Mengele, nie pokażą dowodów na to, że „szczepionki” chronią przed infekcją SARS-Cov2 i nie uzasadnią naukowo podjętych wobec społeczeństw działań zamordystyczno-terrorystycznych, jak segregacja sanitarna, kwarantanna, czy lockdowny, wówczas poniosą odpowiedzialność karną.

W 14 dni po doręczeniu pism należy wysłać ponaglenie z prośbą o odpowiedź. Po kolejnych 14 dniach ponownie. Wszystkie pisma należy sfotografować i wysłać na adres mailowy: support@worldfreedomalliance.org Oryginały zachować.

Pismo pod tym adresem

Przy doręczaniu osobistym dobrze jest zrobić jakąś dokumentację fotograficzną, post na Facebooku, czy live z wydarzenia.

Źródło:
Noweateny -Norymberga dla rządu w Polsce
13 czerwiec 2021

noweateny.pl 

  

Komentarze

  

Archiwum

2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Pyjas ofiarą prowokacji SB wobec Gierka?
czerwiec 27, 2008
interia.pl
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
Prawdziwy powód ataku na Iran
marzec 19, 2007
Krassimir Petrov
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
Who Rules Ukraine?
luty 7, 2007
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Krok do przodu w sprawie ochrony pacjenta
lipiec 21, 2003
IAR
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Z frontu walki z nudą
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tishman
styczeń 14, 2004
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media